Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #09972224

    törölt tag

    válasz balazs1022 #2193 üzenetére

    Én szinte minden létező ROM-ot kipróbáltam már erre a telefonra, de ha viszonylag hibamentes és stabil rendszerre van szükséged, továbbra is a gyári rendszer a legjobb választás. Az egyetlen probléma vele, hogy az 5.0.2-es verzió miatt a ColorFade memory leak miatt könnyen elfogy a memória (ami egyébként sem valami sok), ezért érdemes legalább minden nap egyszer újraindítani a telefont, vagy rootolás és Xposed telepítése után, egy modullal orvosolható a probléma. Szerintem az egyetlen főzött ROM, amit megéri feltelepíteni erre a telefonra, az a Neo@zion által készített 5.1-es CM11 rendszer, de ez sem tökéletes, például ha BT hangszórót/fülest akarsz vele használni, akkor valamiért eltorzítja a hangot lejátszás közben, illetve a LED-es vaku sem működik mindig megfelelően.

    Szóval én maradtam a gyári verziónál, egyelőre root sincs rajta (az OTP netbank miatt), viszont naponta 1x újraindítással és Greenify-vel, valamint Lite-os Messengerrel egész jól működik. Kicsit régi már az 5.0.2-es verzió, de igazából a legtöbb alkalmazás még most is működik rajta, igaz, kicsit érződik a plusz memória hiánya és a (mai szemmel nézve) gyenge proci. A memory leak javítása után pedig igazából ugyanazt kapod a gyári ROM-mal is, mintha 5.1-es Androidod lenne :)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés