Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Degeczi válasza dpeter (#400) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Karkötővel biztosan nem, ezekben nincs GPS.
Órában elképzelhető, h akad olyan - de sok értelme nem lenne, amúgyis gyorsan merülnek.

Erre telefon való: ha úgysincs neki, tökéletes lesz egy okostelefon, és azon rengeteg alkalmazás közül lehet választani (túrázás közben pedig térképként is hasznos lehet)

(#402) kicsizee válasza dpeter (#400) üzenetére


kicsizee
aktív tag

ezek a kütyük "nem követnek nyomon" a megtett lépések alapján saccolják meg a megtettt távolságot, miutánb eállítod a magasságod és testsúlyod, úgyhogy ők sem adnak pontos adatot a megtett távolságról.
erre a gps-el ellátott eszközök alkalmasak. léteznek olyan okosórák, vagy a casio nemrégiben mutatott be ilyen órát casio android wear bár ennyi pénzért pár okosórát már tudsz venni. üdv

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#403) Balázzs


Balázzs
senior tag

PC-s szinkronizálás engem is érdekelne, most próbáltam, win10 látja de nincs hozzá progi. Emulátorral, bluestacks pedig nem sikerült még összehozni.

(#404) Luck Dragon

Sziasztok,lehet hogy buta kérdés lesz,de azt szeretném megkérdezni hogy maga a kis kütyü, szíjból nem tudd kiesni, nem hajlamos a kikopásra? Be és kivételekor csak a szíjba kell nyomni?
A másik kérdésem hogy az idő kijelzését be lehet állítani hogy folyamatosan mutassa?

Köszönöm előre is a válaszotokat. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#405) Degeczi válasza Luck Dragon (#404) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mire elkopna, veszel új szíjat (filléres), mert addigra a csat körül is eltörik.
Egyébként alulról nyomod bele, és a kezed felé nem esik ki.

Olyan célra órát vegyél (komolyan. Ebben az a lényeg, h normál használat mellett 3 hétig biztosan bírja egy töltéssel. Ha folyamatos kijelzésen lenne, szerintem naponta tölthetnéd. Na akkor talán tényleg hamar elkopna a szíj)
Egyébként olyat tud, h a csuklód elfordítására mutasson időt, nem muszáj gombot nyomogatni.

(#406) Luck Dragon válasza Degeczi (#405) üzenetére

Köszönöm szépen, úgy is bőven elegendő ha csak a csukló mozgásával mutatja az időt. Lehet délután csatlakozók a táborhoz. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#407) Degeczi válasza Luck Dragon (#406) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itthon többnyire kétszeres áron van ám a Kínából rendeléshez képest.

(#408) Thomboy83


Thomboy83
csendes tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket hogy valakinek van-e tapasztalata hogy Huawei P10 lite-hoz kompatibilis-e a MiBand 2? Szeretnék venni egy okospántot ami nem egy ördög áron van, néztem még a Huawei/Honor A1-et de az nem kijelzős és majdnem annyi mint a MiBand2. Inkább ezt venném ha jó hozzá.

Segítséget előre is köszönöm!

(#409) Degeczi válasza Thomboy83 (#408) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs különösebb kompatiblitási szempont, csak BT4 és min. Android 4.4 - ezek évek óta teljesülnek már.

De továbbra sem érdemes itthonról venni, mert Kínában mindig találni $22 körüli áron megbízhatü helyről (pl. most is $23 a Gearbest-en): annak itthon nagyjából a dupláját kérik el.

(#410) macilacus válasza Degeczi (#409) üzenetére


macilacus
senior tag

Szerintem ez a magyar garanciával 8200.- messze jó ár, és nagyon nem a duplája a 23$-nak, ráadásul pár nap alatt itt van a Szlovákoktól :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#411) Degeczi válasza macilacus (#410) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Értem, h unatkozol, de egy külföldi webshop nagyon nem "itthoni", mint amiről írtam.
(másrészt a szállításra egy további ezrest a szlovákoktól is számolj rá - és ahhoz hasonló áron akár már valóban hazai cégnél is lehet találni. De a tipikus a 11-12e Ft, ezért volt a "nagyjából" dupla ár kifejezés)

(#412) kicsizee válasza Thomboy83 (#408) üzenetére


kicsizee
aktív tag

nem értek a huawei bandokhoz, de a napokban mutatták be az a2-t, esetleg lesd meg azt is. nekem a band2-őm több mint fél éve van meg, simán hozza a 20-22 napos akkuidőt, működik rendesen

Xiaomi Redmi Note 2 | Huawei G620s | Vernee Thor | Xiaomi Redmi 3S | Xiaomi Redmi Note 4 | Xiaomi Mi A2 Lite | Redmi Note 8T | Redmi Note 8 | Redmi 9T | Motorola moto g32 | REdmi Note 12S

(#413) Luck Dragon válasza Degeczi (#407) üzenetére

Köszönöm, de most nem vágok bele ilyenbe. MM-ben megveszem. De lehet még megvárom a Honor Band A2-est.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#414) Degeczi válasza Luck Dragon (#413) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ott 13e... :Y
Annyiért tényleg pont vehetsz kettőt is - és ha tudsz várni egy még Kínában sem kapható típusra (amit valszeg szintén akcióznak majd ott, szóval előbbi durva árba akár mindkettő is beleférhet...), akkor nyilván nem is sürgős.

(#415) SH4D0W2011 válasza Degeczi (#414) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az mi lesz az a cucc? :)

[ Szerkesztve ]

(#416) Degeczi válasza SH4D0W2011 (#415) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Még csak most jelentették be, ránézésre valóban nem rossz (talán az üzemidő tűnik csak kicsit rövidkének, de fene tudja, hogyan értik) - de rengeteg múlik majd a szoftveren is, ami a MiBand egyik gyengesége.

(#417) SH4D0W2011 válasza Degeczi (#416) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Azt hittem Xiaomi-ék jelentettek be valami újdonságot, amiről lemaradtam. :DDD Viszont ez sem tűnik rossz cuccnak, kíváncsi leszek rá. :)

(#418) Luck Dragon válasza Degeczi (#414) üzenetére

Ebben igazad van, nem is vitatom hogy MM-nél jóval drágább még úgy is hogy MM kártyám van -15% kedvezménnyel tudnám elhozni.
A másik hogy a honor is nagyon tetszik. Csak még sokat kell várni rá. Ha egyáltalán kapni lehet majd kis hazánkban, mert ha nem akkor rendelés Kínából. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#419) bibliator válasza dpeter (#400) üzenetére


bibliator
aktív tag

Tabletje nincs?

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#420) bibliator válasza SH4D0W2011 (#417) üzenetére


bibliator
aktív tag

A xiaomi bejelentett egy újabbat Xiaomi AMAZFIT Smartband néven
Gearbesten lehet venni. Már EKG szerű elektróda is van benne, nem csak fénnyel mér. Ezzel elvileg pontosabb, úgy mint a testre rakhatóak.

Én most vettem egy Band2-t, de lehet hogy lecserélem az amazfitre....

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#421) Flashy válasza bibliator (#420) üzenetére


Flashy
veterán

ez, ami ~100 dollárral drágább??

(#422) bibliator válasza Flashy (#421) üzenetére


bibliator
aktív tag

ja, nem egy olcsóság....

Most egyenlőre tesztelem a band2-t.

