Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29401) Tomi_Ohl válasza Wovbagger (#29398) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Bevallom, ez tesz kissé lustábbá a témában. :D
Épp mostanában tűnt fel miui.hu-n is valaki, aki most frissített, hacsak nem vagy az is te.

berzser67 egyszerűen tiszta telepítéssel, ehhez csináltam útmutatót még régen. Errefelé találod: [link]
A benne lévő kernel jó hozzá, ne cseréld le. Magyar nyelv van benne, egyedül az nincs lefordítva, ami a gyári Androidban (AOSP) nincs benne (tehát extra beállítások).

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29402) Wovbagger válasza Tomi_Ohl (#29401) üzenetére


Wovbagger
tag

Nem, az nem én vagyok, azt az oldalt nem nagyon használom, mert minden kattintásra feljön egy ablak, hogy kapcsoljam ki a reklámbokkolómat, én meg nem tudom, hogy azt hogyan kell.

Viszont az új Android verzió+MIUI 8 egy problémát már generált. Van egy GPS-t használó Sporttracker alkalmazásom, ami az elmúlt évben napi használatban kifogástalanul működött. Ma reggel indulásnál be volt kapcsolva az akku kímélő üzemmód. A GPS pozíciót megkerestettem a telefonnal, pillanatok alatt tizenpár műhold, 5 méteres pontosság. Ezután elindítottam a Sporttrackert, mutatta, hogy van GPS pozíció, megnyomtam a bekapcsológombot (hogy a képernyő le legyen zárva) aztán uccu. Odaértem a célhoz: kiderült, hogy csak az első 160 méternyi utat rögzítette.
Szídtam magam, hogy ez biztos az akku kínélés miatt volt, ezért hazafele azzal kezdtem, hogy azt kikapcsoltam. Ezen kívül mindent ugyanúgy csináltam - de hiába, ezúttal csak 150 méter volt meg az útból.

Olyan az egész, mintha elég rövid idő után a telefon "lemenne" fékezett habzású üzemmódba, és nem lenne hajlandó rögzíteni a GPS jeleket. Mit állíthattam/nem állíthattam be rosszul?

(#29403) Tomi_Ohl válasza Wovbagger (#29402) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akku kímélés alatt mit értesz? Ha nem a következőt, akkor szinte egészen biztos, hogy ez segíteni fog:
Menj a Beállítások / Akkumulátor / Alkalmazások akkumulátorhasználatának kezelése / Válasszon alkalmazást a korlátozáshoz menüpontba, itt válaszd ki az érintett alkalmazást, állítsd Egyénire és Engedélyezd a tartózkodási hely meghatározását háttérben.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29404) Wovbagger válasza Tomi_Ohl (#29403) üzenetére


Wovbagger
tag

Nem, ilyen menüpontokban 100% hogy nem barangoltam. A felülről lehúzható "kapcsolók"-nál volt egy olyan, hogy Akkumulátos kímélő, és azt kapcsoltam reggel be (majd délután ki).
Ezt a menüt megkerestem most, a Sporttracker be is tudtam tenni az Egyéni kategóriába, a többi az akkumulátor kímélőben maradt, viszont olyat nem tudok állítani, hogy "Tartózkodási hely háttérbéli meghatározásának az engedélyezése"

(#29405) berzser67 válasza berzser67 (#29400) üzenetére


berzser67
tag

Köszi a válaszod most már minden tiszta!

(#29406) Tomi_Ohl válasza Wovbagger (#29404) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Márpedig ha rákattintasz az app nevére, lejjebb ott kéne lennie ennek is, és engedélyezésre kellene tudni állítanod.
Töltenék fel képet, de valahogy két böngészőből se megy most...
Szerk: Drive-ra sikerült feltölteni: [kép]
Nálam a Nincs korlátozás van kiválasztva, de ez MIUIHU-n (régebben legalábbis) Egyéni (volt).

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29407) Wovbagger válasza Tomi_Ohl (#29406) üzenetére


Wovbagger
tag

Remélem nekem is sikerült feltöltenem a képet:

A rendszerem: 6.0.1 / MIUIHU 8.7.4.20 fejlesztői

[ Szerkesztve ]

(#29408) Tomi_Ohl válasza Wovbagger (#29407) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Akkor lehet, hogy az újabb verziókban már nem lehet külön kapcsolni a GPS-elérést? Én a 8.2-es stabil ROM alatt csináltam a képet.
Akkor próbáld ki így, remélhetőleg jó lesz.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29409) Wovbagger válasza Tomi_Ohl (#29408) üzenetére


Wovbagger
tag

No, ezt is megértük: nagyobb verziószámú ROM van a telefonomon, mint a Tieden ;]
És igazad lett: ma már teljesen jól teljesített a szoftver, ugyanúgy, mint eddig.

