Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

Telefon (Xiaomi Mi Max 3) képernyő tükrözés/Chromecast/stb. közben csak a kép megy át, hang nem.
Telefon beállítás - kivetítés menüben meg nem is látszik a Box.
Ötletek, hogy mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#252) Imi1981 válasza DrojDtroll (#250) üzenetére


Imi1981
veterán

Kodiban kikapcsolod a beállítások /lejátszás menüben a hardveres gyorsítás engedélyezése részben media surface codec - et akkor szép a kép. Sajnos viszont ilyenkor nincs hdr. Bár már régen írtad de hátha olvasod még.

(#253) DrojDtroll válasza Imi1981 (#252) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Olvasom még. Sajnos Plex-el is ugyan ez a helyzet :(

Megpróbálom a kodi-s megoldást.

De hogy lehet ilyen fos? Hogy hulhat így szét a kép? Miért nem panaszkodik erre mindenki? :o :W

(#254) Imi1981 válasza DrojDtroll (#253) üzenetére


Imi1981
veterán

Hát nekem nem hullik szét a kép csak inkább ilyen utánhúzás van arc mozgásakor és kicsit mosott az arc. Nekem se tetszik de nekem van mellette egy x96 max plus coreelec tv box és az kodival tökéletes. Mi box s meg netflix és hbo go - al tökéletes.

Ha kikapcsolod amit írtam akkor szép éles lesz a kép és nem lesz olyan utánhúzás /mosotság az emberi arcon. A lejátszás beállításokban kapcsold be még a képfrissítés gyakoriság indításkor /leállításkor-ra mert ha nem kapcsolod be akadozni fog! Amúgy kodiban is lehet plex addon telepíteni.

(#255) DrojDtroll válasza Imi1981 (#254) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszi a tippet a szaggatásra. Úgy néz ki jó lesz :) Most FHD anyag megy rajta kiváncsi vagyok, hogy a 4K-val mennyire fog szépen menni.

(#256) Imi1981 válasza DrojDtroll (#255) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem csak fhd tévém van de ettől függetlenül próbáltam 4k-t és simán ment. Persze ilyenkor gondolom leskálázza fhd-ra úgyhogy nem pont olyan mintha 4k tévén nézném.

(#257) Zola01 válasza Zeban58 (#241) üzenetére


Zola01
tag

Nekem is ilyen mostanában, még nem találtam rá megoldást

(Oo\ SKYLINE /oO)

(#258) Imi1981 válasza Zeban58 (#241) üzenetére


Imi1981
veterán

Ezt még nem vettem észre de majd figyelem. Szerintem nálam nincs ilyen mert tuti észrevettem volna.

(#259) atiska007


atiska007
senior tag

Szerintetek miért van az, hogy ethernetre kötve többször is futtattam sebesség tesztet, és mindig az jön ki, hogy upload 110-120 mbit, ellenben a feltöltés a duplája, 220-240 mbit :F

Együtt tudok vele élni, ez a letöltési sebesség is elfogadható nekem, ellenben a dupla eltérés kicsit frusztráló.

szerk.: wifin is ez jön ki. Lehet a teszt progi fosch?

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#260) Imi1981 válasza atiska007 (#259) üzenetére


Imi1981
veterán

Gondolom download és upload akartál írni. Nálam is hasonlóan van de nálam PC-n is. Ha PC-n másik ellenoldali szervert választok (antenna Hungária vagy telenor) akkor a letöltés is ugyan olyan gyors mint a feltöltés.

(#261) atiska007 válasza Imi1981 (#260) üzenetére


atiska007
senior tag

igen, bocsi.
Down: 110-120
Up: 220-240

Mondjuk google store-ból a speedtestet nem lehet letölteni, szóval most valami google tv-re működő, számomra ismeretlen, de elérhető progit töltöttem le: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rma.netpulsetv&hl=en&gl=US

Mittudomain!

(#262) Imi1981 válasza atiska007 (#261) üzenetére


Imi1981
veterán

Én is azzal szoktam mérni. Nekem letöltés 130 körül szokott lenni a feltöltés 240 körül USB 3 lan átalakítóval. A boxban USB 2 aljzat van.

(#263) atiska007 válasza Imi1981 (#262) üzenetére


atiska007
senior tag

ok, köszi, akkor nincs itt semmi látnivaló.
Elkönyvelem, hogy ez progi mérési hiba :DD

Mittudomain!

