Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Ez nagyon tetszik, hihetetlen mire képesek a kéziszámítógépek. Bár kipróbálni nem tudom, mivel nekem csak egy csoffadt K750i-m van :DDD érdeklödve olvasom tovább. Sok sikert a folytatáshoz én nagyon várom.

(#2) Wajk


Wajk
addikt

köszönet

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#3) Balinov


Balinov
félisten

Hali,

az a baj,hogy ps bios image,khm...hogyismondjanm,nem épp legális..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) Wajk válasza Balinov (#3) üzenetére


Wajk
addikt

csak linkelve van, de ha ez is probléma, akkor átírhatom a szöveget úgy hogy, keressenek rá valamely keresőprogramban a ''Scph1001.bin''-re és kész is.

bár pár hivatalos emulátor oldalakon is láttam fennt.

ha probléma szólj és átírom ha tudom

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) Balinov válasza Wajk (#4) üzenetére


Balinov
félisten

üdv Wajk,
nekem nem baj :) ,csak nembiztos,hogy a Ph!-t vállba fogják ezért veregetni,mivel ha jól tudom,még mindíg copyright-os a ps..

neves EMU-s oldalakon majd minden esetben írják is a Disclaimer-ekben,hogy magának a konzolnak a romját ne keressétek,mer illegális,bla-bla-bla.

Amugy qrvára tetszik,kár,hogy k750-emen meg sem érdemes próbálnom...de ahogy elnézem,csak ezért érdemes lenne egy pda-ra beújjítani..minden tisztelm a fejlesztőké :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6) Wajk


Wajk
addikt

az FPSEce egy free fejlesztés, nem igazán értem mi a gond, legfőképpen törölheted is a cikket mert így semmi értelme, hogy mindennek a helyére csilalgot tettél.

ez azoknak készült akiknek Playstationjuk van és szeretnének a pocket pc-iken játszani vele. ez igen is legális akár hiszed akár nem.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#7) Dictator^


Dictator^
veterán

kib@szott nagy up.

0.10-es verzióban, onboard screenre , hogy állitod be a gombokat?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#8) katona.t


katona.t
tag

Ha kontrollert csatlakoztatok, akkor hogy állítom be az analógot?
Minden gomb megy, csak kormányozni nem tudok... :(

[ Szerkesztve ]

(#9) D-Roy


D-Roy
tag

Keresek Supporter verziót megvételre!
[link]

 Think Different.

(#10) D-Roy válasza Dictator^ (#7) üzenetére


D-Roy
tag

Ha még nem sikerült megoldani,akkor [link] elég béna videó,de a lényeg látható.

 Think Different.

(#11) danati


danati
senior tag

Szeretem ezt a programot. Most épp a GTA2-őt nyomom a telómon.
HTC Magician 416MHz @ 520MHz, 64MB RAM, WM6.5

Szinte az összes PS játék fut ezzel az emullátorral.

(#12) D-Roy válasza danati (#11) üzenetére


D-Roy
tag

Az a fura,hogy az előző telómon(htc hd)528mhz 6.1 win csak diavetítést láttam.(gondolom a processzor mag miatt)

 Think Different.

(#13) danati válasza D-Roy (#12) üzenetére


danati
senior tag

15 és 35 között mozog az fps. FPSece 0.10-et használok.

(#14) petya9208


petya9208
csendes tag

Sziasztok van egy Giga-Bite Gsmart s1205-os készülékem megcsináltam mindent lépésről lépésre felmásoltam az Fpsece mappát a gépemre elinditum az exe.-t be jön az alap menü kiválasztom a gépre felmásolt bios fájlt scph1001bin-ről van szóó én azt másoltam fel beállítom arra utánna start kiválasztom a felmásolt ISO fájlt azt is kiválasztom és kiír egy olyan hiba üzenetet hogy cd-rom initialization failed le ok-olom és kapok egy fekete képernyőt az fps-t mutatja fix 100 felett és még mutat egy ilyet 256x240 és itt meg is áll a folyamat ha valaki tud erre valami megoldást nagyon megköszönöm :) várom a válaszokat

(#15) D-Roy válasza petya9208 (#14) üzenetére


D-Roy
tag

Szia!

Szedd le a legfrissebb emulátort(0.10).
Itt nem kell a biossal sem bajlódnod,egyszerűen csak telepíteni kell a cab file-t a készüléken.
Miután feltelepült elindítod az alkalmazást,majd betallózod a ps játék lemezképét.
innen letölthető

 Think Different.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.