Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) Vakegérke válasza dragonfx (#3000) üzenetére


Vakegérke
veterán

Izát inkább ne kategorizáljuk, hiszen csak Krisztián kiszólásában szerepelt Dubai.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3002) King Unique válasza dragonfx (#3000) üzenetére


King Unique
titán

Józsi tényleg csalódás kicsit...de én a Krisztián gyerekért se vagyok odáig, szerintem az is részben csak játsza a hülyét, pl. mikor minap Izának ecsetelte mit akar tőle, mikor ő buta, csóró, paraszt, ja h lesajnálják kint, nem örülnék, ha végül ő nyerné... :N amúgy tényleg satter még olvasni se tud rendesen, néha elmélkedve figyelem szavait, szóösszetételeit, anno Mónikába is mehetett volna 1000-el... :DDD
iza is vsz kint majd totál átnéz rajta, v ki tudja, lehet az ilyen palik jönnek be neki, aki mer vele ilyen alpári hangnembe beszélni, mint ahogy ő szokott. ;]

(#3001) Vakegérke : de kb. oda való ;] az a sunás videó klip is elég gáz, képzelem milyen körökben mozoghat...

[ Szerkesztve ]

(#3003) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávid megint hazudik, egyébként az maradt kint, ami a villában volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3004) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Adalék Izához. 18+!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3005) dragonfx válasza King Unique (#3002) üzenetére


dragonfx
veterán

Krisz jobb fej azért mint jozska van pár olyan beszolasa...:-DA k

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3006) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hahó... Egyedül vagyok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3007) darál0w válasza Vakegérke (#3006) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

BL van ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#3008) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Munkahét, ez jó! Melózni kell a kajáért. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3009) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ennek az Izának hol a melle így reggel?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3010) #51177472


#51177472
törölt tag

Lilu elfelejtett műsortvezetni.

(#3011) C4mp3r válasza Vakegérke (#3009) üzenetére


C4mp3r
addikt

ott maradt az agyaban

a CIGIERT!!??? hat miaz hogy valamiert dolgozni kell magyarorszagon, ez nem divat mostanaban :)

[ Szerkesztve ]

(#3012) #51177472


#51177472
törölt tag

Iza: "mer hogy én nem fogok sokat dolgozni, az is biztos".
hülye qrva... szégyen.

(#3013) Vakegérke válasza #51177472 (#3012) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd éhen marad. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3014) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hogy kétségbe vannak esve a melótól...
Kíváncsi leszek, hogy Józsi milyen lelkesen morzsol majd kukurúzát. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3015) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Péter bevezette a csendőrpertut.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3016) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Józsi nem akar tovább próbálkozni. Már tudja. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3017) Laraxior válasza Vakegérke (#3015) üzenetére


Laraxior
titán

Mi a teljes neve? Ismerős az ürge.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3018) Vakegérke válasza Laraxior (#3017) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem ismerem. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3019) McCartman


McCartman
senior tag

VV-t néztek BL helyett? Tiszta szégyenek vagytok. :D :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3020) Motion_Blur válasza McCartman (#3019) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Így utólag inkább néztem volna VV-t :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3021) #51177472 válasza Motion_Blur (#3020) üzenetére


#51177472
törölt tag

:C

(#3022) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap megnézhetjük, hogy mikor, és hogyan vágta a földhöz a kukurúzát gyúrós Józsi. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3023) McCartman válasza Motion_Blur (#3020) üzenetére


McCartman
senior tag

Kamu tizi eldöntötte, nagy kár érte.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3024) Motion_Blur válasza McCartman (#3023) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah... de menjenek csak tovább, fáradjanak a bajnokikra ők is :))

Elég gyenge színvonalú meccs volt amúgy..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3025) Def26


Def26
félisten

viki kezdi elveszíteni a balanszot. :D [link] Csak jó, hogy ő ment vissza, mert lehet látni szánalmas vergődését és plátói szerelmét. :D Krisztián az új kedvencem, szerintem nagyon jó fej és őszinte.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3026) Vakegérke válasza Def26 (#3025) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is egyre szimpatikusabb Krisztián, csak túl egyszerű a gondolkodása. Nem a sértést kéne kiéreznie Viki szavaiból, hanem megérteni azt, amit mond. Iza csak játszik vele, játszik az érzelmeivel.

Ami azt illeti, tényleg jó fej. Mikor Péter bekérette a morzsolt kukoricát, egyenlő arányban szétosztotta a három kosárban, hogy azonosnak tűnjön a teljesítmény. Biztos vagyok benne, hogy a sajátját osztotta szét, hiszen neki már van gyakorlata a fizikai munkában, kukorica morzsolásban.

Ha már kukorica morzsolás. Józsi erőből csinálta. Én ugyan nem morzsoltam még kukoricát, de egyértelmű, hogy nem a kezemet, ujjaimat tenném tönkre vele, hanem két csövet dörgölnék össze.
Na, Józsi éhezni fog, és remélem, hogy senki nem akar azzal csicskává válni, hogy neki is vásárol kaját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3027) Def26 válasza Vakegérke (#3026) üzenetére


Def26
félisten

"Nem a sértést kéne kiéreznie Viki szavaiból, hanem megérteni azt, amit mond."

Érti ő, féltékeny a picsa és ezért a helyén kezeli vikit. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3028) kaboska


kaboska
aktív tag

Ha vissza olvastok én már a Laci-s párbaj előtt lepaktáltam Krisztián mellet :K
Lehet azzal jönni hogy egyszerű,bunkó,paraszt.De inkább ilyen legyen :)
Alekosz se azért nyert anno mert agyon iskolázott volt hanem azért mert szórakoztatott és népszerű volt.
Atilla esetébe más volt a helyzet ott azért párosult egy kis ész is :K
Viki is nagyrészt annak köszönheti hogy ő ment vissza hogy ilyen emberek álltak mellé mint Krisztián!

