Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Chaser válasza lac019 (#94) üzenetére


Chaser
titán

ezt kitől hallottad? főleg az árat
náluk kb annyi egy csodfon mint spemallról eu-s raktárból, szóval ők a legolcsóbbak
viszont ők szlovák cég, 20% áfával, ua. a bruttó ár mint ennél a cégnél nekik több bevételt jelent, és hát no, amit az előbb számolgattam az még jó eséllyel csak olyanoknak jön ki akik több ezret vesznek, eustock és ez másik cég meg biztos klasszisokkal kevesebbet
spemall nem olyan hatalmas árréssel dolgozik, és eu szállítás nélkül is majdnem 50e náluk most a 3 gigás
ez a rendelését leadtuka beszállítónkna szöveg még kínaitól is rosszul hangzik ( :
2/16-os esetleg reális ennyiért, az 33$-ral olcsóbb, 10e ft
én egy kicsit szkeptikus vagyok...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#102) Csapoati válasza Chaser (#101) üzenetére


Csapoati
nagyúr

[link]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#103) Chaser válasza Csapoati (#102) üzenetére


Chaser
titán

ezt erre a cikkre postolta

RAM: 2 GB (3 GB-os változat is van)

2 gigás reális annyiért, én is azt mondtam
bár ők csináltak már furcsákat szóval 3 gigást is kinézem belőlük ennyiért, de passz

redmi 4x listában sincs
4a 2/32-es van a listájukban 37-ért, az spemallról most eu szállítás nélkül is 39k körül van, azzal meg kb 45

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#104) Narxis


Narxis
nagyúr

Ezt mennyire könnyű rootolni? Itt is a beállításokban kell csak bekapcsolni mint Meizu-nál?

Thanos was right.

(#105) zolda


zolda
tag

sziasztok!
Spemall-ról rendelt valaki 4x-et? A Multilanguage ROM pontosan mit takar (Global stable, xiaomi.eu vagy csak bolti fordítás)?
eustock-on akkor az információk szerint 3/32-es és B20-as lesz 50k körül?
üdv

(#106) valaki_xy válasza matger (#90) üzenetére


valaki_xy
tag

Szia!
Majd leírhatnád a tapasztalataidat mind a bolttal, mind a telefonnal kapcsolatban, mert én is nagyon szemezek vele :)
Előre is köszi :B

(#107) matger válasza valaki_xy (#106) üzenetére


matger
csendes tag

Rendben, most jött egy mail, hogy: Termék státusz: Beszállítás alatt, várható érkezés 2017-04-26
Meglepődtem, mert többre számítottam, de majd kiderül :D

Írok majd mind a telefonnal mind a bolttal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#108) PR0JECTNR56 válasza zolda (#105) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Én, pár napon belül vélhetőleg nálam. :)

(#109) matger


matger
csendes tag

Közben a smartshop.hu-n már 54190-be kerül, lassan kezd emelkedni.

(#110) Graphics válasza Narxis (#104) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kicsit macerásabb kell..

Kell egy TWRP, ha lesz hozzá azt flashelni kell, onnan SuperSU, ha ZCX TWRP készül majd hozzá, onnan seperc.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#111) Narxis válasza Graphics (#110) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen azóta rágugliztam, de legelsőnek kódot kell kérni e-mailben tőlük amivel nyitható a bootloader. Azt 1-2 héten belül küldik elvileg.

Thanos was right.

(#112) Graphics válasza Narxis (#111) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

RN3-ast használok, nem nyitottam semmit. :)

Flashelés útján került rá fel olyan bootloader, amely nyitottnak hazudja magát :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#113) lac019


lac019
tag

[link]

Ez már elég jó árnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#114) Narxis válasza Graphics (#112) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y akkor ez klassz.

Thanos was right.

