Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) BRIKLY


BRIKLY
veterán

szerk lejárt..

a jelenlegi ROM mal a linpack 4,5 MFLOPS ot mért. ez jó?

(#10552) RaZroX


RaZroX
addikt

Na felvarázsoltam a V845-re ezt a rom-ot. Hát hihetetlen mennyit gyorsult a telefon így, hogy 633mhz-en megy a proci.Mindenkinek ajánlom mert megéri! Arról nem is beszélve, hogy sokkal jobb ez a zenelejátszó ami ebben van :D

This is the way

(#10553) AMD Power


AMD Power
titán

Úgy néz ki,hogy nemsokára eladó sorba kerül a kis 845-m. Jövő nyárig van rá még garancia... mennyit érhet így kb?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#10554) gacsoi válasza AMD Power (#10553) üzenetére


gacsoi
senior tag

15-30-íg vannak fent vaterán

(#10555) (jan) válasza BRIKLY (#10550) üzenetére


(jan)
őstag

Mivel írod az ékezetes betűket ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#10556) BRIKLY válasza (jan) (#10555) üzenetére


BRIKLY
veterán

fresh zodiac fruit 5.1 gyári billentyűzete. de most felraktam a Better Keybord-ot. (marketről)

(#10557) kmarkk22 válasza BRIKLY (#10556) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

az amúgy asszem egy és ugyanaz :D csa kaz egyik fekete a másik fehér :D
#(jan) de tényleg szinte bármelyik tudja az ékezetes betűket, csak hosszan kell nyomni mint iphone-on

(#10558) AMD Power válasza gacsoi (#10554) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lenne ha 20-ban elvinnék. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#10559) gacsoi válasza AMD Power (#10558) üzenetére


gacsoi
senior tag

mit akarsz helyette????

(#10560) AMD Power válasza gacsoi (#10559) üzenetére


AMD Power
titán

Marad az Nokia N8 és mellé jön egy HTC Wildfire.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#10561) elfelejtette válasza AMD Power (#10560) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nem akarok beleszólni, de mi az, ami pluszt ad a HTC Wildfire a Voda845-höz képest? Megér ennyi plusz pénzt a kapacitív multitouch kijelző, és az 5 Megapixeles kijelző?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10562) AMD Power válasza elfelejtette (#10561) üzenetére


AMD Power
titán

Majdnem "ingyen" lesz így bőven. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#10563) elfelejtette válasza AMD Power (#10562) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ja, hát így könnyű... :DD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10564) lacafaca


lacafaca
őstag

linket valaki tudna dobni, honnan tudok romokat leszedni és esetleg jótanács, melyik jelenleg a legjobb-legsatbilabb 2.2?

thx!

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10565) elfelejtette válasza lacafaca (#10564) üzenetére


elfelejtette
veterán

ITT nézz szét.
2.2 még nem a legjobb, de vannak elég jól használható 2.1-es romok.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10566) lacafaca válasza elfelejtette (#10565) üzenetére


lacafaca
őstag

:R

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10567) attilav2 válasza sesshou (#10533) üzenetére


attilav2
őstag

Hmm...
Dpad OK (leds need fix) ez azt jelenti hogy ugyan működik a dpad de nincs a gomboknak háttérvilágítása ?

[Ez] a rom tud magyarul ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10568) attilav2 válasza RaZroX (#10519) üzenetére


attilav2
őstag

Apply sdcard: update.zip Ez a menüpont kell neked és egy update.zip-re átnevezett rom az sd gyökerében. De előtte végig kell menni a wipe-os menüpontokon mielőtt új romot raksz.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10569) petiwr


petiwr
senior tag

Fresh Zodiac Fruit 5.1 rom van fent a telefonon-on hogyan tudnám meg oldani hogy csak a be/ki kapcsoló gombra éledjen a telefon?

