Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) ThorsHUN válasza Messss (#199) üzenetére


ThorsHUN
őstag

280 ertekesitett tetellel? En tuti nem tamogatnam a csavot...

(#202) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Sziasztok,
Hol most a legolcsóbb, EU Shippinggel? :R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#203) hdtomi válasza Graphics (#202) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nézd át az utolsó hozzászólásokat, vannak linkek is közöttük, de azóta változhattak az árak.

4700 forintos ár nagyon kevés, de kitudja, majd ha megjön neki kiderül.

Én Geekbuyingról rendeltem 21,5 euróért (ingyen postával, az ár miatt vám nélkül). Azóta 2 euróval a vámhatár fölé ment. Még legalább pár hét mire megjön.

[ Szerkesztve ]

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#204) Messss válasza gabee jr (#200) üzenetére


Messss
csendes tag

Elvileg:

New: A brand-new, unused, unopened and undamaged item in original retail packaging...

Az eladó majdnem 100% pozitív visszajelzésű....
Egyébként legalább 3 eladót találtam ilyen áron.

Ha megérkezik, kiderül, hogy mit is rendeltem :P

(#205) Graphics válasza Messss (#199) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem több értékelésem van ebay-n, közbe csak vásárolok...

Hát elég nagy rizikót vállaltál be :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#206) gabee jr válasza Graphics (#205) üzenetére


gabee jr
tag

Ha ismered az ebayt, akkor tudod, hogy pont ott nincs rizikó! Az ebay protection mindenkinek jár, ha átvernek az utolsó fillérig visszakapod a vételárat. Na de ez már így is off.

"Csukaharapást szőrivel"

(#207) hdtomi válasza Messss (#204) üzenetére


hdtomi
senior tag

Én is olvastam, és eredetinek tűnik, majd írd meg, ha megjött, köszi.
Ennyit megér a kockázat szerintem, legrosszabb esetben 1S jön.
Az ebay tényleg jó, ha bármi gond van, védi a vevőt.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#208) Graphics válasza gabee jr (#206) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ismerem, attól még rizikós a dolog. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#209) szanyi20


szanyi20
tag

Sziasztok. Ma hozzám is megérkezett a mi band 2. Ami viszont nagyon zavar, hogy kb 3 óra elteltével nem lehet a karperecen pulzust mérni. Világít a zöld, mintha mérne, de aztán mindig --x-et ír ki. Ha a telefonban a Mi fit-ben a futó részben mérem, akkor viszont meg tudja mérni. Mi lehet ez?

(#210) slug


slug
senior tag

gearbest -nel most 24 usd [link]

(#211) macilacus


macilacus
senior tag

Az Eustocknál most 9900.- magyarországi szervizzel és garival :DDD ráadásul pár nap alatt itt van :D

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#212) konyvest


konyvest
csendes újonc

Ja-ja! Bánom is hogy nem tőlük rendeltem még... Tinydealról rendeltem már lassan 4 hete de még nem jött meg. Az Eustock tól rendelt telefonom nem egész 24 óra alatt megjött. Ez nálam rekord gyanús...

(#213) kalifa777


kalifa777
tag

Most úgy néz ki mintha már elfogyott volna. :(

(#214) macilacus


macilacus
senior tag

Pénteki rendelés, ma érkezett :D épp töltődik :)) holnap indul is a tesztüzem :K

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#215) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nekem is úton van , már várom, még mondjuk fóliát nem rendeltem hozzá

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#216) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

Ajándékba szemezgetek egy ilyen készülékkel.
Van rajta stopper funkció?

(#217) ThorsHUN válasza tomee007007 (#216) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Nincs. Ez nem ora, hanem egy fitness karpant, ami mutatja az idot is.

(#218) tomee007007 válasza ThorsHUN (#217) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm, ezzel tisztában vagyok, de mondjuk pl futáshoz nem lenne ördögtől való ötlet belerakni a szoftverbe...ha már fitness karpánt...

(#219) Kutykurutty7 válasza tomee007007 (#218) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Még ha szoftveresen megoldható is lenne egy stopper kijelzése a kicsi kijelzőn, akkor is körülményes lenne egyetlen egy gombbal vezérelni a stopper funkciókat... ha pedig a telefonon futó programra bíznák a stopper vezérlését, akkor pedig kérdéses lenne, hogy így van-e értelme az egésznek?

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#220) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok fóliát hol találok hozzá? Vagy eléggé karcálló?

Üdv. Feri!!

