Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dyingsoul válasza Wesder (#15) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Egy linket adhatnál hogy te konkrétan honnan rendelted melyik eladótól. :)

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#52) Wesder válasza Dyingsoul (#51) üzenetére


Wesder
félisten

Gearbest

Tessék :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#53) Dyingsoul válasza Wesder (#52) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ezer kösz! :R Valóban frankón néz ki, én is rendelek egyet! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#54) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Kedd óta használom (30 USD volt Kínából) és meg vagyok vele elégedve. Volt 1-em (én is elhagytam), azóta fejlődött az app is szerencsére, bár ahogy más is írta, van sokkal jobb app is hozzá, 690 Ft-ért. Na az tud folyamatos és időnkénti pulzusmérést is (én 15 percre állítottam). Néha persze hülyeséget mér, de az átlag reális. Nekem a kijelző miatt megérte a felárat az 1S-hez képest.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#55) TOZ válasza anorche1 (#48) üzenetére


TOZ
addikt

Kardio edzeshez a minimum kb ott kezdodik, hogy valami Polar, ha megbizhatoan stabil merest szeretnel. Ezek a csuklos izek tenyleg, csak hozzavetoleges, de nem annyira rossz eredmenyt adnak, de semmikeppen sem jo, ha mozogsz a meres kozben.

Amugy ebredesi pulzust merni az okosok szerint eleg. Egy kozepes kepessegu ora pedig szepen szamol manapsag mar egesz jo kezelitessel VO2Max értéket is.

(#56) Viper26 válasza Csapoati (#54) üzenetére


Viper26
nagyúr

Melyik appra gondolsz?

Pixel 7 | FR955

(#57) Wesder válasza Viper26 (#56) üzenetére


Wesder
félisten

MiBand Tools

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#58) Viper26 válasza Wesder (#57) üzenetére


Viper26
nagyúr

Az nincs csak droidon sajnos.

Pixel 7 | FR955

(#59) anorche1 válasza RSteve (#50) üzenetére


anorche1
őstag

Ezzel tisztában vagyok, csak próbaképp vetem meg a band -et, 3000Ft -ot nekem megért.
Azóta már egy polar m400 -at használok. Ez azért más szint.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#60) TOZ válasza anorche1 (#59) üzenetére


TOZ
addikt

Az a egy elég jó választás, mármint az M400as. Van jobb, de annyiért amennyiért M400as van, nincs ellenféle.

[ Szerkesztve ]

(#61) _Atesz


_Atesz
addikt

A cicalányt is hozzáadják?

(#62) ollie válasza _Atesz (#61) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak annak, aki pozitív tesztet ír róla.

[ Szerkesztve ]

***

(#63) ribizly


ribizly
veterán

Én is használtam a sima 1(A)-t, de az nem győzött meg így eladtam.
Amikor bejelentették a 2-t és azt, hogy óra funkciót is be fog tölteni, akkor már láttam, hogy ez egy újabb kapcsolat kezdete lesz. Eddig nagyon elégedett vagyok a termékkel, az egyik legjobb, amit eddig láttam és számtalan olyan szempont és tulajdonság van, amitől jobb számomra, mint egy okosóra (már csak a mérete és az aksi idő miatt is).
Egy dolog volt, amit hiányoltam belőle , az pedig a dátum mutatása volt, de ezt egy frissítéssel orvosolták. :R
Az egyetlen dolog, ami zavar, hogy kivezették az okos ébresztés funkciót és ha azt újra szertném, akkor fizetős szoftvert kell mellé beszerezni, illetve ezt megkerülni sem lehet, mert zárt az API és ez miatt egy Sleep as Android-al sem lehet összekötni.
Ettől eltekintve egy hihetetlenül olcsó, jó minőségű és nagy tudású termékről van szó. Csak ajánlani tudom! :))

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#64) Csapoati válasza Wesder (#57) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Amúgy nem arra. :D Notify & Fitness for Mi Band

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#65) Polllen


Polllen
nagyúr

Ezért az árért ez jó vétel nagyon. Én egy polar loop-t nyüstölök, de erre szívesen lecserélném, az ugyanis nem tud még rezegni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#66) origami


origami
csendes tag

Sziasztok,én is nagyon meg voltam elégedve vele, majd egy hete szétkapcsolt és nem tudom összekapcsolni ismét.
Minden képernyőn megjelenő dolgot követtem, az appból kilőttem a párosítást, de nem találja meg ismét a MiBand2-t...

