Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) s4tch válasza cimp (#8050) üzenetére


s4tch
veterán

Nem kétlem, hogy korrektek, nem is minősítettem az ügymenetüket. Ettől még nem hivatalos képviselet, és a garancia is ugyanúgy kínai, mint ha te magad is onnan vennéd meg a telefont. Számlát hardveraprós eladótól is kaphatsz. Nyugodtan lehetsz velük elégedett, ez független attól, amit írtam.

A hivatalos megjelenés szerintem a Wayteq-féle forgalmazás kezdetét jelenti.

(#8052) cimp válasza s4tch (#8051) üzenetére


cimp
senior tag

Nem hiszem, hogy ügymenet kapcsán tudnánk konkrétumokra jutni. Ha elromlik kapok újat, a többit intézik! (nem volt példa rá, h elromlott volna!) Pont a hardveraprósra gondoltam mikor a számlát firtattam. A számlájuk kb 20% drágább mint az említett xiaomishop.hu -s számlák!! ÁFA mentes számla elve gyanús, de ezt ha el akarjuk számolni akkor nettó!!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#8053) s4tch válasza cimp (#8052) üzenetére


s4tch
veterán

"ÁFA mentes számla elve gyanús"

Áfa tv. 187 §

(#8054) cimp válasza s4tch (#8053) üzenetére


cimp
senior tag

Utánanéztem, nem mondtam hogy törvénytelen, de drágább! A másik nettó olcsóbb. Az hogy végfelhasználónál nem jelentkezik többlet az a gyanús. De ne kezdjünk itt adószakértősködni. Ezt majd a HIVATAL eldönti.

Xiaomi Mi4 W. & Xiaomi Mi3 W. & Xiaomi MiPad & Xiaomi Mi2 & Xiaomi Redmi 1S & Xiaomi Piston & Xiaomi Piston 2 & Mi Headphones (Brutálisan gyönyörű hangzás!!!)

(#8055) Tomi_Ohl válasza hriska (#8048) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Köszi, válaszok elküldve!
(Bár nem vagyok benne biztos, mennyire hivatalos a xiaomishop.hu. Nekik is van megállapodásuk a Xiaomival, mint Wayteqéknek?

Am az mitől van, hogy ha a miuiandroid.hu-n írok valamit, akkor befagy a böngészőm, és csak a bezárása segít? (MIUI 6-os böngészőről van szó, Chrommal szavaztam, és nem volt semmi baj)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8056) hriska válasza Tomi_Ohl (#8055) üzenetére


hriska
aktív tag

Nincs említés hivatalosságról.... :B

Igen,ismerjük a hibát,dolgozunk rajta.Egy megoldás van,ha mobil nézetre váltasz a gyári böngészővel akkor jó.Keressük a hibát!

És mindenkitől elnézést kérek a kérdés félreéthető mivolta miatt! ;)

[ Szerkesztve ]

-Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!-

(#8057) Tomi_Ohl válasza hriska (#8056) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem rosszból, de ennyi erővel már novemberben is jelen volt, mert aki akarta, megrendelhette (persze Kínából). De értem, az első bolt ahol jelen volt az a xiaomishop.hu.

Köszi a tippet! Valami miatt nekem a gyári böngésző az asztali nézetet töltötte be, pedig nem állítottam át clean install óta semmit az oldalon. Most átváltottam mobilosra, csak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8058) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Hol kezdődik a szürke import?

(#8059) Figur10


Figur10
tag

Sziasztok Urak.
Szükségem lenne segítségre. Nem tudom beállítani hogy a SMS-ek betű mérete nagyobb legyen vagy esetleg az SMS szövege nagyítható legyen. Ha valaki tud segíteni azt megköszönöm. :R

(#8060) s4tch válasza Figur10 (#8059) üzenetére


s4tch
veterán

Rendszer szinten tudsz méretet állítani. (Beállítások - rendszer - betűtípus és méret MIUI6 alatt, v5 alatt pedig beállítások - megjelenítés.) Ha ez nem felel meg, akkor egy üzenetkezelő programot kell vadászni, amiben külön tudsz betűméretet állítani.

(#8062) Fejvadi válasza Figur10 (#8059) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Bekapcsolod a 3 koppintásos nagyítást.

