Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Avicularia


Avicularia
veterán

Svédek szerencsére engedik a kettős állampolgárságot, ezért nem kellett lemondani a magyarról, nem is szívesen tenném. Számomra csak egy darab papír a svéd állampolgárság, de jó ha helyben helyi papírokkal nyomul az ember, egyszerűbb az élet.
Érdekes, hogy németben küldenek erről papírt. Itt neked kell tájékozódni, és a kérelem éles beadása előtt ki lehet tölteni egy tesztet, ami alapján, megtudod, hogy megkapod. De itt talán a világon a legegyszerűbb, nem számít ha egy mukkot se tudsz svédül vagy sose dolgoztál egy percet se, vagy semmit se tudsz az országról.
Két kritérium van elvileg, ne legyél elítélve bűncselekményért és ne legyen tartozásod. Bár múltkor olvastam, hogy egy eritreai vagy szomáliai nemi erőszakért ült börtönben és közben kapta meg az állampolgárságot :U
Beküldöd a kérelmet és 1500 koronát befizetsz és várod az eredményt. Én 8 nap alatt megkaptam, van egy barátom aki 3 nap alatt és ismerek nem egy embert aki több mint 2 évet várt rá. Senki sem tudja, miért ilyen nagy a szórás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.