Valakinek van valami ötlete mit lehetne még csinálni?

BTW: van 7db csodaszép órám, de amióta ez megvan, nem hiányzik egyik sem. Persze egy Samsung Gear 2 szuper lenne, de így hogy bekapcsolt alvásfigyeléssel, mindenféle beállított jelzéssel több mint 2 hetet megy ez és 'játékboltos' ára van?
ÉS igen: én is rendeltem hozzá egy fém csatot, még nem ért ide. Feleségemnek is vettem egyet, meg egy sor mintás gumipántot, hogy ne mondhassa, hogy a színe miatt nem... :D

Köszi!

(#67) hadan válasza origami (#66) üzenetére


hadan
tag

Nekem az segített, hogy a telefont gyéri állpotba állítottam vissza.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#68) Funthomi


Funthomi
aktív tag

Sziasztok!

Nézegetem egy ideje ezt a kütyüt és lennének kérdéseim ezzel kapcsolatban, hálás lennék, ha tudnátok nekem segíteni:

1. helyesek azok az információim, hogy ha nem is az alap appal, de mást használva képes az intelligens ébresztésre?

2. az élegedett kalória mérése mennyire lehet kb. pontos? (biztos vagyok benne, h nem 100%)

3. tudtok esetleg olyan boltot itt Mo-n, ahol fel lehet próbálni, vagy legalább meg lehet fogni a terméket?

4. gearbest ha jól tudom megbízható rendelésre, ugye?

5. testreszabható, mely appok értesítéseinél rezegjen a karkötő?

Köszönöm szépen előre is!
Üdv:
Funthomi

YOLOska

(#69) origami válasza hadan (#67) üzenetére


origami
csendes tag

Szia,

köszi, ez nálam nem opció :D

Mindenesetre kb. 10x próbáltam meg és most valamiért sikerült :F
Egyből frissítette is a FW-t rajta, amitől a dátum-opció is megjelent az appban: egyúttal lezúzta a heti adatokat, amit ezalatt gyűjtött :(

No, mindegy, lényeg hogy megvan a kapcsolat :D

Én azt hiányolom belőle, hogy nem tud alvásfigyeléssel ébreszteni. Azt olvastam, hogy korábban tudott, de ez az opció kikerült az appból valamiért.

(#70) Indy1


Indy1
tag

Az 1es szija passzol a kettesre?

(#71) spiderpig820 válasza Indy1 (#70) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem.

4B

(#72) csasaKKP válasza Indy1 (#70) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Egyáltalán nem, túl kicsi hozzá.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#73) Pubszon


Pubszon
veterán

Nitrohigítóval ne érintkezzen, mert az alját tuti megmarja.
Tapasztalat... :)

MOD: A töltés idejét sehol nem írják.
Mondjuk 10%-ról mennyi idő alatt tölt fel?
Nincs 2 hete hogy meg van, így nem tudtam még lemérni.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#74) gidano


gidano
tag

Pár magyar nyelvű, Mi Band-ekhez használható alkalmazás letölthető az oldalamról, sok más mellett, saját munkák... :K
Tessék, csak tessék: SymPDA Android

SymPDA Android Blog! - https://sympda.blog.hu Használjuk magyarul az Androidot!

(#75) origami válasza Pubszon (#73) üzenetére


origami
csendes tag

Nem tudom, de ha reggel 4-kor felkelek és felrakom mikor géphez ülök, akkor 7-kor amikor indulunk a gyerekekkel már fel van töltve :D
Mivel csak 16-18 naponta kell, eddig 3x töltöttem amióta megvan. (Mivel az alvásfigyelést használom, éjszakára nem akarom levenni, de általában korán kelek..)

(#76) oris válasza Pubszon (#73) üzenetére


oris
aktív tag

Kb másfél óra.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#77) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A MiBand 1 szíja/töltője jó hozzá?

Mindkettő megmaradt az előzőből...

B.Cs.

(#78) tjb007 válasza bollokcs80 (#77) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szíj nem, a töltőben viszont nem vagyok biztos, de szerintem az sem, mert a 2 vastagabb.

(#79) oris válasza bollokcs80 (#77) üzenetére


oris
aktív tag

Egyik sem jó hozzá.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#80) dokee78


dokee78
félisten

Vékony karra fel lehet csatolni,anélkül,hogy lötyögne?
Mert úgy nem hiszem,hogy jól méri a pulzust.