(#8063) juventusfan válasza s4tch (#8028) üzenetére


juventusfan
tag

Azért ez durva, első nagy hátránya a telónak. :( Azért az kellene rá, ha már veszek, kompakt legyen.:( Tv-re akkor pl nem lehet rákapcsolni? Vagy van hozzá valami megoldás?

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#8064) szente válasza juventusfan (#8063) üzenetére


szente
addikt

Miracast-al, vagy DLNA-val, ha tudja a Tv.

(#8065) markussandor válasza juventusfan (#8063) üzenetére


markussandor
senior tag

a telefonoknak ismert a specifikációja, ha olyat veszel, ami nem tud mindent, amit szeretnél, akkor az a telefon hibája?
a korábbi sonymon volt hdmi kimenet, sosem használtam, ezen nincs, de ha lenne se használnám
ha neked olyan kell, tudsz választani 100 közül, de kicsit erősnek érzem, hogy ezt "komoly" hibának rovod fel...

(#8066) llaszlo válasza markussandor (#8065) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem hibának, hanem hátránynak hozta fel. Már akinek az. Én sem bohóckodom ilyenekkel, nincs rá szükségem.

(#8067) juventusfan válasza markussandor (#8065) üzenetére


juventusfan
tag

Igazad van! Nem néztem még alaposan utána. Akkor csak bizonyos tv-kre tudom csatlakoztatni az mi3-at, semmi közti átjátszó nincs? (Persze, az előzőekben említett nem működő adapteren kívül)

Háborúban az igazság az első áldozat, és az információ erősebb a golyóknál.

(#8068) Ájvé válasza juventusfan (#8067) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem nem, ez HDMI-n megy az meg általános csatlakozó a HD TV-ben.

(#8069) Klara_


Klara_
őstag

Ma akratunk venni egy Mi3-mat, speedshopban nincs, edigitalban pedig nem lehet kezbe venni kiprobalni a keszulket vasarlas elott, mert le van foliazva a doboza!!! Bemutato keszulek meg nincs, ott is hagytuk oket. Mindent a vasarloert..
Hol lehet megtapogatni vasarlas elott es hol adnak ra itthoni garanciat+szamlat?

(#8070) anderledani válasza Klara_ (#8069) üzenetére


anderledani
őstag

Media Markt

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#8071) Klara_ válasza anderledani (#8070) üzenetére


Klara_
őstag

Koszonom.

(#8072) Tomi_Ohl válasza Ájvé (#8068) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ez megtetszett, jó lenne valami ilyesmi. Bár kommentekben sokaknak pont a Miracast nem megy.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8073) Ájvé válasza Tomi_Ohl (#8072) üzenetére


Ájvé
veterán

Kellene működnie, még Xiaomit is felsorolják a kompatibilitási listán.

(#8074) Tomi_Ohl válasza Ájvé (#8073) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Kellene, de az első kommentelőn kívül senki nem írja, hogy a Miracast működne. Sőt, azt írják, hogy nem. Mindegy, ha rendelek is, valszeg úgyse Magyarhonból.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8075) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Videófelvevőben van olyan. hogy "Gyorsított felvétek intervalluma"
Ez mire jó? Hogy lehet gyorsított felvételt csinálni?

(#8076) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#8075) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Video módban balról jobbra suhintásnál kiválasztod a gyorsított felvételt. Az intervallumának állításávál még jobban gyorsítottá lehet tenni.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8077) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#8076) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi haver. Nem jöttem rá, mert fekvő módban suhintásra a kamerát váltja. Így viszont csak álló helyzetben lehet használni a gyorsított felvételt.

(#8078) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#8077) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Fekvő módban lentről felfelé kell suhintani. :) Tehát ilyenkor a kép elfordul, de a gesztusok nem.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8079) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Valakinek van mukodo Z3 billentyuzete? Amit xda-n leltem, az incorrect es nem telepul. Mipadon megtetszett.

(#8080) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hot! Occo Meizu a lathataron -> Meizu M1

[ Szerkesztve ]

(#8081) bozarjoska válasza zolikaDB (#8080) üzenetére


bozarjoska
őstag

(#8082) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#8078) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Rájöttem menet közben, köszi.
Holnap szeretnék felvenni olyan 15mp körüli kisfilmeket amiket utána egybe kellene fűzni és valami kellemes zenét tenni a háttérbe. Nem tudsz valami egyszerű programot hozzá?