(#115) Graphics válasza lac019 (#113) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mihez képest? B20 nélküli, ezért nem adnék ennyit, főleg, hogy 50-ért lesz b20

De van benne " - Újlenyomatolvasó" ... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#116) lac019 válasza Graphics (#115) üzenetére


lac019
tag

Ja igen, sajna ez tényleg nem b20-as... eustocknál sajna viszont 1 hónap múlva várható...vagy geekbuyingtól 46-ért... csak ott meg magyar szervíz nuku...hmm

(#117) Graphics válasza lac019 (#116) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

És az B20-as, de 156$ + áfa :) Az mennyi: 60 ezer a vége

46-ért nem kapod meg azt sem. ( és szerintem nekik sincs még készleten

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#118) lac019 válasza Graphics (#117) üzenetére


lac019
tag

aham, még nem rendeltem Kínából komolyabb dolgokat, de akkor áfa nélkül nem úsznám meg :D . Na akkor marad az Eustock... szépen kivárom.

(#119) mclane_


mclane_
aktív tag

Sziasztok,
rendeltem egyet, de kellene hozzá kijelző védő fólia vagy üveg. Külön nem találtam sem alin, sem ebay-en. Esetleg valamelyik 4-es vagy 3-as redmi fóliája jó rá?
Kösz

(#120) matger válasza mclane_ (#119) üzenetére


matger
csendes tag

(#121) zolda válasza Csapoati (#102) üzenetére


zolda
tag

szia,
milyen ROM-mal használod a telefont? china stable vagy vmi multilanguage? ha china stable, akkor google playt hogy sikerült feltenni? ha multilanguage, abból melyik? xiaomi.eu? spemall-nál venném, ott a multilanguage Tibcsi szerint csak vmi bolti ROM.
köszönöm.

(#122) lac019 válasza mclane_ (#119) üzenetére


lac019
tag

Mennyi volt így neked a végösszeg?

(#123) lac019 válasza Graphics (#117) üzenetére


lac019
tag

[link]

Ugye ha jól nézem ez már B20-as? egész jó ár.

(#124) Örni válasza lac019 (#123) üzenetére


Örni
senior tag

Eustockon ennél olcsóbnak kéne majd lennie, nemde? :) Nézve a többi teló árát.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#125) lac019 válasza Örni (#124) üzenetére


lac019
tag

Azt mondták 50 000 lesz (EUStock), ez már nem olyan vészes különbség szerintem (1700), viszont mondjuk 3 héttel korábban megkapom, legalábbis azt írja, hogy raktáron.

(#126) Örni válasza lac019 (#125) üzenetére


Örni
senior tag

Én 44 900-ben reménykedem, ha megnézed máshol mennyiért adják a 4A-t és majd mennyi lesz Eustocknál... A remény hal meg utoljára :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#127) mclane_ válasza lac019 (#122) üzenetére


mclane_
aktív tag

149$+10$ a shipping(2 teló így a fele számított nekem), tehát 159$ a 32GB fekete

(#128) dugynok válasza lac019 (#123) üzenetére


dugynok
senior tag

Kérdéses, mert nem írják. Ami olyan, azt azért annál ki szokták hangsúlyozni... Illetve kérdés, hogy a gari milyen. Bolti vagy a Wayteq szervízbe szól, ami a hivatalos szervíz!

(#129) valaki_xy válasza dugynok (#128) üzenetére


valaki_xy
tag

Megkérdeztem tőlük (lap alján a kérdéseknél) a B20-at, azt írták, hogy "Igen, a készülék ezen nemzetközi változatú.". De azért kíváncsi vagyok rá, meg, hogy milyen ROM van rajta.

(#130) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A Gearbesten most csak 116 USD a 2/16-os változat. Annyiért nagyon megéri!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#131) Graphics válasza Örni (#126) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

49900 volt kirakva EUStockon, ha megnézed a 4A ott arányaiban is olcsóbb :)

Nem tudom amúgy a Smartshop honnan szedett B20-as 4X-et, amikor én úgy tudom még csak gyártásba is csak nemrég került

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#132) PR0JECTNR56 válasza zolda (#105) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Spemall-os Redmi 4X 3/32GB (fekete) nálam, a multilanguage rom a Global Stable-t takarja, az enyém egészen pontosan ezzel érkezett:
MIUI version - MIUI Global 8.2 / 8.2.5.0.0 (MAMCNEA)

Teljesen angol nyelvű, Google Play Store előre telepítve, nincsenek kínai bloatware alkalmazások.

