Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) kukinyo


kukinyo
addikt

(#2202) Timocicu


Timocicu
aktív tag

KETTŐS ÉLETET ÉL VV ALEXA

Alexa idegesítő nevetésével és szélsőséges viselkedésével azonnal megosztotta a nézőket. Bár 11 nap után távoznia kellett, élete gyökeresen megváltozott.

VV6: Ez Alexa véleménye a VV-szerelmekről

Az érzékeny lány minden szerelmet őszintének talált bent, hisz a romantika erejében

SZEXI: Íme Alexa buja idomai

VV Alexa, a hatos széria első kiesője mély nyomot hagyott maga után a hallójáratainkban. Fotói egész biztos a retinánkba is beleég.

Kettős életet él VV Alexa

Alexa idegesítő nevetésével és szélsőséges viselkedésével azonnal megosztotta a nézőket. Bár 11 nap után távoznia kellett, élete gyökeresen megváltozott.

A VV5 NAGYÁGYÚI ÉRTÉKELTÉK A JELENLEGI VILLA-VISZONYOKAT

VV Vera, Gergő és Attila először az általunk kiválasztott 10 legjobb, legérdekesebb jelenetet nézte vissza a hatodik szériából.

Attila hosszasan sorolta az általa szemrevételezett hasonlóságokat: Gergő egy kis ollóért volt oda, Zsolt pedig a mini zoknijáért, amibe ugye Simon egy félig megrágott almát rakott. Zsoltot barátnője ejtette ki Dorka miatt, Gergőnél viszont fordítva volt a helyzet. Ő Seherezádéval szűrte össze a levet, emiatt pedig a lányt dobta ki barátja egy videó üzenetben. Attila csak részben ért egyet a nézőkkel Simon kizárásával kapcsolatban.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2203) Glaz-dozfhut válasza Timocicu (#2196) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

"Aurelio romantikus helikoptere."
Ez egy nagyon beteg állat. Mégis milyen reakciót várt? Valami mélyenszántó beszélgetést akart ebből kerekíteni? :O

- Glaz-doz-fhut -

(#2204) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Iza vérét adta az erotikus naptárfotókért - 2014-02-06

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2205) Timocicu válasza Glaz-dozfhut (#2203) üzenetére


Timocicu
aktív tag

De Dáviddal? Ők ketten voltak a szobában ... :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2206) Glaz-dozfhut válasza Timocicu (#2205) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ezek szerint.. épp ezért bizarr.

- Glaz-doz-fhut -

(#2207) Timocicu válasza Glaz-dozfhut (#2206) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem Neki már mindegy lenne, csak betegye valami meleg lyukba ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2208) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez vótmá?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2209) Timocicu válasza Vakegérke (#2208) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem igen, de nagyon nagy ... :K :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2210) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Béluska is felkerült Adél után ...

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2211) lacy86 válasza Timocicu (#2210) üzenetére


lacy86
addikt

... de minek :W

(#2212) Timocicu válasza lacy86 (#2211) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:U ezt mondanám én is ... :C

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2213) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mai működő stream

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2214) Timocicu válasza Vakegérke (#2213) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Teljesen kivételesen jó a tegnapi :C :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2215) Vakegérke válasza Timocicu (#2214) üzenetére


Vakegérke
veterán

Linkelnéd? Nálam ez a tegnapi, és nem működik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2216) Timocicu válasza Vakegérke (#2215) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem ua, mint a Te linked ... :K [link]

Innen ;)

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2217) Vakegérke válasza Timocicu (#2216) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, akkor lekéstem valahonnan, de csak jót akartam. :B
VV Attila oldaláról szedtem le a linket, ezek szerint fölöslegesen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2218) Timocicu válasza Vakegérke (#2217) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Dehoooogy felesleges! ;)

Úgy is kérdés minden este és ritka, ha jó két nap is, nem? :F

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2219) Vakegérke válasza Timocicu (#2218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm szép szavaid, kedves vigaszod. :)

No, el is kezdődött az adás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2220) Timocicu


Timocicu
aktív tag

KIEMELT HÍREK:

VV SIMON JÓTÉKONY CÉLRA FORDÍTJA A HÍRNEVÉT

Simonság, okoskodás és rengeteg szeretet van Ibrányban. Hála Simonnak, aki miután kidobták a Villából - vagy ahogyan ő fogalmaz, a villabéli csodabogár irtás után- most a szülői házban nyalogatja a sebeit.

