Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) -sanci-


-sanci-
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, várható ezen készülék android 6-osról 7-esre frissülése (menet közben), vagy ez nem jellemző a Xiaomiknál? Asszonynak keresek telót, s a 7-es pár apróság miatt jobban tetszik/fekszik.

(#152) Graphics válasza -sanci- (#151) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a MIUI teljesen átszabott minden téren, így az a pár apróság lehet nincs is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#153) -sanci- válasza Graphics (#152) üzenetére


-sanci-
csendes tag

Alapjaiban véve az értesítés kártyák érdekeltek volna, átfutottam pár videót a telóról, viszont azok inkább a benchmarkokra voltak kihegyezve :)
De mindegy, ezt kapja az asszony és kész, vita úgysem lesz :))

(#154) kzsolt86 válasza Narxis (#150) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Vodás kártyám van, viszont Budapesten élek. itt stabilan 4G hálózatot mutat, de ez nem hiszem hogy sokat jelent :)

(#155) Narxis válasza kzsolt86 (#154) üzenetére


Narxis
nagyúr

Menj ki vidékre. :D

Thanos was right.

(#156) lac019 válasza Narxis (#155) üzenetére


lac019
tag

de semmi kódból, vagy másból nme lehet kiolvasni, hogy van e B20?

(#157) Narxis válasza lac019 (#156) üzenetére


Narxis
nagyúr

Root nélkül nem sajnos. :(

Thanos was right.

(#158) matger válasza kzsolt86 (#134) üzenetére


matger
csendes tag

Xiaomi Hungaryn (facebook csoport) írta egy srác, hogy a 8.2.0.2 meg a 8.2.1.0 vmi fake global rom.
http://en.miui.com/thread-544656-1-1.html
Itt írják, hogy nincs még hozzá global rom, szóval csak kínai lehet, ami rajta van.
Mindegy, én elleszek vele sztem, és ha lejár a gari, akkor mehet rá a global.

(#159) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Srácok nem tudjátok véletlenül Redmi 4X Pink-et honnan lehetne rendelni EU-n belülről/EU garanciával? Barátnőmnek megtetszett ez a modell, 3/32-es kellene neki is.
Ha valaki tudna egy linket adni, azt megköszönném

(#160) Narxis válasza matger (#158) üzenetére


Narxis
nagyúr

Akkor ez a smartshop kamuzik. :F

Thanos was right.

(#161) kzsolt86 válasza matger (#158) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Azért én nem vennék mérget néhány fórumozó véleményére. Ahogy látom ezek többnyire azon alapulnak, hogy csak fake lehet, mivel a global romot ki sem adták még. Viszont ha ez igaz, akkor nagyon sok webshop hazudik, mert sok helyen hirdetik már a global rom-os verziót. Köztük pl a spemall is raktárból azonnali szállítással, akire viszont eddigi tapasztalatom alapján nem jellemző, hogy kamuzna.

(#162) matger válasza kzsolt86 (#161) üzenetére


matger
csendes tag

Igaz, mert saját maguknak ártanak, ha nem azt adják el ami a leírásban van, mivel ezután kapják a rossz visszajelzéseket, ami a jövőbeli vásárlásokat visszavetheti.
Én május 2-án veszem át, majd beírom én is, mit kaptam.

(#163) galuska95


galuska95
aktív tag

tegnap vettem át a redmi 4a készülékem a smartshoptól és global version, magyar nyelv, megy rajta a 4g is Debrecenben, telenorosként.

(#164) Csapoati válasza galuska95 (#163) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De az 4A, itt meg a 4X-ről van szó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#165) galuska95 válasza Csapoati (#164) üzenetére


galuska95
aktív tag

tudom, csak a smartshopról volt szó. A redmi4a amit kaptam jó, így nagyobb valószínűséggel lesz a tőlük rendelt 4x is jó :D

[ Szerkesztve ]

(#166) Graphics válasza galuska95 (#165) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arra ne vegyél mérget, a 4X B20 csak később jön

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#167) lac019 válasza Graphics (#166) üzenetére


lac019
tag

Lehet inkább hozzádobok egy + 10eFt-ot, aztán Xiaomi Redmi Note 4 3/32, az már kapható. Gondolom gyorsabban merül, meg ugye drágább, de ezen kívül mi az ellenpontja még a 4x-el szemben?

