Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Xiaomi MI-3 téma összefoglaló

ANDROID 6.0 MARSHMALLOW FRISSÍTÉS
Olvasd el, mielőtt nekikezdenél!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Fejvadi válasza markussandor (#12799) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én felesleges akkufogyasztásnak tartom, főleg ha sok értesítés jön. Ezért lenne jó a kapcsoló, akinek kell az tudná használni, akinek meg felesleges az kikapcsolja.

(#12802) markussandor válasza Fejvadi (#12801) üzenetére


markussandor
senior tag

a napi x órás játék mellett ez elhanyagolható akkufogyasztás, viszont számomra hasznos szolgáltatás
abban egyetértünk, hogy szerencsés lenne kapcsolóval választhatóvá tenni

a ledet a hajamra kenhetem, max annyi infót hordoz, hogy milyen jellegű esemény történt
pláne, ha meg bírnám jegyezni, hogy melyik színre mit állítottam be :-)

(#12803) Tomi_Ohl válasza Ájvé (#12800) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

De így látod is, mi az, nem kell feleslegesen használni a bekapcsoló gombot. Legalább duplakoppos felélesztés lenne, akkor viszonylag egyszerű lenne feloldani.
Persze a kapcsoló lenne a legjobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12804) berzser67


berzser67
tag

Kaptam a mai frissitéshez egy mtz. fájlt amit nem tudom,hogy kell megnyitni egy kis szuvenír a Xiaomitól
azt írja a miuiandroid.hu.

(#12805) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

Sziasztok!

Végre megjött az én telóm is..egyszerűen csodálatos...MIUI 4.12.19 Fejlesztői van rajta, Magyar. Android: 4.4.4.

Lenne pár kérdésem.

1: Ami rajta volt e-mail app, abba beszinkronizáltam a yahoo-s fiókomat. Azt írja h sikeres a szinkronizáció, mégse jeleníti meg az e-mailjeimet. Mit csináljak?
2: Amikor felakarom oldani a képernyőt, első nekifutásra nem engedi a véletlen használati mód miatt, hol tudom ezt kikapcsolni?
3: Csinál olyat telefonhívásnál, hogy ha felveszem a telefont vagy hívást indítok, akkor egyből elsötétül a kép még úgy is, hogy nem emeltem a fülemhez a telefont. Ugyanez hívás végénél. Még nem szedtem le róla a gyári fóliát (mivel még nincs mit rárakjak), lehet emiatt csinálja ezt?
4: Azt hogy lehet beállítani, ha jön vmi értesítés valamelyik alkalmazástól, akkor az a zárképernyőn megjelenjen? Messenger üzenetek és társai...
5: Felajánlotta a következő rendszerfrissítést: MIUI 5.5.8..frissítsek? Nekem ez a jelenlegi is tökéletesen megfelel, egy a nagyon fontos számomra: NE laggoljon, NE szívja az akksit, NE crasheljen all the time és működjön rendesen.

Első nekifutásra ennyi, aztán még lehet jövök kérdésekkel...

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#12806) berzser67 válasza RocknRoller (#12805) üzenetére


berzser67
tag

Biztos,hogy a fólia,vedd le és addig amíg nincs védő tedd egy zokniba én is ezt csináltam.
[link]ez nagyon jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#12807) berzser67


berzser67
tag

Csak jó lett a heti frissítés minden furcsaság megszünt.

(#12808) Tomi_Ohl válasza RocknRoller (#12805) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Grat.
1-esről fogalmam sincs, 2-3 fólia miatt van, 4-es: Beállítások/Értesítések/Alkalmazások értesítései, 5-ös: teljesen jó az 5.5.8, de ha vársz egy kicsit, 5.5.15 is elérhető lesz.

berzser67 már megjött? (MIUIHU?)
Az mtz-t a témák appban, helyi: ott lesz alul, hogy importálás, akkor kiválasztod fájlkezelőből és telepíti.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12809) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#12808) üzenetére


bozarjoska
őstag

miuihu még nincs:)
ezt írta rajen: "Ma azért kapunk egy nagyobb frissítést, kicsit csúszunk vele, de érdemes lesz kivárni!"