(#29410) berzser67


berzser67
tag

Üdv! Feltettem a MIUIHU 8 7.4.20-at és a google play-ben azt írja beállításokban, hogy a telóm nem rendelkezik eszköz tanúsítvánnyal, ez eddig is így volt csak én nem vettem észre?
A MI 3-nak elvileg tudnia kell az 5Gb-es routerhez kapcsolódnia?

[ Szerkesztve ]

(#29411) Tomi_Ohl válasza Wovbagger (#29409) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hát igen, ritka az ilyen. :D De csak azért, mert a jelenlegi eszközökkel kifogott rajtam a bootloader-nyitás Mi5S-en: globál stabil romról nem megy, dev nincs, kínai pedig sehogy sem megy fel. Deep flash kábel fog kelleni hozzá, ha az utolsó ötletem nem jön be. Na, de ez nem ide tartozik. :)
Örülök, hogy működik, akkor csak a kapcsolót szedték ki.

berzser67 üdv. Én úgy vettem észre, hogy a nem hivatalos romokon írja ezt a play: több telefonon custom ROMmal ez van, de Mi5S-en a stabil globallal már "Tanúsítvánnyal rendelkezik"-et ír.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29412) berzser67 válasza Tomi_Ohl (#29411) üzenetére


berzser67
tag

Köszi!

(#29413) markussandor válasza berzser67 (#29410) üzenetére


markussandor
senior tag

"A MI 3-nak elvileg tudnia kell az 5Gb-es routerhez kapcsolódnia?"

Gyakorlatilag is képes rá! Gondolom csak elírtad, 5GHz lesz az :-)

(#29414) Wovbagger válasza Tomi_Ohl (#29391) üzenetére


Wovbagger
tag

És ezeket a linkeket is köszönöm szépen! A Quick Ballba már bele is szerettem, az Advanced Calculatort is használom, és a Second Space/Dual Apps is érdekes, de egyelőre még nincs rájuk szükségem.

(#29415) berzser67 válasza markussandor (#29413) üzenetére


berzser67
tag

Szia,igen,bocsi elírtam.Mert az enyém látni látja és azt írja,hogy a jelszòt is elmentett e de utána viszont csak nincs net.🤔

(#29416) heidricha válasza Kris87 (#29374) üzenetére


heidricha
senior tag

A GPS ügyében. Nekem a N AoSp ROM-okon eddig minden GPS hangolás azt eredményezte, hogy a GPS használhatatlan lesz. Lát holdakat, de nem ad pozíciót. Úgy fest itt is ez a helyzet. Nálad nem lehetett ilyesmi az ok?
Hangolás alatt olyasmiket értek, mint a FasterGPS, vagy akár az aGPS adatok. Csak addig van GPS, míg ezekhez nem nyúlok.

(#29417) mizoli válasza heidricha (#29416) üzenetére


mizoli
addikt

Én a GPS Fix nevű programocskát használtam, semmi gondom nem volt.
Mondjuk feleslegesen, mert ettől függetlenűl is gyors volt a pozicionálás.

(#29418) barackle


barackle
tag

Az lehetséges, hogy más a wifiért (is) felelős driver a multi és a global/miuihu romokban? Pár hónapja próbálgattam a (miui) romokat, mert a widgetek nem akarnak frissülni nova launcher alatt, hiába állítottam be mindent, amit elvileg kell (autostart, memóriakezelés, optimalizálás, stb..., kb minden fórumot átolvastam már, hátha valahol van még egy elrejtett beállítás), egyiken se frissült, de ezzel már együtt tudok élni.
A problémám inkább az, hogy a munkahelyemen "eldobálja" a wifit a multi rom, global és miuihu alatt jól működik, és a multi is mindenhol máshol jó. Ez csak azért bosszantó, mert nem dobja el ténylegesen a wifit, csak azt veszem észre, hogy már órák óta nem jött semmi notification, pedig kellett volna. Bekapcsolom a kijelzőt, látszólag ott a wifi, de adatforgalom mégse megy rajta. Wifi ki-bekapcs, és újra működik egy darabig, aztán észrevétlenül egyszercsak megint nem küld és fogad adatokat. Ha rendesen eldobná a wifit, akkor legalább átváltana mobilnetre, de így nagyon zavaró.

Van valami ötlet? Mindig teljesen tiszta telepítéssel tettem fel, mindent töröltem, még a belső tárhelyet is. Most miuihu van fent, de alapvetően jobban szerettem a multi romot, mint a többit. jó lenne, ha valahogy rendes működésre lehetne bírni rajta a wifit, esetleg a global-ból átvenni néhány fájlt, csak nem tudom miket.

(#29419) Tomi_Ohl válasza barackle (#29418) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Inkább a globalban lehetne különböző, mint a másik kettőben, hiszen a multi és a miuihu is kínai alapú. Érdekes.
Ha át akarsz venni valamit, akkor a /system/lib/modules-ből a wlan.ko kellhet (ha ez link, akkor pedig az a fájl, amire mutat). Lehet, hogy a global kernele is kelleni fog hozzá.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29420) heidricha válasza mizoli (#29417) üzenetére


heidricha
senior tag

Az teljesen más - legalábbis az ismertetője szerint. Nem módosít semmit.

Más: friss meleg az unikornis... próba folyamatban, egyelőre nálam minden működik, ahogy kell.

(#29421) heidricha válasza heidricha (#29420) üzenetére


heidricha
senior tag

ha egy biznisz beindul...

AOSP/CAF 7.1.2

(#29422) barackle válasza Tomi_Ohl (#29419) üzenetére


barackle
tag

Akkor lehet, hogy más okozza ezt az eltérést, és nem a driver, nem tudom. Kernelből egyébként minden esetben a zeurionx-et használom. De köszi a tippet, kipróbálom majd azért, hátha ez megoldja.

(#29423) laci laci


laci laci
addikt

Kedves Tomi. Salfihs rommal mi újság?Már penészes a rom a telomon..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#29424) morfondőr


morfondőr
őstag

Üdv!
Valaki nem találkozott mostanában Mi3-ra való Nillkin tokkal? Az enyém már kezd repedezni, de már nem igazán találok normálisat sehol, csak újabb telefonokra. Erről lenne szó! Vagy ha van valakinek tippje más vékony minőségi tokra azt is szívesen venném!
Előre is köszi!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#29425) laci laci


laci laci
addikt

Azért kezd kibontakozni a mi 6 ár..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#29426) Ájvé válasza laci laci (#29425) üzenetére


Ájvé
veterán

Lehet rossz helyen nézed, de még nem éri meg és egyébbként is csak előrendelhető.

(#29427) charg válasza morfondőr (#29424) üzenetére


charg
tag

Én ilyet vettem:
[link]

Jó minőségűnek tűnik. A tartóssága még kérdéses. Kb. 2 hete jött csak meg. Felírat nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

(#29428) morfondőr válasza charg (#29427) üzenetére


morfondőr
őstag

Sajnos ez már nem elérhető és nem is találok máshol sem ilyet! :(
Nekem teljesen így nézett ki egy régebbi tokom, csak az IMAK márka alatt futott, de az is eltűnt a netről, akkor rendeltem Nillkint. De már a gyártók saját honlapjukon sem listázzák a Mi3-at. Ennyire kiment a divatból? Pedig az enyémnek 3 évesen még semmi baja, egyelőre nem tervezek cserét!
Ilyen bezzeg van! :W

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#29429) Tomi_Ohl válasza barackle (#29422) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Ha mindhez a zeurionx-et tetted fel, akkor valószínűleg nem az a baj... Az cseréli az említett wifivel kapcsolatos fájlokat is, tehát elvileg mindenhol ugyanazt használtad.
Lehet valami rom hiba, valami becsúszhatott, amikor módosították.

laci laci új kiadás egyelőre nincs, és nem tudom, mikor jön. Közben ők már maguknak frissítették Sailfish 2.1-re, javították az FM rádiót, OTG-t, és dolgozgatnak a többi dolgon is.

