Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Anulu79 válasza Degeczi (#550) üzenetére


Anulu79
addikt

Még soha nem használtam ilyen kütyüket ezért kérdeztem. Szóval a telefonon be lehet állítani, hogy milyen kiírást eszközöljön az órán? Egyébként az, hogy működik, hogy ha valami értesítés jön? Az órán ki tudom ezt valahogy lőni vagy muszáj hozzá megnézni a telefonon?

(#552) Degeczi válasza Anulu79 (#551) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Amit eddig láttam, az mind egyszeri értesítés volt, nem kellett lelőni (idegesítő is lenne)
A gyári app nem ír ki semmit a karkötőn, külön alkalmazással van rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#553) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kéne egy kis help

Tegnap befrissitettem a Mi Fit appot , azóta nem csatlakozik össze a mobillal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#554) kelly416 válasza Graphics (#553) üzenetére


kelly416
veterán

Ciki, mert gondolom beállítottad, hogy más ne is lássa a miband-et.
Nemrég linkeltem valakinek egy app-ot itt a topikban, ami újra tudja úgy is csatlakoztatni. Keress rám. Bocsi, de telóról vonaton nekem nem olyan egyszerü. :)

(#555) Graphics válasza kelly416 (#554) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

MEgoldva, app reset, és újracsatlakozás le fel, most már megy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#556) dokee78


dokee78
félisten

Hogyan tudom beállítani a Mi Toolsban,hogy ha jön Messenger üzenet akkor ne rezegje végig az óra a szöveget?
Egyet rezegjen,de mutassa végig az üzenetet

(#557) Exian


Exian
őstag

Sziasztok!

Rendelt valaki ilyen kütyüt a Wish-ről? 2500 Ft-ért kínálják, ELVILEG eredeti, legalábbis annak van írva :) Meg hogy gyári dobozban érkezik, stb... hát én rendeltem egyet, ennyit meg merek kockáztatni :)

Szerintetek mire számíthatok? :)

Ha valaki esetleg rendelt már innen, megírhatná, hogy valójában ehhez képest mit kapott.

Ha még nem rendelt senki és nekem megjön a cucc, akkor majd én számolok be :DDD

Meghalt sajnos a jó kis Alcatel okosórám (rengeteget úsztam benne, nem bírta, beázott menthetetlenül, az is csak IP67-es volt, de én kicsit túlságosan megkínoztam ilyen szempontból). Viszont nem kell nekem olyan "bonyolult", meg nagytudású, mint az volt, ez a Mi Band 2 pont jó lenne nekem.

[ Szerkesztve ]

(#558) Degeczi válasza Exian (#557) üzenetére


Degeczi
nagyúr

$9-ért? Ne legyen illúziód, remélhetőleg Paypallal fizettél.
Csak bejáratott helyről érdemes rendelni (pl. Banggood), onnan biztosan megkapod és biztosan eredetit (mert hamisítják).
A mindennapos (de már akciós) ára $21-22 körül jellemző, esetleg erősen limitált dbszámú bónokkal nagyritkán $14-15 körül is előfordul, de $10 alatt roppant valószínűtlen.

(#559) Exian válasza Degeczi (#558) üzenetére


Exian
őstag

Hát, majd kiderül :) Könnyen lehet, hogy nem eredeti lesz.

Főleg, ha abból indulok ki, hogy ezen az oldalon szemrebbenés nélkül árulnak 512 GB-osnak hirdetett pendriveot meg microSD kártyákat, 2-3e Ft-okért :D

Úgyhogy ebből még bármi lehet. Őszintén szólva, ha nem eredeti, de az eredetivel megegyező minőségben és funkcionalitással érkezik, az még nem zavarna annyira :D

Bekalkuláltam ezt is rendeléskor.

