Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#81) Csapoati válasza dokee78 (#80) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztosan. Nekem elég vékony a csuklóm sajnos, de akár még két lyukkal szorosabbra is vehetném és most is feszes.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Kedvező a dollár forint árfolyam :)

30 dollár az óra, 8-9 dollár hozzá egy minőségi bőr szíj :) (Aliexpress)

Tökéletes Az előző modell nem igazán győzött meg, de ez ennyiért már tökéletes.

Durva, hogy ha valaki Mo-ról rendeli mennyiért vesztegetik :)

(#83) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#82) üzenetére


Soulfly842
addikt

(s két karcálló fólia is volt az árban :) )

(#84) dokee78 válasza Csapoati (#81) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Rendeltem egyet.
Huawei és Honor telókkal is jól működik?
Elvileg mennie kell,de arra gondolok,nem tesz a Xiaominak keresztbe,hogy csak a saját okos karperece működjön tökéletesen?

(#85) Soulfly842 válasza dokee78 (#84) üzenetére


Soulfly842
addikt

4.4-es android felett bármivel.

(#86) dokee78


dokee78
félisten

A Xiaomi SMS-ben mit keres az OTP?

(#87) Wesder válasza dokee78 (#86) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem az az "OTP" :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#88) ViZion


ViZion
félisten

Én nemtom'miez, csak csajos kép van az elején, arra kattintottam... megint egy átverős cikk :((( :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#89) oris válasza dokee78 (#86) üzenetére


oris
aktív tag

One-time password

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#90) ollie válasza dokee78 (#86) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdezd a gyíkembereket. ;]

***

(#91) medium84


medium84
aktív tag

Mégis ki vesz ilyet itthonról, amikor Kínából rendelve 8000 HuF!?

(#92) Wesder válasza medium84 (#91) üzenetére


Wesder
félisten

Én pl mert nekem azonnal kellett így megérte a +5k-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93) ollie válasza medium84 (#91) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk akinek fontos a biztos garancia.

***

(#94) Soulfly842 válasza ollie (#93) üzenetére


Soulfly842
addikt

Piszkos dolog egyébként a sok ilyen lehúzó oldal. 10-20 darabból max meghibásodik egy, ők meg 1-2 darab árából rendelnek plusz egy darabot (statisztikai szükségszerűség: durván lehúzzák az embereket - nagy tétel miatt meg még nagyobb a lehúzás) Köszi, de inkább nem. Inkább maradok a józan észnél és az ilyenek lehúzását nem fogom etetni - inkább veszek mégegyet szükség esetén. S várok három hetet ;)

De ízlések és pofonok. :)

(#95) dokee78


dokee78
félisten

Rendeltem az EUstocktól egyet.
Viszont délelőtt dolgozom és nincs aki átvegye.
Mert gondolom délelőtt hozza a futár.

Valaki volt ilyen helyzetben,lehet beszélni a futárral?

[ Szerkesztve ]

(#96) nemlehet válasza dokee78 (#95) üzenetére


nemlehet
őstag

Nincs valami megbízható boltos az utcában? Melóhelyen porta/biztiboy? Nekem anyám rendelt egy csomószor az utcában lévő pékhez :D Ez amúgy se akkora érték, hogy nagyon remegjen az ember térde megbeszélni ilyesmit.

Amúgy a futár sokszor nem tud mit tenni, ha az a körzet amiben vagy délelőttre vagy délutánra van beosztva akkor így jártál.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#97) ViZion válasza dokee78 (#95) üzenetére


ViZion
félisten

Ha adtál meg tel. számot, akkor majd fog keresni. Én munkahelyre szoktam kérni mindent, átveszik nekem.

Soulfly842: nagyon nem így működik, meg kell gondolni, miből rendeljenek egy vagonnal és milyen áron.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#98) LantosBerry8 válasza medium84 (#91) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Tegnap 7500_ért rendeltem a geekbuyingról...

(#99) ollie válasza Soulfly842 (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felejtsük már el ezt a lehúzzák az embereket dumát. Az importáló cégeknek meg kell fizetnie a vámot, és még áfát is kell fizetnie az eladott termékek után. Egyáltalán nem lehúzósak.

***

(#100) Wesder válasza dokee78 (#95) üzenetére


Wesder
félisten

Csomagpontra kértem, 5 munkanapoig àtvehető, de szàllítàs elött kell kérni a csomagpontra szàllítàst.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.