Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Nem biztos, hogy ez kevesebbet fogyaszt mint a redmi 4 prime, mert abba egy 14 nanométeres proci van. (note 4x ugyanazzal a hardverrel 12 órás SOT-okat tud). De ettõl még persze jó kis telefon ez.

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Köszönjük a tesztet! :C

Számomra a relatíve nagy méretű aksik miatt vonzó a Xiaomi, nagyon nevetségesnek tartom, hogy akár 5,5" készülékekben képtelen hasonló méretű aksit pakolni, mint amit a Xiaomi használ ebben is (4100mAh).

Ha a 4A-t és a 4X-et nézem össze, akkor meg nem tudnék választani. A 4A-ban a kisebb aksi és csak 425-ös Snapi, viszont van B20 és RGB értesítési led...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) Dominó85 válasza Cifu (#2) üzenetére


Dominó85
veterán

A Redmi 4 Prime akciók keretében akár 50.000Ft végösszegnél is megállhat. Abban van minden, értesítő led, Snapi 625, 3/32GB, 4000/4100mAh, infra port, ujjlenyomatolvasó. Szerintem tök felesleges a többi 4-es széria a Prime mellett. A Prime egyetlen hibája a B20 hiánya, bár én nélküle is meg voltam.

* Péter - 06302461862 *

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Az a fekete szín istenem :Y Ha nem lenne mindenre elèg a R3Pro, akkor beruháznèk egyre :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Tetszik a készülék :)
Ha nem fontos a B20, normál használatra bőségesen elég.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#6) gerii


gerii
addikt

Azt mondjuk nem értettem, hogy mi volt ebben a frissítés a 3-hoz képest? Újabb SoC és ennyi, ezért új telefont venni?

(#7) Csapoati válasza gerii (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Leginkább az ujjlenyomat olvasó. :) Na meg af ekete szín sem hátrány, ráadásul egy ismerősnek gyorsan kellett volna valami telefon és megkapta a használt Redmi 3-at.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#8) nemlehet


nemlehet
őstag

Kezd egy kicsit a Samu hibájába esni a Xiaomi, már hányják ki a telefonokat és következetlen és követhetetlen kezd lenni a típusmegjelölés...

Mindenesetre még mindig az egyik legjobb gyártónak találom, imádon a rendszert és a készülékek is nagyon ott vannak. (3. telefonomat nyüstölöm tőlük és vagy 10 ismerősöm használja őket nagy megelégedéssel Xiaomit)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#9) borsodika


borsodika
őstag

A múltheti Veletech kiállításon az Eustock standján már a b20-as verzió volt kiállítva és 50e Ft-os ár szerepelt mellette.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#10) blash


blash
tag

Ó, hogy kihagyták az rgb ledet? Ez eddig fel sem tűnt, akkor tényleg felesleges a Redmi 3 Prót lecserélnem erre. Nagyobb felbontás meg nem kell, bőven eleg a 720-as. Ja, lekerekített kijelző oldal sem kell.

(#11) batai15


batai15
félisten

Az 5 cool miatt vonzó telefon, bár előlapi fpt akarok , mégis mivel kínai telefonbol nem sok jöhet nálam szóba, mégis lehet le cserélem erre a kenzomat legalábbis gondolkodom rajta ha 3/32gb meg tudom venni a kenzo árából kevés rá fizetéssel .

(#12) bulek válasza Dr. 444Hertz (#5) üzenetére


bulek
tag

Létezik B20 3/32GB verzió Igaz,még csak Kínából

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kiváló, de én már megvárom belőle a B20 verziót , hazai forgalmazásban is kedvező áron lesz úgy is :)

@blash: Szerintem ugyanott van ahol a többi Redminek

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) blash válasza Graphics (#13) üzenetére


blash
tag

Arra értettem, hogy többszínű led helyett már csak egyszínű az értesítési led. Nem azt, hogy egyáltalán nem is lenne. Persze lehet enélkül is használni, de ha volt az előzőekben, akkor miért kell ezen spórolni.

