Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Csoffadalom válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Csoffadalom
tag

Igazándiból két sztori lesz, a fénykoromból, amikor még voltak csajaim.

Még az első barátnőmmel történt, ő volt az az idegbeteg verekedős. Még nagyon az elején voltunk a járásnak és ugyebár az ágyban is felfedeztük egymás testét. Az egyik alkalommal épp készültem a nyelvemmel kényeztetni, az arcom épp a mennyek kapujában volt, amikor eldördült egy nehéz gép puska sorozat! Rögtön elöntötte a szar az agyamat és szóvá is tettem hogy, "Elvárod hogy kiny....lak a bugyidból, erre te pofán fingasz????" Ő persze magyarázkodott, hogy ez a fing nem az a fing volt, de nekem már mind egy volt, az ihlet elszállt mint a fing. Később a sógoromtól tudtam meg hogy létező dolog a punci fing.

A másik sztori Piros Pozsgával esett meg. Vele már nem az elején történt meg. Egy este elmentünk bulizni és olyan hajnali 4 körül értünk hozzájuk. Persze elalvás előtt volt minden ami egy fiatal pártól elvárható.

Reggel, 11 körül ébredhettem, valami fura zajra. Még félálomban voltam és gondolkoztam mi is lehetett az a zaj amire, felkeltem amikor újra hallottam. Akkor már tudtam, hogy amire fölkeltem egy dörgedelmes fing volt. Gondoltam, biztos bejött a barátnőm egyik bátyja és ö fingott be a szobába. De tévedtem. Megfordultam és megláttam a szörnyű igazságot, egyik testvér sem volt a szobában, csak a barátnőm és még nem volt vége a sorozatnak! Épp egy szál tangában guggolt az asztal előtt és babrált valamit a magnóval.

Egy pasi becsületére válna, olyan sorozatot eresztett el az én barátném és még a levegőbe is szagolt hogy büdös e. Ezt már nem hagytam szó nélkül és rákérdeztem mit is evett az este , hogy ekkorákat fingik, hogy még fel is ébreszt vele. Ekkor megfordult és a szokott piros arca vörösen lángolt, eldadogott egy "bocsi"-t, majd kirohant a szobából, én meg lefordultam az ágyról a röhögéstől. Persze nem haragudtam rá és a kevés pozitív élményem közül, ez az egyik amit nem felejtek el vele kapcsolatban soha.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.