(#10570) elfelejtette válasza petiwr (#10569) üzenetére


elfelejtette
veterán

A key_assign.zip-et recoveryből felflesseled, akkor csak a bekapcs gombra éled.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10571) petiwr válasza elfelejtette (#10570) üzenetére


petiwr
senior tag

Esetleg egy linket tudzs adni ahl meg találom?

(#10572) AMD Power válasza elfelejtette (#10563) üzenetére


AMD Power
titán

9990Ft lesz...de ebből lejön majd a 845 eladás utáni ára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#10573) elfelejtette válasza petiwr (#10571) üzenetére


elfelejtette
veterán

Innen le tudod szedni,

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10574) petiwr


petiwr
senior tag

Fresh Zodiac Fruit 5.1 rom ban hol tudom húzni a proceszort??

(#10575) elfelejtette válasza petiwr (#10574) üzenetére


elfelejtette
veterán

SETCPU progit leszeded, azzal tudod állítani. De alapból 633MHz-en megy a gyári 528MHz helyett.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#10576) lacafaca


lacafaca
őstag

rootoltam és feltettem a leírásnak megfelelően a recoveryt. jelenleg a gyári voda rom van fenn, a következő lépésben mehet föl egy tetszőleges rom, vagy elöbb fel kell tennem mindenképp valami spec romot?

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#10577) BRIKLY válasza elfelejtette (#10575) üzenetére


BRIKLY
veterán

én nem a SETCPU-t ajánlom, hanem ---ezt---! én 710Mhz-en használom, benchmark okkal tesztelve.hiba nélkül fut. 729Mhz-en újraindult teszt közben.
a SETCPU-nak állandóan futni kell,azzal csak akkor marad meg a beállított érték, és alapból terheli is a telefont..=lassabb működés,hamarabb merülő akksi..

[ Szerkesztve ]

(#10578) bubu126 válasza attilav2 (#10567) üzenetére


bubu126
tag

Ehhez a mát igen jól működő béta froyo-hoz :http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=950491 itt található magyarítás: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=950491&page=30

[ Szerkesztve ]

Galaxy

(#10579) BRIKLY válasza bubu126 (#10578) üzenetére


BRIKLY
veterán

ezt ugye viccnek szántad? minden ROM magyar ha a telefonon van magyar nyelv!

(#10580) bubu126 válasza BRIKLY (#10579) üzenetére


bubu126
tag

Kipróbáltam, alapból nincs benne a magyar nyelv. Ott van a cím olvass utána.

Galaxy

(#10581) BRIKLY válasza bubu126 (#10580) üzenetére


BRIKLY
veterán

az XDA nekem kínai...
de én is próbáltam már onnan egy 2.2 ROM-ot.és választható volt a magyar nyelv.
ráadásul korábban egy tapasztaltabb fórumtárs írta nekem hogy minden ROM magyar,ha a telefon tud magyarul..olvass vissza kb 2 hónappal ezelőtt..
az a lényeg hogy az első indításkor a magyart kell kiválasztani. ha nem így teszel, akkor van az hogy nincs magyar nyelv.. erre pedig itt egy magyar leírás hogy hogy lehet megoldani. ugyebár nem mindenki tud angolul,németül.. (ahogy én sem)

(#10582) bubu126 válasza BRIKLY (#10581) üzenetére


bubu126
tag

Sajnos én is gyenge vagyok angolból, éppen ezért használom a chrome böngészőt (könnyű fordítás), de nem ez az érdekes. Talán az összes létező rom-ot kipróbáltam már és eddig így is volt ahogy írtad, de itt ez most nem működik. Azért linkeltem be egy lelkes "kolléga" magyarítását. És ahogy írtam ezt a romot is kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy

(#10583) BRIKLY válasza bubu126 (#10582) üzenetére


BRIKLY
veterán

a vita kedvéért nem rakom fel, mert nyilván ez is használhatatlan..
úgyhogy elfogadom a tapasztalatod.és hiszek neked. BOCS. remélem nincs harag..?

