Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) KengelRoland


KengelRoland
aktív tag

Szerintem elfogyott. Az eDigital kínálatában sincs. Pedig ők is árulták. És az megbízható bolt, őket merném vállalni.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#52) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

A Media Markt-nál már 3-4 napja ment ez az "áfa mentesség", szóval eléggé valószínű, hogy elfogyott.

Motorola Edge 20 Pro

(#53) tothbe válasza Ranbo (#48) üzenetére


tothbe
addikt

nos, csak online rendelésre van ennyiért pár napig az áfamentes akcióban. Én be is rendeltem egy kéket még pénteken, elvileg a héten érkezik meg a boltba, ahol átveszem. Majd utána beszámolok.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#54) Phoenixy válasza tothbe (#53) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Készülj a frissítések tömegére. :)

Motorola Edge 20 Pro

(#55) KengelRoland válasza tothbe (#53) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Felesleges beszámolnod, úgyis tudjuk, hogy szupcsi meg minden. Rajtam kívül kevés ember szokta bevallani, ha egy kicsit mellényúlt valamivel. Mondjuk nem is nagyon szeretik az emberek, ha egy telefonról rosszat írnak a saját topicjában. Engem tiltottak már párszor ezért.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#56) tothbe válasza KengelRoland (#55) üzenetére


tothbe
addikt

azért szerintem nem mindenki fekete vagy fehér.
Én pl szeretem a mostani Asus Zenfone Selfie-met is, de mostanra már lassú is lett meg az aksija is elég vacak, bár szerencsére cserélhető. Igaz, a levehető hátlapja olyan, hogy egy idő után inkább már törik/reped a hátlap, mint pattannának a tartói, szóval van rajta két vaskos repedés és már csak csavarhúzóval tudom lefeszíteni. ami azért gáz, mert ott vannak a SIM-ek is. Ja, és NFC sincs benne, mint azóta sajna sok más ASUS-ban sem volt. Pedig az egy filléres vacak lett volna nekik, viszont pl. a mobil fizetéshez elengedhetetlen. És soha nem lehetett hozzá semmilyen gyári kiegészítőt beszerezni élete során, pl. most is küzdök, hogy egy aksit és egy hátlapot találjak, ami nem kínai utángyártott. De ettől még nem mondanám, hogy megbántam, ha ma lenne 2015 ma is megvenném. De mivel ma 2018 van, így 5-öst veszek inkább. Aztán majd megírom mi jó és mi nem jó rajta.

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#57) KengelRoland válasza tothbe (#56) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Hát igen. A Padfone 2-ben volt nfc, de minek, fizetni nem lehet vele.
Kiegészítő ügyben az ebay tud maximum segíteni. Ez azért gáz. Nem hinném, hogy változott volna a hozzáállásuk.
Én is szerettem az Asus telefonjaimat, csak használni nem tudtam rendeltetés szerűen.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

(#58) tothbe válasza KengelRoland (#57) üzenetére


tothbe
addikt

padfone2-t még mindig használja a gyerek. főleg tabletnek, de azért telónak is. és az NFC igenis, jó benne, Simple-be OTP kártyát beregelve tökéletesen használható.

By(e) Tothbe

(#59) KengelRoland válasza tothbe (#58) üzenetére


KengelRoland
aktív tag

Igen, mert már más technológiát használ a Simple, mint anno a Vodafone wallet.

Viszont ez a dolog lényegtelen, mert 2019-től fizetős lesz a Simple pay. És akkor majd nem használom.

Úristen! Kitiltattak az ájoesz fórumból. Most mi lesz? Egymás előtt villognak?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.