Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8151) tomao


tomao
tag

a transpatent témámban így néz ki a lock screen, ha ez megfelel töltsd le és rakd be a megfelelő képeket :D

az adw-ben meg átállítottam három sorosra az ikonrendezést, mert így jóval szebben rendezi ezen a kis képernyőn :P

(#8152) Z0C! válasza tomao (#8151) üzenetére


Z0C!
őstag

és ezt hogy?
valami leírást csinálhatnál :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8153) tomao válasza Z0C! (#8152) üzenetére


tomao
tag

most jut eszembe, hogy az összes valamilyen szinten átlátszó témámban ilyen a lock screen

itt a transpatent téma

letöltöd, kicsomagolod, aztán a frameworkot is kicsomagolod, megkeresed a megfelelő képeket a res mappában berakod abba a frameworkbe amelyik tetszik, szignálod berakod egy témazipbe, szignálod és kész is, ez utóbbit el is hagyhatod clockwork recoveryvel

(#8154) Z0C! válasza tomao (#8153) üzenetére


Z0C!
őstag

LP-be hogy tudom berakni? hisz ott nincs is téma...vagy csak én tudom rosszul?

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8155) tomao válasza Z0C! (#8154) üzenetére


tomao
tag

hogy mi? lp-be? :))

ez nem a launcherhez készült, hanem az alap android rendszer bizonyos külsőségeit változtatja meg, pl notibár vagy a lock screen

flasheléssel lehet felrakni

(#8156) Z0C! válasza tomao (#8155) üzenetére


Z0C!
őstag

szóval ha amit linkeltél, letöltöm, átcserélgetem a sing.bat-os eljárással szignózom és akkor azt flashelem akkor jólesz? :)

qltsar-al majd összehozzuk :)

[ Szerkesztve ]

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8157) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Nekem fent van tomao legújabb romja és azt vettem észre hogy a bejövő hívásnál a csengőhang 5 mp után eltorzul, de nem mindig. Próbáltam mp3, ogg, formátummal is.
Senki nem észlelt még ilyet? Hogy állítjátok be a csengőhangot külső progival?

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#8158) Lasy válasza tomao (#8153) üzenetére


Lasy
veterán

vagy felrakhatod rootexplorerrel is csak a framework-res.apk fájlt.

Megnézte valaki azt a leírást amit írtam,csak nem tettem közzé?

+36702778032

(#8159) elfelejtette válasza qltsar (#8147) üzenetére


elfelejtette
veterán

Bocs hogy eddig nem jelentkeztem csak dolgozni kellett. Szóval a mem karival az volt a gondom hogy a szàmitógépen nem tudtam màsolni rà kàrtyaolvasóval. (Tehàt nem a telón.)
ui. Illetve még kérdés, hogy mitől merült leva teló 12 óra alatt.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8160) trapi80


trapi80
tag

Sziasztok!

Turbo simmel használom a kütyüt, és a mai napon többen is visszajelezték, hogy nem érnek el. Tudna valaki segíteni? Köszönöm

UP: Én tudok hívást indítani.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Roland

(#8161) Z0C! válasza trapi80 (#8160) üzenetére


Z0C!
őstag

remove TurboSim. Unlock 10€ :)
és jó lesz...remélhetőleg.
sose bíztam ezekben a kártyákban, főleg a 3G, HSDPA miatt.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8162) trapi80 válasza Z0C! (#8161) üzenetére


trapi80
tag

Tudod az a baj, hogy én meg a ma legyártott készülékekben nem bízok :N és szeretném ha lenne rá garancia! Azért köszi

Üdv: Roland

(#8163) Z0C! válasza trapi80 (#8162) üzenetére


Z0C!
őstag

van rá garancia. 1év tuti.
viszont ha "hekkeled" a hálózatod az a te bajod.
10€-ért független és működik. Attól hogy TudboSim-ed van még lehetnek hálózati problémák, és ahogy írod az lett is..
a ma gyárott készülékekben nem bízol, hmm..barátom akkor van a számodra eladó( cserélek) Nokia 3310-esem, még működik, szívesen átadom a V845-d helyett.
az 5napig bírja 1 feltöltéssel, igaz FB nincsrajta meg MP3at se játszik és nem Androidos, de telefonálni ugyan úgy lehet rajta :)

ui: leejtettem a 2.emeletről, átment rajta 1 Lada és beleesett egy gödörbe, ezen kívül semmi baja nincs, működik. na? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8164) trapi80 válasza Z0C! (#8163) üzenetére


trapi80
tag

ÁÁÁÁ! Kegyetlen jó ajánlat! :C De azt hiszem kihagyom. Amúgy van egy tartalék 3100-ám, az mindig kisegít ha gáz van. Egyébként az volt a baj, hogy a beállításoknál valami prg kiszedhette a pipát a 2G hálózat mellől. Most jó! Azért köszönöm! :R

