Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) proci985 válasza 8zabi (#38) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

amazon alapján elég kicserélni a videokártyát, és máris ugrik egy aktiváció. aki kipróbálja haverja kártyáját, annak mindkét cserélésnél ugrott 1-1. szóval tényleg ujjlenyomatos, és elégé az (windows nálam vidkari cserét nem élt meg teljes contextváltásként... sőt, utánna még az alaplapcserén és két vinyó bedobásán se háborgott). namármost vidkari csere előtt szerintem semmi szükség teljes újrahúzásra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#52) sbazsi


sbazsi
veterán

ez a uninstallálom, majd telepítés után újrateszem dolog mióta működik egyébként?
mellesleg ez is vicces, a tört változatot nem kell uninstallálni sem.

lassan eljutunk oda, hogy egy program árában 50% maga a program, 50% pedig a DRM, és az ezzel kapcsolatos ügyfélszoglálat fenntartása?! ;]

(#53) 8zabi válasza proci985 (#51) üzenetére


8zabi
őstag

a windows-t köztudottan alaplapcsere után kell újra aktiválni

épp ez a vicc, hogy a 40-60-80 ezres os ilyen engedékeny, erre ezek a szar 8-10k-s játékok drm-jei itt szívatják a népet :(

(#54) katt777 válasza zack (#34) üzenetére


katt777
félisten

Ha lenne annyi önérzetük a felhasználóknak, hogy nem veszik meg az ilyen játékokat (meg a gyári vírusosakat/kémprogramosokat), már rég nem művelnék ezt. Olyanok meg mindig lesznek, akik úgy vélik, előnyt kovácsolhatnak a hatalom kiszolgálásából, ezen ugyanúgy nincs mit csodálkozni. ;)
Jogosan nem keltheted senki rossz hírét. Ők maguk teszik. ;)

Én egy megnyert, és meg nem kapott Sport szeletnek is utánamentem, amíg a gyártó végül elköltözött Szlovákiába (de a csokit megkaptam). ;] Teljesen megértem az álláspontodat. Mindenkinek így kellene, kevésbé szívatnának minket. Amúgy egyetértek, tapasztalatból mondom, hogy már a fizikai megjelenés és a hatásos fellépés is erős meggyőző erővel bír, ezért szüntetik meg a közvetlen ügyfélszolgálatot a legtöbb paraszt cégnél (pl. Telenyomor). Sajnos alapvető tény, hogy csak az végzi el rendesen a dolgát, akinek alapos oka van tartani a megtorlástól.

dabadab: Mert megteheti, azért. :P A fogyasztói társadalomban gyerekkorodtól fogyasztóvá próbálnak nevelni, azaz kritikátlanul mindent elfogadó, kihasználható rabszolgává (lásd még: hitelek, ott is elolvashatta bárki előre, hogy szívni fog). Ezt főleg a még a szabad rendszerben szocializálódottak nehezen fogadják el.

daa-raa: Áruld már el, hogy a vásárlónak miért kellene más szemszögből vizsgálnia bármiféle problémát, mint a sajátjából! :F :Y A gyártók is magasról leszarják a vásárlóik érdekeit.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#55) sbazsi válasza sbazsi (#52) üzenetére


sbazsi
veterán

ez a uninstallálom, majd telepítés után újrateszem dolog mióta működik egyébként?
a progi megjelenése előtt is már bevett szokás volt :F

(#56) Pikari


Pikari
őstag

Én ilyen szoftverért nem adnék ki 2ezer forintot még akkor sem, ha nem lenne ez az aktiválós mizéria. Nekem pár napnyi játékélmény (mert számomra úgy vélem, a cry* nem tud többet biztosítani) nem ér meg az 2ezer forintot.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#57) salival válasza Pikari (#56) üzenetére


salival
aktív tag

napi régész

YNWA

(#58) Pikari


Pikari
őstag

hoppá

mindegy, ügyes vagyok :DD

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#59) hardverhaver


hardverhaver
tag

Kedves zack! Minden szavaddal egyetértek! Felháborító, hogy azokkal csesznek ki, akik jogtisztán, pénzt nem sajnálva veszik meg a játékokat.
Én is így jártam a NFS Hot Pursuit-al. Tavaly megvettem a gyerekeimnek és pár gépösszeomlás után nem engedte feltelepíteni a játékot. Az üzenet a következő: "Elérte a maximális telepítések számát"

Hogy merészelik limitálni a telepítések számát?!?

10000Ft-ért vettem a játékot és a gyerekeim mindössze pár hónapig tudtak vele játszani. Sehol nem találok olyan segítséget akihez fordulhatnék. Az NFS oldalán, még egy telefonszám sincs.

(#60) skylinelaca


skylinelaca
senior tag

tudom hogy kicsit későn írok ide de én most léptem bele ebbe a "csapdába".... fogalmam sem volt róla hogy van ilyen "védelem" bár ez nemtudom kit véd. TDU -2t vettem 1 éve. Nemtudom hányszor lehetett telepíteni, de eszembe nem jutott gépváltásnál uninstallálni a játékokat vagy bármilyen programot. 1 hete akartam újratelepíteni és megkaptam az üzenetet hogy sikertelen mert elértem a limitet. Írtam nekik (securom), 2 napra rá megkaptam a választ hogy nekik ez nem áll módukban emelni a limitet (pedig az aktiválóprogram ezt javasolta) lépjek kapcsolatba az atarival :U jelenleg itt megállt a projektem...

Üdv: Laca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.