(#12810) Tomi_Ohl válasza bozarjoska (#12809) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Azért :)
Most megint gondban vagyok, mert már napok óta vissza akarok menni lollira, de a MIUI-t sincs nagyon kedvem itthagyni. :D
Jött frissítés az SOKP ROMra, az jó is lenne, de folyamatos SystemUI FC van rajta.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12811) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#12810) üzenetére


bozarjoska
őstag

az élet nagy problémái :D

(#12812) Tomi_Ohl válasza bozarjoska (#12811) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hát igen. :D
Amúgy a perfekt ROM ez lenne:
-Android 5.1.1 alap
-MIUI 6 felület (sőt, MIUIHU verzió) - átvehetne pár dolgot a Material Design-ból, mondjuk az érintési animációt, gyorskapcsolók animációját stb
-képernyőzáron minden értesítés, mint lollipopon (persze tiltható), ezzel megoldva a lock screen music control is
-sebesség, multitaszking olyan, mint RR 5.1-ben
-akkuidő: 6+ óra SOT
-állapotsáv lehúzás sem akadna (ez ilyen MIUI 6 óta, LOL)
-és persze mindenféle bugok javítva :D
Ehhez valami jó kernel, mondjuk olyan, mint a Phantom. Ellennék vele egy darabig. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12813) mizoli válasza Tomi_Ohl (#12810) üzenetére


mizoli
addikt

Nem értem a problémát.
Veszel még 2 db telefont:
az egyiken lesz a KK MIUI, a másikon valamelyik Lollipopó, a harmadikon meg tesztelgeted a rendszereket, hogy melyiket tedd fel az előző kettőre :DD

(#12814) Tomi_Ohl válasza mizoli (#12813) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Elég kettő is, egy MIUI napi használatra meg egy Lolli tesztelgetésre meg játékra. :D
Mondjuk amikor vettem a telefont, ugyanígy iPhone-t is vehettem volna, egy iPhone árából meg kijön a 3 64GB-s Mi3. :DD

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12815) zolikaDB válasza Tomi_Ohl (#12812) üzenetére


zolikaDB
veterán

Na ebben benne lennék simán!!

(#12816) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12803) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor látod ha egyfolytában a telefont bámulod. Kimegyek az udvarra, kint maradok egy órát, mire visszajövök volt 20 képernyő-felvillanás a nagy semmire. Kapcsolót neki. :)

(#12817) mizoli válasza Fejvadi (#12816) üzenetére


mizoli
addikt

Nem találod a kapcsolót? Ott van a telefon oldalán, ha bal kézzel fogod, pont a mutató ujjad alatt. Megnyomod, -kikapcsolás-, és nem zavar többet a felvillanó képernyő :D
Sőt, még az akku sem merül :)

(#12818) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12816) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Életszerű helyzet a hétköznapokon: ülök az íróasztalnál, teszem a dolgom, közben kint a telefon az asztalon. Jön értesítés, felvillan a képernyő és már látom is, miről van szó. Ugyanígy hasznos lehet olyanoknak is, aki irodában dolgozik, stb.
Persze ott vannak az olyan emberek is, mint te, akiknek csak felesleges dolog ez a felvillanás, de a mizoli-féle megoldást túl radikálisnak tartják. Ezért is kell a kapcsoló.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12819) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12810) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kell neked még 1 telefon. :)

(#12818) Tomi_Ohl
Igen, ezeket nevezem halott embereknek, mert a telefon nélkül már nem is élnek.
Másodsorban meg ilyen a Magyar munkás, munkaidőben is a telefonra pislog. Itt is tart az ország.

[ Szerkesztve ]

(#12820) boken válasza Tomi_Ohl (#12818) üzenetére


boken
senior tag

Én erre használom a MI Bandet,és a biztonság kedvéért a noled nevű progit.

