Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Firmware-t hogy lehet frissíteni?

(#352) Vinous_89


Vinous_89
tag

Sziasztok! Xiaomi Mi Box S-hez külön távirányítót lehet kapni? Az enyém sajnos nem működik. :((

(#353) ANDROID??? válasza Vinous_89 (#352) üzenetére


ANDROID???
addikt

Például : https://www.fruugo.hu/bluetooth-voice-taviranyito-xiaomi-mi-box-s-tv-hez/p-70525145-141451718?language=hu&ac=croud&gclid=CjwKCAjwjZmTBhB4EiwAynRmD9cOmCbK2Nl68mnZLphkMQ6LN6uNrJeQkDk4A9_e8d-BF232-rMdKxoCX00QAvD_BwE

(#354) litke801127


litke801127
újonc

Sziasztok, az a problémám hogy a hang minden alkalmazásban olyan mintha le lenne lassítva. (Youtube, Netflix, HboMax) A kép az jó de a hang az nem. Már csináltam gyári visszaállítást is az sem segített. A rendszerhagot sem hallom. (be van kapcsolva)

(#355) litke801127


litke801127
újonc

Egy fél nap pihenő után megy minden rendesen

(#356) toto0569


toto0569
addikt

Olyan gondom akadt,hogy van egy film,
"Lélegzetelállító merülés" (Netflix)
A tv dedikált aplikációja azt írja ennél a filmnél,hogy 4k UHD.
A Mi box aplikációja pedig azt,hogy HD
Mi a tök.m lehet vele a gond?
Ha az ip tv-t élesítem vagy bármelyik aplikációt a tv beállításokban,jól látható a változás.(homályos,ill. éles körvonalak)
De a Mi box nem reagál az állításokra 0 és 50 között semmit...
Tegnap már csináltam visszaállítást a boxban...

(#357) atiska007 válasza toto0569 (#356) üzenetére


atiska007
senior tag

HDMI kábel, HDMI típus a a tv-n, stb.

Mittudomain!

(#358) toto0569 válasza toto0569 (#356) üzenetére


toto0569
addikt

Azt elfelejtettem odaírni,hogy a Mi box youtube alkalmazása meg gyönyörűen adja a 4K felbontást.
Az internet sebességem 1000/25 Mbit/s
Már cserélgettem a kábeleket is...
A hozzáadott kábel az nem tudja a 4K streamelést?

[ Szerkesztve ]

(#359) marilllyo


marilllyo
veterán

Sziasztok!
Tapasztaltatok olyat, hogy el-el dobálja a wifi jelet? Most két napja elkezdte, hogy folyamatosan kiírja, hogy nincs wifi kapcsolat, vagy a kapcsolat nem elérhető. Általában megy tovább a videó, de idegesít ez a felugró popup két percenként.
Lehet, hogy a routerrel van gond, vagy egyszerűen ők ketten problémáznak egymással...nem tudom.
Valami tapasztalat? Ötlet?
Köszi! :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#360) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Sziasztok!

Szeretnék kérni egy kis segítséget. Egy Realmi 4K TV Sticket cseréltem tegnap Xiaomi Mi BOX S-re.
Össze van kötve a TV-vel és minden fasza, egy dolgot kivéve.
A Sony TV-m ARC-n keresztül vezérli a házimozi hangrendszert. Tehát, ha bekapcsolom a TV-t, akkor bekapcsolja a házomozit, ha ki akkor pedig ki. Na most amióta összekötöttem a TV-vel a MI Boxot, azóta, ha bekapcsolom a TV-t akkor nem kapcsolja be a házimozit, kivéve ha a MI Box aktív. Mit tudok ezzel kezdeni, mert akárhányszor bekapcsolom a TV-t, be kell kapcsolnom a Miboxot, hogy a házimozin jöjjön a hang.
Köszönöm.

(#361) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
A távirányító navigációs gombjai (a kör és a közepén lévő gomb) időnként nem működik egy percig aztán megjavul. Járt már így valaki? Mi a bánatos 🌲 -sz baja lehet?

S23

(#362) toto0569 válasza toto0569 (#358) üzenetére


toto0569
addikt

A problémám megoldódott...
Vettem egy Apple tv 4K lejátszót.

(#363) Lroland77


Lroland77
csendes tag

Szia(sztok)! lehet hulye kerdes... ha bedugok 1usb sticket lesz internet?? udv.

(#364) Devilstudio


Devilstudio
tag

Nekem olyan problémám van a cuccal hogy van 2 sorozat és a formátum ugyan az pl
H.265 │ Dolby Vision │ HDR és az egyiknél probléma mentesen megjön a HDR kép a másiknál meg nem baromi sötét.
Mi lehet a gond vele?
Ennek az lesz a vége hogy kihúzom és megtiprom :W és veszek egy APPLE TV 4K-t aminek mindegy mit adok az eszi :DD

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#365) toto0569 válasza Devilstudio (#364) üzenetére


toto0569
addikt

Így ahogy mondod...Az lesz a megoldás!
Azóta nem idegeskedek,itt állandóan panaszkodtam,mert nem működött jól.
A csere óta csak bekapcsolom és megy...

(#366) Devilstudio válasza toto0569 (#365) üzenetére


Devilstudio
tag

Ha jól gondolom téged is felbaxott állandoan :W
Nekem olyat is csinál hogy kéne valamit nézni és távirányítón nyomom a bekapcsot és semmi nem történik :F :Y :W áramtalanítás után újra jó. :C
Ez akkora rakás xar hogy már fáj :O
Apple 4k Tv....loading 90% :D
Viszont ha már Apple 4K Tv tulaj vagy akkor kereshetlek majd privátban ha valamiben elakadok :F

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#367) toto0569 válasza Devilstudio (#366) üzenetére


toto0569
addikt

Szia!
Nem vagyok régi tulaj de azért segítek ha kell.
Nekem a Mi box nem akart 4K-ban lejátszani...
Már vettem hozzá Hdmi közösìtőt,4K Hdmi kábelt,8K Hdmi kábelt.
Mindent amit tanácsoltak elvégeztem rajta.
A tv-t reseteltem ...a Mi boxot vagy 10 alkalommal...
Sosem lett jó.Ha a Netflix jó volt akkor a Hbo Max szaggatott vagy éppen fordítva...
Az Apple tv szuper,semmi gond.

[ Szerkesztve ]

(#368) atiska007 válasza Devilstudio (#366) üzenetére


atiska007
senior tag

Budget megoldás: Amazon FireTV 4K MAX. Érdemes akcióban féláron lecsapni rá, olyakor olyan 30 euro körül szokott lenni.

Én erre cseréltem a Box S-t, azóta nekem is kisimultak a ráncaim :DDD

Mittudomain!

(#369) Shade45


Shade45
senior tag

Sziasztok!

Használja valaki ezt a boxot Xcloud/Xbox Game Pass játékra?
Mennyire működőképes a történet rajta? :R

(#370) gery1989


gery1989
csendes tag

Sziasztok következő merült fel bennem!
ugy működik ez mi Stick hogy az USB 5v tvből veszem és nem pedig külön adapterrel?

(#371) internetezoo


internetezoo
senior tag

Van-e másik márka amely megbízhatóbb? Kodi videózás, játékozás kontrollerrel lenne az igény. Bluetooth kifelé adja a hangot a megadott eszközre? Köszönöm.

(#372) zazira2


zazira2
tag

Sziasztok. Közvetlen monitorhoz csatlakoztatva ki-be tudja kapcsolni a monitort a távirányítója?

(#373) ferpetee


ferpetee
csendes tag

Sziasztok!
MI Box S-em van s egy ideje nem indulnak el a Youtube videók. Az app betölt, de amikor rákattintok akkor csak pörög, és egy idő után kiad egy olyat, hogy küldhetek hibajelentést.
Van megoldás rá? Olvastam valami nem jó frissítésről, lehet az van rajt? Ha visszateszem alapba akkor megjavulhat?

(#374) wrathchild


wrathchild
tag

Üdv! Ismerősömnél a MiBoxS távirányító nem kommunikál az eszközzel (jelenleg mobilra letöltött app-pal használható). Mielőtt venne egy újat (ha egyáltalán utólag külön csak azt lehet...), megkérdezem itt, Valaki tapasztalt-e hasonlót és tudott esetleg rá megoldást? Valami bill kombó, akármi? (Áramtalanítás megvolt) Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.