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#423) roti13


roti13
tag

Sziasztok!
Nagyon megtetszett a készülék, szeretnék egyet venni magamnak, de lenne két kérdésem.
1. Offline működik rajta minden funkció, ha otthon hagyom a telót? És automatikus érzékeli ha futok?
2. Hol tudnám legolcsóbban beszerezni?
Gearbesten $23
A light in the boxon €19, de nem tudom mennyi postaköltséget raknak rá..
Eustock 9200ft postával.. ha lenne magyar kereskedőtől (pontosítok, gyorsabb kereskedőtől) olcsóbban akkor megvenném onnan is, de ha nem akad, akkor a legolcsóbb külföldi ajánlatra lennék kíváncsi.
Előre is köszi a segítséget! :R

Szerk: Átnéztem újra, a gearbesten két ajánlatot találtam, de nem értem, mi a különbség?:
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html
http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_618266.html?wid=11 Internation edition +$3

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note9

(#424) Degeczi válasza roti13 (#423) üzenetére


Degeczi
nagyúr

1. Persze. Nem nagy a memóriája, de pár nap mindenképp belefér

2. Gearbest-en $20, így nem kérdés...
(Light in the box nagyon megbízhatatlan oldal, onnan max fogpiszkálót)

Ott van a FAQ alatti kérdésekben, csak csomagolás és használati utasítás a különbség, fölösleges azért $3 többletet kiadni:
Question:
Differences between international version and standard version?

Reply:
There is a little difference in manual and packsge. The function and the APP are same with each other.

[ Szerkesztve ]

(#425) roti13 válasza Degeczi (#424) üzenetére


roti13
tag

Köszi szépen a segítséget! Meg is rendeltem :)

Samsung Galaxy Note9

(#426) bibliator válasza roti13 (#423) üzenetére


bibliator
aktív tag

Van benne memo, de szerintem automatikus nem érzékeli ha futsz, ráadásul alapból csak azt hiszem 5 percenként mér. Az app-ban kell bekapcsolni a folyamatos mérést. Ha nincs nálad a telefon akkor ezt nem tudod megtenni futás előtt.

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#427) Degeczi válasza bibliator (#426) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem nem is muszáj a karperecnek megkülönböztetnie: annak elég a gyorsulási adatokat gyűjtenie, és a szoftver utólag is kértékelheti, h mi történt - ahogy pl alvásnál is ez a helyzet.

(#428) bibliator válasza Degeczi (#427) üzenetére


bibliator
aktív tag

Ebben igazad van, viszont a pulzusmérést még mindig nem folyamatosan teszi. Azt csak szoftverből lehet beállítani. Van akinek ez fontos. Azért írtam, nem kötekedésből.

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#429) Degeczi válasza bibliator (#428) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ja, így már értem (ez nem jött át abból a bejegyzésedből, mert ott nem említetted, h a pulzusmérésre gondolsz)
Az tény, sűrű pulzusméréshez valóban kell telefon, BT kapcsolat.
De ha vki komolyan gondolja, ahhoz úgyis mellkaspántot célszerű venni, hiszen a Band féle átvilágítós módszer alapban sem annyira pontos, mozgásban végképp.

(#430) bibliator válasza Degeczi (#429) üzenetére


bibliator
aktív tag

Ja, a mellkaspánt az király, de futásnál ha valaki egy adott pulzustartományban szeretne futni, akkor arra talán megfelelő a Band.
Egyébként az újabb verziója folyamatosan mér, már nem csak fénnyel, hanem ekg szerű elektródával is (kézen) . Így elméletileg pontosabb, de 3x-4x drágább, mint ez. Annyiba kerül mint egy polar mellkaspánt. Viszont olcsóbb mint a fibit, garmin, polar órái és hátha így pontosabb.

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#431) Degeczi válasza bibliator (#430) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Sportoláshoz azért nem jók az ilyen karperecek, mert az erek lüktetését értelemszerűen csak akkor tudják nagyjából korrekt módon figyelni, ha nem mozdulnak el közben - ami futás közben dobált karral nemigen valósul meg

(#432) bibliator válasza Degeczi (#431) üzenetére


bibliator
aktív tag

na, ezt nem tudtam!

Jobb kétszer pofára esni, mint egyszer mellé!

(#433) Joe.36


Joe.36
addikt

Sziasztok

Kijelzi ez a hívó nevét ?