Mindenesetre ha megjön, akkor majd beszámolok róla. Amúgy rendeltem már innen több holmit, EDDIG minden megfelelően és főleg gyorsan megérkezett, és olyan dolgok jöttek, ahogyan és ami hirdetve volt. Persze memóriakártyát és pendriveot egészbiztos nem innen rendelnék :D

[ Szerkesztve ]

(#560) Degeczi válasza Exian (#559) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem jól gondolod: ez nem egy önmagában is működőképes eszköz, hanem telefonos app is kell hozzá - és az nem támogatja a hamisakat... Guglizz rá a "fake Mi Band 2"-re.
Pénzkidobás.

(#561) Exian válasza Degeczi (#560) üzenetére


Exian
őstag

Akkor ez tuti, hogy hamis lesz :) És legalább van hozzá hamis szoftver, amivel legalább az értesítések működnek? :)

Egyébként még visszakérhetem a lóvét.

Esetleg abban tudsz segíteni, hogy most hirtelen hol a legolcsóbb, ahonnan TUTI eredetit küldenek?

ITT legalább nyíltan leírják, hogy ez nem az eredeti, meg nem is utal rá semmi. Ahonnan én rendeltem, ott egyértelműen Xiaomi felirattal és Mi Band márkajelzéssel volt feltüntetve a képen, úgyhogy szemetek.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#562) Exian válasza Exian (#561) üzenetére


Exian
őstag

Na én nem kísérletezek még sem, BEDŐLTEM elsőre, de visszacsináltam a dolgot, már vissza is pattintották a lóvét a kártyámra. Legalább ebben korrektek, amúgy mindig azok voltak, 1 perc alatt visszajött a pénz a törléstől számítva.

Veszek tutira eredetit. Honnan érdemes rendelni tehát perpill?

(#563) Degeczi válasza Exian (#562) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Banggood-on most előrendelni lehet (aug. végén szállítanak), alapban ugyan sok, de a hét elején még elfogadta a "46mibd" kuponkódot, amivel $13.49-re csökken az ár

Próbáld ki, hátha még működik

(#564) dokee78 válasza dokee78 (#556) üzenetére


dokee78
félisten

UP!

(#565) Exian válasza Degeczi (#563) üzenetére


Exian
őstag

Köszi! Már nem működik a kód, azt írja már 100-szor felhasználták, gondolom annyi volt rá a limit.

GearBest-en van 22 dollárért, 25-ért 2 karpánttal és tartalék töltővel.

(#566) kelly416 válasza Exian (#565) üzenetére


kelly416
veterán

Figyeld a kütyüs topikot, rendszeresen linkelik az olcsósított eredeti MiBand2-ket.

(#567) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, kellene egy kis segítség.
Az lenne a kérdésem, hogy a mi band-et egyszerre csak 1 mi fit fiókhoz lehet hozzá rendelni?
Történt ugyanis hogy a telefont újra kellett húzni, viszont a mi fit fiókomat elfelejtettem (se user névre se semmire nem emlékszem) és ha újat hozok létre a telefon (LG g5, android 7.0) nem hajlandó látni a karkötőt a mi app-on keresztül (sima Bluetooth kapcsolat látja)
Mi ilyenkor a teendő hogy újra társak legyenek ezek ketten?
Elore is köszi

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#568) Anulu79


Anulu79
addikt

Mennyi idő feltölteni az aksit?

(#569) Degeczi válasza Anulu79 (#568) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hol számít ez?
1.5-2 óra - átlag használat mellett bő 3 hetente... így teljesen lényegtelen jellemző.

(#570) Anulu79 válasza Degeczi (#569) üzenetére


Anulu79
addikt

Mert nem tudtam és kíváncsi voltam rá. :) Ma akarom megrendelni magamnak/magunknak ezt a cuccot. Szíjat honnan érdemes hozzá beszerezni más színben?

(#571) Exian válasza Anulu79 (#570) üzenetére


Exian
őstag

Én is ma akarok rendelni. Te honnan tervezed? Ahol én néztem (GearBest), van rengeteg pótszíj hozzá mindenféle színben és mintázattal.

(#572) Anulu79 válasza Exian (#571) üzenetére


Anulu79
addikt

A Xiaomi oldaláról akarom megrendelni. Szíjakat meg lehet, hogy majd kintről. Ott láttam fasza mintásakat is. Csak gondoltam, hogy itthon is be lehet valahonnan szerezni azért kérdeztem.