Üdv: Roland

(#8165) apuka73


apuka73
tag

csá all.nem hittem volna hogy ilyen strapabíró a teló :DD akkorát zakózott betonra hogy azt hittem dobhatom ki de semmi baja,még karcolás sem nagyon lett rajta és tökéletesen működik azóta is.ennek már egy hete :)

(#8166) Steve1207 válasza apuka73 (#8165) üzenetére


Steve1207
veterán

Valaki a Balatonban is megúsztatta már, még a megjelenése után írta a topicban és működött is rendesen, csak nem szárította ki hanem benyomta egyből és a kijelzője ha jól emlékszem zöldes-sárgás árnyalatú lett. Más aki úsztatta és kiszárította rendesen annak nem volt baja tudtommal. Ha már a "baleseteknél" tartunk eszembe jutott régebbről :D

.

(#8167) hörcsi77


hörcsi77
tag

hali
a korábban jelzett (#8034) ébresztés probléma továbbra is fennáll. sajnos 3 különböző programmal próbálok ébresztőt fújni reggel de egyik sem jelez. van valami ötlet vagy vigyem szervizbe? köszi

[ Szerkesztve ]

(#8168) Lasy válasza hörcsi77 (#8167) üzenetére


Lasy
veterán

gondolom nem kapcsoltad ki a telefont!
vagy igen?
mert akkor nem fog működni...

+36702778032

(#8169) Gatko


Gatko
csendes tag

Sziasztok. Ma érdekeset alakított a telo. 9 óra alatt 100% rol 4% ra merült le. !! Úgy, hogy majd egész nap zsebben volt. Csak pislogtam...

(#8170) oidka válasza hörcsi77 (#8167) üzenetére


oidka
tag

nekem is volt ilyen problemam, forumokat olvasgatva ilyen tanacsokat talaltam: task killerbe ignore listara rakni az ebresztot, idobeallitast manualisra allitani, megvarni, hogy magatol kapcsoljon ki a kijelzo, load monitor nevu appot teleiteni es wakelockot aktivalni..

talan az utolso (load monitor) vezethet egyedul eredmenyre, mert az megakadalyozza, hogy deep sleep-be menjen a telefon.
[a deep sleep-rol ezen az oldalon: http://developer.android.com/reference/android/os/SystemClock.html talaltam ezt: deep sleep (CPU off, display dark, device waiting for external input)]

nekem valamitol mostanaban ebreszt, de nem nyugodtam meg mert azt is olvastam, hogy valakinek 3 het utan visszajott a problema. (ugy gondolom, hogy valamelyik telepitett app ebren tarthatja a telefonom)

esetleg megoldas lehet az is, hogy google calendar-ban sms ertesitot veszel fel az ebresztes idopontjara.

de vidd csak be a szervizbe, hatha kiadnak valami frissitest :) (bar valoszinuleg csak visszarakjak az eredeti software-t..)

(#8171) Jarod1


Jarod1
addikt

létezik olyan program ami megadott időközben Repülőmódba teszi a telót? :F :F

(#8172) Jarod1


Jarod1
addikt

létezik olyan program ami megadott időközben Repülőmódba teszi a telót? :F :F

(#8173) Z0C! válasza Jarod1 (#8171) üzenetére


Z0C!
őstag

replülő mód nem, de kussbavágja időre, olyan van.
tess

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8174) hodostamas


hodostamas
addikt

setCPU és egyéb proci állító programok, és auto task killerek szoktak rossz beállítás esetén nagyon gyors akku merülést végezni. Ha ezek fent vannak, érdemes őket leszedni, ill. újra rakni a romot. (nálam csak új rom után lett jó)

(#8175) Istv@n válasza Jarod1 (#8172) üzenetére


Istv@n
aktív tag

Létezik!

Mindent tud, ami kellhet. Airlplane, wifi, hangerő ki-be kapcsolása adott időpontokban.

(#8176) Z0C!