"Fej vagy gyomor"

(#3029) runner 125 válasza Def26 (#3025) üzenetére


runner 125
nagyúr

Baszki, itt rendesen azt hittem, h az a 2 literes flakon _ott_ fog landolni. :D :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3030) Vakegérke válasza Def26 (#3027) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha értené, akkor szerintem egyenesen megmondaná Vikinek, hogy barátságnál többre ne számítson.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3031) Def26 válasza runner 125 (#3029) üzenetére


Def26
félisten

Hahaha. A terpesztett pics@ jutott az eszembe erről a képről. :D Szerintem viki kettyós kicsit. Kíváncsi leszek rtl hogyan hozza le ezeket az összefoglalókban. Merre terelik a népet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3032) runner 125 válasza Def26 (#3031) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyébként tök egyértelmű, h "féltékeny" és bántja, h senki sem piszkálná meg, még bottal sem.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3033) Def26 válasza runner 125 (#3032) üzenetére


Def26
félisten

Hát még fiatal. Elhízott teste ellenére feszes lehet a melle, mondjuk mivel széles a csípője 2x annyit kell áztatni mint egy vékony lányt, hogy kiázzon rendesen. :D
Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy lenne gusztusom. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3034) dragonfx


dragonfx
veterán

Nekem is krisz es viki a szimpi most.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3035) Vakegérke válasza dragonfx (#3034) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam Zsolt is feljebb lépett a létrán a tegnapi "rablós" bohóckodásával. :)

Viki ötlete se volt rossz, miszerint zsebeljék ki az öreget. :D

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3036) dragonfx válasza Vakegérke (#3035) üzenetére


dragonfx
veterán

Tegnapi nem láttam majd ma. ;-)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3037) cirmiiii


cirmiiii
csendes tag

sziasztok :) kérhetek egy működő linket ami bejön és tudom nézni a műsort ;]

(#3039) Vakegérke válasza cirmiiii (#3037) üzenetére


Vakegérke
veterán

Parancsolj.
Két lehetőség is van. Nekem az a bejövős, amelyik külön ablakban nyílik meg. A másik bővítményt követel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3040) cirmiiii válasza Vakegérke (#3039) üzenetére


cirmiiii
csendes tag

Köszönöm :)

(#3041) tiko76 válasza Vakegérke (#3039) üzenetére


tiko76
aktív tag

most lehet nézni?

(#3042) cirmiiii válasza tiko76 (#3041) üzenetére


cirmiiii
csendes tag

Nekem nem jön be.

(#3043) King Unique válasza Vakegérke (#3026) üzenetére


King Unique
titán

Én már csináltam, de nem értem mért nem adnak nekik egy kézi morzsolót [link], mert egy idő után szépen fog kinézni a kezük... :U

(#3032) runner 125 : bizony-bizony :K , lehet Simit is azért kezdte ki, mert Csárlira vetett szemet, őhelyette (mondta rá többx, h helyes a srác), ej, ha Siminek lett volna hozzá gusztusa, lehet máig bent lenne. :D

(#3038) Weeman1: komoly, de helytálló maximálisan ! Ami manapság az ilyen "peremcsatornákon" megy az tudatos népbutítás a javából és amit még fentebb mondtam, h kint is összeugrasztják vele a népet, a lényeg, h beszéljenek róla, azzal is növelve az érdeklődést. Nem tudom ki követi a testvérműsorokat, de az ÉNB (én csak VV pótlónak hívom), édes élet, meg előtte a ...sója, ijj...., utóbbiba a VV Éva már önmagában hozza a szintet ;]

Amúgy néztétek Aurélió és Teo tegnap esti produkcióját, most full megcsinálta, v csak fehérneműben dörgölőztek :F

(#3044) tiko76 válasza King Unique (#3043) üzenetére


tiko76
aktív tag

Ezek szerinted tudják ,hogy létezik ilyen?

(#3045) Vakegérke válasza tiko76 (#3041) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most nekem se jön be, de lehet, hogy csak az a baj, hogy fél perc múlva feladtam, és kiléptem belőle.
Esténként nincs vele gondom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3046) King Unique válasza tiko76 (#3044) üzenetére


King Unique
titán

Mármint testvér műsorokra gondolsz ? Bízom benne, v legalábbis gondolom, de ha esetleg nem, akkor ajánlom őket mki figyelmébe. :DDD

(#3047) tiko76 válasza King Unique (#3046) üzenetére


tiko76
aktív tag

A morzsolóra gondoltan,hogy nem is tudjâk hogy létezik.

(#3048) King Unique válasza tiko76 (#3047) üzenetére


King Unique
titán

Ja, mármint VV-stáb...biztos..., nem kell ahhoz tajparasztnak lenni, én se vagyok az, csak gondolom ilyen téren is még direkt ki akarnak tolni velük. Érdekesebb, nézettebb lesz a műsor, ha a néző látja konkrétan kicsit szenvedni is őket... ;]

[ Szerkesztve ]

(#3049) Vakegérke válasza King Unique (#3048) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, itt is van, miről beszéltem korábban. Nem kell szenvedni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3050) C4mp3r válasza Weeman1 (#3038) üzenetére


C4mp3r
addikt

n+1-edik magat helikopternek kepzelo gyerek a valo vilagot mint az apokalipszis hirnoket vizionalo kirohanasa. kolosi szerintem le sem szarja a levelet amig halalra keresi magat :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.