Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) schmo07 válasza kicsizee (#249) üzenetére


schmo07
tag

Igen, ez volt a másik tippem, hogy a 2 mér jól és az 1s rosszul.
Csak ez nem lenne túl jó hír (a régi mozgásmennyiség kapcsán), ezért inkább azt reméltem (?), hogy a 2 a rossz :)

(#252) kicsizee válasza schmo07 (#251) üzenetére


kicsizee
aktív tag

napokban letesztelem majd egy Cubot V2-vel is, majd jelzem az eredményeket

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#253) eron


eron
csendes tag

A MiBand 2-t hamisítják? Ebay-en találtam gyanúsan olcsót, lehet rendelnék is [egyet] csak attól tartok hogy esetleg hamisítvány. A MiBand 1-ről láttam youtube videót, hogy van hamisított, de a erről nem találtam még.

[ Szerkesztve ]

(#254) kicsizee válasza eron (#253) üzenetére


kicsizee
aktív tag

hát ez így tényleg gyanúsan olcsó. max szülinapjára kapott vagy 50 darabot, és lepottyant kamionról és azért ez az ára. a GB-en most 20,67€-ért vesztegetik. ez talán a legolcsóbb ajánlat kínaföldről, ezért az általad linkelt, főleg hogy állítása szerint vadiúj igencsak olcsócska

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#255) merlinke


merlinke
csendes tag

Sziasztok!
34%-on feltetten tölteni az aktivitásmérőt (első töltés), 6 óra után 98%-on volt, egy óra múlva ránéztem, nem mozdult meg a töltés, még egy órát töltőn hagytam, de nem mozdult el 98%-ról. Mennyire normális ez? Mit tegyek? Vagy ez így normális?

(#256) Balázs1986


Balázs1986
addikt

A "mivel töltsük" kérdés ahogy olvastam, többször felmerült itt.
A legfrissebb tapasztalataim azt mondják, hogy lehetőleg rendes töltővel, ne USB portról.
Eddig rendes töltőről töltöttem, minden oké volt, Mi Band Tools extrák mellett is 10+ nap üzemidő.
Az utóbbi 2-3 töltés USB 2.0-ról ment, azóta 10 nap alatt vagyok azonos használat mellett, sőt, most fél nap alatt 10%-ot merült, ami kicsit erős. Lehet, hogy kuka lesz, de azért még megpróbálom rendes töltőről tölteni.
Az a tippem a dologra, hogy a töltő stabil tápot ad, míg az USB nem feltétlen. Aztán könnyen lehet, hogy ez a 70mAh csoda érzékeny a táp ingadozásra.

(#257) kicsizee válasza Balázs1986 (#256) üzenetére


kicsizee
aktív tag

én négy hónapja használom, eddig csak usb portról töltöttem, minden gond nélkül megy, 20+ nap üzemidő körül mozgok. a havernak is van egy band2-je, neki is napi 10%-ot merül, valszeg hibás, úgy, ahogy a tiéd is.üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#258) Balázs1986 válasza kicsizee (#257) üzenetére


Balázs1986
addikt

Enyém alig 2 hónapos. Te milyen eszközről töltöd? PC, vagy laptop? Illetve önálló USB, vagy van mellette másik is (úgy van rá esély hogy osztott a tápja)?
Nekem laptop van, szóval eleve gyengébb a táp, mint egy normálisabb PC esetében. Az USB 3-as portról nem akartam tölteni, a 2-es pedig osztott, így adott volt a helyzet, és sajnos nem a legjobb felállásban. Majd ha lemerül, teszek egy próbát tényleg rendes töltőről.
Ha az sem jön be, szerintem megy garanciáztatni. Remélhetőleg nem szemétkedik a bolt (eustock.eu), és ilyen gyenge üzemidőre már cserél.
(Az a szomorú, hogy napi 10%-nak már örülnék, az már 10 nap uptime-ot jelentene :D )

[ Szerkesztve ]

(#259) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Nekem csak az a gondom vele, hogy néha nehezen csatlakozik az app a karkötőre.
Meg , hogy IOS-en nem jelez pl email, vagy facebook messenger, stb üzenetek esetén, csak ha hívnak vagy ha sms-t kapsz.

Amúgy imádom, silent alarm egy isten , a kijelző is nagyon hasznos.

