Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) whisperity válasza Chipyttababy (#499) üzenetére


whisperity
tag

Az azért szép. Ennyi negatív értékelés és úgy látszik még mindig folytatja? Eléggé gyérnek tűnik az ügyintézés (vagy kenett).

(#502) Chamea2 válasza Chipyttababy (#499) üzenetére


Chamea2
tag

Pontosan ebbe a körbe tartozom, hogy álláskereső. Nálunk a regisztráció sem annyira megoldott, mert tőlünk 40-50 km-re van a munkaügyi központ 3-4 óránként járó távolsági járatokkal és óránként jövő ráckevei hévvel. Én itt lakom Szigetszentmiklós-Lakihegy közelében és főként az érettségi az, ami használható(van egy ilyen OKJ semmitmondó szakmám is, amit az állam úgy idedobott egy 2 éves képzéssel, elhelyezkedni vele ezinte nem lehet) -> Link. Én is mennék szívesebben 8 órában dolgozni, csakhogy hiába küldöm el az önéletrajzomat szakmai gyakorlat hiányában bárhová, választ nem kapok, tanfolyamot meg valamiből ki kellene fizetni. Én azért vagyok szerencsésebb helyzetben, mert az egyik szülőmnek dolgozom és sikerült megállapodni, de a másik szülőmmel akkor is folyton viszály van, hogy ki mikor kinek miből ad enni. Velem ellentétben azok viszont, akiket 18 éves korukban kitesznek(vagy otthon vannak és nem tartják el elégségesen sem, pl. kaját nem kap) a szüleik az utcára érettségi meg minden nélkül, ott viszont szinte annyi a lehetőség, hogy vagy a haverja eltartja vagy pedig beáll lopni/csalni/rabolni/stb. Ezt írtam én is(csak egy kicsit finomabban és más oldalról), hogy attól, hogy kipostolom egy adott illetőnek a komplett adatait, még nem oldódott meg egy társadalmi probléma(hanem még ráadásul jogtalan adatkezelésért engem vehetnek elő), ugyanez a helyzet a peer-to-peer kapcsolatú programoknál is, hogy nem bűntetőeljárások hadait kellene megindítani, hanem ezeket a fiatalokat minimum közmunkára elküldeni ahelyett, hogy a munkaügyi központban minden ellátás meg egyéb nélkül kapnak egy kis könyvet, ahová 3 sort be kell írni, hogy hol próbált meg az álláskereső elhelyezkedni. Attól, hogy leadom a jelentkezésemet, a jelenlegi helyzet változtatása nélkül be sem fognak hívni, mert nem kapkodnak a fiatalok után a fejvadász cégek és a munkaadók. Hiába írom be, hogy az egyik szülőmmel ezt-azt csinálom/csináltam, az senkit nem érdekel, mert a szakmai gyakorlat dominál leginkább(tanfolyamon elvégzett gyakorlat). Arról nem is beszélve, hogy csak annyit mondanak, hogy ellátás nincs, mást semmit. Most is leadtam legalább 5 helyre a jelentkezésemet önéletrajzzal és motivációs levéllel és néma csönd, hulla szag. Szóval a csalókat lehet szűrni, de konkrét megoldások nélkül teljesen felesleges.

Apropó: zárt rendszer
A Vaterán adtam el korábban, azért is nincsenek részben anyagi gondjaim. Tapasztalat, hogy a zárt rendszer nem old meg semmit. Ott ráadásul számlaszám aktiválás is van. Ez nem csak úgy néz ki, ahogy itt a ph!-n gondolják, hogy elküldöm a számlára a pénzt és csak a forrás nevet ellenőrzik le, hanem ott konkrétan kezdetnek a teljes számlaszámot is be kell ütni és utána kell elküldeni a pénzt, ezek után az is ellenőrzésre kerül, hogy arról a számláról ment-e el a pénz. Engem legalábbis úgy ellenőriztek korábban, a portál szerkezete ilyen volt. Attól, hogy fizetős ez a portál, Kaller1 és a többi modi/tulaj csak annyit fog elérni, mint az aukciós portálok, hogy a csaló a jutalékot sem fogja megfizetni(vagy azt is lopott pénzből fizeti meg). A portáloknál a csalók jelentős részét azért is keresik állítólag, mert a jutalékot sem fizették ki. Tudnék én belinkelni csalókat, de nem teszem, mert felesleges, van egy pár, olyan is volt, hogy hajlék nélküliek számlájára utaltatnak pénzt.