Tanulj, tinó, ökör lesz belőled!

(#12821) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12819) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Hívd ahogy akarod, ha él ha nem egyszerűbb ha felvillan olyan szituációkban.
Lehetnek olyan szakmák is, ahol sok a kommunikáció és azért sok az értesítés.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12822) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12821) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Pont annyira értelmes, mint a vaku villogtatása. Idén a MIUI még értelmes dolgot nem nagyon tett bele, viszont sikeresen kiadják lassan minden héten a hibás dolgokat. Kezdem unni már a sok trehány munkát. Adnának ki havonta egyet ami átgondolt és megfelelően működik.

(#12823) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12822) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Én azt is bekapcsoltam. :DDD Jól néz ki, a koreaiaknak meg hasznos esténként (ők fejjel lefelé teszik le a telefont).
Amúgy ha nem kell hetente (akár hibás) frissítés --> MIUIHU V6 stabil :)

Más: észrevettem, hogy a böngésző minden megnyitott oldal előnézeti képét tárolja. Nekem a 3 hét alatt ezzel már 170MB-t foglalt el. :Y Most szerencsére kitöröltem.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12824) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12823) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az eddigi tapasztalatok szerint a v6-ban minden MIUI-nál a Stabil a legrosszabb. A MIUIHU Stabil v6-ot nem próbáltam.

(#12825) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12824) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Az első v6 stabil botrányosan rossz volt, azt tudom, de az újakra már nem hallani nagyon panaszokat.
Mindegy, elég, ha egy jól sikerült fejlesztőit felteszel. Az 5.5.8 pont ilyen. :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12826) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12825) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azért nem hallasz, mert senki nem teszi fel. :)
Igen ez a MIUIHU 5.5.8 most tetszik, de elsőre ezt is hibásan adták ki. Kimaradt többek között belőle a ROOT is, reklamáltam is érte, aztán hamar belekerült. Ja az 5.5.8, ez még úgy ahogy az Mi3-nál nem is okozott akkora gondot, de a NOTE 4G-nél mindent szétvert és lehetett vacakolni vissza a régebbi verziót. Szinte mindenki így járt aki feltette. Akinek véletlen működött az meg telefonálásra nem tudta használni. Ez ám az átgondolt fejlesztés. Megvárom mit tesz le az asztalra a Meizu az MX5-el, már az MX4 is jobb mint az Mi3.

Pár perce olvastam, hogy a Mi Note Pro.ba szerelt állítólag javított S810 rettenetesen melegszik és volt eset amikor az alaplap is megsült. Raknának bele egy 64bit-es MTK-t aztán se nem lenne melegedés és az AnTuTu kedvelők is mutogathatnák.

(#12827) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12826) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Egyetértek, hogy átgondolatlanabbak... Egyszerűen már nem bírnak egyszerre ennyi telefonra egyszerre fejleszteni és tesztelni is. Persze azért még Nexus 5-re is csinálják a hivatalos MIUI-t... :(((
A Mi Note Pro melegszik? Akkor igaz, hogy Szókeresővel csinálták azt a játéktesztet, ami alatt csak 36C lett.
Látom az utóbbi napokban szétoszlott a rózsaszín narancssárga Xiaomi-köd a fejedben. :D
MX4-re meg nincs MIUIHU FlymeOSHU, eléggé háromnyelvű így a rendszer. Persze ettől még jobb, újabb is.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12828) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12827) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még nem oszlott szét, kivárok. Megvárom a Mi5-t is, meg a Mi4s-t. Akartam egy nagyobbat, de eddig nem nagyon dobott fel amiket olvastam. Beszéltem olyannal aki sok MX4-t adott el és még nem volt velük gond. A kijelzője is sokkal jobb, olyan érzés mintha az ikont nyomnád meg, sztereó és nagyon jó minőségű hang, kiváló 20,6 Sony kamera, oldalkáva szinte nincs, 3100 Akku, fém keret. Nem sorolom, szinte mindenben jobb.
Itt a link a PRO-ról [link]