(#81) Csapoati válasza dokee78 (#80) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Biztosan. Nekem elég vékony a csuklóm sajnos, de akár még két lyukkal szorosabbra is vehetném és most is feszes.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#82) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Kedvező a dollár forint árfolyam :)

30 dollár az óra, 8-9 dollár hozzá egy minőségi bőr szíj :) (Aliexpress)

Tökéletes Az előző modell nem igazán győzött meg, de ez ennyiért már tökéletes.

Durva, hogy ha valaki Mo-ról rendeli mennyiért vesztegetik :)

(#83) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#82) üzenetére


Soulfly842
addikt

(s két karcálló fólia is volt az árban :) )

(#84) dokee78 válasza Csapoati (#81) üzenetére


dokee78
félisten

:R
Rendeltem egyet.
Huawei és Honor telókkal is jól működik?
Elvileg mennie kell,de arra gondolok,nem tesz a Xiaominak keresztbe,hogy csak a saját okos karperece működjön tökéletesen?

(#85) Soulfly842 válasza dokee78 (#84) üzenetére


Soulfly842
addikt

4.4-es android felett bármivel.

(#86) dokee78


dokee78
félisten

A Xiaomi SMS-ben mit keres az OTP?

(#87) Wesder válasza dokee78 (#86) üzenetére


Wesder
félisten

Ez nem az az "OTP" :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#88) ViZion


ViZion
félisten

Én nemtom'miez, csak csajos kép van az elején, arra kattintottam... megint egy átverős cikk :((( :O

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#89) oris válasza dokee78 (#86) üzenetére


oris
aktív tag

One-time password

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#90) ollie válasza dokee78 (#86) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kérdezd a gyíkembereket. ;]

***

(#91) medium84


medium84
aktív tag

Mégis ki vesz ilyet itthonról, amikor Kínából rendelve 8000 HuF!?

(#92) Wesder válasza medium84 (#91) üzenetére


Wesder
félisten

Én pl mert nekem azonnal kellett így megérte a +5k-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#93) ollie válasza medium84 (#91) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk akinek fontos a biztos garancia.

***

(#94) Soulfly842 válasza ollie (#93) üzenetére


Soulfly842
addikt

Piszkos dolog egyébként a sok ilyen lehúzó oldal. 10-20 darabból max meghibásodik egy, ők meg 1-2 darab árából rendelnek plusz egy darabot (statisztikai szükségszerűség: durván lehúzzák az embereket - nagy tétel miatt meg még nagyobb a lehúzás) Köszi, de inkább nem. Inkább maradok a józan észnél és az ilyenek lehúzását nem fogom etetni - inkább veszek mégegyet szükség esetén. S várok három hetet ;)

De ízlések és pofonok. :)

(#95) dokee78


dokee78
félisten

Rendeltem az EUstocktól egyet.
Viszont délelőtt dolgozom és nincs aki átvegye.
Mert gondolom délelőtt hozza a futár.

Valaki volt ilyen helyzetben,lehet beszélni a futárral?

[ Szerkesztve ]

(#96) nemlehet válasza dokee78 (#95) üzenetére


nemlehet
őstag

Nincs valami megbízható boltos az utcában? Melóhelyen porta/biztiboy? Nekem anyám rendelt egy csomószor az utcában lévő pékhez :D Ez amúgy se akkora érték, hogy nagyon remegjen az ember térde megbeszélni ilyesmit.

Amúgy a futár sokszor nem tud mit tenni, ha az a körzet amiben vagy délelőttre vagy délutánra van beosztva akkor így jártál.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#97) ViZion válasza dokee78 (#95) üzenetére


ViZion
félisten

Ha adtál meg tel. számot, akkor majd fog keresni. Én munkahelyre szoktam kérni mindent, átveszik nekem.

Soulfly842: nagyon nem így működik, meg kell gondolni, miből rendeljenek egy vagonnal és milyen áron.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#98) LantosBerry8 válasza medium84 (#91) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Tegnap 7500_ért rendeltem a geekbuyingról...

(#99) ollie válasza Soulfly842 (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Felejtsük már el ezt a lehúzzák az embereket dumát. Az importáló cégeknek meg kell fizetnie a vámot, és még áfát is kell fizetnie az eladott termékek után. Egyáltalán nem lehúzósak.

***

(#100) Wesder válasza dokee78 (#95) üzenetére


Wesder
félisten

Csomagpontra kértem, 5 munkanapoig àtvehető, de szàllítàs elött kell kérni a csomagpontra szàllítàst.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.