(#264) Zeban58


Zeban58
tag

Nekem jött ma egy 668 MB-os rendszerfrissítés, ami elvileg teljesítményjavulást, biztonsági javítást hozott. Részletes changelogot egyelőre nem találtam.

(#265) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Milyen kábellel használjátok ezt a csodát? Nekem a gyári kábel rohadtul színez és szaturál. Főleg a narancssárga ami nagyon kirivó.

(#266) Imi1981 válasza DrojDtroll (#265) üzenetére


Imi1981
veterán

Hdmi kábelre gondolsz? Akkor hibás a kábeled mert nálam semmi probléma vele. Remélhetőleg nem a boxnak van baja.

Zeban58 Most néztem és nekem is jött frissítés bár magától nem jelezte. Most töltöm. De jó lenne javítaná a hardveres gyorsítás minőségét.

[ Szerkesztve ]

(#267) DrojDtroll válasza Imi1981 (#266) üzenetére


DrojDtroll
addikt

igen hdmi kábelre gondolok.
másik kábellel sokkal fakóbb a kép, olyan mintha kicsit fátyolos lenne

pc-n a 4k60p tökéletesen átment a kábelen 4:4:4-ben (ennek megfelelően válaszotttam kábelt), szóval az én kábelen nem rossz.

(#268) Imi1981 válasza DrojDtroll (#267) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem csak fhd tévém van ott semmit nem veszek észre.

A frissítés viszont nem javította a hardveres gyorsítás minőségét! Ezzel nem akarnak foglalkozni ami fontos lenne. Elsőre mintha még rosszabb lenne. Remélem nem :W
.

(#269) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Elajándékoztam az eszközt. (akinek odaadtam tudja nekem mi a bajom vele).

Vagy rpi4 lesz helyette, vagy építek egy htpc-t.

(#270) gekkoXT válasza DrojDtroll (#269) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Érdekes hibákat produkált neked a cucc, de mivel sok infót nem írtál, hogy mit honnan, hogyan próbáltál, neéhz megfejteni. Amúgy azért nem írnak emberek ezekről mert másnál nem jelentkeztek, vagy megoldották a beálíltási problémákat.

(#271) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!
Tegnap beszereztem egy ilyen kütyüt és ki is próbáltam. Sajna nekem olyan hibát produkál, h nem folyamatos filmek mozgása netflixen/hbogo-n. Ötlet esetleg, h mi a probléma? Köszi!

(#272) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#271) üzenetére


Zoli1222
őstag

Képfrissítés megoldotta.

(#273) Imi1981 válasza Zoli1222 (#272) üzenetére


Imi1981
veterán

Igen a képfrissítés miatt van. Netflix 24 Hz, hbo go 50 Hz - re kell állítani manuálisan.