(#12829) Ájvé válasza Fejvadi (#12826) üzenetére


Ájvé
veterán

Meizu jó hardveresen, de nincs akkora támogatás és legfőképp közösség mögötte, ez azért sokat számít.
MX4 szép hogy jobb (bár ezzel se nagyon értek egyet) a Mi3-nál, de 1 évvel később is jelent meg, úgyhogy Mi4-hez illene hasonlítani, már csak azért is mert árban is ott van.
Jó jó de nem az igazi, barátom most vett MX3-at, szép meg jó, tényleg, de egy rohadt frissítést nem lehet rá egyszerű módon feltolni (root kellett volna hozzá, ami alapba nincs, ezen felül abban sem voltam biztos, hogy jó hozzá a nemzetközi rom) és magyar nyelv meglétéről különböző fórumokon és hivatalos levelezgetés útján kellett meggyőződöm.
Ehhez képest a Miui?
Ezt is érdemes végiggondolni.

(#12830) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12828) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Na Ájvé mindent leírt amit mondani akartam.
Ha lesz jobb szoftveres támogatás, nekem is opció lesz.
A Note Pro-ra meg remélem mihamarabb jön valami frissítés, amitől jobb lesz. Nagyon elbaltázott döntés azt a 810-et használni. Persze a Qualcomm szerint nem az, mert váltig állítják, hogy nem melegszik, amint a cikkből is kiderül.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12831) Fejvadi válasza Ájvé (#12829) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A támogatás annyi, hogy kiadnak rá 3 havonta egy frissítést ami jó is és nem kell más, mert stabil. Persze aki ROM-okat szeretne cserélgetni annak nem megfelelő. Én inkább nem ROM-oznék, inkább egy jól működő rendszernél maradnék. Az Mi4-nél is jobb, főleg ha az ember kézbe veszi, sokkal minőségibb érzet. Árban most egy MX4 95 ezer, ennyiért csak egy helyen van a Xiaomiforsale-n, különben drágább. Azért az Mi3.hoz hasonlítom, mert ez van és ennek keresem az utódját. Az Mi4-ről meg lemondott a Xiaomi, már gyártani se akarják.

Persze végiggondolom, meg nem is kapkodom el, mert nagyon szeretem az Mi3-at és ha jó a MIUI akkor azt nem adnám fel szívesen. Szóval ha egy mód van rá akkor Xiaomi-ra cserélném le csak más tupusra. Nem is azért mert bármi baj lenne vele, mert tökéletes (karcmentes) állapot és sosem hagyott cserbe, csak szeretek időnként újat venni. Persze amiket eladok azok is olyan állapotban vannak, mintha most lenne kicsomagolva. Meglátjuk mi lesz. :)

(#12832) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12830) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még az is lehet, hogy benevezek egy sima Mi Note-ra.
Ami még nagyon birizgálja a fantáziám az az Mi4i.
Igaz gyengébb, de sok mindenben jobb is és kompaktabb.
Jól felmérgesítem magam aztán veszek 3 különbözőt az lesz a vége.

(#12833) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12832) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Úgy van, ha nekem kell 3 Mi3, neked miért ne lehetne három különböző Xiaomid? :DD
És az a Mi4-ről lemondás most komoly? Még a Mi2S-t is gyártják tudtommal, Mi4-gyel mi lenne a baj?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12834) Ájvé válasza Fejvadi (#12831) üzenetére