Z0C!
őstag

Tegnap belenéztem ebbe a FrameWork.apk-ba.
létezik gyári framework? (gondolom Lasynál megvan, csak itt melóba jutott eszembe)
csak mert olyan sokat nem szeretnék változtatni, csak a lockscreen-t.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#8177) Lasy válasza Z0C! (#8176) üzenetére


Lasy
veterán

Nincsen fent nálam az eredeti, de a gépemen van mentés szerintem. :D
De az eredetit le tudod szedni a telefonodról, vagy benne van az MR-romban is. 1.1ben. :D

+36702778032

(#8178) Steve1207


Steve1207
veterán

Srácok, van új beta Winamp 0.9.2-es. Kiszedték belőle alapból a bejelölést, ami bekavart az usb csatlakozásnál, valamint van klassz kisebb widget is.

Egy kérdésem is lenne: a naptárral szinkronizálom ugyebár a gmailt, névnapok beállítva.
A problémám, hogy a gyári naptár widget csak fent írja ki a mai napot, de a névnapokat a holnapitól kezdi.
SmoothCalendart használok, a helyzet ugyanúgy adott, a következő nappal kezdi. Erre valami megoldást tudnátok, hogy az adott napit írja ki? (Régebben PureCalendar-t használtam, az teljesen jó volt, de ezek lényegesen kisebbek, nem kell annyi tudás, csak írja ki a nyavajás névnapokat, de a mai napit is)

.

(#8179) Lasy válasza Steve1207 (#8178) üzenetére


Lasy
veterán

Winamp-0.9.2.apk

+36702778032

(#8180) Debilon


Debilon
addikt

hali!

a gyári töltő 5V/400 MA

ha ez helyett autós szivargyújtóba tolható USB-s töltőt veszek ami 5V/500 MA abból lehet gond?

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#8181) pitius válasza Debilon (#8180) üzenetére


pitius
tag

Nem lesz gond. A PC-s usb is 5V/500mA-t tud. (érdekes módon mégis lasabban tölt, mintha csak szimplán a hálózatival tölteném)

...pitius...

(#8182) tomao


tomao
tag

csináltam egy új színes/átlátszó témát ha érdekel valakit próbálja ki :)

elérhetőség

fehér órával látványosabb innen szedhető patch meg minden más

(#8183) tomao válasza tomao (#8182) üzenetére


tomao
tag

már nem engedte az előzőbe berakni

bónusz kép

:))

(#8184) Bibby válasza pitius (#8181) üzenetére


Bibby
addikt

Akkor mégiscsak igazam volt hogy lassabban tölt.

Ελευθερια η θανατος

(#8185) duo válasza tomao (#8183) üzenetére


duo
őstag

tetszetős a téma :) gratula
viszont nekem alap betűtípusom van és az lelóg a baron található kék háttérről. tudsz esetleg alakítani rajta vagy pl leszedni azt a kékséget? (aztán lehet h ez csak az én nyűgöm)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#8186) tomao válasza duo (#8185) üzenetére


tomao
tag

mindenek előtt küldj egy screenshotot, hogy miként lóg le, aztán meglátjuk

csinálok fekete status barral is ha arra van igény egyébként :)

egyébként most azon vagyok, hogy eltűntessem az órát ;]

(#8187) tomao válasza tomao (#8186) üzenetére


tomao
tag

na megcsináltam egy fehér és egy nekem jobban tetsző fekete barosat

sötétről kép

link

világosról nincs kép csak link :))

(#8188) hörcsi77 válasza oidka (#8170) üzenetére


hörcsi77
tag

hali

hol találom ezt a task killert?

(#8189) hörcsi77 válasza Lasy (#8168) üzenetére


hörcsi77
tag

hali
nem kapcsoltam ki

(#8190) szlarti


szlarti
csendes tag

Nagyon kezdő androidos vagyok :)
Segítene valaki?
Ha veszek microSD-t az mp3-akat hova kell tennem rajta? Mindegy? Aztán majd megadom a telcsinek, hol van a zene?
Ha nem a Marketről letöltött alkalmazást akarok használni, akkor elég ha neten letöltöm a *.apk file-t? Felrakom a microSD-re, mondjuk a gyökérbe és utána a telcsivel megkeresem, majd rákkantintva telepítem és menni fog?
Köszi szépen előre is. :R

(#8191) qltsar válasza szlarti (#8190) üzenetére


qltsar
addikt

igazából meg is válaszoltad magadnak a kérdéseket :)

zene - én a Music, ill. MyMusic mappákat használom, de édesmindegy, mivel nem találkoztam még olyan programmal, ami ne találta volna meg a zenéimet, s általában be is lehet állítani a programokban nagyrészt, hogy melyik mappában keressen mp3makat.