(#260) Zsocz


Zsocz
csendes tag

Banggood vagy Gearbest az ajánlott beszerzési forrás, mert ott garantáltan eredeti a kütyü. ;)

(#261) pron2ooo


pron2ooo
csendes tag

Sziasztok!
Az én Mi Band 2-m egyik napról a másikra nem mér pulzust, se mi fit-en keresztül, se a karkötőn keresztül. A zöld fény világít rajt, de nem mér, több emberrel is próbáltam. Minden más funkció működik.
Valaki esetleg tud megoldást?

(#262) kicsizee válasza pron2ooo (#261) üzenetére


kicsizee
aktív tag

szervisz. itt ilyesmivel még nem keresett senki tudtommal.

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#263) macilacus


macilacus
senior tag

Ma megnéztem a töltést :DDD
3% volt mikor feltettem tölteni a legnagyobb töltőáram amit felvett 0,02A volt :Y úgyhogy szerintem teljesen mindegy, hogy miről tölti az ember USB-ről vagy profi töltőről amúgy 1:32 perc alatt töltötte fel magát teljesen.

A vita elkerülése végett az alábbi profi töltő 2,4A-os aljzatáról töltöttem :DDD

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#264) oris válasza macilacus (#263) üzenetére


oris
aktív tag

(#122) oris:

5,09V 0,04A 0,227 W
8%-20%: 0 óra 30 perc
8%-39%: 0 óra 46 perc
8%-50%: 0 óra 50 perc
8%-78%: 1 óra 14 perc
8%-85%: 1 óra 20 perc (0,060 Ah)
8%-91%: 1 óra 26 perc (0,064 Ah)
8%-94%: 1 óra 28 perc (0,065 Ah)
8%-96%: 1 óra 30 perc (0,067 Ah)
5,09V 0,02A 0,151 W
8%-96%: 1 óra 36 perc (0,070 Ah)
5,09V 0,01A 0,075W
8%-96%: 1 óra 39 perc (0,071 Ah)
8%-96%: 1 óra 48 perc (0,073 Ah)
5,1V 0,00A 0,000W
8%-96%: 1 óra 49 perc (0,074 Ah)
8%-100% 1 óra 53 perc

(#2413) oris:

5,11V 0,04A
9%-12% : 10 perc 07 mAh
9%-18% : 20 perc 15 mAh
9%-26% : 30 perc 22 mAh
5,10V 0,04A
9%-41% : 40 perc 30 mAh
9%-67% : 60 perc 44 mAh
9%-81% : 70 perc 51 mAh
9%-92% : 80 perc 59 mAh
5,09V 0,02A
9%-96% : 84 perc 62 mAh
5,09V 0,01A
9%-96% : 90 perc 65 mAh
9%-96% : 100 perc 67 mAh
5,11V 0A
9%-96% : 103 perc 68 mAh
9%-100%: 115 perc 68 mAh

A töltést mindkét esetben az Elephone P8000 gyári 2A-os töltőjével végeztem, J7-t USB tester volt a mérőeszköz..

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#265) macilacus válasza oris (#264) üzenetére


macilacus
senior tag

Ebből csak azt tudom levonni, hogy a tied nagyobb aksival van szerelve :Y

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#266) cuccos19


cuccos19
tag

Két kérdésem lenne, így rendelés előtt (az esetleges garanciáztatás miatt EUStock-ról lesz). A fórumot most átolvastam, és kielégítő válasz konkrétan még nem volt rá:

1. valaki a 125-ös és 128-as válaszok óta próbálta, hogy a telefon kamerája távirányítható-e?

2. 2A-es töltővel nem nyírja ki az ember ezt a mütyür aksit?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro-m van (még a B20 előtti), ami esetleg a kamerát és a töltőt illeti.

Köszönöm a segítséget! :)

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#267) kicsizee válasza cuccos19 (#266) üzenetére


kicsizee
aktív tag

alap appal nem lehet a kamerát távvezérelni. töltöttem géppel, és töltőfejjel is, megy rendesen. az csak későbbiekben derül ki kinyírja e, de szerintem csak annyit enged felvenni, amennyi számára megfelelő