Egyébként nálad a pont, mert csak olyan tud csalást véghez vinni, akinek nincs munkája, mert feltételezem, hogy megfelelő hajléktalant keresni megfelelő ismerősi kapcsolat mellett elég időigényes dolog, tehát aki akár esetenként is dolgozik, napjában többször(mint pl. én is), annak nincs ideje ilyennel foglalkozni.

(#504) Zohan


Zohan
senior tag

sziasztok..
Nem tudom ezt hova irjam le vagy kitől hol kérhetnék tanácsot de várom a segitségeteket az ügyben..
Nos adott egy PH-s tag 8 napos reg ez alapján 0 piros 0 fekete stb.. és a VGA amit eladna Asus radeon 5870 elvileg ipon garival
Van egy VGA-ja lényeg h én adom az enyémet meg +20k-t megállapodtunk de ő mondta h elküldi utánvéttel 18kért (mert irtam neki h most csak ennyim van) letesztelem és ha franko meg a gari papirja is rendben (iponos gari) akkor elküldöm az enyémet + 2k-t.
mondtam is hogy akokr rendben minden franko ezzel még nem is lett volna gond.. de irtam neki másnap reggel nagyon reggel 05:58 kor hogy azért mielőtt postára vágja egy képet mégiscsak dobjon már az árurol meg a gari papirrol, mert ha nincs egyértelmű a dolog...
délben irt hogy jajjj sajnos már feladta a csomagot..
egyéb: Néztem adatlapját van tel szám meg email is..
email cime: concretcomputerkft@gmail.com
természetesen ilyen céget mint az előtag egyetlen cégkereő sem dobta ki találatként
tel szám meg nyilván rejtett mert a szolgáltató lapján nincs találat a telszámra..
szóval akkor most szerintetek ilyenkor vegyem át a csomagot és bukjak esetleg 18k-t
vagy haggyam a francba vagy mit csináljak .. ötleteket várok..
sajnos erre a post-ra azért van szükség mert egyre több az átverés és nem csak itt.
ha rossz hely topicba irtam volna elnézést kérek de nem találtam a megfelelő tpoicot...

:R :R

[ Szerkesztve ]

Cooler Master, Asus & Corsair User - Powered By AMD

(#505) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Nigériai csalás
Ritkán, de előfordulhat, hogy angolul vagy fordítógépes magyarsággal szólítanak meg e-mailben (nagyon ritkán privát üzenetben), hogy küldd el postán portékádat, majd azt követően átutalással kapod meg a pénzed. Postázás után természetesen az eladónak nyoma vész. Olykor azt mondják, elutalták a pénzt neked előre, küldd a terméket (azonban az átutalásról hamisított bizonyítékot küldenek).

Kalandor, raeros napi modelrasaid elott, kozben vagy utan, valaha ezt ki fogod javitani vegre, vagy en -mint elado- tenyleg eltunok a csomag feladasa utan...?
Mert ennek igy SEMMI ertelme, ahogy leirtad.

több drón kell ;P

(#507) Tüzi

Ha a javamat akarják, az nekem jó nem? :DDD

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#508) PHM válasza Tüzi (#507) üzenetére


PHM
addikt

Nem a javadat, a javaidat. Nem mindegy. :)

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#509) Tüzi válasza PHM (#508) üzenetére

Új idők, új módszerek a csalók kezében, csak egy nem változik: a javadat akarják, légy résen!
:D

bocs :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#510) H.Ezredes válasza Zohan (#504) üzenetére


H.Ezredes
őstag

NE VEDD ÁT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Inkább te ne bukj pénzt de amiket leírtál az alapján sem sejthetsz semmi jót tehát véletlen se vedd át

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#511) PHM válasza Tüzi (#509) üzenetére


PHM
addikt

Tudom, hogy az elírás miatt írtad azt, amit, be én meg a Te
hozzászólásodra reagáltam. Nem tudtam kihagyni a poént, na. :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#514) matyiGo


matyiGo
aktív tag

ha egy picit is kétesnek tűnik az üzlet én simán be szoktam kérni az iwiw facebook profilt, aztá azon rendezzük. volt olyan aki azt mondta hogy nem, mondtam is neki hogy akkor csokkolom van.

