Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) xtend


xtend
senior tag

Xiaomi Mi Note 10 már kapható pl a "zsírbesten" 610$ áron. Jó nagyot ugrott a számozás. De ha annyira jó lett mint a Note2 akkor ez mind1is, mi a száma. Kíváncsi vagyok egy tesztre, hogy a valóságban mit tud a 108MPx kamera 🤔

[ Szerkesztve ]

(#302) Black&White válasza xtend (#301) üzenetére


Black&White
addikt

Majd a Pro verzió lesz az igazán érdekes, megapixelek annyira nem érdekelnek, hogy visszaváltsak SD730-ra.
Amúgy meg ennyiért van:
LINK

(#303) xtend válasza Black&White (#302) üzenetére


xtend
senior tag

Szerintem a mai SOC-ok között nincs akkora különbség csak a bechmark-okbanaz meg kb f*szverés. Sajnos leejtettem a jó note2-met így képernyő kaput. Most lett egy Nokia 7.2-m amiben asszem snapi660 van "csak". De mint a Note2-t ezt sem akasztotta meg eddig semmi. 4gb memoriából is min. 1.8 szabad mindig

(#304) Black&White válasza xtend (#303) üzenetére


Black&White
addikt

Úgy néz ki mégsem lesz SD855+-al szerelt Note 10 Pro, így meg főleg felesleges nyújtanom a témát 🙂

[ Szerkesztve ]

(#305) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

nálam most írta ki, hogy elérhető a miui 11.
valakinek tapasztalata erről?

(#306) strike-force válasza csaba17 (#305) üzenetére


strike-force
őstag

Nálam vasárnap óta fent van, eddig jól működik. Ugyanúgy 8-as androidra épül, mint az előző.

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#307) markussandor válasza strike-force (#306) üzenetére


markussandor
senior tag

gondolom a stabil ág kapta meg, mert nálam a beta még nem jelzett

(#308) Black&White válasza markussandor (#307) üzenetére


Black&White
addikt

Global beta már nyár eleje óta nem kap frissítést, megszűnt.
Amúgy stabilon se várható már sok minden. :)

Biztonsági csomag mikori dátumot kapott a frissítéssel?

(#309) csaba17


csaba17
senior tag

Nálatok nincs olyan bug messengernél, hogy írnak, villog a led kéken! holott az üzenetek zöld-re vannak állítva, semminek nincs megadva kék. Majd a 3. üzenetnél már zölden villog, ahogy azt kell neki és ahogyan azt régen, pár hónapja is csinálta.

(#310) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

múlt héten rádugtam a mobilt a kocsimra kábellel (android auto), azóta a téma átment fekete alapon fehér betűkre, alig látom világosban a szöveget.
Próbáltam a témát a gyárira visszaállítanom, de nem változott semmi.
Az android auto appban nincs témára utaló beállítás.
Mi a fene történt?

(#311) csaba17


csaba17
senior tag

Sziasztok!

Hátha vki még olvassa:
nyáron lecseréltem egy mi9t-re a mobilt, azóta még nem adtam el, hátha az újnak előjön vmi hibája.
Mennyit érhet egy 2 és fél éves mi note 2 128gb-os verzió? 30 körül el lehetne még adni?

(#312) Black&White válasza csaba17 (#311) üzenetére


Black&White
addikt

Global változat?
Valahogy úgy, de ne lepődj meg, ha hosszú menet lesz és picit még kevesebbért megy majd el.
Én lepasszoltam családba, azóta is remekül muzsikál. :)
Jut eszembe, ha valakit érdekel minőségi fólia, szívesen átadom neki Tatabányán.

(#313) csaba17 válasza csaba17 (#311) üzenetére


csaba17
senior tag

Ja igen, global.
Lepasszolnám én is de muternak redmi 4e van, hugomnak meg redmi note 4e. mindkettő sokkal jobban bírja akksi ügyileg, bár ez újonnan sem tudott 6-7 óra SOT-ot.

(#314) markussandor válasza csaba17 (#311) üzenetére


markussandor
senior tag

Én a fiókban tartom tartaléknak, sajnálom bagóért eladni, meg van még a korábbi kettő is :-)

(#315) Black&White


Black&White
addikt

Én úgy emlékszem 5-6 órát azért tudott, bár ezt lehet csak az idő szépíti meg... 🙂
Amúgy mai napig van rá LineageOS és Pixelexperience támogatás, A10 alapokon.

(#316) rotkeroknatk


rotkeroknatk
csendes tag

Nálam még mindig napi használatban van, és pont olyan hibátlanul teszi a dolgát, mint az első percben. Az akku is bír még 3-4 órát.

A Föld IQ szintje állandó, csak egyre többen vagyunk hozzá.

(#317) csaba17 válasza rotkeroknatk (#316) üzenetére


csaba17
senior tag

Lehet nálam túl sok minden volt fent, a legtöbb szinkronizálás az wifin volt engedve, de egy egy órás nyomkodás, nem játék és simán elvitte az akksi 25%át is.
Itthonról júliusban elmentünk a dunakanyarba túrázni picit.
Héba hóba néztem rá a gps-re, pár fénykép, minimális nyomkodás, hálózatot kereste mert az erdőben nem is volt,vmi 8x% körül volt induláskor, mire leértünk Szobra ott már 10% körülre merült, kellett neki a power bank.
Így már nem okés, egy napra sem tudok elmenni vele power bank nélkül mert alap használttal is eszi az akksit.
Az előtte lévő redmi 4 majd dupla sot időt tudott.

Amúgy felrakom majd 30-35ezerért, ha elviszik elviszik, ha nem akkor jó lesz tartaléknak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.