Ájvé
veterán

MX3 4.2-n van Flyme OS 3.0-val, nem tudtam frissíteni OTA-n mert azt írta nincs frissítés rá. Flyme 4.0-ra csak roottal meg némi mokolással tudtam volna, de mivel nem az enyém volt a készülék így nem kockáztattam. 3 havi frissítést így nem látom, de lehet vak vagyok.
Másrészt te is most itt vagy, egy Miui fórumon lényegében, ez rengeteget dob a készülék "élményén", találsz egy közösséget, akinek írhatsz bármi van vagy egyáltalán van valami élet a készülék körül. MX3 fórumon nincs semmi hónapok óta, de senki van az se sok. Nincs egy erős hazai support mögötte (miui.hu), hazai modrommal.
Most is ezért vagy még itt.
Én nem váltanék jelenleg semmire igazán (ami ésszerű lenni, nem csak pár tízezerrel nagyobb antutu pontszámot jelentene), nem is látok még készülő készüléket se amire érdemes váltani, de örülök neki, mert ezek szerint jó készüléket vettem.

(#12835) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12833) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Azt olvastam, hogy nagyon nem jöttek be az eladási tervek és befejezték a gyártást. Mondjuk ha nem csak a fehéret erőltették volna, amit nem is értek miért tették, mert a többség feketét szeretett volna, akkor talán sokkal több fogyott volna. Amennyivel meg többért adták mint az Mi3-at, nem érte meg váltani.

(#12834) Ájvé
Én nem ismerem annyira a Meizu telefonokat, sőt semennyire sem. Csak ajánlotta az MX4-t aki ért hozzá és elgondolkodtam kicsit. A társaságban teljesen igazad van és sokat számít nekem is, mert itt tényleg rögtön van segítség ha szükséges. Ezt le is írtam már többször is. Nekem ez is fontos. Még a Tomi fiamat is eltudom viselni :P , különben meg nagyon csípem, de ne mond neki, mert már így is arcoskodik ;)

Szerintem maradok én Xiaomi-s még nagyon sokáig és te is ebben erősítettél meg, hogy nem érdemes az ismert jól bevált csapatot és márkát feladni egy ismeretlenért. El van döntve #csakaxiaomi# :)

(#12836) RetepNyaraB válasza Fejvadi (#12835) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerintem meg marharonda készülék az MX4; igazi tanyasi tepsi, nulla esztétikával. Egy Opel Astra Sedan, az Mi3 mellette egy Maserati :U
A kijelző felbontása egészen hülye (nem a pro, hanem a normál), az OS enyhén szólva furcsa, nincs közösség, nem nagyon van rom. Tökkkirály vétel :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#12837) Madoc válasza Fejvadi (#12835) üzenetére


Madoc
veterán

Maradj is mert én megjártam egy pár topic-ot de máshol nemigen akarnak segíteni, ha kérdezek valamit néma csönd és hullaszag (persze tisztelet a kivételnek). Itt mindig jön válasz.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#12838) Fejvadi válasza RetepNyaraB (#12836) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Teljesen meggyőztetek !!
Nehezen is szántam volna rá magam és valószínű meg is bántam volna. :R

(#12837) madoc
Ez a legjobb csapat, ez nem is vitás. :R

(#12839) Tomi_Ohl válasza Fejvadi (#12835) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Mondjuk most hirtelen nem találok hasonló hírt, de ettől még igazad lehet. A feketével nem tudom miért szerencsétlenkednek annyit, miért könnyebb nekik fehéret gyártani.
Örülök, hogy maradsz köztünk. :)
Amit meg rólam írtál, azt nem Ájvétól tudom, úgyhogy tartotta a szavát. :D

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12840) zolikaDB válasza Fejvadi (#12826) üzenetére


zolikaDB
veterán

En megertem ezt a kinlodast, de amiota stabil Lollipop van, semmi bajom, minden tokeletes.
Felteszel egy CM12.1-et es orulsz.
Nekem ennyi kinlodas mar sok lenne a MIUI-val, viszont van alternativa. Tehat nem ugy jartunk, h jo, iOS8 I4-re, beall a foldbe, oszt vegyed meg az I6-ot...