(#168) Csapoati válasza lac019 (#167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jóval nagyobb és youtube-os tesztből úgy láttam, hogy a kamerája is gyengébb a 4X-énél.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#169) Graphics válasza Csapoati (#168) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tibcsi0407 tesztelte szerinte sokkal jobb mint a Note 3-ba.
De majd kipróbálom.

Kis Redmikbe amúgy sem raknak brutál kamerat :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#170) Narxis válasza lac019 (#167) üzenetére


Narxis
nagyúr

Lehet én is. Senki nem tud semmit, hogy mikor jön a biztosan B20-as. Nagyon elégtelen a kommunikáció a gyártó részéről. :W

Thanos was right.

(#171) macssessz


macssessz
tag

Üdv telefon guruk!
Most kezdek belakni egy Xiaomi Redmi 4X-et. (A régi egy Samu S2-volt.)
Nem tudtam rájönni, hogyan tudok gyorshívást beállítani. (hosszabban nyomom pl. a 3-ast és hívaja a párom)
Arra sem tudtam rájönni, hogyan lehet a névjegyeket exportálni.
A samunál ezek olyan egyszerűek voltak, itt nem tudom megfejteni.
Szerencsére MyPhoneExplorerrel tudom menteni PC-re.
Még egy kérdés. W7/64 alatt a usb-n megosztott mobilnetnél a net elindul, gyors, aztán pár perc után leáll az adatforgalom a teló és a gép közt. A telón közben hibátlanul megy a net. W10/32 alatt megy hosszabb ideig is. Mit kell állítgatnom a W7-ben?
Kérlek segítsetek!
Köszi
Józsi

(#172) Degeczi válasza macssessz (#171) üzenetére


Degeczi
nagyúr

#149
Az S2-n gondolom vmi nagyon régi Android lehet, azért volt rajta ilyen gyorstárcsázási lehetőség.

A Névjegyek alatti menüben közvetlenül ott van az Export-Import (bár sokkal célszerűbb-egyszerűbb Google alatt, böngészőben szerkeszteni a kontaktokat)

(#173) Csapoati válasza macssessz (#171) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Contacts menüben hosszan lenyomod a párod ikonját és feljön az opció, hogy kitehesd a főképernyre. Onnan még gyorsabb is hívni, mint bemászni a tárcsázóba.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#174) kzsolt86 válasza Narxis (#155) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Vidékről jelentkezek! :)
Az egyik kezemben egy garantáltan b20 mentes meizu m3s, a másik kezemben pedig az új redmi 4x-em. Mindkettőben vodás kártya van. A meizu folyamatosan 3g-n, a redmi viszont stabilan tartja a 4g-t. :-D

(#175) Graphics válasza kzsolt86 (#174) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beállításokat azért nézd meg a Meizun, nehogy Preferált hálózatoknal 3G legyen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#176) kzsolt86 válasza Graphics (#175) üzenetére


kzsolt86
csendes tag

Megnéztem, 4g-re van állítva mindkét telefon. Budapesten mindkettő stabilan 4g-re kapcsolódik.

[ Szerkesztve ]

(#177) Narxis válasza kzsolt86 (#174) üzenetére


Narxis
nagyúr

:Y

Ez tök jó, akkor nem kamuzik a smartshop. Kösz, hogy elmentél vidékre megnézni. :D

Thanos was right.

(#178) matger válasza kzsolt86 (#174) üzenetére


matger
csendes tag

:C

(#179) macssessz válasza Degeczi (#172) üzenetére


macssessz
tag

Üdv!
Sajna a Névjegyek alatt nekem nincs semmiféle menü. Hol keressem?
Olvastam, hogy lehet képernyő képet csinálni. Hogyan?
Az enyém 4X LTE 3/32-es Global Version. Elvileg tudja a B20-nak nevezett frekvenciát. Pesten vagyok, hogyan tudom ellenőrizni?