(#15) XtremLor


XtremLor
őstag

Jol latom hogy kb csak a QC 2-3 hianyzik, minden mas van benne?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#16) borsodika válasza XtremLor (#15) üzenetére


borsodika
őstag

Hivatalosan a Redmi 3s se tudta de gyakorlatilag igen.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#17) XtremLor válasza borsodika (#16) üzenetére


XtremLor
őstag

Megvarom az elso b20-as fecskeket, ha mukodik, akkor ennyiert bestbuy!
Koszonom a valaszt!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#18) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Köszönjük a cikket, most cserélem a Redmi 1S-emet (igen, nem kapkodtam el :D ) egy 3/32-es 4X feketére, ha minden igaz pár napon belül nálam lesz, kíváncsi vagyok rá. :)

(#19) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Köszi a cikket.
Elég szomorú hogy még mindig ez a tendencia áll fent,hogy 1 napos készülékek vannak.
És hogy egy 2 napot,esetleg hármat kibíró telefont kell brutális akkuidőnek tekinteni.
Ha ezekbe a telefonokba fér 3-4 akár 5000-es akksi,akkor miért nem lehet egy több 100 ezres telefonban is legalább 4000-es...
Igazán jöhetne már a duplázó technológia amit pedzegetnek az elmúlt pár hónapban.

(#20) Csapoati válasza toronyhaz (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért most már a legtöbb telefon kibír két napot normális használat mellett. De nem bánnám, ha ez a Redmi 4X féle 3-4 nap lenne a standard...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) #Eduard# válasza toronyhaz (#19) üzenetére


#Eduard#
újonc

Pár hónapban? :D Az elmúlt pár évben kitudja hány olyan cikk jelent meg amiben az akksik forradalmát harangozták be.

(#22) *Mukeey* válasza #Eduard# (#21) üzenetére


*Mukeey*
addikt

A note4x-ben levő sd625 szerintem sokkal jobb,takarèkosabb...nálam extrèm használattal 12 óra sot megvan,kèszenlèti fogyasztása nulla,melegedèst hírből sem ismeri.
Ez a teló is jó 150$èrt,fekete színben brutál jól nèz ki.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#23) perge666


perge666
veterán

Régebben a Nokiára esküdtem míg volt Symbian, aztán kipróbáltam a Samsungot ( S2) imádtam. Cserénél dícsérték az LG-t( G2 ) , de nem estem hasra tőle,így jött a WP ( 925) amíg nem frissítettem Win10-re addig úgy ahogy el voltam vele. Visszatértem a samsunghoz,már 1 éve egy középkategóriás A3-at nyúzok amit eléggé szeretek.
Lehet a következő telefonom egy ilyen Xiaomi lesz, bár megfogadtam hogy olyan telóm nem lesz aminek a nevét nem tudom kimondani de erősen gyakorolom!
Szomorú hogy az itthoni telefonok a 3-4 napos üzemidőt hírből sem ismerik. :(

[ Szerkesztve ]

(#24) XtremLor válasza perge666 (#23) üzenetére


XtremLor
őstag

[link]
"sháomi" :DDD
Inkabb legyen egy olyan telefonod aminek nem tudod a nevet kiejteni mint egy ami nem jo. ;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25) toronyhaz válasza #Eduard# (#21) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

A pár hónap lehet akár 24 is :)
Reménykedjünk hogy tényleg nem kell már sokat várni.
Elon Musk is segíthetne. Őt mindig is az emberiség nagy problémái érdeklik :D

(#26) Chaser válasza #Eduard# (#21) üzenetére


Chaser
titán

a samsung nyilván félreértelmezte, és az akkuk forrását fejlesztették, hiába a nagy tech ha nincsenek értelmezni tudó mérnökeik ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) Degeczi válasza Csapoati (#20) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azért ha abból a "3-4 napból" mindössze 1 napot volt SIM a készülékben, az nagyon nem valós használat. Végig SIM-mel (és mászkálva) simán feleződhet is a készenlét.

(#28) Csapoati válasza Degeczi (#27) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azóta van benne SIM és ugyanúgy kibír 3-4 napot kb ugyanannyi kijelzőidővel. Nagyon alacsony a készenléti fogyasztása.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#29) burzum


burzum
tag

Itthon kaphato ez barhol magyar nyelvu menuvel?

(#30) *Mukeey* válasza Csapoati (#28) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igen,brutálisan jók a Xiaomik akkujaik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#31) perge666 válasza XtremLor (#24) üzenetére


perge666
veterán

Azért az A3 sem rossz telefon, sőt...... Az akku sem a legrosszabb, az előzőkhöz képest mondhatni 2X annyit bír!
De ez a kínai csoda csúnyán ráver üzemidőben. :C

(#32) XtremLor válasza perge666 (#31) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem irtam en se hogy rossz, de az ar/ertek aranyuk nagyon messze van egymastol a ket keszuleknek.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#33) Csapoati válasza burzum (#29) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak gondolom, de az eustock szerintem magyar menüvel fogja forgalmazni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) perge666 válasza XtremLor (#32) üzenetére


perge666
veterán

Igazad van, azt írtad hogy nem jó. :DDD

Egyébként félek az ilyen telefonoktól, de úgyis rá fogom magam szánni hogy kipróbáljam, és hátha megtetszik/beválik.....

(#35) Graphics válasza burzum (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Veletechen kint voltak ott mondták, hogy ha minden jól megy lesz náluk.

A magyar pedig már alap

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) XtremLor válasza perge666 (#34) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem igazan jon be a samsung vonal na.... :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#37) South Velen válasza mQWeXgsf (#1) üzenetére


South Velen
addikt

Nekem is ez volt az első ami feltűnt a tesztben, ennél a 4 Prime határozottan jobb üzemidőt tud (a magasabb felbontűsú kijelzővel is, mert sokkal takarékosabb az SOC). (Na nem mintha ez nem lenne elég jó.)

[ Szerkesztve ]

(#38) Örni


Örni
senior tag

Eddig a 4A-t nézegettem, de a Redmi 4 fém háza és jobb procija jobban bejönne, viszont a fullHD kijelző nem hiányzik. Erre itt a 4X ami fém házas, HD. Ez a nekem való :)

Videózás közben milyen gyors a fókusz? Hangot normálisan veszi? A 4A elég halk ahogy nézegetem.

Kár, hogy ezúttal ennyire lekerekítették a sarkokat.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#39) South Velen válasza Örni (#38) üzenetére


South Velen
addikt

Mi a gond a full HD kijelzővel? :U

a 4 Prime kijelzője nem csak élesebb a nagyobb felbontás miatt, de sokkal színesebb, kontrasztosabb is a xiaomi 5"-es HD paneleinél.

[ Szerkesztve ]

(#40) Örni válasza South Velen (#39) üzenetére


Örni
senior tag

Számomra felesleges 5"-en a fullHD és mindkettő adreno 505-el jön. Ja, de bocs, most nézem, hogy a Redmi 4 is sima HD-s.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#41) lac019


lac019
tag

Ha jól nézem, ez olyan 46 ezer Kínából (Geekbuying). Erre jön még rá valami vám? Még nem rendeltem kintről telót. Eustocknál hasonló árfekvésen lesz ? (mondjuk itthoni gari miatt nem gond, ha több párezressel). Én még a 4A Pro-t néztem, egy tízessel olcsóbb átlagban, meg b20, de ha ennél is megy + 3GB RAM gondolom jobban megéri ez.

(#42) South Velen válasza Örni (#40) üzenetére


South Velen
addikt

Azt nem tudom, hogy a játékokat ez hogy érinti, de egyékbént csak előnye van a Prime-nak minden szempontból (persze drágább is.)

(#43) Graphics válasza lac019 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

50-ert lesz, ha jol remlik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Örni válasza South Velen (#42) üzenetére


Örni
senior tag

De én a sima 4-ről beszéltem :) az külsőre jobban tetszik, de ha csak a 4X lesz Eustocknál, akkor az lesz a befutó. Alig van valami különbség a 4 és 4X között.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#45) Donki Hóte válasza borsodika (#16) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Szerintem a Redmi 3S hivatalosan is tudja a QC2-t, legalábbis a Xiaomi magyar webshopjában oda van írva a specifikációjához, hogy tudja a gyorstöltést (ami szerintem a QuickCharge nem túl szakmai fordítása).

Egyébként egy manapság gyártott telefontól elvárás az, hogy tudja a QC2-t, de lassan a QC3 is alapvető kell, hogy legyen.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#46) Örni


Örni
senior tag

Aliexpressen 111 dollár, az jó kis ár!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#47) kondás


kondás
tag

Ha egyszer 'nagy megelégedéssel' használta a redmi 3-at , mi indokolta a cserét?

(#48) Kampó


Kampó
senior tag

ezen a redmi 4 szérián nem igazodok ki :D:D

4x, 4 pro 4 prime meg a sima redmi 4... emelekdö sorrendben hogy van ?? hardverileg ??

mert pl EZ is redmi 4x de eléggé combosabb mint a a tesztelt eszköz..

jah bocsi A NOTE a kulcsszo sorry :R:R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#49) Graphics válasza Örni (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A 2GB-os esetleg.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) Örni válasza Graphics (#49) üzenetére


Örni
senior tag

Persze, de sajna nem a global romos, az 124 dolcsi.

There's too many men, too many people, making too many problems!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.