(#10584) (jan) válasza kmarkk22 (#10557) üzenetére


(jan)
őstag

Időközben rájöttem :)

aki nem ismerné annak ajánlom a tunein rádióvevő programocskát...

egy marék internetes rádiót ismer és van ébresztés funkciója, praktikus jószág :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#10585) attilav2 válasza bubu126 (#10578) üzenetére


attilav2
őstag

Van egy magyarító apk. De kell valami plusz cucc a felrakásához?

Mert vki ezt írta:
mine is already half-Hungarian
I made the APK Manager 4.9
I used apktool 1.3.1 to framework-res.apk

A fektetett mód állítólag nem megy, és a wifi nem közli a mac címet :F de ennek ellenére még is megy állítólag, lehet hogy van olyan hotspot amire így nem tudna kapcsolódni.
Olvastam pár hszt-t a fórumban és néhányan írták hogy a kamera sem megy. Ezzel még várni kell még kiforrja magát. Bár a dpad legalább megy ez jó hír.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10586) bubu126 válasza BRIKLY (#10583) üzenetére


bubu126
tag

Na ne viccelj, persze hogy nincs harag, nem is lenne miért. ;) Szépen eszmét cserélünk és ennyi. Visszatérve a rom-ra messze a legjobb az eddigiek közül, ha ez a cseh srác így folytatja lesz froyo a mi kis telefonunkra. Más nagy nevű telefon tulajdonos meg csak irigykedhet. :K

Galaxy

(#10587) BRIKLY válasza bubu126 (#10586) üzenetére


BRIKLY
veterán

hát igen! mikor kipróbáltam a 2.2-t csak lestem. valahogy így: :Y
komolyan mondom gyorsabb volt mint a testvérem LG GT540-e.
csak hát mozgásérzékelős cucc nélkül nekem nem kell. :( álló helyzetben írni képtelenség.

szerettem az LG Arénámat, de nem bántam meg hogy elcseréltem erre. :))

[ Szerkesztve ]

(#10588) (jan) válasza BRIKLY (#10577) üzenetére


(jan)
őstag

Akksi hogy bírja 710mhz-n ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#10589) BRIKLY válasza (jan) (#10588) üzenetére


BRIKLY
veterán

nem vettem észre változást az eredetihez képest. ha nem nyomkodom egész nap,akkor elmegy 3 napot.

(#10590) (jan) válasza BRIKLY (#10589) üzenetére


(jan)
őstag

Az nagyon jó!

fzf rom mennyin megy alapból ?

ja és sebsebégben mennyit dobott ? :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#10591) duo válasza BRIKLY (#10577) üzenetére


duo
őstag

pedig pl a fresh zodiac rom meg qltsar minimal obsolete romja eleve dinamikusan állítható kernellel van szerelve, tehát setcpuval be kell lőni azt csókolom. ha ráflesselsz egy külön legyártott patchet, (mint ahogy tettem azt én) fasza kis bootloop-ot kapsz (végtelen sokáig ismétlődik a bootanim) csak akksikivétellel lehet kikapcsolni és utána ügyesen lehet előhozni a recoveryt. még jó hogy volt jó belakott backupom.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#10592) BRIKLY válasza duo (#10591) üzenetére


BRIKLY
veterán

akkor ezt szépen megúsztam,mert kettőt is feltettem. először a 729mhz-et, utána a 710-est. és semmi gond vele.

(Fresh Zodiac Fruit 5.1 rom)

[ Szerkesztve ]

(#10593) bubu126 válasza BRIKLY (#10592) üzenetére


bubu126
tag

Fresh Zodiac Fruit Eclair ROM by Cedric (FZF-ROM). Nálam is ez lett a favorit, pedig az összeset kipróbáltam. A benne lévő alkalmazásokat módosítom a saját ízlésem szerint, de az alap ez.