(#573) kelly416 válasza Anulu79 (#572) üzenetére


kelly416
veterán

Egyrészt megkérnélek, figyelj oda a szóhasználatra. A szíjak mintázatának jelzője eléggé nem nyomdafestéket tűrő szerintem.

Másrészt aliexpressről szoktam szíjakat rendelni (nagy szokás, van már 4 vagy 5), eddig mindegyik jó volt, mind passzolt, mind használható. És nem egyszer 1 dollár alatt vannak a szilikon szíjak. De van fém meg bőr is, ha valakinek ez számít.

(#574) Anulu79 válasza kelly416 (#573) üzenetére


Anulu79
addikt

Rendben, bocsi!

Ezek a szíj árak elég jól hangzanak. Fémmel még nem találkoztam a neten de akkor arra is rákeresek. Az óra rendelést leadtam így most már akkor nézem szíjakat. Remélem, hogy az óra is frankó lesz és beváltja a hozzá fűzött reményeket. :)

(#575) kelly416 válasza Anulu79 (#574) üzenetére


kelly416
veterán

Úgy legyen. Én nagyon meg vagyok elégedve vele.

(#576) Exian válasza Anulu79 (#572) üzenetére


Exian
őstag

Ott mennyiért van? Nem drága ott? Valami 12e körül láttam hivatalos helyen, ehhez képest pl. GB-n 22$.

Dobj kérlek egy kinket.

[ Szerkesztve ]

(#577) Anulu79 válasza Exian (#576) üzenetére


Anulu79
addikt

Parancsolj. innen rendeltem meg.

(#578) Degeczi válasza Anulu79 (#577) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Istenem... ezeknek semmi közük a Xiaomihoz! Egy nyamvadt lehúzó banda, rengetegen szidják őket itteni fórumokon

Messziről kerülendőek.

(#579) Exian válasza Anulu79 (#577) üzenetére


Exian
őstag

Köszi. Degeczi írása kicsit árnyalja ezt a lehetőséget. Megasztán, postaköltség plusz egy ezres, úgy már majdnem egy 10es az egész, ehhez képest GB-ről, BG-ról 6 körül megvan, postaköltség nincs.

(#580) Anulu79 válasza Degeczi (#578) üzenetére


Anulu79
addikt

Én meg azt hittem, hogy ez az itthoni képviselet. De ha gond nélkül meg jön és jól működik akkor nem bánom. :) Úgyis csak 1 év körüli időre tervezek vele.

(#581) Degeczi válasza Anulu79 (#580) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, ezzel élnek vissza, h ezt sugallmazó domain nevet jegyeztettek be.
Egyébként ha nincs raktáron, ugyanúgy rendelik ők is egy olcsó webshopból, aztán majd vmikor megkapod - ha.
Itt még fórum is van róluk (egy cikkhez kapcsolódóan)

(#582) Anulu79 válasza Degeczi (#581) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi az infót! Azonnal írtam is nekik, hogy töröljék a rendelésemet. Akkor inkább nézek máshol. :)

(#583) szakalinho


szakalinho
tag

Sziasztok!
Tud valaki nekem adni ebay-es linket ahonnan garantáltan eredeit tudok rendelni?
Köszi előre is.
Üdv.

(#584) Exian válasza szakalinho (#583) üzenetére


Exian
őstag

Én most rendeltem GB-ről, 6600 Ft volt úgy, hogy választottam hozzá pótszíjat és plusz egy töltőt (munkahelyen is jó, ha van egy).

Gondolom/remélem ők eredetit küldenek :D

Ha nem, hát akkor majd a Paypal intézkedik. Azzal fizettem.

[ Szerkesztve ]

(#585) kelly416 válasza szakalinho (#583) üzenetére


kelly416
veterán

Amikor minden harmadik h.sz. az, hogy gearbestről kell rendelni mert az tuti eredeti, akkor nem értem meg az ilyen kérdéseket.