(#221) pusihusi válasza ollie (#126) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia az a kettő problémám van a MiBand 2 a MiFittel nem akar kapcsolódni, a másik hiába emelgetem a kezem nem villan föl az óra? Köszi előre!

Üdv. Feri!!

(#222) oris válasza pusihusi (#221) üzenetére


oris
aktív tag

Szívesen :D !

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#223) pusihusi válasza oris (#222) üzenetére


pusihusi
addikt

:F :F Valaki v. mindenki eladta????? :K :F :( :C

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#224) kicsizee válasza pusihusi (#223) üzenetére


kicsizee
aktív tag

akkor kérlek pontosítsd a kérdést, vagy tiszttázd, mert egy válasz "lavinát" linkeltél, nem tudni mellik az eredeti kérdés

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#225) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na megjött nekem a MiBand 2-es, kicsit viszont gondban vagyok, mert nehezen akar / inkább nem / csatlakozni a telefonomhoz.

1-gyel simán ment a dolog..

szerk.: Közben magára talált.

Na jön a kérdés: alkalmazásértesítés van, de esetleg ki lehet-e valahogy íratni az eszközzel, hogy ki és mi történt? :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#226) kicsizee válasza Graphics (#225) üzenetére


kicsizee
aktív tag

a másik régi eszköznek nem szabad a közelében lennie a telónak mikor párosítani akarod. nem lehet hogy ez kavar be?

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#227) Graphics válasza kicsizee (#226) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már helyreállt a dolog, most üzemel.

Most az értesítésekkel kapcsolatosan akarnék babrálni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#228) pusihusi válasza kicsizee (#224) üzenetére


pusihusi
addikt

A MiFittel nem akar párosodni! :D

Üdv. Feri!!

(#229) kicsizee


kicsizee
aktív tag

nálam új verziuó jelent emg 2.1.9 ha jól emléxem.

Most ha mail rékezik, nem azt írja hogy app, hanem kitesz egy levél ikont. eddeig ennyit vettem észre belőle

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#230) kicsizee


kicsizee
aktív tag

jelzi kis ikonnal a messengert is :) az fb-t eddig is tudta jelezni

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#231) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok! A Mi band 2t mennyire szokták hamisítani? Mire kell figyelni vásárláskor? Magánszemélytől venném meg. Előre is köszi! :R

(#232) Graphics válasza kicsizee (#230) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na majd hazaérek megnézem, mert reggel mindig elfelejtem felvenni, valami praktikusabb szíj kéne :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#233) kicsizee válasza Bavid (#231) üzenetére


kicsizee
aktív tag

szerintem semennyire, mivel elég sok pulzusmérős kütyü létezik. most kínából kb 20€ért lehet megvenni, ingyé szállítással.. ha ez alatt az ár alatt veszed magánszemélytől, azért kicsit gondolkodj el rajta, vagy nézd meg. de nem hinném hogy hamisítás áldozatává esnél. nem azt mondom nem lehet hibás közöttük, nekem az 1 és az 1s is hibás volt, úgyhogy zsákbamacska. a mostani band 2őm 3 hónapja van meg napra pontosan, eddig jó

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#234) Bavid válasza kicsizee (#233) üzenetére


Bavid
senior tag

Köszi, 10 ezer lenne, szóval abszolút nem ár alatt :)

(#235) pusihusi válasza Bavid (#234) üzenetére


pusihusi
addikt

EUSTOCK-nál 9999,-ft és biztos eredeti![link]

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#236) vpeter3


vpeter3
csendes tag

Sziasztok!

Ha a telefon nyelvét átállítjátok angolra, megjelenik a Mi Fit appban (ver 2.2.9) a hivásnál és az sms-nél egy plusz opció a hivófél kijelzésére. Magyarban eltúnik... :(

(#237) kicsizee válasza vpeter3 (#236) üzenetére


kicsizee
aktív tag

erről már szóltak hírek, hogy ilyen funkciók is belekerülhetnek majd, ezekszerint működik. csak nem nálunk :)

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#238) oris válasza vpeter3 (#236) üzenetére


oris
aktív tag

Ha rootolt a telefonod, akkor van megoldás. Állítsd át az app nyelvét angolra.
https://m.mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_xiaomi_mi_band_2/hsz_2798-2798.html

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#239) dokee78 válasza vpeter3 (#236) üzenetére


dokee78
félisten

Miért kell angolra állítani?

(#240) vpeter3 válasza oris (#238) üzenetére


vpeter3
csendes tag

Köszönöm szépen az infót, ezt a fórumot még nem néztem :) itt is van mit olvasni. Nem rootolt, így ez nekem kimarad.
Dokee78: mert a mi fit a telefon nyelvét észleli és külön nem tudod állítani.

