Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#9150) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi, megnézem az app.-ot.

(#9152) mizoli válasza Tomi_Ohl (#9150) üzenetére


mizoli
addikt

"Megint van egy másik app, ami értesít is, ha valaki válaszolt egy hsz-edre, de onnan ha jól emlékszem egyelőre nem lehet új hsz-t írni."

A Tapatalk-ra gondolsz? Nekem volt fenn, de nem tetszett, nagyon idegesítő. Mintha lehetne róla írni is.

[ Szerkesztve ]

(#9153) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#9150) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Erre gondoltál?
[link]

Ez értesít.

(#9154) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#9153) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Igen, erre. Most feltettem próbaképpen, bekapcsoltam az értesítést erre a topikra, de nem értesített.
Pont láttam, hogy az app fejlesztője írta, hogy már kész a material design, és a bejelentkezést és posztolást is megoldja egy-két héten belül, és akkor kiad rá egy frissítést.

mizoli Tapatalk-kal lehet nézni mobilarenat is? Ezt nem tudtam. Mindegy, nem kell, ezt az appot is csak kíváncsiságból próbálom ki.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9155) mizoli válasza Tomi_Ohl (#9154) üzenetére


mizoli
addikt

Emlékeim szerint nem lehet, de miuiandroid.hu-t meg en.miui.com-ot igen.

Ezt láttátok? Ha tényleg így fog kinézni, akkor igen hasonlít a Mi3-ra csak picit ütősebb. Így ránézésre kéne :)

[ Szerkesztve ]

(#9156) Tomi_Ohl válasza mizoli (#9155) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akkor nekem felesleges.

S6:
1. Ronda az a home gomb
2. Nem kell a Touchwiz
3. Hülyét csinálnék magamból
Szóval röviden: nekem nem kéne.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9157) mizoli válasza Tomi_Ohl (#9156) üzenetére


mizoli
addikt

A home gombbal egyetértek, a többivel nem :) Az lenne a baj, ha mindenki egyforma cuccokat akarna :) De valszeg nem ilyen lesz, sok képet lehet róla találni, mind más.
A márkát egyébként én sem szeretem, csak ezt a formát. Talán a Mi5 örököl valamit a Mi3 formavilágából.

[ Szerkesztve ]

(#9158) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok! Szert tettem egy ilyen készülékre, remélem be fog válni! Bármilyen jotanacsot szívesen veszek :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9159) mizoli válasza Diokhan (#9158) üzenetére


mizoli
addikt

Javasolom az összefoglaló olvasását. (Lap tetején van)

[ Szerkesztve ]

(#9160) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#9154) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Holnap felteszem én is, mert engem meg az érdekel van e benne sötét téma. Azt írja több téma is választható.

(#9155) mizoli
Már nézegettem és nagyon tetszik nekem :)

[ Szerkesztve ]

(#9161) Diokhan válasza mizoli (#9159) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm! Olvastam, épp azért mertem igent mondani rá! :)
Valahányszor új telefon van kilátásban, ez az első oldal, ahova jövök tájékozódni! Ha itt nincs róla teszt, nem érdemes foglalkozni vele :)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9162) Fejvadi válasza Diokhan (#9158) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az első jó tanácsom:
- NE EJTSD LE !!

(#9163) mizoli válasza Diokhan (#9161) üzenetére


mizoli
addikt

Jó cucc, nem fogod megbánni :)
És egy igen jó, segítőkész csapat is van hozzá :D

Fejvadi
:DD

[ Szerkesztve ]

(#9164) Diokhan válasza mizoli (#9163) üzenetére


Diokhan
addikt

Remélem, egy iPhone 5c-t adtam érte :)
Köszi mindenkinek!

Első észrevétel, hogy a Facebook messenger bizony magától bezár írás közben! Ez normális?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9165) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#9160) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Én már le is töröltem, de úgy emlékszem, a téma csak a betűk színét változtatta, app hátterét nem.

