Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Értesítésekhez tudom ajánlani a NoLed appot, nálam évek óta bevált.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#252) espi38 válasza fornettisuti (#251) üzenetére


espi38
őstag

Az bármilyen telefonon megy még egy Ips kijelzőn is és valljuk be elég gagyi megjelenitéssel.
Ha már ez a dolog hónapok óta gond a xiaominal akkor nem sok esély van arra, hogy javítják is, mert nem tudják vagy ha tudják nem foglalkoznak vele stb.
Azért olcsóbb egy xiaomi telefon ugyanazzal a hardverrel szerelt készülékhez képest mert bújtattva tele szórják a romot reklámokkal, nem eleget látunk tvben táblákon autókon...
Csodák nincsenek miért kapna a xiaomi olcsobban a hardvert mint pl. a samsung mivel a xiaominak fizetnek a reklamozok ebből tömi be a cég a kiesést.

[ Szerkesztve ]

(#253) espi38


espi38
őstag

Én ezt nem hittem el míg meg nem vettem az mi9set és kelletlenül találkozok reklámokkal.
Asszem soha többet xiaomi, nem a reklámok zavarnak hanem ez az uzletpolitika meg, hogy milyen olcsó egy xiaomi telefon más telefonhoz képest hasonló vagy ugyanazzal a hardverrel???
Igy könnyebb olcsóbbnak lenni a piacon ha a rést reklámokból pótolják.?
Valakit zavar van akit nem ez a dolog, egy biztos előbb utóbb erre minden felhasználó rá fog jönni és akit zavar nem fig xiaomi telefont venni

(#254) PowerBuldog válasza espi38 (#252) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Poco F1-en még egy deka reklámot nem láttam. :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#255) grafnet válasza espi38 (#253) üzenetére


grafnet
veterán

Akit zavar, az tesz fel egy reklám blokkolót...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#256) zzz03 válasza espi38 (#253) üzenetére


zzz03
őstag

redmi note 5 pro-m van jelenleg. vannak benne reklamok. DE. kikapcsalhato az osszes es NEM lesz utana 1 darab se. mi itt a problema? nem ertem... csaladba van mi 8. abba is vannak reklamok. ott is kikapcsolhato, szoval 99% hogy mi9se-be is el lehet bucsuzni a reklamoktol.
(global stabil rom.)

[ Szerkesztve ]

(#257) espi38


espi38
őstag

Az mi böngésző hogy lehet törölni vagy tiltani?
Kezdőképernyőről indítva ha felfelé csusztat az ember automatikusan indul, nem kell hogy tudnám kiloni vagy törölni?

(#258) mdraco válasza espi38 (#253) üzenetére


mdraco
őstag

Én inkább veszem olcsóbban a reklámok miatt s aztán kikapcsolom az összeset :D

(#259) espi38 válasza zzz03 (#256) üzenetére


espi38
őstag

És hol lehet ezt kikapcsolni?

(#260) espi38 válasza espi38 (#259) üzenetére


espi38
őstag

Nem rossz ez a készülék és ha ezeket a problémákat mint értesítés jelzés aminek persze alapnak kellene lennie, reklám tiltása es mi böngésző tiltása megoldns boldog tulajdonosa lennék

(#261) zzz03 válasza espi38 (#259) üzenetére


zzz03
őstag

amelyik app epp dobja a reklamot annak a beallitasaiba van olyan lehetoseg h hirdetesek fogadasa ki/be.

(#262) borand válasza Narakh (#243) üzenetére


borand
aktív tag

Én is így vagyok, ha ez megoldódik 2 héten belül, akkor veszek egyet. Ha nem akkor s10e.

Nagyon tetszik ez a keszülék, de a MIUI, ertesitesi hianyossag, RAM kezeles kicsit visszatart. Folosleges igy a 6 Gb ram, reklamokra azert latom van megoldas, a MIUIt meg csak megszoknam.

(#263) Noukoum válasza zzz03 (#256) üzenetére


Noukoum
veterán

Persze hogy ki lehet kapcsolni. Ő úgy döntött nem fogja szeretni a Xiaomi-t van ilyen. Ettől még nem kéne szét spammelnie a fórumot ezzel.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#264) espi38 válasza Noukoum (#263) üzenetére


espi38
őstag

Nem csinálok semmit csak a véleményemet írom le, tudtommal a fórum erre van hogy megbeszéljuk a dolgokat és ha valaki ilyen készüléket szeretne venni tisztában legyen a hianyossagaival

(#265) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Érdekes a tesztekben ezeket meg sem említik,csak hú meg wow... :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#266) Atus85 válasza espi38 (#264) üzenetére


Atus85
aktív tag

Köszi megértettük , hogy bajod van vele főleg hogy az utolsó 16 hozzászólás- ból a fele a tied. De inkább lennénk a mindennapi felhasználók véleményére kiváncsi. Egyébként 5 percen belül tudod szerkeszteni a hozzászólásodat, nem kell mindenkinek új hozzászólásban reagálnod.

