Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

...aztán jó nagyot durrantsál.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) EczkE


EczkE
addikt

... fingott.

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Varoz válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Varoz
őstag

Wehehehehe

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#4) ch003067


ch003067
addikt

Ez tettszett :D

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) potyautas


potyautas
csendes tag

Pedig azt mondják, nem a ruha teszi...volt egy olyan esetem...na, mindjárt elmesélem a saját oldalamon. :)

(#7) Chaser


Chaser
titán

:DD a sztori elején azt hittem a végén kiderült hogy mégse biznicelni mentél, erre a káposztára nem számítottam:D eszembe is jutott egy idevágó monddás, így kezdődik: " Teljesen mindegy milyen jól néznek ki, belül ..... " ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ami azt illeti, csak bámészkodni mentem. Az már más, hogy az öltöny mást sugallt az embereknek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Eastman


Eastman
őstag

Volt kamasz éveimben egy kedves kis barátnőm, aki a szomszéd városban élt és akitől rendszeresen az utolsó busszal indultam haza. 5 percre lakott a megállótól, így nem egyszer előfordult, hogy futottam, mert 3-4 perccel az ésszerű indulási időpont előtt még az ajtóban csókolóztunk.

Sűrűn esett a hó azon az estén. Az első hó. Persze lekéstem az utolsó buszt, váró nem volt, így nagyrésze a fejemre hullott. Sem melegem, sem türelmem nem volt akkor. Mást nem tehettem, ott az út szélén állva; kitettem a jobb hüvelykujjam és vártam azt az autóst akinek a szíve megesik rajtam. Sokan elmentek mellettem, mert nem velem, hanem az egyre csúszósabb úttal törődtek. Sokat álltam kint, a hüvelykujjam már lilult.

Éreztem, hogy el kell engednem egy galambot, mert előtte szépen bevacsoráztunk és a légtelenítés ott és akkor szakmailag indokoltá vált, hely kellett még a gyomorban az utolsó falatnak. Házias volt a lány, szívből főzött, szeretett. Úgy emlékszem, hogy rakottkrumplit ettünk, sok tojással, aztán szőlővel.

Szóval galamb elröpült. ...volna, ha Levi és Strauss vastag vitorlavászna és erős varrása engedte volna. Nem engedte, így még kedvére kalandozott a két szár között, és bevallom, jól át is melegített. :) Nem bántam, talán el is mosolyodtam*.

Abban a pillanatban** megállt mellettem egy ilyen fehér Citroën BX, vezetője minden jó szándékával. „Helló, elvigyelek?” - kérdezte az ablakot leengedve. Igen, köszi! -válaszoltam, és nyúltam a kilincsért. Egyszerre voltam boldog - hiszen a kb. húsz perc alatt a hó már lassan befedett - és egyszerre bántam, hogy beültem. Az autó melegében a galambocska úgy döntött, hogy kinéz a nadrág szárain. Kellemetlen volt. Bent kellemes zene és kellemes beszélgetés indult, egyre kellemetlenebb szagokkal. Aztán csöndben ültünk, nem néztünk egymásra. Nagyon szégyeltem magam, hiszen masszív bűzzel „háláltam” meg az önzetlen gesztust. Jó fej volt, elvitt és ott tett ki ahol kellett.

Ma már csak röhögök az egészen és így, itt „kigúnyolom magam, ha kell”. Ember vagyok, és az ember néha fingik egy nagyot.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

*, ** mosolyogva tanácsos stoppolni. :D ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#10) Kephamos


Kephamos
addikt

Mikor a 486-os menőnek számított még nemigen láthattál 2,1 Gb-os HDD-t.

(#11) Vakegérke válasza Kephamos (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igaz, 170 megás volt. Hiába, fakulnak az emlékek. :B

Eastman: Kellemetlenebb volt a helyzeted, mint az enyém. Én le tudtam lépni. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Hát drága Mentorom, te mindig könnyesre röhögtetsz!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#13) Vakegérke válasza Csoffadalom (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg örülök, hogy megszólalsz. Azt jelenti, hogy köztünk vagy. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Csoffadalom válasza Vakegérke (#13) üzenetére


Csoffadalom
tag

Miért ne lennék? Nem csak te figyelsz ám engem......

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#15) Vakegérke válasza Csoffadalom (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Esetleg van kínos történeted? Ha igen, elmesélhetnéd. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Csoffadalom válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Csoffadalom
tag

Egy kis "fingós" sztorim van, bár nem én vagyok a szereplő.