(#515) donkadavid


donkadavid
tag

Sziasztok :)

Én csak azt nem értem hogy egyeseknek miért éri meg az hogy szerencsétlen ember felad a postán egy csomagot utánvéttel, előtte persze mindent lebeszéltek és utána arra nem képes hogy kimenjen a kapuig és átvegye a csomagot, ami ráadásul nem volt egy hu de drága csomag ( 7e), aztán sokadjára a 10. számra 1 hét után felveszi a barátnője a telefont és közli hogy a barátja ( akinek a csomagot kellett volna átvenni) alszik és hivja visza később...na azóta is hívja...mi ebbe a jó??? Valaki magyarázza el könyörgöm!

(#516) tuser válasza matyiGo (#514) üzenetére


tuser
aktív tag

Akkor elég szűk körben üzletelhetsz. :D

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#517) Chamea2 válasza matyiGo (#514) üzenetére


Chamea2
tag

mert aztán azokon a portálokon nagyon nem lehet könnyen kamu adatlapot csinálni :W

[ Szerkesztve ]

(#518) matyiGo válasza Chamea2 (#517) üzenetére


matyiGo
aktív tag

azért azt ki lehet szúrni hogymelyik kamu

(#519) tuser válasza matyiGo (#518) üzenetére


tuser
aktív tag

Hajrá. :U

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#520) Chamea2 válasza matyiGo (#518) üzenetére


Chamea2
tag

Jaja, nagyon, főleg, ha kamu fotókat is használ az illető...

(#521) dzso22


dzso22
senior tag

Én biztosra megyek ha vásárolok. Megnézem előtte hogy mennyi hozzászólása van piaci oldalon és mennyi meghirdetett terméke volt eddig az illetőnek.
Majd PH megbízhatóság ahol minimum 5 pozitív értékelést várok.
Ezután meglesem hátha Vaterán be van regisztrálva és leellenőrzöm az ottani értékeléseit is.
Ha valami "hibádzik" Csak személyes átvétellel folytatom vele az üzletelést úgy hogy ki is lehessen próbálni a meghirdetett árut. Ha esetleg ez nem megoldható akkor a portéka a tulajánál is marad. Akármennyire is olcsó vagy akármennyire is kell inkább lemondok róla minthogy károm legyen a későbbiekben belőle.

[ Szerkesztve ]

A legfontosabb,hogy a kacsák előtt mindíg legyen víz!

(#522) Blom válasza dzso22 (#521) üzenetére


Blom
aktív tag

egészen jó amit csinálsz ezután én is így teszek, mert már volt példa, hogy ráfáztam.

(#523) #32577792


#32577792
törölt tag

tessék figyelni [genius182] tagra
meghirdetett pár terméket (2db 1155-ös lapot és egy i5-2330-as procit) megalkudtunk procira és lapra, kimondottan alacsony áron, személyes átvételre. Ehhez utazni kellett volna, de rendben. Többször kértem el a telszámát, folyamatosan volt fenn, nem adta meg. További kérdéseimre sem válaszolt. A másik lapot egy másik tag foglalta le, kért képeket róla, küldött is, egy külföldi teszt oldalról szedte le és küldte el neki, mintha az lenne az övé.
Egyéb fura dolgok is felmerültek: 1 hónapja vásárolta őket ipon-ban és 2 év garit mondott, holott mindre 3 év van az Iponnál..
Tehát tessék vele vigyázni, Tatabányai, név és számlaszámot is tudok adni, privátban!

[ Szerkesztve ]

(#524) electrodoki válasza #32577792 (#523) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Egy napja regelt! Az ilyenekkel alapból vigyázni kell!!!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#525) petiro válasza #32577792 (#523) üzenetére


petiro
csendes tag

Üdv,
Ezek szerint nem jött össze az üzlet. :) Én is írtam neki és ajánlatot tettem, de azonnal gyanússá vált, hogy nem válaszolt egy bejegyzésemre sem. Ugyanazt a két terméket akartam mint te. Engem már egyszer átvágtak egy videokártyával idén februárban, ha a nevet és számlaszámot megküldöd, megnézem, hogy esetleg van-e hasonlóság az esetek között. Én akkor 20e Ft-ot utaltam. Persze, gondolom sejted, hogy a kártya soha nem érkezett meg.
Üdv

A hozzáállás fél siker! Törekedj az üzenetre válaszolni, az üzlet alapja a kommunikáció!