telepítés - erre nem tudok mit mondani, így van ahogy leírtad :DDD, esetleg még ajánlom az Android Commander-t, ennek használatával tudsz a telefonra telepíteni a számítógépen keresztül, úgy hogy nem kell semmit csinálnod a telefonnal, csak a számítógépre kötni ;)

(#8192) burasu4


burasu4
senior tag

Angry Bird megy rajta, mert olvastam ilyet is meg olyat is, de végül nem tudtam eldönteni. :F

(#8193) szlarti válasza qltsar (#8191) üzenetére


szlarti
csendes tag

Köszi!

Akkor jól sejtettem.
Amúgy csak azért kérdeztem, nehogy tönkre vágjam a kicsikét. És lehet olyan, hogy egy apk cucc nem jól megy, vagy komoly gondot okoz? Gondlom lehet, vagy éppen a v845-re jó. Bár ahogy néztem a menüben ezeket el is lehet utólag távolítani.

(#8194) duo válasza tomao (#8187) üzenetére


duo
őstag

na ez tökéletes. (épp nincs fent shootme )de ez profi. :))

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#8195) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok.
A napokban vásároltam egy ilyen kis csodabogarat.Szokni kell,Symbian után/mellett kicsit idegen még a rendszer,bár gyorsan kifogom tanulni:) Kicsit más világ mint a 6120-as Nokiám(nem az érintőkijelző miatt elsősorban)...A Symbian akárhogy nézem,nem tudom felfogni,miért van mindenhol lehúzva az Android mellett.Kicsit "számítógépszerűbb" a 845-ös,és testre szabhatóbb(pl. a készenléti képernyő),de nem érzem annyira kiforrottnak a rendszert,mint a 6120-ason a Symbiant.Sebességre...hááát,megint a 6120-assal tudnék dobálózni,kb. egy szinten vannak.A kijelzőjét is szoknom kell,pl. álló módban a qwerty gombok elég aprócskára sikeredtek,nehéz eltalálni.A kamera jó fényviszonyok közt gyengébb a Nokia kamerájánál,de rossz fényviszonyok közt a Nokia(a vakuja miatt) szintén odaverdes neki...Akkor...Külső hangszóró...Abban is a Nokia porig alázza a kis Voda telót.Minden esetre a 845-ös a felbontáshoz(és a Nokia 2 collos kijelzőjéhez képest) szvsz. nagy kijelzője nagyon bejövős.A sebességére sem fogok panaszkodni,nekem untig elég.A 3,5-es jack csatlakozás egy okos dolog...De a lejátszó akkor sincs a toppon,bár hozza a Nokia legjobbra belőtt lejátszójának a szintjét.Szóval inkább erre sem panaszkodok.Viszont netezésre összehasonlíthatatlanul jobb a 6120-asnál(mint a HSDPA remekül működik,mint a WIFI-a WIFI az egykori N95-ösömet ízig-porig alázza mind érzékenységre,mind sebességre,valamint a kijelző mérete sem egy hanyagolható tényező).Akku harmat gyenge...Még a 6120-as után/mellett is.Mindent összevetve nem bántam meg,hogy megvettem,kezdő Androidos telefonnak tökéletes(annyira bejött,hogy tán megtartom vagy 2 évig.Majd akkor ráérek vásárolni másikat,komolyan nagyon megszerettem a kicsikét).
Megvettem,majd aznap este észrevettem,hogy van egy halott pixel a kijelzőn.Ezzel nem foglalkozok,bal alsó sarok,ezért nem fogok vele vissza szaladgálni(nekem egy pixel nem ér annyit,hogy újra írhassam be a névjegyzéket,plusz állítgassak be ismét rajta mindent).Viszont az normális dolog,hogy ha megnyomom a kijelző bármely pontját(pontosítok:megérintem,épp amennyire kell) úgy fest,mintha középen összefolynának a kristályok a kijelzőben? Ha nem normális,tényleg visszaviszem kicseréltetni,ilyet még egy telefonnál sem tapasztaltam(sem a barátnőm S5230-as Samsungjában,sem a bátyám KP502-esében).
Summázva:ajánlom mindenkinek a kicsikét,ennyi pénzért valóban remek vétel,nem bántam meg:) Ennek a telefonnak maximum a ZTE Blade tud odapörkölni ennyiért,más nem.Közel áll a Best Buy fogalmát kimerítő cuccokhoz,ennyire okos és szerethető telefonom nem sok volt(az N95-ösöm sem tudnám hozzá hasonlítani,bár a Symbian mint írtam abszolut nem rosszabb rendszer-szerintem).5230-as Nokiáért mentem a Vodához,majd 845-össel jöttem ki.Nem bántam meg.

