Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4101) jonnyjoker01 válasza rigoberto (#4098) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Lenne egy-két kérdésem ha nem baj. Egyrészt ez az önjavító dolog mennyire kamuduma vs. realitás? Másrészt hátlapra is tök jó lenne egyet rakni de elvileg színes a fólia (colorful back?). Egy fotót esetleg tudsz küldeni róla?

(#4092) morzsa: bocsi valahogy elsiklottam efelett, ha még aktuális akkor próbáld meg recoveryben wipe-olni a cache-t (nem dalvik). Ez a hiba akkor fordul elő, ha a swap vagy cache "tele" van, swap újraindításkor kiürül, cache pedig wipeolható.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#4102) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#4101) üzenetére


rigoberto
őstag

Ez nem önjavitó, sztem te a ClearPlex fóliával kevered, amit a MM-ban tesznek fel. Egyébként azt is ajánlom, csak nem olcsó móka. Hátlapra is van ebből a hydrogel cuccból, ami nem színes.
Megpróbálom majd lefotózni, ha lesz valami jó kamerás mobil a közelemben.

[ Szerkesztve ]

(#4103) rigoberto válasza Tibor7878 (#4100) üzenetére


rigoberto
őstag

Ha nincs közöm hozzá ne válaszolj, de miért van ennyire szükséged a hivásrögzitőre? :F
gdpr?

(#4104) MADcat válasza rigoberto (#4103) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem nekem szántad a kérdést, de én rendelésfelvételre használtam, mondjuk vezetés közben. Marha nagy segítség volt. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#4105) jonnyjoker01 válasza rigoberto (#4102) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

ClearPlexről elég megosztó véleményeket olvastam a huawei blogon, úgyhogy nem tudom megéri-e. Elvileg könnyen karcolódik, az "önjavítás" nem tökéletes és egy idő után egyenletlen lesz a felülete, van akinek pedig egy matrica ráragadt és azzal együtt le is jött a kijelzőről. Ebayen a fólia leírásában található ez, de akkor gondolom kamu: [kép]
A nem színes hátlapi fólia az érdekelne, de amit linkeltél ott nincs ilyen opció és nem nagyon tudok eligazodni a kismillió másik eladó 5-700 forintos fóliáin. Szerk. bár mondjuk ilyen alacsony árakkal lehet nem hülyeség több eladóét is kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#4106) rigoberto válasza MADcat (#4104) üzenetére


rigoberto
őstag

Arra mondjuk praktikus. ;)

(#4107) rigoberto válasza jonnyjoker01 (#4105) üzenetére


rigoberto
őstag

Minimál karcokat ez is lehet "gyógyít" de csodák nincsenek azért.
A ClearPlex fólia nekem volt 2 korábbi telómon, hajszárítóval eltüntettem vele nem túl mély karcokat, de nyilván az sem védi meg a durvábbaktól, viszont tökéletesen illeszkedik.
Írj mgterminatorra, lehet neki van még front és back fólia is ebből..

(#4108) mgTerminator válasza rigoberto (#4107) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát van van, de nem rendeltem ipari mennyiséget szóval nem tudok eladni. Pláne hogy úton a Poco, arra is kell majd mert Alin még nem nagyon van rávaló, ha van is kicsit drága. :(

Egyébként ez egy rugalmas gumi, tehát valamennyire ellenáll a karcoknak, de gondolom senki nem fogja vágódeszkának használni a telefont :U

A colorful hátlap meg enyhén szivárványos, tehát ha rásüt a nap és forgatja az ember akkor van csillognak a színek. Nem tudom lefotózni mert nekem most nem az van fent, és amíg nincs felrakva nem látszódik.

Ha bárki rendelni akar, ne 1db-ot rendeljen mert könnyű elrontani a felrakást. Bár amíg nem szöszös poros a kijelző és nincs teljesen rárakva addig vissza lehet szedni és igazgatni. Ez szinte teljesen kiér a kijelző széléig így nem könnyű bepozicionálni.

(#4109) divan


divan
senior tag

Megcsináltam én is TWRP-ből a frissítést MIUI 12-re. Felment gond nélkül. Elég IOS utánérzése van a dolognak, de tetszik.

Bejött egy rakat AOD téma, de ezeknél bejátszik némi "csirkeláb"

[ Szerkesztve ]

(#4110) rigoberto válasza mgTerminator (#4108) üzenetére


rigoberto
őstag

Csinálom itt neked a mega bizniszt, ezek szerint hiába. :D
Jonny, akkor marad a rendelés.
Vagy esetleg nézd meg ezt.

[ Szerkesztve ]

(#4111) Tibor7878 válasza rigoberto (#4106) üzenetére


Tibor7878
tag

Akkor ezt meg is beszéltük :)

(#4112) rigoberto válasza Tibor7878 (#4111) üzenetére


rigoberto
őstag

👏

(#4113) kelly416 válasza mgTerminator (#4108) üzenetére


kelly416
veterán

Hát... nekem van hozzá az a műanyag valami, azzal csak tökéletesen sikerült felrakni mindkettőt, amit eddig felraktam. Egyszer sem kellett vissza szedni. A miband4-en is ez van, arról szedtem vissza, tudom miről beszélsz, tényleg hálás fajta ez a cucc, csak kicsit ragad.