[ Szerkesztve ]

(#133) zolda válasza PR0JECTNR56 (#132) üzenetére


zolda
tag

köszi szépen, végül original (china stable) ROM-mal rendeltem (2/16). amennyire sikerült utána járnom/kérdeznem, offical global stable még nincs 4X-re... az 5 számjegyű verzió is mintha bolti ROM-ra utalna (de lehet hülyeségeket beszélek:). üdv

(#134) kzsolt86 válasza zolda (#133) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Én megkockáztattam és berendeltem egyet a smartshop-tól. Tegnap vettem át és eléggé úgy tűnik, hogy ez már valóban a global verziós. A doboz bontatlanul érkezett EU töltővel és a dobozon ott van a "global version" felirat. Valamint a készülék hátára is rá van szitálva a "CE" jelölés (ami sajnos nem is eltávolítható, igaz egyáltalán nem zavaró, alig látható).
A ROM is global stable-nek tűnik: MIUI Global 8.2 Stabil/8.2.1.0(MAMMIEA).

(#135) matger válasza PR0JECTNR56 (#132) üzenetére


matger
csendes tag

Ez nem lesz jó, az tuti, két 0 van a végén.
Hirtelen innen pl:
https://logout.hu/bejegyzes/mergesmate/xiaomi_mi_5_rom_telepites_zart_es_nyitott_bl-re.html

"Webshop-os rom-ok esetében MIUI Version: V7.2.szám.0.0.(eggyel több nulla van a végén)"

(#136) matger válasza kzsolt86 (#134) üzenetére


matger
csendes tag

Zsír, én jövőhéten megyek érte, szintén smartshoptól, remélem ugyanez lesz a tapasztalatom.

(#137) Graphics válasza PR0JECTNR56 (#132) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az webshopos ROM

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#138) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Mindenkinek köszönöm a korrekciót, valóban én írtam el. :R

(#139) valaki_xy válasza kzsolt86 (#134) üzenetére


valaki_xy
tag

Szia!

Érdekelne, hogy B20 van-e? Ha van, akkor már rendelem is.

(#140) kzsolt86 válasza valaki_xy (#139) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Szia,

Sajnos ha jól tudom ezt csak root-olt telefonon lehet megnézni. Viszont mivel globál verzióról van szó, ezért kell hogy legyen B20 is, de erre kézzel fogható bizonyítékot nem tudok mutatni.
Esetleg tudsz valami módszert, amivel ez egyértelműen kiderül? Ha van valami ötlet, akkor szívesen megnézem.

(#141) valaki_xy válasza kzsolt86 (#140) üzenetére


valaki_xy
tag

Még soha nem volt Androidom se, nem hogy Xiaomim. De szerintem a dobozra rá szokták írni a frekvenciákat. Megköszönném, ha megnéznéd azt.

(#142) kzsolt86 válasza valaki_xy (#141) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

A dobozra a konkrét frekvenciák nincsenek ráírva.

(#143) valaki_xy válasza kzsolt86 (#142) üzenetére


valaki_xy
tag

És az LTE felirat mellett 20 vagy B20?

(#144) Csapoati válasza valaki_xy (#141) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs ilyesmi a 4X dobozán sajnos.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#145) Graphics válasza Csapoati (#144) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Global Version a B20-asokon rajta van, de frekvenciák sajnos nincsenek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#146) valaki_xy válasza Csapoati (#144) üzenetére


valaki_xy
tag

és (#145) Duliee

Köszi a segítséget, megrendeltem, és lesz ami lesz. Most megint nincs raktáron, szóval még pár nap. De mivel elvileg Global Version felirat van, így annak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

(#147) Narxis válasza valaki_xy (#146) üzenetére


Narxis
nagyúr

Valahogy ellenőrizd már le mondjuk vodás kártyával vagy nem tudom mert én is rendelnék onnan.

Thanos was right.

(#148) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Egy kollega nem sikerül beállítani a gyors hívást azaz billentyű hosszan nyomásakor rögtön tárcsázza a beprogramozott hívót.
Segítenétek hogyan kell?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#149) Degeczi válasza anonymus89 (#148) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azt sajnos lassan 3 éve eltávolították, már az Android 5-ből...
Max egy másik tárcsázóprogrammal tehát.

(#150) Narxis válasza kzsolt86 (#140) üzenetére


Narxis
nagyúr

Tegyél bele vodás kártyát.

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.