Galaxy

(#10594) qltsar válasza duo (#10591) üzenetére


qltsar
addikt

Nem-nem! Ez így nem igaz. Az én kernelemben több módosítás is történt, mint gondolnátok. a dinamikusan állítható oc-patchem sem ugyanaz mint kallt_kaffe által készített, de az ő elve alapján vannak az órajelek beállítva. Más által készített oc-patch, illetve más ROMhoz az én oc-patchem nem használható.

Mellesleg a ROM-om alapban gyári órajelen működik (528MHz), ezután döntheti el mindenki, hogy akarja e húzni vagy sem. Én direkt nem erőltetem a felhasználót, hogy húzza a telefont, ez egyénfüggő, és nem utolsó sorban káros is lehet. Egyrészt, gyakoribb force-close, véletlenszerű újraindítások, nem beszélve arról, hogy a húzott kernel mellett kis fényerővel kicsit illúzióromboló a kijelző, mivel a háttérvilágítás nem 100%-os, így foltokat lehet rajta látni, ugyanis nem osztódik el rendesen a háttérvilágítás a kijelzőre.

Gondolom most azt kérdezitek, hogy ki használja ilyen fényerő mellett a telefont...hát vannak olyan esetek, hogy nem árt, mondjuk egy éjszakai hosszabb utazáson, vagy este az ágyban, amikor a telefonon kívül nincs más fény.

Persze valamit valamiért, némi gyorsulásért cserébe sok felhasználó használja OC-vel a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#10595) BRIKLY válasza qltsar (#10594) üzenetére


BRIKLY
veterán

én innen szedtem le az OC patch-et. most akkor hogy van ez?? hogy hogy nekem megy ezzel a ROM-mal?
egyébként én semmi érdekeset nem vettem észre. kijelző is rendesen működik,nincsenek újraindulások. 710Mhz-en használom.

(#10596) (jan)


(jan)
őstag

Uraim!

Tud valaki segíteni abban hogy ne csak piros sim kártyát tudjak belepattintani ?

a 3 betűs navigációt teszteltem tegnap... meglepődtem milyen jó, ennyi pénzért ez a telefon tényleg best buy :D

remélem nem léptem túl a határokat a hsz-el :)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#10597) duo válasza BRIKLY (#10595) üzenetére


duo
őstag

akkor szerencsés vagy, nekem a fzf-el is bootloopolt 691-es patchel. (alapon 633-on megy.
setcpuval húzva ok. de qltsar-ét jobban szeretem. csupaszabb.
@qltsar: ja, jó ennyire nem mentem bele, csak láttam hogy saját patched van ami engedi dinamikusan változtatni az órajelet. és CSAK azzal ment rendesen.és mondom én így jártam az fzf-el is. (olyanod nincs elfekvőben ehhez a romhoz ami nem setcpu-s hanem alapon felrakja 691-re, teszemazt? :D
tudom hogy már pengézel egy ideje csak gondoltam egy kérdést megér.. :U

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#10598) BRIKLY válasza (jan) (#10596) üzenetére


BRIKLY
veterán

ez engem is érdekelne! a 3 betüshez pedig dobhatnál egy linket pü-ben.

(#10599) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Hogyan tudom megoldani hogy hangosan szóljon a telefon ? Úgyértem amikor zenét hallgatok fülesen mert baromi halk.. :F

This is the way

(#10600) qltsar válasza duo (#10597) üzenetére


qltsar
addikt

nem akarok bunkó lenni, de ez a rom ugyanaz mint a teapot...de ezt már leírtam, meg mást is ezzel kapcsolatban.
használd azt a patchet ami ahhoz van.

amúgy nem muszáj setcpu-t használni, manuálisan is beállíthatod a dolgokat:

ezt /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_max_freq
és ezt /sys/devices/system/cpu/cpu0/cpufreq/scaling_min_freq

kell megszerkeszteni, és akkor nem kell setcpu.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.