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#434) Flashy válasza Joe.36 (#433) üzenetére


Flashy
veterán

Android: a telefon nyelvét angolra állítva a gyári progi is, ha szeretnéd magyaron hagyni akkor külső progival bármit ki tud írni

(#435) Joe.36 válasza Flashy (#434) üzenetére


Joe.36
addikt

Milyen külső program ?

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#436) Degeczi válasza Joe.36 (#435) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pl. Mi Band Tools, a másik topikban pont pár napja volt róla szó.

(#437) Joe.36 válasza Degeczi (#436) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#438) Joe.36 válasza Degeczi (#436) üzenetére


Joe.36
addikt

Marketen olvastam, még nincs ilyen eszközöm, most tervezek venni... Behalt 1.5 év után az alcatel okos órám .....

Tényleg gond van hogy nem lehet kapcsolódni a gyári alkalmazásával az utolsó frissítés óta ?

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#439) Degeczi válasza Joe.36 (#438) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerinted? Ha a gyári alkalmazással nem működne egy eszköz, tele lenne anyázással minden fóruma.
Egyedi hibák mindig, minden programnál előfordulnak, fölösleges jelentőséget tulajdonítani ilyen beszámolóknak.

(#440) Joe.36 válasza Degeczi (#439) üzenetére


Joe.36
addikt

Nem tudom, ezért kérdeztem, de akkor nincs ilyen gond... Marketen írták nagyon sokan, sajnos én is így jártam az alcatel esetében, 2 hónapig nem tudtam használni amikor 6.0 átálltam 7.0 ra.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#441) Flashy válasza Joe.36 (#440) üzenetére


Flashy
veterán

elszórtan minden alkalmazással és hardvereszközzel vannak gondok, és a Google Play-be szinte csak azok szólnak hozzá, akiknek valami nem megy, ezért néha ijesztő. a nem működési arány nagyjából ugyanolyan, mint bármi más mai eszköznél. az biztos, hogy ha bármi általános probléma előjön, azonnal javítják, úgy nem hagyhatják, hogy a saját szoftverük miatt örökké használhatatlan marad a Band.

(#442) Joe.36 válasza Flashy (#441) üzenetére


Joe.36
addikt

Értem, köszi :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#443) Degeczi válasza Degeczi (#387) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Brutálisan lassan (másfél hónap) megjött végre az alább linkelt hosszított "MIJOBS" szíj, és bár a hossza tökéletesen elég bárkinek, a merevsége miatt mégsem igazán tudom ajánlani: sokkal kényelmetlenebb viselet, ha gépelsz vele, míg a gyári puhát észre sem veszed.

Hülye kínaiak, h még egy szilikonszíj is ilyen megoldhatatlan feladat legyen utángyártóknak...

(#444) dokee78


dokee78
félisten

Szíjat honnan érdemes rendelni?

(#445) brownus válasza dokee78 (#444) üzenetére


brownus
veterán

a céges gépen nemtok belépni az alira, de asszem ezt rendeltem: piros -fekete 1,47$ +free sh

[ Szerkesztve ]

(#446) brownus


brownus
veterán

megvettem a notify and fitness appot, de az istennek sem akarja kiírni ki hív. és némítani sem akarja a hívásokat ha pusingulom a karkötőt..

ötlet?? :R

(#447) dokee78 válasza brownus (#446) üzenetére


dokee78
félisten

Miért azt vetted meg?

(#448) brownus válasza dokee78 (#447) üzenetére


brownus
veterán

egy kollégám ajánlotta, neki bevált

az alkalmazás értesítések mennek amúgy, csaka hívás kijelzés, némítása nem

[ Szerkesztve ]

(#449) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Nekem ma érkezett meg. Regeltem Mi Fit fiókot, de az istennek sem tudok bejelentkezni. Mi ennek az oka? Nem a pass rossz, simán nem jelentkezik be :(

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#450) dokee78 válasza brownus (#448) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem ez bevált.
Tools & Mi Band

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.