Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#59) User64476 válasza Kalandor (#57) üzenetére


User64476
őstag

Nekem úgy cserélték, hogy épp otthon voltam szabin, csönget valaki. Kinyitom, hogy ki lehet, azt mondja a pacák, hogy gázóra ellenőrzés, a másik szaki meg már benne van a lépcsőházi gázóraszekrényben és már le is tépte a plombákat, szedi ki az órát. Mondom hopp hopp, hogyhogy én erről nem tudok, mi van ha nem vagyok itthon? Erre az volt a válasz, hogy pont az a lényeg, hogy nem értesítenek előre, rajtaütés van kérem szépen, ha nem vagyok itthon akkor is leszedik. Na mondom, ez remek, mit fognak kitalálni... Szerencsére megmérték, és mindent rendben találtak, de ilyen előre lefotózom meg bekamerázom dologra esélyem sem volt. Ha leszedték volna és utána ráugrik páros lábbal, és rám fogja hogy megrongáltam, nem tudom bizonyítani, hogy nem én voltam, de még ha csak a plombát megbirizgálja mielőtt leszedi, azt sem. Mondjuk, ha így belegondolok felmegyek a harmadikra, letöröm a haragosom plombáját, aztán ő mit sem tudva fizethet amikor legközelebb jön a kommandó... Valahogy fura ez az egész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.