(#29428) morfondőr miért, ez elég cuki, ahogy a neve is jelzi :DDD
Tokokban nem vagyok otthon, egyet sem vettem a Mi3-ra, úgyhogy nem is futottam bele ilyesmibe mostanában.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29430) Fejvadi válasza laci laci (#29425) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ez nem kevés, még akkor is ha ez az erősebb kivitel.

(#29431) laci laci


laci laci
addikt

Gondolom most mindenkinél "áradás" van a május 1-től.
Amúgy valaki már próbálta eztoctos rom? Nekem új..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#29432) Mr.C válasza laci laci (#29431) üzenetére


Mr.C
őstag

"Frequently Asked Questions
Q: Is this Android 6 (Marshmallow)?
A: Yes"
:DD

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#29433) Tomi_Ohl válasza laci laci (#29431) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Régebben gondoltam rá, hogy kipróbálom, de aztán sosem jutottam el odáig. Rosszat nem hallottam róla, bár jót se sokat, mert kevesen használják. Egy próbát megér, ha van kedved.

Mr.C az első hsz-ben van a Nugát, másodikban MM. Nem is tudtam, hogy van még olyan rom, ahol a 6.0-val is foglalkoznak.
Szerk: mégse, most nézem, tavaly volt az utolsó release.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29434) laci laci válasza Tomi_Ohl (#29433) üzenetére


laci laci
addikt

annyira beállítás szegény, hogy nem is kell..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#29435) Keil Walker


Keil Walker
aktív tag

Tegnap feltettem én is az új DU-t. Eddig nagyon bejön. Tud mindent, ami nekem kell.
Ami fura volt, hogy első indításkor leállt a beállításvarázsló. Újra fel kellett tenni a ROM-ot gapps nélkül és úgy elindítani. Ezután tettem csak fel a gapps-t. Így jó lett. Próbáltam Lineage-t is feltenni, annál is leállt a beállításvarázsló..

Előtte sokáig NOS volt, de volt egy idegesítő bug, ami miatt mennie kellett. Össze-vissza állítódott a hangerő. Beállítottam egy megadott értékre minden hangerőt, 5 perc múlva teljesen összekavarta.. A másik, hogy telefonálás közben nagyon hangosan hallottam a hívott felet és nem lehetett halkabbra venni.

Mindent nem próbáltam még DU-n de eddig itt minden ok.

(#29436) mizoli válasza Keil Walker (#29435) üzenetére


mizoli
addikt

Nagyon sokáig használtam NOS-t, most is az lenne, ha nem megy tönkre a Mi3.
Az általad írt hibákból semmit nem tapasztaltam, ez valami egyéni dolog lehet.

(#29437) Keil Walker válasza mizoli (#29436) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

A korábbi build-ekkel nekem sem volt gond, csak az utolsó kettővel. Tiszta telepítés volt.. Talán a legfrissebb az nem. Lehet úgy jó lett volna

(#29438) mizoli válasza Keil Walker (#29437) üzenetére


mizoli
addikt

Utolsó kettőt sajnos már nem tudtam kipróbálni, így arról nincs tapasztalatom.
Én nem adnám fel a NOS-t, feltenném újra tiszta telepítéssel, aztán ha nem jön be, visszatérnék ahhoz a buildhez, amivel meg voltam elégedve :)
Ezzel természetesen nem azt akarom mondani, hogy a DU nem jó, nekem is tetszett.

(#29439) Keil Walker válasza mizoli (#29438) üzenetére


Keil Walker
aktív tag

Már teljesen belaktam a DU-t. Semmi panasz. Kicsit mintha gyorsabb is lenne, mint a NOS. Ha lesz valami gubanc vele, akkor kap még egy esélyt a NOS.
Néha hiányzik picit a miui is, de ha felteszem mindig rájövök, hogy már nem az igazi mi3-ra. Kényelmesebbek és gyorsabbak custom ROM-ok.

(#29440) Tomi_Ohl válasza Keil Walker (#29437) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

A hangerő állítódós problémát én sem tapasztaltam, utolsó két builddel meg nem is telefonáltam, szóval ehhez nem tudok hozzászólni. Viszont azt én is észrevettem, hogy a nagy rebase óta mintha kevésbé lenne pörgős a rendszer. Az egy dolog, hogy ha 1-2 nap nemhasználás után felveszem, akkor egy 20 másodpercre igencsak belassítják a megérkező - majd el is tűnő értesítések, de később sem áll vissza a régi sebesség. Legalábbis így érzem, aztán lehet, hogy csak a Mi5S túl gyors mellette. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29441) mizoli válasza Keil Walker (#29439) üzenetére


mizoli
addikt

"Kényelmesebbek és gyorsabbak custom ROM-ok."
Ez egyértelmű :D

Tomi
"a nagy rebase óta mintha kevésbé lenne pörgős a rendszer"
Sajnos simán lehet így. Marad az örök "majd a következő build..." :D

Mi5S bevált?