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#268) Balázs1986 válasza cuccos19 (#266) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem nyírja ki, mert a töltő (nem is igazán töltő, inkább tápegység) 2A jelzése nem azt jelenti, hogy fixen annyit pumpál ki magából, hanem hogy a rákötött eszköz maximum 2A-t képes "levenni" róla. Maga a töltőáramkör viszont az órában van és annyi áramot vesz le a töltőről, amennyi neki kell. Ha jól emlékszem a fórumtársak bemásolt mérései alapján, max. 50mA körül van az áramfelvétele. Ez kb. meg is felel annak az általános nézetnek, hogy a LiPo-t <1C-vel töltjük, azaz esetünkben a 70mAh akksit 70mA-nél kisebb árammal.
Ha erős az adatpter, az annyiban még előny is, hogy stabilabb a tápellátás, nem lesz ingadozás (azt nem szeretik az akksik, az ilyen picik pedig főleg nem).

kicsizee: de szerintem csak annyit enged felvenni, amennyi számára megfelelő -mire leírtam megelőztél, de így van :)

[ Szerkesztve ]

(#269) FingR86 válasza pron2ooo (#261) üzenetére


FingR86
őstag

itt írtak hasonló problémára megoldást: [link]

(#270) cuccos19


cuccos19
tag

kicsizee, Balázs1986 köszönöm! :) Akkor a töltő miatt nem aggódom, a kamerát meg maximum ezzel kipróbálom, aztán ha nem működik vele, az sem gáz. Egy "mutatós óra" pár extra funkcióval így is ez a kárpánt, nekem tízet megér így is.

Kár, hogy egyenlőre a bluetoothos külső hangszórójuk nincs az EUStocknál, akkor egyben megrendelném. Emailben kb. egy hete azt válaszolták, hogy talán egy hónapon belül lesz az is, így lehet várok még egy kicsit a rendeléssel.

Keresek FrankenPad projecthez 4:3-as T61 alaplapot integrált Intel X3100 IGP-vel: 42w7872 (Penryn/Merom) vagy 42w7648 (Merom). Link: http://t61.wikispaces.com/home#motherboards Továbbá 15colos T60-ashoz kifogástalan IPS Flexview kijelzőt, 1600x1200 felbontás előnyben.

(#271) kicsizee válasza cuccos19 (#270) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nézz körül GB-n, én onnan rendelek minden cuccot, ott több hangszóró is akcióban volt/van most van a kínai újév, hátha valami akcióba beleszaladsz

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#272) dokee78


dokee78
félisten

De jó.
Mi Band Toolssal kiírja a hívó nevét is. :C

(#273) oris válasza dokee78 (#272) üzenetére


oris
aktív tag

Valamint kiírja az üzenetek (messenger, viber) szövegét!

[ Szerkesztve ]

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#274) tigipuf


tigipuf
senior tag

sziasztok!
Kellene egy ilyen kütyü a mi 4c telóm mellé,de úgy látom többféle variáns is van :F .Melyik volna a legújabb,legjobb verzió szerintetek?
Itthoni beszerzés érdekelne, nem akarok 20-30 napot várni kínai boltokból.
Köszike :D

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#275) macilacus válasza tigipuf (#274) üzenetére


macilacus
senior tag

Nem itthonról hanem a Szlovákoktól magyar garanciával és pár nap alatt itt van link

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#276) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Sziasztok! Az adatok nullàzàsa valahogy megoldható ? Pl ,ha a nap felénél le akarom nullàzni a lépépéseket, megtett tàvot. Köszönöm !

(#277) Ricsi 1984


Ricsi 1984
csendes tag

Még egy kérdés. A rezgés mindenkinél ilyen erős? Ami nem feltétlenül baj,csak kicsit meglepődtem ,hogy szinte hallható,ébresztésnél azért meglepődik az ember.

(#278) tigipuf válasza Ricsi 1984 (#277) üzenetére


tigipuf
senior tag

Hát ilyen erős ez a rezgés,mondjuk nálam pont jó,azért vibrátornak nem ajánlanám :D
Szerintem attól is függ milyen mélyen alszol,mert volt már,hogy én is majdnem letéptem ijedtemben,de ez nem mérvadó,valakit még ágyúval se lehet felkelteni :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#279) Ricsi 1984 válasza tigipuf (#278) üzenetére


Ricsi 1984
csendes tag

Köszönöm a vàlaszt.Akkor nem egyedi a dolog. Az adatok nullázàsàval kapcsolatban tud valaki segíteni ?