(#9158) Diokhan üdvözlünk!
Első jótanács: MIUI 6 stabil ROMot kerüld, sokkal jobb a fejlesztői!

(#9161) Diokhan dettó, nálam is ez az első hely :)

(#9162) Fejvadi azért ehhez kell egy kis magyarázat is: ne azért ne ejtsd le, mert olyan törékeny, hanem azért, hogy minél jobb állapotban tudjon szolgálni a következő időszakban!

(#9163) mizoli Jó cucc, nem fogod megbánni :)
Bocs, de ez úgy hangzik, mintha valami jóféle drogot árulnál :DD
És egy igen jó, segítőkész csapat is van hozzá :D
Ez igaz :K
Vertu mobilokhoz van élő személyi asszisztens, aki mindenben segít. Mondhatjuk úgy is, hogy itt mi vagyunk egymás asszisztensei. :D

(#9164) Diokhan biztos nem normális. Inkább arra szoktak panaszkodni, hogy nem jelennek meg a chat fejek (ahhoz egy engedélyt kell neki megadni).
Én mondjuk nem használok messengert, hanem engedélyeztem a chatet FB appon belül.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9166) s4tch válasza Diokhan (#9158) üzenetére


s4tch
veterán

Öltözz rétegesen, használj óvszert, hallgass Morbid Angelt!

(#9167) mizoli válasza Tomi_Ohl (#9165) üzenetére


mizoli
addikt

"#9163) mizoli Jó cucc, nem fogod megbánni :)
Bocs, de ez úgy hangzik, mintha valami jóféle drogot árulnál :DD "

Jé, így visszaolvasva tényleg :C

Én is kipróbáltam a Prohardver topik figyelőt, de már ki is dobtam, nem látom semmi értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#9168) Tomi_Ohl válasza s4tch (#9166) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

:DD

Más: nálatok is vannak ezek a hibák:
- launcherben felhúzható keresés leáll
- biztonság appban ha összes tisztítására nyomsz, tisztít ugyan, de leállással fejezi be.
Múlt heti lite ROMot használom, nem csak nekem jöttek elő.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9169) mizoli válasza Tomi_Ohl (#9168) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem nem áll le semmi. Ja, bocs, én V5 alatt vagyok :D

s4tch
"Öltözz rétegesen, használj óvszert, hallgass Morbid Angelt!"
Na ez is valami ütős cucc lehetett, így éjfél környékén :DD

[ Szerkesztve ]

(#9170) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#9165) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ha csak a betűk színe változik akkor megy a levesbe.
NE EJTSD LE. Így egyszerűen. Hosszabban már nem ütős. Ezt nem megmagyarázni, hanem betartani kell. :)

"(#9163) mizoli Jó cucc, nem fogod megbánni :)
Bocs, de ez úgy hangzik, mintha valami jóféle drogot árulnál"
To-Mi3 megfejtette mitől pörög így a mizoli-nk :)

(#9166) s4tch
Szintén hasznos tanácsok :)

(#9171) Diokhan válasza Tomi_Ohl (#9165) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi, ki próbálom, hogy csak Facebook app és no messenger, hátha!
Még a gyári rom van rajta, a fele kínai...

S4tch:
Annyira nem vagyok elvetemült, dream theater, WT, system, és a saját banda mennek leginkább ;)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9172) Diokhan


Diokhan
addikt

Most olvasom, hogy ennek a telefonnak is van klónja... Ez komoly? Hogyan lehet megkülönböztetni egymástól őket??
bocs a dupla postért!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9173) bozarjoska válasza Diokhan (#9172) üzenetére


bozarjoska
őstag

(#9174) Diokhan válasza bozarjoska (#9173) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszi bár ez most nekem szó szerint kínai :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9175) bozarjoska válasza Diokhan (#9174) üzenetére


bozarjoska
őstag

Pedig ott a link az angol verzióhoz is.
itt
Nem használtam még nem tudom hogy működik, el kell olvasni

Ja akkor mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#9176) Diokhan válasza Diokhan (#9174) üzenetére


Diokhan
addikt

Ismét bocs, lejárt az idő! Ha a kínai verziót szedem le, abból egy szót sem értek, ha az angolt, az meg telepíteni akarja az újabb verziót ami szintén kínai :D végülis mindegy, csak kíváncsi lettem volna az eredményre!

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9177) morfondőr válasza Diokhan (#9176) üzenetére


morfondőr
őstag

Úgyis érdemes felrakni a telefonra egy multi vagy magyar romot. Ha az felmegy, akkor eredeti. Nem hiszem, hogy a hamisítványba is ugyanezt az alaplapot, soc-t, stb. raknák! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#9178) Diokhan válasza morfondőr (#9177) üzenetére


Diokhan
addikt

Rom felrakáson egyelőre nem gondolkodom, ahhoz még túl fiatal a masina nálam. De az antutu több, mint 37000 pontot ért el, gondolom ez pozitív... :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9179) morfondőr válasza Diokhan (#9178) üzenetére


morfondőr
őstag

Az antutu-t meg tudják viccelni a hamis készülékek! A rom felrakása viszont pofon egyszerű, olvass kicsit vissza, és az első hsz-ben is találsz infókat. A heti frissítések telepítése kb. 5 perc minden pénteken, és folyamatosan el vagy látva újdonságokkal, optimalizációkkal, javításokkal, amit semmi más készüléken nem kapsz meg.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#9180) Diokhan válasza morfondőr (#9179) üzenetére


Diokhan
addikt

Maga a rom felrakása nem okoz gondot, két évig volt HTC HD2-m,azon pl hetente cseréltem, csak egyelőre még nem akarok ennyire bele nyúlni!
Viszont akkor mást kérdezek. Van olyan program, ami felismeri felismeri és kiirja a hardveres infókat a telefonnal kapcsolatban? Olyasmire gondolok, mint PC-re az everest! Szeretném tudni pontosan milyen processzor stb van a telefonban.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9181) bozarjoska válasza Diokhan (#9180) üzenetére


bozarjoska
őstag

Snapdragon 800, amúgy meg cpu-z a program neve

(#9182) Diokhan válasza bozarjoska (#9181) üzenetére


Diokhan
addikt

Azt tudom, hogy az eredetiben az van, de gondolom a klonba nem azt teszik, ez alapján gondoltam "lecsekkolni" a telefont.
Köszi, nem is tudtam, hogy van cpuz androidra.

Edit:
Most lettem nagyon ideges...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9183) morfondőr válasza Diokhan (#9182) üzenetére


morfondőr
őstag

Ha ez a te készülékedről készült kép, akkor van ok az aggodalomra! Egyébként van olyan hamisítvány, ami a CPU-Z-t is be tudja csapni, de egyébként Snapdragon 800 vagy 801-et kell írnia. Ha MTK, akkor tuti nem eredeti. :(
Így kell kinéznie:

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#9184) Diokhan válasza morfondőr (#9183) üzenetére


Diokhan
addikt

Igen. Sajnos ez az enyemrol készült pár perce... Már remeg a kezem az idegtol...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9185) bozarjoska válasza Diokhan (#9182) üzenetére


bozarjoska
őstag

Igen csak fake gyanús :/ honnan szerezted be? Vagy kitől? És mennyiért?

Az a betűtípus is fura meg az óra mellett mik azok a pöttyök, ilyen nincs egyik romba se

[ Szerkesztve ]

(#9186) Diokhan válasza bozarjoska (#9185) üzenetére


Diokhan
addikt

A pötty az iPhone skin, cseréltem egy kanadai Bell függő iPhone 5c-re. Már írtam is a srácnak, hogy nem jó a dolog...

Mizoli köszi elolvasom !

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9187) calamites


calamites
őstag

V6 lite verzióban van fejlesztői lehetőségek? Ha igen hol?

(#9188) mizoli válasza Diokhan (#9182) üzenetére


mizoli
addikt

Ha jól emlékszem miuiandroid.hu-n van egy cikk a hamisítványokról.

(#9189) bozarjoska válasza calamites (#9187) üzenetére


bozarjoska
őstag

Beállítások - telefonról- 7szer bökj a miui verzióra
Aztán beállítások - rendszer, és ott lesz

(#9190) calamites válasza bozarjoska (#9189) üzenetére


calamites
őstag

Köszi

(#9191) k.kristof válasza k.kristof (#9138) üzenetére


k.kristof
őstag

Válasz a tegnapi kérdésemre: működik az NFC a stabil magyar ROM-ban is, a példaalkalmazások jók voltak, a másik eszközről küldött APDU nem volt jó, ezért nem történt meg a kommunikáció.

(#9192) petrson


petrson
senior tag

A MiVideo minden nap többször is küld az értesítési sávra valami kínai szöveget, ezt mégis hogy lehet kiiktatni? Zavaró...

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#9193) bozarjoska válasza petrson (#9192) üzenetére


bozarjoska
őstag

Értesítéseknél szedd ki hogy ne jelezzen, vagy töröld le és használj mást, plusz mx playert

Amúgy fura mert nekem sose írt még ilyeneket, pedig volt fent kínai, multi és magyar rom is

[ Szerkesztve ]

(#9194) petrson válasza bozarjoska (#9193) üzenetére


petrson
senior tag

Kikapcsoltam az értesítést inkább, mert törölni gondolom csak Titanium és társaival lehet, azt nem használok.
Egyébként a "SIM kártya nincs aktiválva" mindenkinek jelez bekapcs után az újabb ROMokon? Erre valami megoldás?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#9195) bozarjoska válasza petrson (#9194) üzenetére


bozarjoska
őstag

Igen azt mindig kiírja ha újraindítod a telefont, de ha hosszan nyomsz az üzenetre akkor lehet hogy azt is ki lehet szedni az értesítések közül, v5ön még ment

(#9196) mizoli válasza petrson (#9194) üzenetére


mizoli
addikt

A régebbi ROM-okon is ezt írja.
Itt tudod kikapcsolni: értesítések-alkalmazások értesítései-micloud.

Azokat a programokat amiket nem használok, először lefagyasztottam pár hétre (Link2SD), aztán kitöröltem őket.
Köztük van a mivideo és a galéria, de még elég sok egyéb is, pl. szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

(#9197) Diokhan válasza mizoli (#9188) üzenetére


Diokhan
addikt

Sajnos nem találom a cikket... :(

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#9198) mizoli válasza Diokhan (#9197) üzenetére


mizoli
addikt

Nem igazán cikk, de a hamisítványok felismeréséről vannak képek.
Itt van.

De itt egy csomó google találat is.

Szerk.:
Annak, hogy nem véletlenül cserélte el a régi tulaj, sajnos jó esélye van. Vissza kell venni tőle az iPhone-t.

[ Szerkesztve ]

(#9199) bozarjoska válasza mizoli (#9198) üzenetére


bozarjoska
őstag

Cpu-z már megmondta hogy az bizony hamisítvány, nem hiába cserélte el iphonera...

(#9200) Diokhan válasza mizoli (#9198) üzenetére


Diokhan
addikt

Próbáltam megkeresni a srácot, telefonszamot sajnos nem tudok, üzenetben azt állítja, hogy "biztos nem klón"... Nagyon úgy néz ki, hogy így jártam...
Végülis túl nagy probléma nincs ebből, mert az iPhone nem működött az én kartyammal és gyakorlatilag csak iPod touch - ként használtam, csak mégis nagyon haragszom magamra, hogy ilyen könnyen hagytam magam át verni. A baj az, hogy ez az első ilyen telefonom, és soha nem gondoltam volna, hogy a kínai telefonokat is hamisitjak! De egyébként működik, baja nincs, csakhat na... :( azért néha olvasom majd a topicot, de az itt letemnek nagyon lét jogosultsága nincs...

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.