Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) zack válasza kraftxld (#45) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm a felvilágosítást. Nem azért írtam a blogot mert ez a legfőbb problémám. Azért írtam, mert ígéretet tettem annak a kis f@sznak. Ők megtehették velem azt hogy nem hosszabbítanak, én meg megtehetem azt hogy a rossz hírüket keltem, teljesen jogosan.
Elég sokan olvasták eddig a blogot, ahhoz képest hogy 2-3 napja van fent. Ez nekem bőven elég. Az pedig hogy van 3 fajta játékverzió és megjelenés előtt az EA sem tudja mi a különbség közöttük, újabb blama, ezért ismét jár a "sárdobálás".

Egyébként pedig valószínű hogy aktívabban sportolok (küzdősport 17 éve) mint a PH júzerek 98%, tehát ez a kimenni a szabadba, meg kirándulni, jó példa lett volna, csak nem az esetemben, mert nem az a tipikus kocka vagyok, aki eret vág ha megél egy ilyen szitut. :U
Melóval most nem vagyok leterhelve annyira (semennyire :DDD ), tehát valószínű ezért is foglalkozom ezzel a szituval most ennyit. Ráadásul azoknál a logout bejegyzéseknél hogy "hányszor fostam egy nap" mindenképpen tanulságosabb, és értelmesebb.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.