VV SIMON: „Megdöbbentett az emberi rosszindulat”

Azt mondta, megdöbbentették a róla szóló cikkek. Nem vágták ki az orvosiról, nem szorul pszichiátriai kezelésre és naponta tisztálkodik. A Charlotte-ról megjelent híreken azonban egyáltalán nem lepődött meg. Nem szégyelli, sőt feleségül szeretné venni a lányt.

Családja szerint Viki egyértelműen rászállt Simonra, amit a fiú már nem bírt és robbant. Bár a nézők szerint ez a pólórángatás olyan volt, mintha bántalmazta volna Vikit, ennek ellenére ők biztosak benne, hogy soha nem ütne meg egy nőt.

Szülővárosában egyszerűen imádják. Nem tud úgy kimenni az utcára, hogy ne rohamozzák meg a rajongók és a régi ismerősök. Tudja, hogy nagyon elszúrta, hiszen akár meg is nyerhette volna a játékot. De ha már így alakult, szeretné kihasználni a hírnév adta lehetőségeket. A közeli jövőben Budapestre költözik, hogy beteg gyerekeknek és hajléktalanoknak segítsen.

VV Simon jótékony célra fordítja a hírnevét

A ValóVilág csodabogara otthonában mesélt Villabeli élményeiről. Bemutatta családját, akik nagyon büszkék Simonra.

VV SIMON: „Megdöbbentett az emberi rosszindulat”

Simon apukája büszke fiára, ahogyan ő fogalmazott, jó mulatság, férfi munka volt, ahogyan Simon a Villában viselkedett. Szerinte fia egy országot hódított meg.

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2221) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Viki ismét kellemesen alakít. Bár Iza megkérte rá, nem vigyázott a kajájára. Ez egy dolog, de még jól is mulat ezen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2222) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Fuuuuuuu de verném szájba ezt a nyomorultat... mennyire buta ez a leányzó..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2223) runner 125 válasza Motion_Blur (#2222) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

Péklapáttal, de úgy h a fal adja neki a másikat.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2224) Timocicu válasza Vakegérke (#2221) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hozza a formáját . :K

#2219: Ez csak természetes. ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2225) kukinyo válasza Vakegérke (#2221) üzenetére


kukinyo
addikt

Egyre undorítóbb az a lány.
Remélem minél előbb belesétál a saját csapdájába.

(#2226) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Charlotte arcán nem tükröződik bánat párja elvesztése miatt. No persze, kárpótolta eddig más, most meg a szoli.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2227) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Komolyan ennyire meg kell őrülni egy szolárium gépért? :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2228) runner 125 válasza Motion_Blur (#2227) üzenetére


runner 125
nagyúr

Számomra a legmegdöbbentőbb, h a csávók vannak oda érte.

Ilyenek a pávák.

_

Nah, Krisztián nagy feladat elé néz, vajon úgy fog menni neki, mint az általános 8 osztálya?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2229) Timocicu válasza runner 125 (#2228) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Jól fésült Józsigyerek ... meg is nyilvánult . :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2230) runner 125


runner 125
nagyúr

"Udvarolj neki! Vigyél neki egy banánt, vigyél neki egy almát".

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2231) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávid elkezdett mesterkedni. Nincs ehhez még korán?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2232) Timocicu válasza runner 125 (#2230) üzenetére


Timocicu
aktív tag

De nem vágja, hogy mit mondott Neki Dávid ... :N

Vakegérke: Élni próbál az esetleges lehetőséggel. Rárepül Zsófikára. :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2233) C4mp3r válasza runner 125 (#2230) üzenetére


C4mp3r
addikt

zsenialis, lehet meg orulnek is neki ha ennyire egyszeruen lennek kepes latni a vilagot :D

#2227) Motion_Blur ez az ujgeneracios prolik mostani alma/kedvelt jatekszere. nem hinnem, hogy sok erdeklodest keltett volna ha bekuldenek par konyvet vagy egy teleszkopot

[ Szerkesztve ]

(#2234) Motion_Blur válasza runner 125 (#2230) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#2235) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ne is haragudjatok, de mi ez????????