(#526) almafa42


almafa42
aktív tag

http://hardverapro.hu/tag/t_szep.html

Uzletelt az illetovel mar valaki? Osregi tag, megbizhatonak tunik.
Egy honapja vettem tole egy 6870-et. Azota nem igazan elerheto, apr11 ota be sem logolt. Tatabanyai o is.

Termeszetesen a kartyaval problemaim vannak, de nem valaszol a srac - ertelemszeruen, ha be sem lep.

En meg bizakodok, hogya csak valami dolga van, ezert erdeklodnek, hogy van-e valakinek tapasztalata vele kapcsolatban.

(#527) böske bátyád válasza #32577792 (#523) üzenetére


böske bátyád
csendes tag

én a videókártyára pályáztam nekem megadott telszámot számlaszámot mindent kedden megyek is a rendőrségre mert elutaltam neki 15000 forintot
valamint emailt írtam neki válaszolt és miután írta hogy elküldte törölte az email címét

(#528) #32577792 válasza böske bátyád (#527) üzenetére


#32577792
törölt tag

fel kell jelenteni
számlaszám alapján azonnal meglesz

(#529) böske bátyád


böske bátyád
csendes tag

persze megadta a számlaszámot kedden megyek is a rendőrségre
mellesleg most nyomtathatom ki a bizonylatot meg a privát beszélgetést meg a hírdetését bizonyítékok gyanánt

(#530) #32577792 válasza böske bátyád (#529) üzenetére


#32577792
törölt tag

anno nekem elég volt pendrivra menteni és onnan átmásolták

(#531) böske bátyád


böske bátyád
csendes tag

én is arra gondoltam de biztos ami biztos kinyomtatom

(#532) ak05 válasza electrodoki (#524) üzenetére


ak05
tag

sziasztok én két napja regelt sráctól tervezek vásárolni,garis terméket adna mennyire kell tartanom tőle?semmi adat nincs megadva az adtalapján az email címe kivételével :F

[ Szerkesztve ]

(#533) mukiyou


mukiyou
csendes tag

Sziasztok!

Ha valakinek volt már dolga mester.01 tagggal, kérem jelentkezzen nálam priviben. Február végén küldtem javitásra egy gtx285-ös kártyát neki, erre a hirdetésre. Március 17-én jelezte, hogy kész a kártya és elkért 6ezer FT-ot javításra, melyet másnap utaltam is postaköltséggel együtt.
Azóta sem kaptam meg a kártyát, csak fűt-fát igérgetett. A hírdetése mint látható már inaktív lett.Telefonszáma már hónapok óta nem kapcsolható, illetve már többször behazudta, hogy postára adta a kártyát. Azóta sem láttam a kártyát, se a postára adásról bármi bizonyítékot. :(((
Részemről egy utosó felszólító levelet is kiküldtem a címre, ahova a kártyát postáztam, mert hiszen a magyar jog nem ismer olyat, hogy elektronikus levél (ergo az ilyen jellegü megkereséseim ezzel kapcsolatban a rendőröknek nem döntőek). Mivel erősen gyanítom, hogy szélhámos, kérem aki esetleg volt már vele kapcslatban, esetleg ismeri is személyesen, jeletkezzen nálam.
Ugyanis, amennyiben a tértivevényes levelemre nem kapok érdemi választ, feljelentést teszek ellene. :W

Én a helyetekben elkerülném a tagot, ha nem akartok egy nagy halom gondot a nyakatokba kapni.

(#534) Petya721


Petya721
csendes tag

Sziasztok
Hol tudok itt jelenteni csalót?
Nevét beírni hogy ne vegyenek tőle? Vagy valamiféle linket hogy tudják az emberek, mert beleszaladtam egybe...

(#535) kenwood3 válasza Petya721 (#534) üzenetére


kenwood3
őstag

Itt [link]

Mi az az ekezet dragasag??

(#536) Xezs


Xezs
tag

Olvasva a hozzászólásokat, egy kérdés merül fel bennem: mi a fene van Tatabányán? Minden bűnöző odaköltözött?