Jó pár éve az akkori társaságom egyik nagyon fiatal nő tagja szerelmes lett egy elégé rossz hírű srácba. Nem mennék bele a "szerelmük" történetébe, inkább a szagos részleteket mesélem.

Volt egy gyülekező helyünk, a 4 emeletes ház üresen álló bicikli tárolóját alakítottuk ki amolyan klub helységgé. Egy este épp a klubba tartottunk amikor észre vettük a srác kocsiját a ház előtt. Be akartunk menni a klubbunkba, de az ajtó zárva volt belülről. Vettük a jelet és odébb álltunk. 1-2 óra múlva vissza mentünk enyhén spiccesen. Az egyik haver kitalálta, hogy ezek biztos szexelnek és zavarjuk meg őket, nehomárjólegyennekik felkíálltással.

El is kezdtünk lopakodni a lépcsőházban a klub ajtaja felé. Már majdnem oda értünk, amikor az egyik haver halkan szólt nekem, hogy ő inkább kimegy mert nagyon kell fingania. El is indult visszafelé, de út közben elszabadult a delfing! Először csak egy halk galamb repült ki, aztán egy tisztán hallható, végül egy olyan amitől zengett az egész ház. Én már az elsőnél fuldokoltam a röhögéstől, a másodiknál már az öklöm harapdáltam, a harmadiknál már hangosan röhögtünk mind. Mint kiderült a klubban enyelgők is hallottak mindent és a srác fél pucéran, röhögve rohant ki elzavarni minket. Vagy fél óráig nem bírtuk abba hagyni a röhögést.

Állítólag nem dugtak, csak beszélgettek, viszont akkor nem tudom miért volt a sráco félig pucér.....

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#17) Eastman válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


Eastman
őstag

:D :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) Vakegérke válasza Csoffadalom (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

:D :C

Konditerem volt a kórház alagsorában, ahol melóztam. Engem nem érdekelt, de a haver kedvéért lementem megnézni, hogy kínozza magát. Semmi komoly készülék, gép, csak barkácsolt súlyzók, falból kiálló rudak, csövek, ilyesmik.
Te már tudod hogy nézek ki, nem vagyok egy Herkules típus. A haver viszont tudta, hogy a látszat csal, és szorult belém némi erő. Anno a suliban tizennyolcszor húzódzkodtam a nyújtón, és bár ennyire nem hiszem, hogy képes voltam ekkorra, a haver kiprovokált egy fogadást az egyik izompacsirtával. A tét az volt, hogy amennyivel többször húzom ki magam ötnél, annyi üveg sört kapunk, ha viszont nem megy a hat sem, akkor ő kap öt üveg sört.
No, a haver dumálhatott nekem, nem érdekelt a dolog. Az izompacsirta lenéző röhögése, gúnyos leszólása viszont felbosszantott, így ledobtam a köpenyt, és elkezdtem a sorozatot. A haver ott állt előttem, és drukkolt, hogy ez az, Józsi, húúúzd meg!
A tizedik húzódzkodás felénél tartottam, amikor a haver rittyentett egy dörgedelmest, és én ettől szárnyaszegett madárként estem le a szerről. Röhögve nem lehet erőlködni. Pedig volt még bennem pár sörnyi erő.
Szóval négy sört nyertünk, másnap hozta is az izompacsirta, természetesen vele együtt ittuk meg, természetesen meló után. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) Csoffadalom válasza Vakegérke (#18) üzenetére


Csoffadalom
tag

:R : :D

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#20) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Eszembe jutott még egy fingós sztori, ha érdekel elmesélem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#21) Vakegérke válasza Csoffadalom (#20) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már hogy a csudába ne érdekelne? Gyerünk, mesélj, légy szíves. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) #51736960


#51736960
törölt tag

életem első komoly barátnője egy idősebb csaj volt, kábé a második randinál tartottunk, amikor értem jött a kispolszkijával.
épp készültem beszállni, mikor a következőt mondta az ablakon kihajolva:
"várj egy kicsit, telefingtam a kurva kocsit"

erre még így 20 év után is tisztán emlékszem :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Vakegérke válasza #51736960 (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem semmi. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Csoffadalom válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igazándiból két sztori lesz, a fénykoromból, amikor még voltak csajaim.

Még az első barátnőmmel történt, ő volt az az idegbeteg verekedős. Még nagyon az elején voltunk a járásnak és ugyebár az ágyban is felfedeztük egymás testét. Az egyik alkalommal épp készültem a nyelvemmel kényeztetni, az arcom épp a mennyek kapujában volt, amikor eldördült egy nehéz gép puska sorozat! Rögtön elöntötte a szar az agyamat és szóvá is tettem hogy, "Elvárod hogy kiny....lak a bugyidból, erre te pofán fingasz????" Ő persze magyarázkodott, hogy ez a fing nem az a fing volt, de nekem már mind egy volt, az ihlet elszállt mint a fing. Később a sógoromtól tudtam meg hogy létező dolog a punci fing.

A másik sztori Piros Pozsgával esett meg. Vele már nem az elején történt meg. Egy este elmentünk bulizni és olyan hajnali 4 körül értünk hozzájuk. Persze elalvás előtt volt minden ami egy fiatal pártól elvárható.

Reggel, 11 körül ébredhettem, valami fura zajra. Még félálomban voltam és gondolkoztam mi is lehetett az a zaj amire, felkeltem amikor újra hallottam. Akkor már tudtam, hogy amire fölkeltem egy dörgedelmes fing volt. Gondoltam, biztos bejött a barátnőm egyik bátyja és ö fingott be a szobába. De tévedtem. Megfordultam és megláttam a szörnyű igazságot, egyik testvér sem volt a szobában, csak a barátnőm és még nem volt vége a sorozatnak! Épp egy szál tangában guggolt az asztal előtt és babrált valamit a magnóval.

Egy pasi becsületére válna, olyan sorozatot eresztett el az én barátném és még a levegőbe is szagolt hogy büdös e. Ezt már nem hagytam szó nélkül és rákérdeztem mit is evett az este , hogy ekkorákat fingik, hogy még fel is ébreszt vele. Ekkor megfordult és a szokott piros arca vörösen lángolt, eldadogott egy "bocsi"-t, majd kirohant a szobából, én meg lefordultam az ágyról a röhögéstől. Persze nem haragudtam rá és a kevés pozitív élményem közül, ez az egyik amit nem felejtek el vele kapcsolatban soha.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#25) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Közben még 1 eszembe jutott.

A legjobb haverom és a bnője összeköltözésre adták a fejüket, jó 10 éve. Meg is találták álmaik otthonát, egy albérletet a keletinél. Hívtak is, hogy segítsek rendbe tenni a pecót. Kitakarítottunk, majd rendeltünk egy óriás pizzát ünneplés gyanánt. Be is daráltuk az egészet, majd pihentünk. Ekkor elhangzott egy oltári delfing. Én néztem szúrós szemekkel haveromra, mert ő a nagy fingós. Ő meg rázza a fejét, hogy biza nem ő volt! Hát akkor ki volt az kérdem, de a válasz jött is hamar, egy még hatalmasabb fing formájában! Ránézek a bnőjére és az szakad a röhögéstől. Ő fingott, mind a 2x!!!!

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#26) #51736960 válasza Csoffadalom (#24) üzenetére


#51736960
törölt tag

"és még a levegőbe is szagolt hogy büdös e."

erre egy főiskolai csoporttársam szoktatott rá, sőt nem csak engem, hanem még jónéhány embert a suliból.
ma már természetes számomra, hogy lemeózom a cuccot :)

Vakegérke, bocs, de úgy látom, hogy ez lett a "hivatalos ph fingtopik", lehet, hogy ki kéne emeltetni a modikkal... :D

(#27) Vakegérke válasza Csoffadalom (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Huszáros történetek. :)

Érdekes dolog ez a partneri rittyentés. Volt már pár vitám ezzel kapcsolatban, általában lehurrogtak.

No, szóval nekem az a véleményem, hogy az ilyen irányú intimitás nem tartozik senkire, és a partneremet, házastársamat is megkímélem attól, hogy el kelljen tűrnie. Feleségem hasonlóképp gondolkodott, így közel 35 évnyi kapcsolatunk alatt egy kezem ujjain megszámolható, hogy hányszor malackodtunk egymás füle hallatára. Azok is amolyan véletlen események voltak, és amelyikünk elkövette, az lángoló fülekkel kért bocsánatot.

Mások szerint azért jó kapcsolat egy kapcsolat, mert még a szellentés sem tabu.

Loveless: Legalább van egy topic, amelyben mindenki érdekelt. Itt "meg lehet szellőztetni" eseteket, véleményeket. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) RootRulez válasza Vakegérke (#27) üzenetére


RootRulez
félisten

Én azzal értek egyez, hogy a kapcsoaltban "szellentés sem tabu"... Csak ne egymás orra alá. :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#29) Vakegérke válasza RootRulez (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Inkább "az" jöjjön ki, mint a házidoki. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) RootRulez válasza Vakegérke (#29) üzenetére


RootRulez
félisten

úgybiiíz. :K

═════════════════════════════════════════

(#31) Magnum_


Magnum_
nagyúr

pukkantós mindenkinek van.. de el nem mesélem.. :))

I humbly and respectfully decline™

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Volt egy haverom, viszonylag hamar rájöttem, hogy nem szabad vele utazni tömegközlekedési eszközön. "Szeles" volt, és olyan büdiket tudott produkálni, hogy nem lehetett megmaradni a közelében. Haveri körben nem élt vissza a tudományával, de amúgy nem volt gátlásos.
Szóval álltunk a peronon, és a fülembe súgta, hogy menjek a másik peronra, majd ő is jön. Átértem, visszanéztem, és szinte megtapsoltam színészi képességét. Lehorgasztott fejét felemelte, szemrehányón körbenézett, megcsóválta a fejét, és sértődötten átjött hozzám. Szegény ottmaradottak egymást méregették, és szenvedtek.
Egyébként van egy mondás hasonló esetekre. Nagy levegőket kell venni, hamarabb elfogy a bélgáz. :D

Saint_: Naaa... Lehet más szereplőkkel virágnyelven is. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Magnum_ válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én ezekre figyelek. nem fingok senki előtt. barátnő/élettárs előtt végképp nem, mert szerintem illúzió romboló. de egyszer a volt barátnőm ráugrott a hasamra és egy jó hangos kijött... ciki volt, kinevetett. én meg, a hozzáállásom miatt igen kellemetlenül éreztem magam.

egyszer meg egy lánnyal aludtam, össze akartam vele jönni, igazi bomba, afféle non-plus-ultra, tudod, félálomban voltam és basszameg, kicsúszott egy hangos.

talán azért, mert görcsösen nem akarom magam elfingani senki előtt :-)

I humbly and respectfully decline™

(#34) sztanozs


sztanozs
veterán

Pff, milyen csúnya, csúnya dolog egy fingást a menekülő dekoratív kislányra fogni - mikor ő ilyet nem is tudna csinálni... :U

A vonaton utazik a francia, az angol, egy madame és az öreg székely.
Egyszer csak a vonat bemegy egy alagútba, mire iszonyatosat fingik a
madame. Kijön a vonat, madame feszeng, de a francia megmenti a
helyzetet, pironkodva:
- Elnézést, tegnap sok chilis babot ettem, többet nem fog elöfordulni!
Következö alagút, megint iszonyatos recsegvefingás. Vonat kijön az
alagútból, most az angol menti a menthetöt:
- Elnézést, tegnap valószinü romlott steak-et ettem, rossz a gyomrom,
többet nem fordul elö.
Megy a vonat tovább, székely papa feláll, veszi a pipáját és elindul
kifelé a kabinból. Mielött kiér, visszaszól: Most kimegyek pipázni, ha
a kisasszony mégegyszer fingana, én voltam!

Loveless: Kollégiumi szobatársam oldalt fekszik az ágyon; olvas. Egyszer csak felemeli a felső lábát, recsegtet egy hatalmasat, majd megszólal: No, apám is így szokta...

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#35) Csoffadalom válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Csoffadalom
tag

Én a második csoportba tartozom. A barátnőm kicsit azért illúzió romboló volt, szexi cuccban, félmeztelenül fingani egy recsegőset.....

Mondjuk nem kellett fingania ahhoz, hogy illúziókat romboljon le bennem. Nem egy alkalommal előfordult, hogy magas sarkú szandálhoz fehér zoknit vett fel. Mellé libafos színű lambada szoknyát és piros alapon fehér virág mintás mellényt. Azt hitte mennyire szexis, pedig nem.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#36) moonlight115


moonlight115
tag

:C :)) Ez jó!

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#37) Vakegérke válasza moonlight115 (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt a nemjóját, közel négy év után új dicséret. Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) moonlight115 válasza Vakegérke (#37) üzenetére


moonlight115
tag

Dicsértessék... :D

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.