Egyébként az ékezetes betűkkel gondban van a kiírásnál, valószínűleg ezért nem működik még magyar nyelven.

[ Szerkesztve ]

(#241) dokee78 válasza vpeter3 (#240) üzenetére


dokee78
félisten

Azt írtad ha angolra állítjuk a telefon nyelvét akkor van 2.2.9.

(#242) macilacus


macilacus
senior tag

Megint van az Eu Stock-ban

[ Szerkesztve ]

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#243) pusihusi


pusihusi
addikt

Békés,Boldog Karácsonyt Mindenkinek! :K :C :R

Üdv. Feri!!

(#244) DG790401


DG790401
tag

Sziasztok mi band 1 esetèn nem veszi a töltèst hogy lehet visszahozni az èletbe?
A fagyasztôs tipp kètszer már bejött most arra sem reagált. Mit lehet vele kezdeni?

(#245) Boresz


Boresz
tag

Sziasztok!

Most látom MI Band 2-ből mennyi fórum van :)

Leírom ide is hátha máshol még nem olvastátok és valaki még mindig nem érti, hogy lehete beállítani: Mi Band 2 hívófél, szöveges üzenetek megjelenítése (Mi Fit 2.2.9):

A szöveg megjelenítés úgy tudom, hogy csak angol/kínai nyelven müködik jelenleg:
1. váltsd át a telefon nyelévt angolra
2. indítsd el a Mi Fit app-ot
3. frissíteni fogja a firmware-t a karakterekkel
4. bejövő hívás, sms -nél megjelenek az új beállítási lehetőségek.

Ha a vissza állítod magyar nyelvre nem fog mükődni, illet az ékezetes karakterekkel is gondja van :(
Egyik megoldás a Mi Bandage app, ez mükődik akkor is ha visszaállsz magyar nyelvre illetve az ékezetes karakterek átkódolja ékezete nélkülivé, így nem a ? fog megjelenni. A Notify lehetőségeit nem ismerem, de mintha az is kezelné.

(#246) Goxi


Goxi
tag

Kérdés: igaz az, hogy standard 1-es mobiltelefon hálózati töltőfejjel nem szerencsés tölteni? Akitől kaptam azt mondta hogy csak laptoppal...

(#247) schmo07


schmo07
tag

Találkozott valaki azzal, hogy a mi band 2 esetleg rosszul méri a lépésszámot?
Eddig Mi Band 1-em volt, karácsonykor kaptam a 2-t.
A napi lépésszámom hirtelen sokat esett. Már hogy tényleg látványosan.
Kitaláltam, hogy letesztelem, egyszerre hordom (ugyanazon a kézen) a régit és az újat.
A tesztelés alatt a régi szerint 5100-at léptem, a Mi Band 2 szerint pedig 2800.
Ez azért finoman szólva is nagy eltérés :(

(#248) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Sziasztok.

Valami anomália és bénázás folytán (tényleg egyenlőre nem tudom az okát) eltűnt az accountom, amivel párosítva volt az eszköz. Most nem tudom párosítani a telefonnal, mert azt írja ki, egy másik személlyel van párosítva, először ott válasszam le...

Van valami ötlet, hogyan lehet vele elfelejtetni azt hogy milyen accountal lett párosítva?

(#249) kicsizee válasza schmo07 (#247) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ez pontosabban mér mint az 1es, úgyhogy ez a "valódi" lépésszám. leteszteltem a MiBand 2-őt egy Cubot V1-el, 9000 lépésig kb 2-300 lépés volt az eltérés. tehát nem a mi band2őd rossz, hanem ennyit lépsz valójában :D

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#250) Garold


Garold
senior tag

Segítségeteket kérném:

Otthon hagytam a droidos telómat, és 1 napig iPhone 7-el használtam a MiBand 2-m. A csatlakoztatás után egyből frissült a fw, és ki is írta pl a hívók számát (ennek akkor még nagyon is örültem). Unpair-el eltávolítottam a kapcsolódás a szifonnal, de azóta nem kapcsolódik egy droidos telóhoz sem.
Frissebb lenne a band fw-je mint a droidos MiFit?
Próbáltam Honor 6, Huawei P8 light, és LG G4 telókkal is, de egyik sem találja. iPhone-al pedig vígan működik.

Tud valaki erre megoldást, esetleg valami 3rd party appal próbálkozzak?

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.