(#537) x360elite válasza Xezs (#536) üzenetére


x360elite
őstag

Sziasztok.

Nem tudom, hogy ti mit gondoltok, de nekem ki nyílik a bicska a zsebemben, ha ilyen mocskos csalóba botlok. Egyszerűen nem tudom tolerálni, ha más (nehezen) megkeresett pénzével játszik valaki... :((( Munkatáborba az ilyenekkel...

Xbox series - Xbox one - Xbox 360 konzolok, kontrollerek és egyéb tartozékok szakszerű, gyors javítása GARANCIÁVAL!!!

(#538) djdaniel válasza x360elite (#537) üzenetére


djdaniel
senior tag

Üdv!
Hát igen, elég undorító dolog átverni a jóhiszemű embereket, 8 órát lehúznak azért a kevés pénzért, sokan egyik napról a másikra élnek, és akkor jönnek a csalók, akik nem dolgoznak... a csóró ember átutalja a pénzt, se termék se pénz.
Én ezért veszek mindent személyesen, hiába drágább például, de legalább nem vernek át.
Sajnos itt ph-én mondjuk az xy megkéri az egyik haverját hogy kérjen egy pirosat... neki, nah manapság már ebbe se lehet bízni.

(#539) norci84 válasza Zohan (#504) üzenetére


norci84
tag

Lehetséges,hogy ez a tag pc bontó néven fosztott ki pár jóhiszemű embert a facen,köztük engem is megrövidítve 14ezerrel!!Gyanús!Van esetleg címed,vagy telszámod tőle?8-an jelentették fel az illetőt,de faceről már törölte is magát!Ha adsz elérhetőségét kiderül,hogy ő e az illető,csak az email cím lett ismerős,amit leírtál!

[ Szerkesztve ]

"Akinek van miért élnie, szinte minden hogyant ki tud bírni."-Nietzsche Értékelésem a régi rendszerben: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=norci84&submit=

(#540) hbfj


hbfj
csendes tag

Ha nem ide tartozik,akkor töröljétek ,de azért gondoltam leírom ,hogy Neddie90 hogy vert át e hirdetés kapcsán .
Privátban keresett ,a teljes üzlet ott zajlott ,ha valakit érdekel a beszélgetést meg tudom mutatni . elküldtem neki a kért kijelzőt,amin az érintőképernyő törött volt,de kifejezetten így is kérte ennek tudatában . Mivel gyorsan kellett neki és hajlandó volt kifizetni érte a kért 5.000 Ft-os árat ,postára adtam és vártam az utalást. Visszaigazolta,hogy megérkezett ,jöttek a magyarázkodások,hogy majd hétfőn lesz pénze ..stb..aztán már nem is válaszolt a privát üzenetekre ... Jelenleg itt tartunk . Látom,hogy elolvasta az üzeneteimet ,de nem válaszol .

A srác Budapesten lakik ,a 20. kerületben(pontos cím kérésre) Szemesi János a neve és 303284036 a telefonszáma.

Erősen WARNING kategória,messze kerüljétek el !!

(#541) CoolMan válasza hbfj (#540) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

A Jelentsd a csalókat és a rossz üzletfeleket (csak érintettek írjanak, lásd 1. hsz!) topicba írd meg, mert oda való.
Arra is ügyelj, hogy privátot nem hozhatsz nyilvánosságra, a másik fél beleegyezése nélkül.

(#542) hbfj válasza CoolMan (#541) üzenetére


hbfj
csendes tag

Köszi,ezt a topicot kerestem pontosan (és nem találtam eddig :) ).

(#543) Jakesz


Jakesz
őstag

Korábban már biztos felvetették ezt a témát, de hogy most ezt az előreutalásos mizériát privátban is megkaptuk, meg szeretném tudni ennek a magyarázatát. Azaz miért jobb, ha a csaló az értéktárgyat nyúlja le pénz helyett?

(#544) JSaN válasza Jakesz (#543) üzenetére


JSaN
addikt

Azert nyilvan a postas vagy a futar sem adja ugy oda az utanveteli csomagot, hogy elotte nem fizetett. Igy sokkal kisebb a kockazat mint az elore utalasnal.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#545) Jorus válasza JSaN (#544) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha az eladó csaló, bármit tehet a dobozba a termék helyett, tehát hiába fizetsz utánvéttel, a Posta át fogja neki adni az utánvét összegét. Ha meg a vevő a csaló, mondhatja, hogy nem a vásárolt termék volt a dobozban, és kéri vissza a pénzt. Tehát az utánvét/futár ugyanott van - ebből a szempontból - mint az előreutalás. Távkereskedésnél vkinek meg kell bíznia a másikban. Ha az eladó megbízik a vevőben, akkor feladja a motyót, majd a vevő átveszi, és utalja a pénzt. Ha a vevő megbízik az eladóban, akkor előreutal (esetleg ugyanezek részletekben). Nincs jó megoldás, ezért is üzletelek csak személyesen, vagy ismerősökön keresztül.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#546) Jakesz válasza Jorus (#545) üzenetére


Jakesz
őstag

Hát ez az. Nincs értelme ennek az egésznek. Hatásosabb elmélet lenne, ha a rangok megnézését hangoztatnák, miszerint például az újoncok tegyék meg az első lépést. Persze sok esetben ez sem mindig jó, amikor pl 2 újonc akar üzletelni, de már volt olyan is, hogy egy fanatikus tag vagy még magasabb szintű tag követett el csalást. Szóval tényleg nincs erre jó megoldás, teljes mértékben rizikó ez a távüzletelés. Csak azt nem értem, hogy miért nyomatják orrba-szájba, hogy semmiképpen ne utaljunk előre, amikor a másik fél ugyanannyi eséllyel tudna átvágni és még lenyomozni sem lenne egyszerűbb az illetőt.

(#547) bijesz


bijesz
aktív tag

Szerintem nagyon meggondolatlan ez a levél a PH részéről.

Először is ez csak a vevőket védi az eladó csalókkal szemben, illetve az ellen sem teljesen, elöttem kifejtették.

Másrészről az előre utalás esetén ismert a bankszámlaszám és az alapján felgöngyölíthető az ügy.

Ha pl én elküldöm a cuccomat, azzal, hogy utólag utalják a zsét és nem utalják akkor ugyanott vagyunk ahol most csak fordítva történt a csalás. Utánvét pedig a bizalmatlanság miatt ugyanúgy nem játszhat, ráadásul plussz költség.

Pl itt vagyok én közel tíz éves reg. és azért ne utaljanak előre, mert a PH-n azt írták soha ne utaljanak előre. :F :N :DDD :W

(#548) Dano26


Dano26
tag

Sheldon Co. val vigyázzatok, 1 terrás 0 % kondis vinyót hozott,még egy garancialevelet is mellékelt!
Utólag visszanézve nem az első nickje!
Olcsón hirdet valamit és egy másik nickkel futattja a saját cuccát!

[ Szerkesztve ]

Dano26 felhasználónak 38 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#549) Chamea2 válasza Dano26 (#548) üzenetére


Chamea2
tag

Hahaha, ez jóóó... ...legalább értékeli is saját magát? Volt már olyan, aki teszveszen negatívot is adott saját magának mondván, hogy "felelőtlen vásárló és nem képes átvenni a cuccot, amit megrendelt" :DDD :C :R . Über brutál volt.

Csak ezt nem tudom, hogy hogyan tudja megcsinálni ezt itt. Azért, mert Vaterán valamilyen módon szűrik azt, hogyha valaki bólogat írásban a saját úgymond originál felhasználónevének, akkor meg tudják állapítani IP-ből meg egyéb adatokból és jelleg dolgokból(kilépés-belépés, stb.), hogy ő 1 és ugyanaz. Ide is kellene valamilyen erősebb szűrés erre, hogy 1 nick 1 felhasználó, megállapítva azt, hogy 1 család netezik vagy pedig 1 felhasználó(mondjuk egy család nem helyesel a másiknak meg nem kommunikál hirdetés alatt, mert személyesen is meg tudják beszélni a dolgokat).

[ Szerkesztve ]

(#550) botosmark


botosmark
csendes tag

Sziasztok abban Szeretném Segitségeteket Kérni hogy működik az hogy én Lelkes ujonc legyek vagy annál nagyon ? mivel csak most Regisztráltam Magam be ere az oldara és nem szeretnék hülyeségeket irogatni! és mi az a Szakmai hozzá szolás ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.