(#274) attila9988


attila9988
őstag

Én is leírnám a tapasztalataimat a készülékkel kapcsolatban, hátha valaki számára hasznos lehet a jövőben.
Úgy hozta az élet, hogy körülbelül egy évvel ezelőtt szükségem lett egy pici, könnyen kezelhető eszközre, amit magammal vihetek, és könnyedén ráköthetek bármilyen kijelzőre, hogy amolyan htpc funkciókat lásson el. Eredeti tervem az volt, hogy összeállítok egy mini pc -t erre a célra, mondjuk málna pc, vagy hasonszőrű alapokra felépítve, ám az erre szánt hardware -t, és időt, végül más feladatra szántam, és már nem volt sem időm, sem kedvem építeni egy másikat, tehát inkább kutattam az elérhető kész megoldások között. Idővel belefutottam a cikk alanyába, és az elmúlt egy évben jó szolgálatot tett nálam a xiaomi mi box s. A software -ek nagy részét én letöröltem róla, mert alapjában véve csak a youtube, a kodi, és a vlc volt az, amire nekem szükségem volt. Ez a három kiválóan működött vele. A kezdeti software -es hibák nagy részét javították, de pár apróság így is megmaradt. Fontos hangsúlyoznom hogy nagyon jó választásnak tartom ezt az eszközt, a továbbiakban felsorolt hibákkal együtt is.
1) A készülék alvó módja nem mindig tud megfelelően felébredni. Ezt abból láthatjátok, hogy a tévén egyszerűen nincs kép. Ilyenkor még kétszer megnyomva a power gombot álltalában helyre jön. Ha mégsem, (ami nálam viszonylag ritka eset volt, még az android tv 9 óta is) akkor egy reboot a megoldás. Ezt többnyire a power kábel kihúzásával tudjuk kivitelezni, vagy látatlanban a power gomb hosszú lenyomása után az ok gombbal, minden esetben működött.
2) A távirányító bizonyos időközönként elveszíti a kapcsolatot az eszközzel. Erre megoldás minden esetben az újrapárosítás. Hozzátenném, hogy az utóbbi pár hónapban ez nem fordult elő, korábban sokkal többször. (nem számolom ide a lemerült elem esetét természetesen)
3) Bizonyos software bug -ok érintették a virtuális billentyűzetet, és bár ezeket úgy tűnik javították, mégis új eszköz vásárlásánál, régebbi firmware -el szerelt készülékek első indításánál okozhatnak komoly gondokat a wifi beállítása közben.
4) Egyetlen usb port van a dobozon. Több eszköz csatlakoztatásához muszáj hub -ot vásárolni. Ez nem mindenkinek gond, ám fontos megemlíteni hogy ez az egy port is pont a power kábel, és a hdmi között van, és sok pendrive nem fér el ott ahol kellene neki, ezért már a megvásárlás alkalmával érdemes beszerezni egy usb kábelt, ha pendrive -ról is szeretnénk bármilyen tartalmat lejátszani. (apró, ám fontos tulajdonság lehet, hogy használható exfat file rendszer is, ha tudod mi ez, tudod miért lehet fontos)
5) Elérkeztünk az ötödik ponthoz, ami miatt végül kénytelen voltam egy év használat után lecserélni az eszközt. A wifi... Igen, a wifi. Sajnos a dobozon nincs ethernet csatlakozó, ami véleményem szerint hatalmas hiányosság. A wifi adapter számos különböző 2.4ghz -es, és 5ghz -es router esetén sem volt képes hozni azt a szintet, amire szükségem lett volna. Ha valakit érdekel, szívesen leírom a részleteket, de az hosszabb volna mint amennyit erre a hozzászólásra szántam. Dióhéjban annyit, hogy 10 - 12 mbit/s -ig nincs probléma még gyengébb hálózaton sem. A fölött viszont érdemes lehet elgondolkodni egy "usb -> ethernet" átalakító, vagy egy másik hasonló media box beszerzésén. Az én esetemben így 2021 -ben végül ez utóbbi volt a megoldás. Lecseréltem a xiaomi box -ot egy Strong SRT 202 EMATIC -ra. A két doboz között az érdemleges különbség lényegében az, hogy utóbbinak két usb portja, és egy ethernet portja is van (technikai részletekért nézzétek meg a weboldalt) így megoldja a legnagyobb problémámat a mi box s -el. Természeten más megoldás is lehetséges, számomra egy év tapasztalatai voltak ezek. Ha kérdések merülnének fel, akkor a saját egy éves tapasztalataim alapján szívesen válaszolok rájuk, ha írtok.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#275) róland


róland
veterán

ASUS RT-AC57U routerre kötött külső SSD-ről SMB (samba) médiamegosztást hogy lehet beállítani, hogy a Mi Box S-en futó VLC le is játssza a filmeket? (Addig jutottam, hogy látja a fájlokat, de amikor indítanám, akkor állandóan felhasználónév/jelszó párost kér a samba megosztáshoz. S persze onnan újra csak indítani kellene a lejátszást.)

Vagy esetleg VLC helyett milyen médialejátszót ajánlatok?

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#276) Imi1981 válasza attila9988 (#274) üzenetére


Imi1981
veterán

Nálam amiket írtál problémák nincsenek is. Egyedül az alvó modból felébredésnél szokott néha belassulni de akkor újraindítom. Ilyen, hogy nincs kép sose volt. A lan dolgot nagyon egyszerűen és olcsóbban meg tudtad volna oldani minhogy lecseréled a boxot, például ezzel link és tökéletesen működik. Azért a mi box s jobb mint a strong (mégha van sok hibája is) . Erre van hivatalos netflix, hbo go, amazon prime stb alkalmazás amivel jó minőségben lehet nézni.
Engem csak a hardveres gyorsítás miatti utánhúzás idegesít de ez kodiban kikapcsolható (és így nincs utánhúzás) szóval megoldható probléma. Ami még lehetne jobb, ha kicsit erősebb hardver lenne benne és gyorsabb pattogósabb lenne.

