Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#334) hobizoli válasza Evgenii (#333) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Örege latom nehez a kis agyaddal fefogni, hogy azert, mert Te egy 20percig inditgatott es a vevo erkezesekor mar mukodo gepbol vettel ki egy hikomat alaplapot, attol az meg lehetett szar, akkoris ha szerzodest dugdosol rola vkinek az orra ala???
Lasd a peldam, pont remekul ideillo. A gep mar be volt kapcsolva, amikor mentem, ujra is inditottuk es ment is. Csak hideginidtasnal volt szopo, de akkor nagyon. Sot, ha nem allt tobbet 1-2percnel, akkor full kikapcsolbol is egybol elindult. Es nem veletlen vette vissza a gyerek is szo nelkul, jol tudta o is, hogy szar, csak beprobalkozott es nem jott be. Egyebkent egy regi reggelt tag volt itt, de nem is lattam utana, hogy arulja tovabb, mert biztos beszoltam volna topikjaba...

Ugyhogy tolem a kis szerzodeset feldughatnad magadnak a seggedbe, mivel nem mentesit attol, hogy jol tudvan rola Te vmi hibas szart adj el Nekem ugyanigy, akkoris, ha nalad kiprobalva eppen jol mukodott a cucc.

A kibujos erveid meg azert rem gyengek, mert ha leontod vmivel az latszik, mivel az SMD cuccok kozul, ha vert izzadsz sem torlod ki ugy, hogy ne latszodjon -es azt pl Te is odaonthetted akar, es ezert is arulod, csak ra akarod vkire sozni... ehhez a verziohoz miccolsz?-, a masik meg, ha a fesz.emelest tudja az alaplap gyarilag is, akkor mirol beszelunk? Eleve a CPU elobb befingik meg tulmelegszik, mint az alaplap, mivel sokkal koncentraltabban van jelen a hő.

Eleve ott kezdodik, hogy vevonek ket kanyarja banja hozzad, ha mar vissza is kell mennie miatta, a masik meg, hogy pont ezert miert is rontana el direkt? Hogy ne mukodjon, es rohangalhasson utana, vagy egy masikert, megint penzt fizetve erte, amivel addig bukoban van, mivel gondolom nem te futnal oda, hogy jajaj mi lett vele... vagy igen?

Nyilvan azert veszi meg az a vki, mert szuksege van ra, nem azert, mert fudejo, torjuk le rola menet kozben ezt a kondezatort azzzeeeg... juj elromlott, vigyuk vissza jevgenyijnek

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.