(#12841) mizoli válasza Fejvadi (#12838) üzenetére


mizoli
addikt

+1 a meggyőzéshez, nehogy már kimaradjak :)
Tudtam, hogy úgysem leszel hűtlen :)
Nálam nem kérdés a következő telefon, nyilván Xiaomi, legfeljebb a modell bizonytalan. Teljesen elégedett vagyok a Mi3-mal is, remélem az utódjával ugyanígy lesz. Jelenleg egy fekete Mi Note jön be, de nem sürgős.
Azért viszont, hogy ennyire a fehéret nyomják, egy jó nagy seggberúgást érdemelnek. Hogy miért nem lehet egyszerre gyártani a fehéret és a feketét, hogy a fekete miért jön ki később, fel nem fogom. A fekete Mi Note is nyilván azért drágább, mert kevés van belőle. Vagy drágább a fekete festék? Vagy raktáron van millió tonna fehér műanyag? A fekete 64 GB-os Mi3-ra is mennyit vártam, miközben a fehér már rég a piacon volt.

[ Szerkesztve ]

(#12842) berzser67 válasza Tomi_Ohl (#12808) üzenetére


berzser67
tag

Köszi sikerült a témát felrakni.

(#12843) berzser67 válasza Madoc (#12837) üzenetére


berzser67
tag

Nagyon igazad van mert én lelkes újoncként is mindig kapok választ a kérésemre.
Más,mikor lesz nyalókánk Mi3-ra persze gyári?

[ Szerkesztve ]

(#12844) bozarjoska válasza berzser67 (#12843) üzenetére


bozarjoska
őstag

2016. Március 31. vagy 2017. Március 31. vagy 2018. Március 31..... ;]

(#12845) Shyciii válasza Tomi_Ohl (#12810) üzenetére


Shyciii
veterán

Az új SOKP-ot ne rakd fel, mert még nem jött ki hivatalosan (az valszeg teszt verzió lesz), de már én is nagyon várom (igaz én Mi4-re rakom). Ez már pont olyan LP-s rom, ami mindennapra használható, sőt élvezetes használni. Nekem ez fontos, mert én a MIUI-ban nagyon csalódtam, és csak nyűgök voltak vele. Én pedig nem nyűgökkel akarom használni telefonomat nap mint nap :)

[ Szerkesztve ]

(#12846) Fejvadi válasza Tomi_Ohl (#12839) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én sem találom meg a hírt, pedig a héten olvastam és nem is egy helyen. Na mind1. :)
Persze, hogy maradok. :)

(#12840) zolikaDB
:R

(#12841) mizoli
Én is filózok a sima Mi Note feketével
:)

(#12847) Tomi_Ohl válasza bozarjoska (#12844) üzenetére


Tomi_Ohl
Topikgazda

Arra jöttem rá, hogy tavaly ilyenkor már kint volt a Kitkat, pedig azt pont egy évvel a lollipop előtt mutatták be... :W

Shyciii igen, látom, hogy közben írta a fejlesztő, hogy csak test build volt, ami ráadásul nem is működik rendesen. Szerdán úgyis szabadnapom van, úgyhogy majd kedden felteszem, ha addigra lesz rendes.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#12848) bozarjoska válasza Tomi_Ohl (#12847) üzenetére


bozarjoska
őstag

Most már biztos megvárják az android M-et... :DD

(#12849) vvega30


vvega30
senior tag

Üdv
Telefon vásárlás előtt állok és az egyik kiszemelt készülék a MI3-as.
Kérdésem annyi lenne, hogy a benne lévő 13mp-s kamerával mennyire lehet jó fényképeket csinálni? Esetleg tudnátok mutatni, linkelni, hogy milyen képek, videók készíthetőek vele?

Köszi

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#12850) bozarjoska válasza vvega30 (#12849) üzenetére


bozarjoska
őstag

itt van pár kép(az első két kép este készült, nem természetes fényben, alap beállításokkal, a harmadiknál játszottam kicsit a beállításokkal, a negyedik meg csak sima hdr), szerintem jó képeket lehet csinálni vele és van manuális beállítás amivel még jobbakat is lehet.
videózni nem szoktam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.