(#4114) mgTerminator válasza kelly416 (#4113) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ilyennel még nincs tapasztalatom, csak a simával. Azt is fel lehet rakni jól csak idő és fény igényes :D

(#4115) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! Valaki feltette esetleg a legújabb EU béta buildet? Nekem valamiért beakadt az updater és zabálja az akkut, csak ha manuálisan lövöm ki akkor jó .- de újraindításnál ugyanaz a szitu . Valaki járt így esetleg? :R

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#4116) chef_ryo


chef_ryo
csendes tag

Sziasztok !
Egy-két kérdésem lenne:
Mi a különbség az EU és a GLOBAL változat között illetve ezek mennyire csereberélgethetőek egymás között?
Magyarán, ha nekem a GLOBAL van fent akkor felrakhatom helyette az EU változatot úgy hogy ne kelljen az egész telót újra berakni ?
MIUI 12 GLOBAL mikor lesz amúgy hivatalosan ?

(#4117) Cane válasza Tibor7878 (#4111) üzenetére


Cane
őstag

Ha nincs gyári, a Cube ACR, app teljesen jó hívásrögzítésre

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4118) jonnyjoker01 válasza chef_ryo (#4116) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Különbségek: [link]

EU rom felrakásához fel kell oldani a bootloadert és kell custom recovery (orangefox, twrp) a telepítéshez a global-al szemben. Telepítés előtt törölni kell mindent (a belső tárhely kivételével).

[Itt van kurion telepítési segédlete] , nem tudom mennyire aktuális ezért majd a többiek jelezzenek már, ha valami infó benne elavult (én nem használom az EU romot).

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#4119) morzsa válasza jonnyjoker01 (#4101) üzenetére


morzsa
aktív tag

jonny, ezt a lépést mindig megcsinálom. Még a magisknál is. Sőt minden törlés után újraindítom recoveryben a telefont, mielőtt installálok egy új romot. (Windows örökség ;) )
Mindegy, elveszítettem a türelmemet az egész folyamattal szemben, így most egy darabig marad a Masik11.3. Ezzel végre az ujjlenyomat olvasó már majdnem olyan gyors, mint a Poco volt ami már az öcsémnél szolgál.

Személyes tapasztalatom, talán lesz benne új információ:

Először is, a sourceforge csigalassú. Egyetlen rom jött le róla "normális"-nak csúfolható tempóban.
Az AOSP romok beállításai alkalmazásokkal együtt a google fiókba menthetők. Visszaállítás csak AOSP-be működik. A login adatokat újra meg kell adni. (Az ujjlenyomat olvasó sokszor megbízhatatlanabb ezeknél a tapasztalatom szerint. Volt ami elfelejtette az ujjlenyomatomat pár óra használat után!)
MIUI romok a MIUI fiókba is tudnak menteni, és MIUI alapú romba visszaállíthatóak. A kettő sajnos nem átjárható.
Régi telefonról a MIUI moverrel átjárhatóvá válik a határ, de kell hozzá a régi telefon is.
TWRP kevesebb funkcióval bír, mint az OrangeFox, de megbízhatóbbnak bizonyult mindkét telefonnál. Konkrétan a rom istallálásra gondolok. Volt nem egy, amit a fox képtelen volt (elsőre) tökéletesen felrakni.
A különböző install manőverekben (a fórum társakon kívül) jó barátom volt a karantén alatt előkerült régi társam a [Jetflash 890] és a [Fastboot(Szaki)] ami 3x változtatta újra telefonná a kistégláimat.
Végre dolgozom így ami még "a majdra" maradt: a Gcam kérdés vizsgálata és egy új füles beszerzése a darabokra hulló régi helyett.

#4093: laci laci: legközelebb újra így csinálom. Próbáltam megspórolni a dupla installt.

https://linktr.ee/wbteam21

(#4120) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok!Mikorra várható a MIUI 12 OTA-n...???

[ Szerkesztve ]

(#4121) rigoberto válasza norberto9 (#4120) üzenetére


rigoberto
őstag

Szeptember

(#4122) mistar válasza norberto9 (#4120) üzenetére


mistar
tag

Nekem éppen most csusszan le :C

(#4123) Alonso69 válasza norberto9 (#4120) üzenetére


Alonso69
senior tag

Már tölthető [link] rögtön indul a letöltés,mobilnettel óvatosan :)
OTA később véletlenszerűen :) kiválasztott felhasználóknak.