(#8083) Tomi_Ohl válasza zolikaDB (#8079) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Én ezt használom hónapok óta, működik, egyetlen probléma vele, hogy Xposedet nem szereti (belassul tőle), WSM mehet. CWM-ből kell feltenni, telepítés közben rá kell menni, hogy yes, install untrusted zip.

Fejvadi sajnos videót még soha nem szerkesztettem, ebben nem tudok segíteni. Utánanéznék, de már vidéken vagyok, és csak egy szomszéd wifijét lehet befogni az ablakból, azt is alig.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8084) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#8083) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszi, na ezt nem leltem eddig. Jelenleg a Mi3-on nincs semmi ilyesmi extra!

(#8085) anderledani válasza Fejvadi (#8082) üzenetére


anderledani
őstag

Tedd fel a gépre és windows live movie maker. Ez a legegyszerűbb megoldás szerintem.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#8086) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
Topikgazda

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8087) llaszlo válasza Tomi_Ohl (#8086) üzenetére


llaszlo
veterán

Kösz, viszont. :) Mindenkinek boldog karácsonyt.

(#8088) Garada


Garada
őstag

Lassított felvételre van valamilyen lehetőség? Olyan programra lenne szükségem ami rendesen működik, és nem csak valami tákolmány az egész.

(#8089) llaszlo válasza Garada (#8088) üzenetére


llaszlo
veterán

Ez működik.
[link]

(#8090) Garada válasza llaszlo (#8089) üzenetére


Garada
őstag

Eszköz nem kompatibilis a készülékkel.

(#8091) llaszlo válasza Garada (#8090) üzenetére


llaszlo
veterán

Ott a link töltsd le onnan!

[ Szerkesztve ]

(#8092) zzola


zzola
félisten

Boldog karácsonyt kívánok!

(#8093) Fejvadi válasza anderledani (#8085) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi menet közben én is arra a következtetésre jutottam. Már fel is telepítettem tegnap és tanulom.

(#8094) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Békés Boldog Ünnepeket minden Xiaomi-s társamnak !!

(#8095) foxymaxy


foxymaxy
senior tag

Kellemes Karácsonyt mindenkinek ;)

e pluribus unum

(#8096) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

-------------------------------------------------------

Mi4-en egész jó a legutóbbi ROM üzemideje:

Viszont ha valaki használ Play Music-ot, esetleg előfizetése is van, nála nincs baj?
Ha zenét hallgatok, és van egy értesítésem(lehet akár az is, hogy főképernyőre lépek a Play Music-ból, és a zenevezérlői miatt bejelez), akkor ha le akarom húzni az értesítési sávot, az android.systemui process leáll, de annyira, hogy kvázi semmire sem reagál a telefon, és a hibaüzenet is fel-felugrál, csak néha marad ott, hogy meg tudd nézni, és annyit tehetek, hogy restartolok. Szerencsére a power gomb működik.

Másnál is van ilyen? :U

Everybody lies.

(#8097) Tomi_Ohl válasza Barthezz2 (#8096) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Nem csak a Play musiccal van probléma, Es file explorer beépített zenelejátszója és a PowerAmp is csinál ilyet. Nekem tegnap egy wipe cache és wipe dalvik cache ideiglenesen megoldotta, de ma megint élőjött a hiba. Reméljük a holnapi frissítésben javítják.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#8098) s4tch válasza Barthezz2 (#8096) üzenetére


s4tch
veterán

Akksiidő nekem is elég jó Mi3 alatt már a múlt heti ROM Lite verziójával is. Screenshot csak arról van, hogy 4 óra 3 perc kijelzőidővel járok 42%-os akksin, a végét nem örökítette meg, de az is bőven 6 óra alatt volt. A zenés bughoz nem tudok hozzátenni, nem használom ilyesmire a telefont.

Áldott ünnepet mindenkinek!

(#8099) Barthezz2 válasza Tomi_Ohl (#8097) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, első körben én is azzal próbálkoztam, de sokáig nem bírta. De ok, akkor úgy tűnik globális probléma.
Lesz holnap ROM?

Meg ha már ES, csak nálam tűnt el a MIUI ikonja, és lett sima? Eddig volt neki egy frankó, ezzel a ROM-al nincs.

Everybody lies.

(#8100) anderledani válasza Barthezz2 (#8099) üzenetére


anderledani
őstag

Lesz holnap rom.

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.