(#277) Zeban58 válasza Imi1981 (#276) üzenetére


Zeban58
tag

Ez konkrétan mit jelent: "hardveres gyorsítás miatti utánhúzás"?

(#278) Zeban58


Zeban58
tag

Én Netflixen tapasztalok kb. félpercenként, percenként egy apró, finom akadást, amit a laikusok nem vesznek észre, de engem bosszant. Nem tudom mi lehet, már mindent próbáltam állítgatni a boxon és a tévén is.

(#279) Imi1981 válasza Zeban58 (#277) üzenetére


Imi1981
veterán

Kodiban a beállítások /lejátszó /hardveres gyorsítás engedélyezése részben a media codec secure ha kikapcsolod nincs utánhúzás (de a hdr ilyenkor nem működik).Fontos , hogy a beállítások /lejátszó menüben a képfrissítés gyakoriság indításkor /leállításkor-ra legyen állítva!

A netflixre a megoldás, hogy amíg azt használod a képernyő beállításokban 24 Hz-re állítod a képfrissítést. Korábban írtunk itt egy alkalmazásról (most nem jut eszembe a neve és pont dolgozni indulok így nem tudom megnézni) amit használunk azzal külön meg tudod adni melyik alkalmazás milyen Hz-en induljon! A netflixet 23.976 a HBO GO 50 Hz-Re kell állítani!

Van még a TVHZ alkalmazás amivel manuálisan tudod kapcsolgatni milyen Hz-en menjen a kijelző. Ez csak annyiban könnyítés, hogy nem kell a beállításokba lépni.

[ Szerkesztve ]

(#280) attila9988 válasza Imi1981 (#276) üzenetére


attila9988
őstag

"Nálam amiket írtál problémák nincsenek is."

Igazából ennél sokkal több probléma volt vele eleinte, de időnként egy egy frissítés megjavít ezt azt. Apró, itt fel nem sorolt idegesítő jelenségek vannak most is vele.

"Egyedül az alvó modból felébredésnél szokott néha belassulni de akkor újraindítom."

Ilyet is csinált korábban. Bizonyos tv -k esetén a hdmi cec -el kellett kicsit "játszani" hogy eltűnjön a jelenség. Egy ideje nem csinálja. De pl olyat igen, hogy bizonyos programok indítását követően, mint ha a hw gyorsítás -t "lefogná" az alkalmazás, és másik program nem tud videót elindítani egész addig, amíg újra nem indítom. Néhány hete pedig olyan is történt, hogy a youtube alkalmazás egy reklámhoz érve bedöglött, a doboz pedig újraindította magát.

"A lan dolgot nagyon egyszerűen és olcsóbban meg tudtad volna oldani minhogy lecseréled a boxot"

Ez igaz. Ez volt az "A" terv. De aztán újragondoltam a dolgot, és nem akartam belőle karácsonyfát építeni, mert az megnehezíti a doboz szállítását, összeállítását. Tisztábbnak éreztem ha lecserélem, a mi box pedig máshol teljesít a továbbiakban szolgálatot. Így most van egy dobozom, ami mindent tud amit az előző, és pótolja annak legnagyobb hiányosságát is.

"Azért a mi box s jobb mint a strong (mégha van sok hibája is) ."

Ebben én már nem vagyok annyira biztos. Eddig egyetlen egy idegesítő jelenséggel sem találkoztam az új doboz esetében. Minden tökéletesen működik. A hardware képességei nagyjából megegyeznek, ugyanúgy android tv 9 van rajta, tehát ugyanúgy megy minden software mint az előzőn, viszont a sok apró idegesítő hiba itt nem jelentkezik. Elképzelhető hogy a mi box esetében hardware gondok okozzák egy részét, ezért nem tudják megjavítani... Amit kicsit bánok, hogy a mi box mutatósabb volt mint a strong, illetve a távirányító is szebb volt. Viszont a működést illetően eddig abszolút elégedett vagyok. Az alvó módból felébredés sem okozott gondot egyszer sem a strong -on. Kicsit olyan, mint ha kaptam volna egy jobb mi box -ot.