Nekem a dupla SIM + FM rádió alap.
Xiaomiból a snapis Redmi Note 4 /4x jöhet szóba, bár tök hülye a Xiaomi ezzel a sok majdnem azonos Note4 tipussal. Vannak rá custom ROMok is.
Sokkal valószínűbb a Huawei P10 Lite, igaz ahhoz nincs custom ROM, de bemegyek a boltba, és leveszem a polcról (csak ne vegyék észre :D ) Ha elromlik, visszaviszem. Ez Xiaomival nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#29442) Tomi_Ohl válasza mizoli (#29441) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Jaja, várom, aztán majd meglátjuk mi lesz. :D

Igen, Mi5S-sel azóta sem volt semmi gond, továbbra is jól és gyorsan működik. A héten végre nyitottam a bootloadert és feltettem egy MIUIHU-t, csak hogy legyenek heti frissítések. :D Ezzel még a 3D Touch is megy, ami hivatalosan csak a 128GB-os verzió kiváltsága.
A Redmi Note 4 nem rossz telefon, elég népszerű is. Mondjuk nem erősebb a note 3 pronál, szóval akár az előd is alternatíva lehet.
Huawei... Szoftveresen kissé gyengék, épp ott kéne egy használható custom ROM. P9 és P9 lite-os tapasztalatok alapján a RAMkezelés nem jó, egyszerűen kilövöldözi az alkalmazásokat akkor is, ha van elég szabad memória. Kivételekhez adás sem segít. Így aztán az értesítések is ki vannak lőve jónéhány appnál. Maga az EMUI legalább - (kinézet és használhatóság terén) jó irányba halad, bár hogy neked jó-e, azt csak te tudhatod.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29443) mizoli válasza Tomi_Ohl (#29442) üzenetére


mizoli
addikt

RAM kezelés, app kilövés, EMUI majd látódik, lehet, hogy a P10 Lite-nál javították. Ha nem jön be, legfeljebb Laci nyomdokaiba lépek :D
Teljesítmény nem érdekel, jó a kijelző, dupla sim, van rádió, még tetszik is valamennyire. A gombok sajnos a kijelzőből vesznek el helyet, ezt nem szeretem. MediaMarktban elég sokat nyomkodtam, nem tünt rossznak. De még alakul :D

[ Szerkesztve ]

(#29444) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kipróbálnám a Globál ROM-ot. Mielőtt hülyeséget töltenék le, inkább rákérdezek.
Innen kellene letölteni? [link]

A Stabilban lehet Magyar nyelv?

(#29445) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#29444) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Valamiért nem tölt be nekem a MIUI fórum, de a link alakjából ítélve jó helyen járhatsz. :D
Igen, a stabilban is van már magyar nyelv.

Más: vannak friss Sailfish hírek: [link]
Tehát sfdroid helyett Anbox-szal lesz megoldva az Android appok futtatása. Ha ezzel nem készülnek el 10-15 napon belül, akkor nélküle jön a 2.1-es frissítés.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#29446) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#29445) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Köszi Tomikám. :R

(#29447) mizoli


mizoli
addikt

Megvan az új telefonom (Huawei P10 Lite) , de maradok itt is. A Mi3 szervizbe megy.

(#29448) laci laci válasza mizoli (#29447) üzenetére


laci laci
addikt

Gratulálok hozzá. Véleményt írj milyen az új telo.. :C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#29449) Fejvadi válasza mizoli (#29447) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem azt mondtad, hogy telefont veszel? :P
Gratula az új szerzeményhez. :K

(#29450) mizoli válasza Fejvadi (#29449) üzenetére


mizoli
addikt

Valóban úgy volt, de szeretem a kihívásokat :D
Köszi.

Laci
Köszi.
Egy kicsit más. Élhető az EMUI 5.1, de jó lenne rá egy Nitrogen. :)
Kevés lesz a 32GB-ból felhasználható ~20GB szabad tárhely.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.