[ Szerkesztve ]

(#180) Graphics válasza macssessz (#179) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Névjegyzék, a kiválasztottra hosszan nyomsz, felugrik egy menü, Asztalra kuldes

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#181) Degeczi válasza macssessz (#179) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A fizikai menü gomb alul, a 3 vízszintes vonal...

Képernyőképhez a legegyszerűbb a Beállítások / További beállítások / Képernyőkép alatt a háromujjas módot engedélyezni, és akkor egyszerűen lehúzodd 3 ujjad egyszerre a készítéshez.

(#182) macssessz válasza Degeczi (#181) üzenetére


macssessz
tag

Hát a kapcsolatok alatt ha megnyomom a fizikai menü gombot, ott lenyomja kicsire a képet és megjeleníti az utoljára használt alkalmazásokat egymás mellett. Alatta az X-re ha rányomok akkor bezárja a nem használtakat és felszabadít memóriát. Ha a kapcsolatok képét lefelé mozdítom, fölötte látható lesz egy kis lakat amivel lezárhatom, hogy az x ne csukja be. Mellette egy fogaskerék részletek címszóval ahol megmutatja pár mi mennyi bájtot foglal, értesítések beállításait, és engedélyeket. Export-import lehetőséget továbbra sem találok sehol. A névjegyeket először úgy sikerült rátöltenem, hogy fájl kezelőben az SD kártyán rákattintottam a samuból exportált névjegyek.vcf fájlra és beolvasta, berakta a kapcsolatokhoz. Szóval nekem nincs export-import?

(#183) macssessz válasza Degeczi (#181) üzenetére


macssessz
tag

Hát a kapcsolatok alatt ha megnyomom a fizikai menü gombot, ott lenyomja kicsire a képet és megjeleníti az utoljára használt alkalmazásokat egymás mellett. Alatta az X-re ha rányomok akkor bezárja a nem használtakat és felszabadít memóriát. Ha a kapcsolatok képét lefelé mozdítom, fölötte látható lesz egy kis lakat amivel lezárhatom, hogy az x ne csukja be. Mellette egy fogaskerék részletek címszóval ahol megmutatja mi mennyi bájtot foglal, értesítések beállításait, és engedélyeket. Export-import lehetőséget továbbra sem találok sehol. A névjegyeket először úgy sikerült rátöltenem, hogy fájl kezelőben az SD kártyán rákattintottam a samuból exportált névjegyek.vcf fájlra és beolvasta, berakta a kapcsolatokhoz. Szóval nekem nincs export-import? Bocs véletlenül kétszer tettem fel. és nem tudom törölni.

[ Szerkesztve ]

(#184) Degeczi válasza macssessz (#182) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az nem a menü gomb, hanem az alkalmazáslista...
Beállítások / Gombok / Menü gomb alatt állítsd vissza menüre!

(#185) macssessz


macssessz
tag

Amúgy nem vagyok elájulva a fényképezőjétől. A Samu S2 a 8 megapixelesével jobb képeket csinált még 6,4-este állítva is. Most hasonlítottam össze. A vakut automatára állítva időben bekapcsolta, ez sötétebb helyen is csinál képet vaku nélkül ami persze vacak. Ha bekapcsolom a vakut kicsit jobb, de nem éri el a samut. Kontrszt sehol sincs hozzá. Letöltöttem pcre úgy néztem. Szerintetek vásárlásnál személyes átvételnél is áll a 8 napon belüli elállás lehetősége? Ez vajon 8 naptári vagy 8 munkanap? Az eredeti kijelzőfóliát még nem vettem le róla és egyből szilikon tokban van. Esetleg valaki csinálna pár fotót és elküldené nekem ? Összehasonlítás képpen.

[ Szerkesztve ]

(#186) Degeczi válasza macssessz (#185) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs semmilyen "8 nap", 14 naptári nap érvényes már régóta, attól függetlenül, h kiszállítással vagy személyesen történt az átvétel.