Még egy utolsó kérdés a "kijelzősön" kívül:
MP3-mat hogy tudok küldeni,valamint fogadott zenét hogyan tudok áthelyezni az általam kiszemelt mappába?Küldenek valamit,nem tudom áthelyezni,így csengőhangként is felejtős... Köszi előre is a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8196) elfelejtette válasza zombinyul (#8195) üzenetére


elfelejtette
veterán

Hy!
Én is Symbianos Nokiáról (6630) váltottam (váltok) erre a telóra. Mivel a mobilnetet meghosszabbítva kaptam ingyen(!), így megérte, a régi teló úgyis már 5 éves volt, szóval megérett a cserére.
Kékfog kapcsolaton keresztül kapott MP3-as zenét nagy nehezen be tudtam rakni csengőhangnak úgy, hogy először hozzáadtam a lejátszási listához, majd mikor onnan nyitottam meg, akkor a felugró menüben szerepelt a "beállítás csengőhangként" menüpont. Egyszerűbb megoldást még nem találtam, bár nincs is sok időm nyomogatni 3 műszakos munka mellett (meló-otthoni teendők-pihenés)...
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#8197) drzoidberg


drzoidberg
csendes tag

Üdv !
Kezdő vagyok még az androidos telokba, 1napja vettem egy 845-t de van 1 kis hibája minden képernyő kikapcsolásnál "fehér halál" jelentkezik, lefagy és nem reagál semmire csak az akkkku ki akkkku be. Mi lehet a baja?
Segítségeteket előre is köszi:)

(#8198) Steve1207 válasza drzoidberg (#8197) üzenetére


Steve1207
veterán

Már alapból így kezdte? Gondolom semmi módosítást nem végeztél rajta (rom meg hasonlók)
Mivel még teljesen új szerintem vidd vissza az üzletbe és nézesd meg velük.
Esetleg egy gyári szoftver újrarakását megpróbálhatod, hátha használ, itt találod az instrukciókat.

[ Szerkesztve ]

.

(#8199) Brutális eb válasza Steve1207 (#8198) üzenetére


Brutális eb
addikt

3 napon belűl van azonnal vigye vissza szerintem nem érdemes szoftokkal szórakoznia.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#8200) Z0C!


Z0C!
őstag

nah látom gyűlünk..
elsősorban.

Symbian vs Android dolgora nem mondanék semmit.

Symbian. E66-om volt...jótelefon csak zárt OPrendszer mindent szignózni kellett...
nyilván nem lehet összehasonlítani a 2 OPrendszert. Aki megteszi mégis jót nemkap.
Az android és az iOS jelenleg piacvezető. A nokia már a lista végén halad.
Android nyílt forráskódu, tehát BÁRKI csinálhat bármit a rendszerrel.
ezek a hasonlítgatások nem idevalóak. Próbáld összehasonlítani a kenyeret a zsemlével...felhasználása ugyan az, viszont kinézete íze mégis más.
a programok javarészt már Androidra és iOS-re készülnek. Jó ugye most már WM7-re is.
ha a Nokia csinálna 1-2 Androidos telós szivesen visszaváltanék.
de így nekem leáldozott a Nokia pedig szivem csücske volt.
Telefonokkal foglalkozom, a tapasztalatok ezt mutatják...
hamarabb adok el 1 Androidos telót mint 1 symbianost, pedig az emberek ugye hűek 1 márkához.

Mp3 csengőhangot a RingPro progival.
aki használja a PCjén a Winampot azt kicist visszaolvasva is megtalálja telóra.
szivesen segítünk, csak kérdezzetek.

Pixelhiba. Nos kényes dolgok. Ha 1 pixelhiba is van akkor irány a shop ha 3 napon belül vagy. Hogy miért? jön a hideg és hiba hibára fog halmozni, először 1, aztán 2 majd 3 és aztán kuka a képernyődnek.

@ viszont még mindig nincs hír a V945-ről.
kénytelen leszek faggatni a huawei-t :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.