Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) kukinyo válasza Blaise (#2500) üzenetére


kukinyo
addikt

Bekapcsolnának mást is, ha hívnák őket. :))

(#2502) runner 125 válasza Blaise (#2500) üzenetére


runner 125
nagyúr

Rájöttem, h a mi a degeneratívság dimenziókapuja - a SAPKA!
Ha, sapkába nézed te is közéjük fogsz tartozni és sokkal nagyobbat szórakozol. Próbáld ki, holnap én is sapkába ülök a tv elé, bizisten'.

mod.

Két crigó skype-os bazz..., de legalább Bréci tesóként köszönt el tőlük, tudja hol a helye.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2503) dragonfx válasza runner 125 (#2498) üzenetére


dragonfx
veterán

Hat szerintem mast fog.bexarik tőle.rájött annyira megse völt jó ötlet a 6 jel. :-D
Viki maradjon unalmas a villa nélküle....ilyen tuja kretenek nem kellenek.

Azért krisz dumaja jő volt....2 napja...hagyjad már. Olyan nulla vagy mint a krumpli meghamozva. :-D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2504) antikomcsi válasza Blaise (#2500) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Tapasztalataim szerint: Igen!

(#2505) Def26 válasza Timocicu (#2484) üzenetére


Def26
félisten

Hahaha. Megláttam viki tőgyeit, pedig azért kattintottam a videóra, mert sárlott van benne említve.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2506) antikomcsi válasza Def26 (#2505) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Beindultál mi???? Ismerlek már! :DDD ;] :DDD

(#2507) Def26 válasza antikomcsi (#2506) üzenetére


Def26
félisten

Na ja. Épp reggeliztem... a cicis kép előtt meg egy pattanást nyomott ki a mellkasán. Igazi kuriózum volt ez a videó. Remélem abból nem látunk kockákat, ahogy a seggét törli szarás után. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2508) antikomcsi válasza Def26 (#2507) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hhhmmm, nyami! :DDD ;]

(#2509) #51177472


#51177472
törölt tag

Mibol gondoljatok h Viki a tegla?

(#2510) Def26 válasza #51177472 (#2509) üzenetére


Def26
félisten

Az orra olyan gyanús. :U ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2511) Kalandor válasza #51177472 (#2509) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

(#2512) Def26 válasza Kalandor (#2511) üzenetére


Def26
félisten

Te melyik hősnek drukkolsz? Dávis vagy viki?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2513) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, megnéztem az ismétlést.

Az az érzésem, hogy ma este laza Dávid segget csinál a szájából. Kavarognak a fejében a nevek, fogalma sincs, hogy kit hívjon ki.
Hova lett a határozott ígéret? Ja, hogy csak ennyit ér a szava...

Charlotte bizalmát elvesztette. Zsófit (ha jól emlékszem,) butának nevezte, (vagy csak azt, hogy csalódott benne?) szóval szépen elásta magát nála.
Úgy gondolom, hogy egyedül Józsi támogatását élvezi, ha nem Viki lesz a kiszemeltje. A többiek majd csalódottan legyintenek egy nagyot, és tudomásul veszik, hogy laza Dávid átverte őket, így elpártolnak tőle.

Ez a laza Márk-klón azt hiszi, hogy micsoda taktikus, és ő a nagyeszű sündisznócska. Ehhez képest megemlítette Dorkát, mint lehetséges célpontot. Ha ma este neki adja a kék kendőt, mindenki felhördül, és laza Dávid fejét követeli.
Nekem tetszene a dolog. Kiesne egy csaj ellen, aki ugyan nem a leggyengébb láncszem, de egyáltalán nem számít erősnek. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2514) dragonfx válasza runner 125 (#2498) üzenetére


dragonfx
veterán

Hat szerintem mast fog.bexarik tőle.rájött annyira megse völt jó ötlet a 6 jel. :-D
Viki maradjon unalmas a villa nélküle....ilyen tuja kretenek nem kellenek.

Azért krisz dumaja jő volt....2 napja...hagyjad már. Olyan nulla vagy mint a krumpli meghamozva. :-D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2515) Kalandor válasza Def26 (#2512) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Ebben a játékban nincsenek hősök, csak kevésbé férgek.
Mivel Charlotte-ot ismer(t)em, ő szimpatikus. Még mindig.

(#2516) dragonfx válasza Vakegérke (#2513) üzenetére


dragonfx
veterán

Szerintem is segget csinal a szajabol.total megzavartak. Nem tudja mit tegyén.
Szerintem dorka eros.kiesne siman ellene.de viki ellen is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2517) lacy86


lacy86
addikt

Nincs plussmacko nincs kaja! Ennyi :DDD

(#2518) Def26 válasza Kalandor (#2515) üzenetére


Def26
félisten

Igaz, az 500 -as legenda? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2519) Vakegérke válasza dragonfx (#2516) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem lennék meglepve, ha cuki Zsófit tekintené áldozatnak. Érdekes párbaj lenne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2520) Kalandor válasza Def26 (#2518) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Én nem tartottam a gyertyát.

(#2521) runner 125 válasza Kalandor (#2515) üzenetére


runner 125
nagyúr

Csak nem 1 vagy az öccázból? :D :D

mod.

Francba, lecsúsztam, már részben elsütöttétek.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2522) Def26 válasza Kalandor (#2520) üzenetére


Def26
félisten

Tehát akkor igaz. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2523) runner 125 válasza Def26 (#2522) üzenetére


runner 125
nagyúr

..nem tartotta, ő betette. ;]

_

Egyébként kitartok az álláspontom mellett, miszerint a mostani "elbizonytalanodása" csak színház volt.
Vajon h telt volna ez a pár nap, ha totál egyértelmű mindenki számára, h Vikit fogja vinni... unalmasan, kellett egy kis pezsdítés.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2524) Def26 válasza runner 125 (#2523) üzenetére


Def26
félisten

Lesz ám bann. ;]

Dávid szerintem tényleg elbizonytalanodott, de biztosra veszem, hogy vikit viszi ki. Szerintem nem homár amúgy.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2525) Kalandor válasza Def26 (#2522) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA

Erről már írtam (kereső)

(#2526) dragonfx


dragonfx
veterán

Sarlottnal kamu az az 500 tuti.valszeg ezt a simon is tudja,sejti mikor benyomta neki.nem ribancnak néz ki.na még aki érzelmes sirdogal egy pasi miatt az nem is képes erre.

Szerintem david bárkit visz ki kiesik.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2527) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Itt lennék ... :) 2014. 02. 12.

KIEMELT VIDEÓK:

Nem kapnak több ételt a villalakók - 2014-02-11

Iza Teóval osztotta meg az ágyát - 2014-02-11

Józsi átvette az uralmat a Villa felett - 2014-02-11

Józsi félti Dávidot - 2014-02-11

Dávid túltaktikázta magát? - 2014-02-11

Ki vette el Józsi maciját? - 2014-02-11

Hamarosan… Viki beismerte: ő a macitolvaj - 2014-02-11

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2528) lacy86 válasza Timocicu (#2527) üzenetére


lacy86
addikt

Hamarosan… Viki beismerte: ő a macitolvaj - 2014-02-11

Akkor a mangalicat fogjak megenni :DDD

(#2529) Timocicu válasza lacy86 (#2528) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Megmondta, hogy átmegy Ludas Matyiba ... :K

Mivel érzi, hogy Ő is esélyes a párbajra, gondolom belehúz, hogy bármi is lesz, még időben törlesszen. ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2530) Vakegérke válasza Timocicu (#2529) üzenetére


Vakegérke
veterán

Dorkának azt mondta, hogy ha Dávid őt választja, akkor lesz ám hujjuj. Nem így mondta, de ez a lényeg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2531) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az igazi élvezet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2532) Timocicu válasza Vakegérke (#2530) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:B

Jól van naaa! Nem szó szerint mondta, de említette Ludas Matyit , Őt hozta fel példának. De nem is hujjuj -t mondott, direkt visszanéztem. ;) :P

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2533) Vakegérke válasza Timocicu (#2532) üzenetére


Vakegérke
veterán

Este kiderül, hogy előbújik-e Vikiből a kisördög. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2534) Timocicu válasza Vakegérke (#2533) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:K Bizony.

Ez sem semmi ... :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2535) Timocicu


Timocicu
aktív tag

VV-MÉTER

Kattanj rá kedvenced adatlapjára, nézd meg a róla szóló videókat, képgalériákat, cikkeket, ezzel tovább növeled az online népszerűségi indexét, itt a VV Méteren! A VV Méter az egyes Villa Lakók népszerűségét mutatja az alapján, hogy kire-, kinek a tartalmaira „kattannak”, kattintanak a legtöbben a valovilag.hu oldalain.

Jelenleg:

1. Aurelio
2. Simon
3. Iza
4. Charlotte
5. Zsolt
6. Teo
7. Dorka
8. Alexa
9. Laci
10. Józsi
11. Viki
12. Krisztián
13. Zsófi
14. Dávid

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#2536) McCartman válasza Vakegérke (#2513) üzenetére


McCartman
senior tag

Dehogy bizonytalanodott el, csak próbálja érdekesebbé tenni a műsort ezzel a kamu határozatlansággal, talán mondták is neki, megjegyzem elég átlátszóan csinálja.
Charlotte is mellé áll majd, ki mellé állna ugyan mikor végig cinkostársa volt. Zsófika elég butuska a lelkem, pár megfelelően időzített célirányos mondattal helyrehozható a kapcsolat ha lenne van rá szándék.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2537) Vakegérke válasza McCartman (#2536) üzenetére


Vakegérke
veterán

Este minden kiderül. Ha mégsem Vikit választja, Józsin kívül elfordul tőle mindenki, élükön Csárlival.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2538) dragonfx válasza Vakegérke (#2537) üzenetére


dragonfx
veterán

Na ő aztán sokát tudná hozzátenni a védence védelméhez a parbajon.amióta simon nincs kb eltunt.
Este kiderül.de lehet józsi is ha öt választaná hehe :-D

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2539) Vakegérke válasza dragonfx (#2538) üzenetére


Vakegérke
veterán

Este kiderül, és én nagyon szeretném nézni a műsort.

VV Attila hivatalos oldaláról egy bejegyzés Master Gouken-től.

Elárulók egy óriási titkot azoknak, akik állandóan RTL II-streamet követelnek, kérnek. A Való Világ 6 hivatalos honlapján (Google a jóbarátod!) az összefoglaló kezdése után nagyjából 45 perccel már teszik fel az adás videóit! Csak a videókat a villából, tehát nem kell idegesítő Lilut, tenyérbemászó Bencét nézni, hallgatni az átvezetőkkel.
Én ezt a módszert alkalmazom.

Idáig rendben van, csakhogy én csupán az ismétlés kedvéért nem maradok fenn, élőben szeretnék izgulni.
Valaki segítsen már, kéne egy működő stream link.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2540) dragonfx válasza Vakegérke (#2539) üzenetére


dragonfx
veterán

En reggel az adast nézem vissza.max a livestrem com.ön megy de ritkan

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2541) Vakegérke válasza dragonfx (#2540) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én is reggelente nézem, de a mai nap fontos, mert laza Dávid ellenfelet választ. Szeretnék élőben drukkolni, káromkodni, meg minden ilyesmi. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2542) antikomcsi válasza Timocicu (#2535) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon jó ez a VV méter, amiben Laci több, mint kétszer népszerűbb, mint Krisztián! :DDD

(#2543) Def26 válasza antikomcsi (#2542) üzenetére


Def26
félisten

Viki az utolsó, az utána következők mind friss beköltözők. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2544) runner 125


runner 125
nagyúr

Itt most megy frankón az RTL II.

Talán este a túlterheltség miatt nem nyílik meg, de tegnap is ezt csináltam, megnyitottam jó előre és működött is végig.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#2545) Blaise válasza runner 125 (#2544) üzenetére


Blaise
veterán

Én tegnap is itt néztem, igaz a csúcsidőben kicsit sokat kellett a töltésre várni, hogy bejöjjön.

(#2546) Vakegérke válasza runner 125 (#2544) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tyuhhú, köszönöm szépen! :R
No most az egyik link azt mondta, hogy plugin hiánya van, a másik külön ablakot nyitott, és működik. :K

No, jöhet laza Dávid öngyilkossági kísérlete, csak előbb magamba tologatok egy kis sóletet puha kenyérkével. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2547) kukinyo válasza Vakegérke (#2546) üzenetére


kukinyo
addikt

Én akármire kattintok nem megy. :U
Mindig bővítményt kér.

[ Szerkesztve ]

(#2548) Vakegérke válasza kukinyo (#2547) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két azonos képecske van alul, mindkettő a rötölö2 logoja. Az egyik (függőlegesen keskeny) külön ablakot nyit, az a jó.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2549) kukinyo válasza Vakegérke (#2548) üzenetére


kukinyo
addikt

Szuper, köszönöm szépen :R

(#2550) cirmiiii válasza Vakegérke (#2548) üzenetére


cirmiiii
csendes tag

Nekem úgy sem jön be :((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.