(#586) szakalinho válasza kelly416 (#585) üzenetére


szakalinho
tag

Például azért mert e-bay-re vagyok egyenlőre csak beregisztrálva. (paypal - védelemmel.)
Nem néztem még utána melyik oldalhoz mi kell. Gondoltam ha van rá mód így egyszerübb lenne nekem.
Ha nem megy akkor marad a B terv.

(#587) Degeczi válasza szakalinho (#586) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Behozod akár a Banggood, akár a Gearbest oldalát, és rögtön látod, h Paypal használható azokon is.
De ez itt már tényleg baromira off.

(#588) Exian válasza szakalinho (#586) üzenetére


Exian
őstag

GB-n is fizethetsz Paypal-on keresztül biztonságosan, én is úgy szoktam. Paypal és abban virtuális bankkártyán keresztül (plusz egy védelem, hogy nem tudnak akármennyi pénzt lenyúlni, csak amennyit épp rárakok az adott vásárláshoz). Egyszerű, gyors a regisztráció is.

Ééés épp az imént kaptam az emailt tőlük:

"Great News: Your Order has been shipped out" (óra + pótszíj + tartalék töltő)

[ Szerkesztve ]

(#589) szakalinho válasza Exian (#588) üzenetére


szakalinho
tag

Köszönöm az infókat. Akkor nem bonyolultabb. Regisztrálok és rendelem innen.

[ Szerkesztve ]

(#590) Anulu79


Anulu79
addikt

Innen érdemes rendelni? Van tapasztalat?

(#591) Exian válasza Anulu79 (#590) üzenetére


Exian
őstag

Úgy tűnik igen.

Elvileg magyar garanciát és gyors postázást kapsz tőlük.

(#592) Anulu79 válasza Exian (#591) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Már meg is rendeltem. :)

(#593) Griff55 válasza Anulu79 (#592) üzenetére


Griff55
senior tag

Ha van türelmed 3 hetet várni (mint nekem) akkor 22$ bármikor megkaphatod aliexpressen (ez 6000ft alatti összeget jelent) Csak arra figyelj, hogy olyantól rendelj akinek sok visszajelzése van.

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#594) Griff55


Griff55
senior tag

Másrészt 3 napja vagyok boldog tulajdonosa egy ilyen órának :D eddig meg vagyok vele elégedve, az zavar egy kicsit, hogy a hívásjelzésnél nem ír nevet... Illetve ha pontos pulzusmérést akarok akkor kicsit kellemetlenül szorosra kell fűznöm sportoláshoz. A hozzá járó applikáció szerintem nagyon egyszerű és jól használható. Ez az óra a maga árkategóriájában abszolút verhetetlen

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#595) Degeczi válasza Griff55 (#594) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Csak angolra állított telefonon tud a gyári app caller id-t átadni a karkötőnek... ha fontos (és nem akarsz angol telefont), másik appot kell fölrakni.

Az optikai pulzusmérésnek ez a velejárója, ez nem sportolásra való (max. biciklizéshez, ahol nem lóbálod a karodat)

(#596) snecizero


snecizero
senior tag

Sziasztok. Vettem a mi band 2 höz egy bőr szíjat. A keret fém és csavaros. Ha ebbe be teszem a mi baand 2 öt akkor az még vízálló marad?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#597) Degeczi válasza snecizero (#596) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Bőr szíjat eleve nem viszel vízbe.
Maga a készülék amúgy nem változik, így annak vízállósága sem.

(#598) Prof_Entel


Prof_Entel
csendes tag

Sziasztok!
Azt hogy tudom kideríteni, hogy ez eredeti-e?
Link

[ Szerkesztve ]

(#599) Exian válasza Prof_Entel (#598) üzenetére


Exian
őstag

Ha tudod párosítani a Mi Fittel, akkor eredeti, amennyire utána olvastam, akár itt is. De vállal rá garanciát az eladó, talán nem hamis.

(#600) Prof_Entel válasza Exian (#599) üzenetére


Prof_Entel
csendes tag

A tesztbe barna natur doboza van viszont a képen fehér. Ezzel kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.