Mobilfényképeknek már 6 Mp-en vizsgálva sincs sok értelme belenagyítva, csak normál nézet környékén (3-4 Mp)

(#187) macssessz válasza Degeczi (#184) üzenetére


macssessz
tag

Megnéztem, menüre van állítva. De állíthatom a futó alkalmazások megnyitására vagy a google asszisztensre vagy az alkalmazások bezárására is, akkor is a futó alkalmazásokat nyitja meg. Lehet nagy gáz van a telómmal?

(#188) macssessz válasza Degeczi (#186) üzenetére


macssessz
tag

Ha egymás után nézem a két teló képét, a régi samu akkor is jobb képet csinál. Természetes fénnyel jól megvilágított szobában is és a sötét spájzba befotózva is. Ez csak belekattint a homályba, a samu bevillant a vakuval és normális képet csinál.

[ Szerkesztve ]

(#189) Degeczi válasza macssessz (#187) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Esetleg verziófüggő, fene tudja. Nekem (Note 3 Pro-n) Miui 8.2.3.0 Global van, azon működik a menü gomb a kapcsolatokban (vagy akár a tárcsázóban is).
De amit leírsz, az egyértelműen a futó alkalmzások megjenítése, talán megkergült vmi, újraindítani is érdemes lehet.

(#190) macssessz válasza Degeczi (#189) üzenetére


macssessz
tag

Természetesen újra indítottam már többször mióta megvan, volt teljesen kikapcsolva is. Mindig így működött. Most beállítottam, másik gombokat semmire állítottam, utána újra indítottam. Most is a futó alkalmazásokat nyitja meg. Na most mind a 3 gombot nincs műveletre állítottam, újraindítottam, azután a menüt menüre a visszát alkalmazások bezárására, és most működik, meglett az export-import menü.
Köszi a segítséged

[ Szerkesztve ]

(#191) Csapoati válasza macssessz (#188) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én ilyennel nem találkoztam, míg tesztelgettem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#192) kiskakas


kiskakas
senior tag

Sziasztok,

erősen gondolkozom saját és asszony részére egy 4x-en, két lumiát váltanánk le vele. Ha egyszerre rendelem meg őket külföldről, mennyivel sanszosabb,h megvámolják a pakkot? köszi :) :R

(#193) Graphics válasza kiskakas (#192) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha türelmes vagy, akkor a 4X lesz majd az eustocknál is, B20-as kiadásban.

Ha kintről rendeled, akkor egyértelműen megfogják, az esetek nagy részében. / kivéve ha esetleg találsz valami eu shop /shipping megoldást ,de az annyival drágább is

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#194) blash válasza kiskakas (#192) üzenetére


blash
tag

a spemallnal 170 dollar a feher elolapos global verzio, erre nem jon mar ra az afa. Majus 15-re irjak.

(#195) Graphics válasza blash (#194) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az sok. Veletechen 49990-ért volt kirakva, szintén májusban lesz állítólag.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#196) blash válasza Graphics (#195) üzenetére


blash
tag

Pont ugyanennyi a 170 dollar me'g a 294 forintos valuta eladasi arral szamolva, miert lenne akkor ez sok?

(#197) kiskakas válasza Graphics (#193) üzenetére


kiskakas
senior tag

van otlet, mennyi lesz majd eustocknal? banggood-nal, kuponnal most brutto 40 korul jonne ki, a rendeljkinai.hu -rol kiindulva..:)

(#198) Csapoati válasza blash (#196) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mert még majdnem 20 dollár a szállítás.
szerk.: Ja, hogy Hungary warehouse. Na úgy már tényleg nem rossz. :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#199) Graphics válasza kiskakas (#197) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már írtam.

Eustocknal b20-as lesz, banggoodon nem biztos.. plusz áfa ugyebár..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#200) blash válasza Csapoati (#198) üzenetére


blash
tag

Előbb elnéztem én is, mert két garanciát választva még rájön 10 dollár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.