(#267) Noukoum válasza espi38 (#264) üzenetére


Noukoum
veterán

Milyen hiányosságról beszélsz. Szerintem hagyjuk a témát, mert nem bírsz egy olyan egyszerű állítást megemészteni hogy ki lehet kapcsolni a reklámokat.

#265 mit is?:)

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#268) pusszycat válasza Noukoum (#267) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az értesítési galibát. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#269) espi38 válasza pusszycat (#268) üzenetére


espi38
őstag

Értesítési galibát, igen.
Szeretem ha az én hozzászólásommal van tele a topic, de megértettem dolgot.
:R

(#270) Atomgeszi válasza pusszycat (#265) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mert valakinek ez nem fontos.

Anyám pl. a notchtalan telefonján sem nézett rá soha az értesítési sávra. Hozzászokott, hogy lehúzza mindig.
Így bátran vettem neki notch-os telefont.

Na most, ha meg szőrszálhasogató akarok lenni ios-on még ENNYI értesítés sem jelenik meg az állapotsávon(ezt is voltam kedves megjegyezni egyik iphoneos ismerősnek - aki konkrétan lehülyézett,hogy mit számít, ha érdekli valami felhúzza az állapotsávot)

A csepnoccs-os MIUI-n pedig van rá többféle, igaz 3rd party app, mert egyelőre úgy gondolják a fejlesztők, hogy az óra megjelenítése szimplán prioritásban van az ikonok helyett/mellett.

A reklámokat ki lehet kapcsolni, már, ha valakinek van egyáltalán.

Jó lenne megcsinálni egy összefoglalót, mert kezd az 1 perc alatt megoldható problémák világszintű szenvedésbe átmenni. :U

(#271) Atomgeszi válasza Atomgeszi (#270) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Látom valaki csinált kérést az értesítések javítására. [link]

Akinek van ideje (Mi fiókkal 10 mp alatt be lehet jelentkezni), szavazzon a
1. Show permanently all notification icons

(#272) mdraco


mdraco
őstag

Nekem nem tűntek fel az értesítési hiányosságok problémája. Egyrészt a Mi Band 2 jelez, másrészt a screen lock-on (záró képernyőn?) látom az értesítéseket, nem kell lehúzzam felülről. Vagy lehet félre értem a problémáitokat.
Nem használom az AOD-ot.

[ Szerkesztve ]

(#273) Graphics válasza espi38 (#253) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor add el, de ne itt hisztizz feleslegesen :)

Én nem találkozok reklámokkal...

Amúgy is 2 naponta cseréled a telefonokat, szóval nagy veszteség nem ér... Műbalhét csinálsz, mert be kell állítani valamit...

Szétspammeled a topicot... Próbálkozz egy kicsit a telefonnal, ha nem megy, akkor 50-ért átveszem, és eggyel kevesebb teher nyomja a vállad.

Kicsit elkényelmesedik a népség ha már valamit a saját igényére kell szabni.... Nem, nem általános a világ.. Minden user egyedi igényekkel rendelkezik, és finomhangolni kell.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#274) Styleair válasza dave_gahan (#246) üzenetére


Styleair
aktív tag

Hú, bocsánat, ez valóban elkerülte a figyelmemet. Elnézést, hibáztam. 😉

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#275) Atomgeszi válasza Graphics (#273) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pontosan. És örüljünk neki, hogy itt legalább van lehetőség a testreszabásra, és nincs megkötve az user keze, hogy szokd meg így és kész.

(#276) INGJOKE válasza Atomgeszi (#275) üzenetére


INGJOKE
veterán

A miui ebbe nem hasonlít az almára. 😂

(#277) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez a mobil nagyon jó vételnek tűnik.

(#278) espi38 válasza Graphics (#273) üzenetére


espi38
őstag

Szerintem magánügy, hogy mikor mennyiszer mire cserélem a telefonjaimat.
Gondolom te is egy Xiaomi fun vagy ezért nem viseled el illetve jegyzed meg leirt hiányosságokat.
A reklámokat sikerült tiltattnom az adott alkalmazásban, de a gyári böngészőt nem lehet tiltani se törölni, ha úgy sikerül a dolog akkor mindig elindul 😂

(#279) fornettisuti válasza espi38 (#278) üzenetére


fornettisuti
veterán

Te pedig english expert.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#280) Noukoum válasza espi38 (#278) üzenetére


Noukoum
veterán

Akkor ez user error.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#281) vottokar válasza Atomgeszi (#176) üzenetére


vottokar
senior tag

Ezeréves reagálással... Hívott mindegyiken többször is. Sajnos tudatlanságom miatt nem emlékszem, hogy miként hívtam vissza. De tegnap több mindenkivel beszéltem és a céges (sim1) volt a szám amin hívtam őket, tehát, valamit én bénáztam el első nap. Mondjuk pont telefonbelakás közben hívott munkaidőben csak hogy legyen valami mentségem....
Amúgy időközben megjött az egy hete rendelt nillkin tok és üvegfólia. Felapplikáltam mindkettőt. Egy nap után jónak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#282) espi38 válasza Noukoum (#280) üzenetére


espi38
őstag

Hiába kritizáltok én még maradok, mert szeretném megtartani a darabot.
Az az igazság, hogy ilyen 100 ezer ft körül nincs alternatíva a jelenlegi mobiltelefon felhozatalban az A50 már túl nagy az A40 se volt AOD😁
Érdekes, hogy egyedül a messenger üzenetet jelzi a készülék.

(#283) Thom! válasza espi38 (#282) üzenetére


Thom!
veterán

gmailt?

(#284) mdraco válasza espi38 (#278) üzenetére


mdraco
őstag

Korábban törölhető volt a browser, reméljük visszavonják ezt majd... Amúgy be lehet állítani alapértelmezettként egyéb böngészőt s ez a probléma is megoldva :D

(#285) espi38 válasza Thom! (#283) üzenetére


espi38
őstag

Hol jelzi hol nem a gmailt
Számokkal jelzi és látni, hogy jött üzenet
Ha a navi gomb nélkül használom a telefont és középről az ujjamat felhúzom a kijelzőn ekkor indul el a gyári böngésző,egyébként alapértelmezettre van állítva a chrome és ennek ellenére indul

[ Szerkesztve ]

(#286) DJGABI válasza espi38 (#278) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] ezzel nézd meg, manage applications. bár gyári appokat asszem nem engedi tiltani.

xiaomi.eu. nincsenek felesleges appok, reklámok, funkciók nem régió függők, hetente frissül. k jó cucc

Redmi 7 Miui10 alatt: Beállítások -> Értesítések és állapotsor -> Bejövő értesítésikonok megjelenítése. Vagy nem ezt keresitek/bugos?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#287) grafnet válasza DJGABI (#286) üzenetére


grafnet
veterán

Az EU ROM-ra való átállás: veszik a jótállás a készülékről!
Szerintem ezt egyelőre nem kellene propagálni.
Ha, majd lesz topikgazda, akkor ő majd az Összefoglalóba felhívja rá a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#288) Graphics válasza espi38 (#278) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ne vedd támadásnak, amit írtam, nem vagyok "fun" ( fan lenne helyesen...)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#289) grafnet válasza espi38 (#285) üzenetére


grafnet
veterán

A böngészőt régebben lehetett tíltani/törölni.
Nézz be a Note 4-5-6 topikok összefoglalójába.
Amivel neked a bajod van, az a gesztus. Alulról felfelé pöckölöd - ha jól értem, s ekkor jön be a gyári böngésző.
Tegyél fel másik Launchert. Pl.: Nova, vagy Poco.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#290) espi38 válasza grafnet (#289) üzenetére


espi38
őstag

Igen igy van, köszönöm megpróbálom ezt😁

(#291) espi38 válasza Graphics (#288) üzenetére


espi38
őstag

Tudom értem én a dolgot-nincs ezzel semmi baj, a lényeget megértette aki akarta de tényleg helytelenül írtam. 😂

(#292) espi38


espi38
őstag

Szia tökéletes ez volt a gond ez a miui lancher nekem nem jött be a poco tökéletes, lassan jó lesz a telefon 😁

(#293) grafnet válasza espi38 (#292) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor már csak egy pár topik dolgot kell magadévá tenned.
Nyugodtan írhatsz egy hsz-ben többünknek választ. (A topik hozzászólásainak majdnem 10 %-a a tied...)
Nyugodtan használhatod az OFF gombot. Pl.: #288 hsz
Nem kioktatás akar lenni, csak a topikgazda munkáját segíted ezzel és a topik látogatóinak is egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#294) espi38 válasza grafnet (#293) üzenetére


espi38
őstag

Rendben, elnézést

(#295) pusszycat válasza espi38 (#294) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Off gomb!!! ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#296) Probert75 válasza espi38 (#253) üzenetére


Probert75
addikt

Nem számít az, hogy milyen teló! Nekem ilyeneket tolt a képembe az S8.

(#297) hirdeto


hirdeto
tag

Ez valakinél működik ? AOD-re vonatkozik.

(#298) BB0401 válasza espi38 (#253) üzenetére


BB0401
aktív tag

Ez a reklámos dolog hogy működik ?
Reklámok mikor, milyen alapokban vannak ?
Vagy már a menüben is ?

Samsung Galaxy Young 2 -> Huawei P8 Lite -> Nokia 7 plus -> Black Shark 2 -> LG G8x ThinQ Dual Screen -----------------------------------------------Asus Zenwatch 2 -> Samsung Galaxy Watch 42mm

(#299) grafnet válasza espi38 (#294) üzenetére


grafnet
veterán

Az ilyen hsz-ek mehetnek az off topik pipával.
A gyári app-ok tiltását próbáld ki ezzel a módszerrel: [link]
Ha sikerül oszd meg a többiekkel.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#300) wappl válasza hirdeto (#297) üzenetére


wappl
csendes tag

[kép] Nálam csak üres menüt ad, pedig jó lenne. Oneplus 6t-nél szerettem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.