"Engem csak a hardveres gyorsítás miatti utánhúzás idegesít de ez kodiban kikapcsolható"

Ilyet egyikkel sem tapasztaltam. Vlc korábban néha viselkedett furcsán hw gyorsítás miatt bizonyos videók esetében, de az egyik firmware mint ha javította volna, és azóta az sem. Arról nem is beszélve, hogy azért a cortex a53 nem olyan acélos hogy software -ből lejátsza a nagyobb felbontású videókat, komplexebb codec -ek esetén meg pláne nem.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#281) Imi1981 válasza attila9988 (#280) üzenetére


Imi1981
veterán

A strong-on megy a netflix és hbo go legalább full HD - ben? Ha igen akkor tényleg nem rossz. De én úgy tudom, hogy nem támogatott. De ha nem használsz ilyeneket akkor valóban semmi előnye a mi box s - nek. Én bánom, hogy megvettem de megtanultam együtt élni a hibáival.

(#282) attila9988 válasza Imi1981 (#281) üzenetére


attila9988
őstag

Minden megy rajta ugyanúgy, mint a mibox -on. A hardware képességeit tekintve majdnem ugyanaz, a software is a hivatalos android tv 9 ugyanúgy mint a mibox -on. Hbo go -t kipróbáltam, tökéletesen jó.. (mármint a lejátszás, nem a filmek... azok szarok. :) )
Nézz rá a doboz specifikációjára. Én lepődtem meg a legjobban hogy mennyire problémamentes az új masina.

Mondom... design terén elmarad, de a hardware és a software tökéletesen jó. Ha most kérdezi tőlem valaki, akkor már ezt a strong -ot javaslom neki, amennyiben szüksége lehet a nagyobb átviteli sebességre. Tulajdonképpen a második usb port sem hátrány, az áruk meg kb ugyanaz.

Itt jegyezném meg, hogy ezeknek az os -eknek a 2gb ram tökéletesen elég. mivel a droid minden esetben "single task", a beépített flash pedig gyorsan visszatölti a háttérből esetlegesen kidobott alkalmazásokat, nem igazán látom szükségét ennél nagyobb ram mennyiségnek. a xiaomi ki is ad most egy mibox s pro -t, amiben szintén 2gb ram lesz. (és 8k!! támogatás". Persze ha játszani akarnál rajta, az már más. De arra ez a droid tv -s megoldás amúgy sem igazán nyerő, és a soc sem valami combos, szóval ez itt szerintem nem gond.

A magam részéről nem bántam volna ha av1 támogatást is kap hogy legyen hw decode, de nem vagyok telhetetlen.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#283) atiska007 válasza attila9988 (#282) üzenetére


atiska007
senior tag

Érdekes kütyü, ha jól olvastam, még Netflix 4K-t is tudja. :Y :Y
Így már valóban Mi Box S alternatíva.

Kérdés ennek milyen (akár SW, akár HW) nyűgjei fognak kijönni a későbbiekben.

[ Szerkesztve ]

Mittudomain!

(#284) Imi1981 válasza attila9988 (#282) üzenetére


Imi1981
veterán

Megnéztem és tényleg támogatja a netflixet! Nem hittem volna mert elég kevés eszközön fut 4k-ban (de még 1080P -ben is) a netflix. Milyen processzor van benne vajon? Amologic S905x2? Sajnos erről nem találtam infót.
Szívesen kipróbálnám, hogy ennél jelentkezik e kodiban az utánhúzás /részlettelen arc effekt hardveres gyorsítással. Ha egyszer véletlenül csinálsz összehasonlítást akkor az érdekelne.

(#285) Zeban58 válasza Imi1981 (#279) üzenetére


Zeban58
tag

Köszi a segítséget, csekkolom őket!
Az "utánhúzás" mint olyan mint jelent egyébként? (lehet hogy ez van nekem is, nem tudom) :)
Netflix esetén a 24/50 Hz-et a Mi Box S saját menüjében a képernyő beállítások között lehet megtalálni? Nem rémlik, hogy láttam volna, de utánatúrok mindjárt.
Majd ha eszedbe jut a Hz-állítgató app neve, oszd meg velünk lécci, köszi! :)

