Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz Gaabe #7699 üzenetére

    ez a hívószámos mókolás engem is rohadtul idegesít, és elsőre nem is tudtam megcsinálni, azóta meg nem foglalkoztam még vele.
    Gmailt én rögtön letiltottam, mert nekem nem kell, hogy folyton reklamáljon (kb. 10 percenként jön e-mail), viszont az már roppant bosszantó, hogy nem tudom beállítani, hogy csak az olvasatlan leveleket lássam, külső programot pedig nem vagyok hajlandó telepíteni hozzá.
    Rohadtul zavar továbbá, hogy nem tudok diktálva gépelni! Az 5S-en nagyon sokat használtam, amikor az autópályán rám írtak facebook-messengeren, akkor így tudtam válaszolni. Pötyögni meg nem fogok.
    De a messengerben szintén zavaró, hogy ilyen kis karika-fejekben volt a chat - ezt rögtön kikapcsoltam, de azt már nem tudtam beállítani, hogy az ikon mutassa a sarkában, hogy van olvasatlan üzenetem, uram bocsá: hány ebmertől van olvasatlan üzenetem...
    Viszont a telefont még így is szeretem, és bízom benne, hogy fél éven belül tudni fogja ezeket a funkciókat, amiket az iOS már 1 éve is tudott... :U

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés