Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) föccer


föccer
nagyúr

Csak azt kérdezd meg tőle, hogy miért hazudott a szemedbe, hogy semmit nem csináltak, ha telebaszták szarral? :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

"karbantartja a gépet, ÉRT hozzá"

Mi lett volna ha nem ért hozzá? :DD

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#3) ViZion válasza petipetya (#2) üzenetére


ViZion
félisten

Erre nem merek gondolni... :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#4) PH 5.5 válasza föccer (#1) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Erre rendszerint színlelt felháborodás, és egy rejtélyes harmadik fél emlegetése a reakció.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#5) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

nem értem a problémádat, én egyszer egy nagy vaxot áltam neki pro módon takarítani, az úgy belehalt, hogy áramtalanítani kellett :)

egyébként pedig javaslom tanulmányozásra a doktor house sorozatot. alapelve: a beteg mindig hazudik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Az első számú júzer szabály: Há' nem tom mi lett vele, nem csinátam semmit.
Ha az első sikertelen: Tegnap még semmi baja nem volt. (Egyszer felhívtak, hogy -megint- rossz a gép. 2 nap múlva mentem csak, akkor értem rá. Na mit mondott a júzer?)

Ergo ehhez jobb, ha hozzászoksz. Az már szakinak hiszi magát, aki be tudja írni a Wifi jelszavát. Aki pedig nem tudja beírni... az már a mesterfokú felhasználó. :D

Nyugodj békében Integra!

(#7) ViZion


ViZion
félisten

OK, h elbaszcsizta, de mondhatta volna mi történt. Neki is érdeke sztem, hogy mielőbb visszakapja a gépét... :U
Azt már tapasztaltam, h hazudnak... a gyere ki, csak a telefon nem látja a routert kiindulásból gyk. router telepítés (mert még dobozban volt), ISP papírok keresgélése, asztali gép hegesztése, okos TV állítgatása lesz. Volt, akinél bekötve a TV-t teszteltük, h van-e net (YT bekapcs...) majd jöttek a kérdések, meg a mutassam meg. Az első 10 percben ment is, de mikor láttam, h kb. semmi nem maradt meg, mondtam, h ott a manual, meg itt a kaCCSoló, aztán uccunekianyomkodásnak... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) Pttypang válasza bambano (#5) üzenetére


Pttypang
veterán

Igaza van. :)

Everybody lies.

(#9) cattus


cattus
őstag

Van egy tippem a hazugság miértjére: Tudja, hogy orbitális baromságot csinált de az egója miatt nem akarja bevallani és emiatt inkább mentegeti magát, nem akar a saját hülyesége miatt megalázott lenni önmaga és másik előtt.

Do the thing!

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"A tucatnyi anti-program így-úgy uninstallva, kipucolva minden. Az ingyenes progik helyett/mellett felrakott crackelt sz@rok leszedve. Majd a játékok..."

Tartok tőle, hogy inkább haragudni fognak, mint hálálkodni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) horush


horush
addikt

Telefonos helpdesken vagyok egy ideje, elég ismerős a szituáció. Rendkívül hozzáértő ezermester, nem megy a net, hát resetelni kell a hgw-t, mert mért ne. Rákérdezek, hogy nem volt-e resetelve-e esetleg. Mondja, hogy igen. Majd mikor utána mondom neki, hogy hát ingyen így nem fogjuk beállítani neki, akkor már elkezd összevissza hadoválni, hogy de nem volt resetelve, mert biztos csak magától felejtette el a beállításokat. Másik kedvenc: "Én informatikus vagyok (+a fiam, testvérem, barátom informatikus), minden ki lett próbálva, biztos, hogy a bejövő jellel van a baj." - Újraindítani próbálták? - "Hát azt még nem, de biztos, hogy nem az a baj, mert informatikus vagyok." :U Esetleg kicsit komolyabb számítástechnikai szakértő azt is megpróbálja, hogy kiköti a routert a hálózatból, s mondja, hogy úgy sem volt net, tehát tuti nem a router a hibás. Hoztak létre adsl csatlakozási ikont? - "Hát az mi?" :D

(#12) bambano válasza horush (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a telefonos helpdeskkel a másik véglet meg az, amikor a betelefonálóról kiderül, hogy tényleg informatikus és tényleg ért hozzá. na az a nehezített eset...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) greenity válasza bambano (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

Nem vagyok informatikus, de szerintem panaszkodtam eleget a netszolgáltatónknak, hogy tudjam, mire milyen válasz jön, és mielőtt felhívom, hogy MÁR MEGINT NINCS NET, kipróbálok mindent, jó sok lehetőség nincs: modem újraindít, akkor azért látszik-é vagy nincs. Avagy biztos a router a hibás, igen, amikor a modemből egyből 1 gépre van kötve és 25 Mega helyett 1-et ha megkapok... akkor a be sem kötött router a hibás. Ezek után is én szoktam a hülye lenni, és mikor hatszor megbeszéljük és elmesélem mi van, akkor meg szokták kérdezni, hogy mivel foglalkozom.. és akkor szoktak elhallgatni.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) ViZion válasza greenity (#13) üzenetére


ViZion
félisten

Mobilnettel volt ilyen, szerintük nálam a hiba, meg minden rendben, nem volt hibabejelentés...
Mondom reggel már én szóltam, de a szomszéddal is beszéltem, ő is bejelentette... szal. ezeket ugorjuk át. Csend. 2 hét szopcsiztatásra elismerték végül, h náluk a gond. :((( Erről sztem már írtam is régebben.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#15) maláj


maláj
őstag

nem kell virágnyelven :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.