(#286) Imi1981 válasza Zeban58 (#285) üzenetére


Imi1981
veterán

Ez az link! Most telón lőttem a képet de mi box s-en a play áruházban megtalálod. A beállítása elég vacakolós de megéri sz@rakodni vele mert pont azt javítja ami téged is zavart az idönkénti kép döccenést. Netflixet 23.976 hz-re állítsd a hbo go 50 Hz-re és így kandenciahelyes lesz a lejátszás. Ha kodit is használsz ott inkább a kodi saját képfrissítését használd a beállítások /lejátszó menüben a képfrissítés gyakoriság indításkor /leállításkor legyen állítva.
Ha nem látsz utánhúzást akkor ne is foglalkozz vele! Örülj inkább neki. Ez főleg sötét jelenetekben látszik fejmozgásoknál például (és az arc is reszlettelen). Ezt én kodiban tapasztaltam de más lejátszót nem is használok. Netflix és hbo go - nál ez nem jelentkezik.

[ Szerkesztve ]

(#287) Zeban58 válasza Imi1981 (#286) üzenetére


Zeban58
tag

A Refresh Rate appban csak 1080p-t dob fel a Hz választásnál. 4K-t nem támogat? Vagy ez csak a UI felbontásra vonatkozik?

(#288) Imi1981 válasza Zeban58 (#287) üzenetére


Imi1981
veterán

Őszintén nem tudom mert nekem csak 1080p a tévém. Szerintem nem csak gui mivel a képernyő képfrissítést igazítja a videó képfrissítéséhez. De nem tudom pontosan úgyhogy inkább nem írok hülyeséget. Próbáld ki azt meglátod 😃 .

(#289) attila9988 válasza atiska007 (#283) üzenetére


attila9988
őstag

Most ez van használatban minden olyan esetben, ahol korábban a mi box s volt. Ha előjönne bármi probléma vele kapcsolatban, majd leírom ide. Egyelőre nagyon elégedett vagyok vele. Semmi olyannal nem találkoztam ami korábban problémát jelentett. Persze itt lehetnek majd teljesen más gondok helyette...

[ Szerkesztve ]

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#290) attila9988 válasza Imi1981 (#284) üzenetére


attila9988
őstag

[link]
Itt megtalálod lent az adatok között. Amúgy cortex a53, mali 450 -el, 2gb ddr3 --al. Egy ligában játszik ez a két box a hardware képességeit tekintve.
Nem tudom pontosan mire gondolsz utánhúzás alatt, de szívesen megnézem hogy tapasztalható -e vele olyasmi, ha leírod nekem részletesen a jelenséget, esetleg linkelsz valamilyen forrás videót amivel lehetne ellenőrizni.

„Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

(#291) zsolt501 válasza attila9988 (#290) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Le tudnád DTS-es filmmel tesztelni, hogy mit szól hozzá?
Ahogy nézem itt is felejtős a DTS. :O

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#292) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Mxplayer szoftver kodekkel nem tud DTS-t?

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#293) kicsigee444


kicsigee444
csendes tag

Sziasztok!

[link] A cikkben szereplő Sytem Update nevezetű kártevő nálam megjelent Mi Sticken pár napja. Eléggé pofátlan a kezdőképernyő legtetejére kirakta magát kb. 640 MB-os méretű.

Azt lehet tudni, hogy a Mi Stick mikor frissít? Időnként lejátszáskor a Netflix elkezd szaggatni, egy idő után az app megadja magát és kilép. Ezután áramtalanítom utána gond nélkül működik. Lehet, hogy ekkor frissít?

(#294) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok!

Kis segítség kellene, vettem egy ilyen box-ot feltettem a Horizon go-t, de nem tudok az appban léptetni, igy nem is tudom beállítani a fiókomat. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#295) zhorvath válasza Zsolaf (#294) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Dugj rá egy BT egeret vagy légegérrel próbálkozz!

(#296) kriszpontaz válasza Zsolaf (#294) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ahhoz mindenképp egér kell, valamint egy olyan app, ami állandóan fekvőbe helyezi az orientációt, különben balra borult képet fogsz nézni.

(#297) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Köszönöm nektek, eszembe sem jutott. :R

(#298) seger


seger
addikt

Valaki megnézné nekem, hogy az ittott tv play aruházból telepíthető-e a mi box s-en?

(#299) gekkoXT válasza seger (#298) üzenetére


gekkoXT
senior tag

A(z) Levels Média fejlesztőtől származó IttOtt Tv alkalmazás nem áll redndelkezésre a Google Playen ezen az eszközön

(#300) seger válasza gekkoXT (#299) üzenetére


seger
addikt

Köszönöm!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.