(#280) Szabonoemike


Szabonoemike
csendes tag

Sziasztok! Nekem olyan problémám van, hogy a MiBand Tools-nál az ébresztés (sima) nem ébreszt, ha be van kapcsolva, hogy hanggal is jelezzen, akkor az ébresztés után 3 perccel elindul a telefonon az ébresztés, de a perec nem rezeg az adott időpontban. Valaki észlelt már hasonlót?

(#281) gaborm69 válasza Szabonoemike (#280) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Nekem a Mi Fit-tel rezeg.Miért nem azt hasznalod?

Samsung Galaxy S20 FE

(#282) dokee78 válasza Szabonoemike (#280) üzenetére


dokee78
félisten

Milyen telefonod van?
Mert nekem rezeg azzal is.

(#283) gaborm69 válasza dokee78 (#282) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Jól tudom hogy kiírja a hívó nevét a Tools-al?Mert androidon a Mi fit nem.Ez egy fájó pont.

Samsung Galaxy S20 FE

(#284) oris válasza gaborm69 (#283) üzenetére


oris
aktív tag

Tools & Mi Band kiírja a hívó fél nevét, valamint az értesítési sávban megjelenő szövegeket is.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#285) gaborm69 válasza oris (#284) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Utána a Mi Fit-tet törölhetem is akár.Nem lessz kavarodás ha mind kettő fent van?

Samsung Galaxy S20 FE

(#286) oris válasza gaborm69 (#285) üzenetére


oris
aktív tag

Nekem mindkettő fenn van, nincs kavarodás. Az értesítéseket a mi fit-ben kapcsold ki.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#287) gaborm69 válasza oris (#286) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Oké.Köszi.

Samsung Galaxy S20 FE

(#288) tigipuf


tigipuf
senior tag

Nekem a fit mellett fent volt a bandage,és szerintem összevesztek,mert nem csatlakozott automatice a telóhoz hatótávon belül.
Nekem bőven elég ha rezeg meg ikonokkal jelzi,hogy hívásom van,vagy üzenetem,ezért töröltem is a bandage appot.De valami bent ragadt a rendszerben mert azóta is ébreszt amit a bandage-ban állítottam be,meg lépést se számol,amit szintén ott tiltottam le.Szerintem normálisan töröltem a bandage-t ,valami fullos reset nincs eseteleg, :F

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#289) gaborm69 válasza tigipuf (#288) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Próbáld a Mi Fit-et törölni és újra telepíteni.

Samsung Galaxy S20 FE

(#290) tigipuf válasza gaborm69 (#289) üzenetére


tigipuf
senior tag

hát ja ,köszi

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#291) dokee78 válasza gaborm69 (#283) üzenetére


dokee78
félisten

Igen ki és ahogy írták kell a Mi Fit is.

(#292) Szabonoemike válasza gaborm69 (#281) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Mert ha nem ébredek fel csak a rezgésre utána bekapcsolja a telefon ébresztőjét.

(#293) Szabonoemike válasza dokee78 (#282) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Honor 7

(#294) dokee78 válasza Szabonoemike (#293) üzenetére


dokee78
félisten

Be van téve a védett alkalmazások közé?

(#295) Szabonoemike válasza dokee78 (#294) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Igen. Most leszedtem a tools-t újraindítás, újratelepítés. Most se jó. Beállítom az ébresztést felül megjelenik az óra. Elmúlik az ébresztés és semmi jelzés. Kis óra eltűnik az állapotsávról az alkalmazásba meg le van húzva az ébresztő....egyszerűen nem értem miért nem jó.

(#296) Boresz válasza tigipuf (#290) üzenetére


Boresz
tag

Szia!

Ha az óra ikonos ébresztő ragadt be a megoldás a következő:

Mi Fit-ben vigyél fel mind a 10 ébresztőnek valamit, majd töröld őket.

(#297) dokee78 válasza Szabonoemike (#295) üzenetére


dokee78
félisten

Be van téve a védett alkalmazások közé?

(#298) Szabonoemike válasza dokee78 (#297) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Igen.

(#299) Szabonoemike válasza Szabonoemike (#298) üzenetére


Szabonoemike
csendes tag

Azt írja, hogy ébresztés de az óra semmit se csinál...

[ Szerkesztve ]

(#300) dokee78 válasza Szabonoemike (#299) üzenetére


dokee78
félisten

Ha valóban védett alkalmazás,akkor működnie kellene.
Nekem így van beállítva.
Honor 8

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.