Xiaomi 12

(#4124) Exelsior válasza rigoberto (#4121) üzenetére


Exelsior
senior tag

Ebben a hónapban fogják kiadni. Mi tart 2 hónapig? :D

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#4125) rigoberto válasza Exelsior (#4124) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem tudom, én olvastam valahol, hogy a globál stabil 12 es szeptemberben jön ota..aztán ha netán hamarabb jön, annak csak örül majd, aki várja. :P

(#4126) blueye válasza rigoberto (#4125) üzenetére


blueye
veterán

Tenyleg ma jott meg OTAn.

(#4127) defygaben77 válasza norberto9 (#4120) üzenetére


defygaben77
tag

Nálam már lent van!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#4128) rigoberto válasza blueye (#4126) üzenetére


rigoberto
őstag

És mik a hibái?
Mi tűnt el, ami a 11ben még meg(jó) volt? :F

(#4129) norberto9 válasza defygaben77 (#4127) üzenetére


norberto9
aktív tag

Én hiába keresek rá,azt írja a telefon hogy nem tallható frissítés... :( :( :(

(#4130) bear_ válasza norberto9 (#4129) üzenetére


bear_
aktív tag

Gyanítom nem egyszerre kapja meg mindenki, mert akkor leseggelnek a szerverek Kínában.

(#4131) blueye válasza rigoberto (#4128) üzenetére


blueye
veterán

Sok dologban nagyon más, meg kell tapasztalni. Nekem eddig bejott.

(#4132) rigoberto


rigoberto
őstag

...ez az üzenet küldő.pff..

[ Szerkesztve ]

(#4133) rigoberto válasza blueye (#4131) üzenetére


rigoberto
őstag

Mint mindent újdonságot ja.
Az Aod és az ujjlenyomat olvasó nem lett rosszabb?

(#4134) blueye válasza rigoberto (#4133) üzenetére


blueye
veterán

Nem. Az új AOD kifejezetten tetszik.

(#4135) egykettő válasza rigoberto (#4133) üzenetére


egykettő
aktív tag

Nekem jobb lett az ujjlenyomat olvasó. Viszont ezt a marsos super wallpaper nem tudom frissíteni vagy lecserélni a földre.

(#4136) winbox


winbox
senior tag

Remélem EU régióra nem kell sokat várni, mert a Global, China már tölthető. Most megnéztem, de még csak a Mi 9 kapta meg a telefonok közül az EEA régiós MIUI 12-őt.

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#4137) rigoberto válasza blueye (#4134) üzenetére


rigoberto
őstag

A 11esben lévő AOD verziókat engedi beállítani amúgy, vagy azok teljesen eltűntek? Nekem spec az tetszik, ezért érdeklődöm. Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4138) blueye válasza rigoberto (#4137) üzenetére


blueye
veterán

Van hozzaadas a Galeriabol, ott gondolom hozza tudod adni a regieket ha lemented, amugy nekem lecserelte a frissitesnel (a hatterkepet is) de tetszik, igy hagyom :)

(#4139) depence válasza Alonso69 (#4123) üzenetére


depence
tag

Üdv, Tegnap óta 9T Pro tulaj lettem. Mi mix 2 ről váltottam.
Most olvastam, hogy elindultak a MIUI12 Global frissítések.

[ Szerkesztve ]

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#4140) Cane válasza depence (#4139) üzenetére


Cane
őstag

Bizony, ma nekem is feldobta a beállítások menüben, hogy letölthetem. :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4141) rigoberto válasza Cane (#4140) üzenetére


rigoberto
őstag

Majd a tapasztalataidra kíváncsi lennék, hogy neked milyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#4142) depence válasza Cane (#4140) üzenetére


depence
tag

Nekem még nem talált frissítést.

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#4143) divan


divan
senior tag

Eu Stable, kijött a V12.0.2.0 OTA-n. Csak persze letölteni nem tudja. :)

(#4144) Chilischef


Chilischef
friss újonc

Sziasztok !

A frissítést letöltöttem, telepíteni hogyan tudom lehetőleg adatvesztés nélkül ?

( az OTA nem mutat frissítési lehetőséget )

(#4145) Cane válasza depence (#4142) üzenetére


Cane
őstag

Beállítottam a korábbi verziók fogadását a frissítés menüben. Lehet azért enged frissíteni? :)

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4146) depence válasza Cane (#4145) üzenetére


depence
tag

Most benyomtam én is. De sztem inkább az van, hogy sorban állás van, ide kell érnie.

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#4147) rigoberto válasza depence (#4146) üzenetére


rigoberto
őstag

Nem egyszerre kapja mindenki, de mindenki megkapja.
Csak türelem..

(#4148) divan válasza rigoberto (#4147) üzenetére


divan
senior tag

Nekem most némi várakozás után letöltötte OTA-n, és fel is települt a 12.0.2. Hibát írt először, letettem, nem is foglalkoztam vele, egyszer csak látom, hogy MD5 ellenőrzés, és telepítés van a download helyett.

(#4149) depence válasza rigoberto (#4147) üzenetére


depence
tag

Ezért is írtam, hogy sorban állás van.

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#4150) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

megjelent a MIUI 12 hivatalosan

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.