Foltos a sonka???? Jaaaajj nem fekhetek be a csöves koporsóba! Vagy jaj de jó volt a gyönyörű bőrömnek, illetve, VIGYÉNEKI BANÁNTOTAT....

Úgy vágnám nyakon a fiam, hogy a fal adná a másikat Neki.

Egyszerűen szégyen!

(#2236) Vakegérke válasza Timocicu (#2232) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ám tegye. Aurelio nagyfiúcska majd megkérdőjelezi a dolgot. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2237) antikomcsi válasza Vakegérke (#2236) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Megkérdőjelezi a francot, majd megy és elsírja valakinek, hogy őt ez a gyerek hátba szúrta....

(#2238) runner 125 válasza Timocicu (#2232) üzenetére


runner 125
nagyúr

Dávid rosszul közelítette meg a témát.

Így biztos megértette volna:

"Figyemán Kisztián báttya, az elviselhetetlen természetű Iza kocát puhatold mán kicsit, hogy beférkőzz az almába, mert szeretném, h Zsófi koca mellettem kössön ki... érted báttya na.., szeretném ha lefejne."

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2239) runner 125 válasza Motion_Blur (#2234) üzenetére


runner 125
nagyúr

:D

Ez jó volt.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2240) Timocicu válasza runner 125 (#2238) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Na ez az érthető, egyenes beszéd. :C :DD

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2241) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez a Dorka is egy óvodás, Zsoltnál pedig hiányzik az az élettapasztalat, ami 15 év múlva lesz meg neki.

(#2242) C4mp3r


C4mp3r
addikt

zsolka... jol van bencus hozod a formad megint :))

(#2243) Timocicu


Timocicu
aktív tag

A nagy sonka botrány! - 2014-02-06

Aurelio a fenekével büntetett - 2014-02-06

Krisztián szerint banán kell a nőknek - 2014-02-06

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2244) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávid rafkós. Nem mondta Zsófinak, hogy ő tetszik neki a legjobban, de ködösen utalt rá. Meglepett ezzel a húzásával, hiszen hízeleghetett volna neki, mégsem tette. Úgy gondolom, "megágyazott" kettőjüknek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2245) runner 125 válasza Vakegérke (#2244) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha, vitt volna neki egy almát meg egy banánt már rég "járnának", .. hülye ez a Dávid.

;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2246) Glaz-dozfhut


Glaz-dozfhut
őstag

Nekem ez a holnapi előzetes, Zsolt beszélgetése Zsófival, nagyon megrendezettnek tűnik. Szerintem rossz színész a srác és amikor nem őszinte, kicsit más hangszínnen beszél.

[ Szerkesztve ]

- Glaz-doz-fhut -

(#2247) dragonfx válasza Vakegérke (#2208) üzenetére


dragonfx
veterán

tegnap találtam rá youtube bexarás.... :C

ma aurelio szoli seggkenőcsőzése odaverős volt..
na meg a krisztián...hát ha tetszik vigyél neki valamit..vigyél neki egy banánt.... :C szétröhögtem magam... :DD

de azért iza se semmi egy pulykamell sonkaszeletke miatt sírni....ennél van lejjebb?? :DDD

Aurelio képe tényleg a legjobb,.hiába vezet izáé 50%kal szerintem nem jó.
Dorka egyre hisztisebb durcásabb ...vicc...nem tom mit pitizik csicskul neki a zsolti...egyre jobban ezt fogja cisnálni.és elbaxxa a zsoltot is.el kéne hajtania a picsába a zsofi lehet mégse annyira picsa mint gondoljuk...

hehe ez a beszolás jol van padödö...meg a 8.os beszélget...most tényleg jo volt az adás... :C

u.i.:alexa a legszebb :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2248) McCartman válasza antikomcsi (#2241) üzenetére


McCartman
senior tag

Csak egy kis ész kellene hozzá, hogy felfogja mi történik, ha nincs azon nem segít semmi.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2249) Vakegérke válasza runner 125 (#2245) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs kizárva, hogy tőle Aurelio kap majd banánt, avagy megfordítva. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2250) runner 125


runner 125
nagyúr

Viki a fotózásnál:

"Jó, most akkor legyen egy olyan is, h Krisztián hallgatja a csöcsömet... a gyerek hangját"

WTF?!

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.