Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tom5


Tom5
addikt

;)

(#2) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

G.I.Joe, Transformes pipa. A többi nekem nem mond semmit sem. :)

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3) Tom5 válasza Speeedfire (#2) üzenetére


Tom5
addikt

Imádtam őket! Fehérváron a Skála áruházban lehetett is kapni figurákat, emlékszem MASK játékokat a "dolláros boltban" nézegettem. :K

(#4) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én is ezeket néztem! Egyébként hihetetlen, mennyi dolgot megjósoltak ezekben előre! Drónok, harrier, repülő-helikopter hibrid stb... Nekem mindegyik a kedvencem volt. Nincs fenn valahol letölthető formátumban? Kerestem ezeket már pár oldalon, de semmi. És a korszak másik nagy kedvencei a Power kapitány, a villódzó neonokkal, meg a Power Rangers... Meg volt még valami tengeralattjárós mese is, de azt sehol nem találtam még meg.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#5) danih válasza Victoryus (#4) üzenetére


danih
addikt

Power Kapitány és a jövő katonái, imádtam, rengeteg CGI volt benne!

Egyébként a képen látható rajzfilmek közül amit nagyon szerettem az a Ghostbusters volt, talán TMNT kisebb koromban. Thundercats-et utáltam, Transformers so-so.
Tényleg, ha már Sky One, megvan az a rocker macska, aki hosztolta a show-t ami összekötötte a rajzfilmeket?

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Ekte ugyanezeket néztem én is a Sky csatornán!
A wheeled warriors valami eszméletlen! A zenéje meg simán elmegy valami 80-as évekbeli slágernek.

Hatalmasak voltak! Elnézve a mai mese / rajzfilm felhozatalt katasztrofális. Na persze az se volt egy elsőosztály de azért mégis na... A mai mesék seholsincsenek azokhoz képest.
Pár hónapja találtam rá én is ezekre a youtube-on. Nagyon nagy feeling volt nosztalgiázni. Sok mesére nem is emlékeztem. Csak amikor megláttam / meghallottam akkor ugrott be bammeg! :D Na szal ahogy látom ekte ugyanazon nőttünk fel, csak mondjuk én akkor még állt iskolás se nagyon voltam. Olyan érzésem van, hogy ezeket olyan 88-89 - 91-93-ig nézhettük. Nem tudom, ez csak tipp. Mert a 90-es évek második felétől már inkább a magyaron néztem kacsameséket meg hasonlókat.

Esetleg elveszett világokat is néztél? (mondjuk ezt a magyaron) Na az se gyenge! :)

@danih:

"Tényleg, ha már Sky One, megvan az a rocker macska, aki hosztolta a show-t ami összekötötte a rajzfilmeket?"

Erre így most abszolút nem emlékszem.. Valami youtbe link? :)

Amúgy ott volt még inspector gadget, ami így hirtelen eszembe jut.

[ Szerkesztve ]

(#7) Kassadin válasza Speeedfire (#2) üzenetére


Kassadin
addikt

Nekem még a TMNT meg a Ghostbusters ami beugrott. Bal oldalon, azt se tudom kik szerepelnek.

(#8) Dany007 válasza Victoryus (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Júúúúúj! :D Hirtelen nem tudtam mi a a Power Capitány... Aztán rákerestem youtube-on! :D
Baszki, vágom mi ez. Én is néztem rengeteget! :D Akkoriban überjólnézett ki. Most meg ránézésre elég gagyi :) De azért érdekes...
Viszont ezt hánykörül láthattam? Mármint hányban? Mert arra emlékszem, hogy féltem ettől a bedigitalizálástól... Azok a robotszerű lények minden embert beakartak digitalizálni :D És csak annyi ugrik be, hogy féltem tőle... Gondolom elég pici lehettem :D
A power rangers-re is emlékszem!

(#9) Tom5 válasza danih (#5) üzenetére


Tom5
addikt

Persze, hétköznaponként a DJ KAT show hétvégente meg a Fun factory!
Többire majd reagálok, most irány dolgozni. :DDD

(#10) Tom5 válasza Dany007 (#8) üzenetére


Tom5
addikt

Power kapitányt egyik virágboltból meg tudtam szerezni angol nyelven. Mai szemmel irtózatosan gagyi, de akkor odavoltunk érte. Szoron meg a Behemót, "páncélt fel" :DDD Féltem tőlük. :DDD
Ezek a mesék nálam általános iskola alsóban volt. (80-as vagyok)
Emlékszem hétvégente már 6 előtt fent voltam (anyum nagy örömére) és vártam a kezdést.
Egész nap képes voltam ezeket nézni közben LEGO-zni. Megépítettem amit a TV-ben láttam.
Ejjj. Régi szép idők, gondtalan gyermekkor.

(#11) danih válasza Tom5 (#9) üzenetére


danih
addikt

Azaz DJ KAT!

(#12) GrandeP


GrandeP
őstag

És mi még mind normális, a nőket szerető, dolgozni akaró (fiatal)emberek lettünk! :C :R

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#13) Dany007 válasza Tom5 (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Jujj na most halványan már dereng valami, hogy megnéztem az introt. De durva... Nagyon kicsi lehettem mikor még ez ment...
Mondjuk én 84-es vagyok. Tehát olyan óvodás - állt. isk korom között lehetett mindez.
Mondjuk a FunFactory-re emlékszem tisztán. :)

(#14) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Azt a mindenit, de rég volt :) Én is kerek '80-as vagyok, ugyan azokon nőttünk fel, bár nálunk nem volt Sky (vidéken nőttem fel), de azért viszonylag hamar lett kábel TV és a pro7-en és a sat1-en néztem folyamatosan a rajzfilmeket, ugyan ezeket, amik itt fel vannak sorolva. Nem mellesleg ekkor tanultam meg németül, még mindig ebből élek :) A transformersért képes voltam hajnalban kelni hétvégén is (és a sat1-es szombat esti forró tiroli bőrnadrágokért meg éjfélkor feküdni ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#15) Victoryus válasza Dany007 (#8) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

kb. 89 körül lehetett, én is alsós voltam. Én írtam is Dj Cat-nek, de nem válaszolt.. Mondjuk magyarul írtam:) A Power Rangers mai szemmel milyen gagyi. De akkor még nagyon tetszett. A Power kapitány fenn van végig a youtube-on, meg is néztem mi lett a vége. Tulajdonképpen nem is tudtam angolul, mégis mindig a Sky-t néztem. Meg a Super Channelt. Azt hiszem az volt előbb, de nem biztos. A tengeralattjárós mesére nem emlékszik senki? Meg volt még valami cowboyos is, aminek a Tell Vilmos nyitány volt a főcímdala.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#16) Dany007 válasza Victoryus (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Mondjuk igen... Elég gagyinak tűnik most megnézve ... :D Pl tisztán látszik, hogy a power ranges-es robotok sima mezei transformers figurák... :D
De akkoriban jó volt.
Meg pont tegnap gondolkoztam azon, hogy eközben itthon mik mentek? Mert még '98-ban is volt egy Szomszédok, kezdődött a Barátok Közt, meg volt ez a Xénia láz. :U
Ezeknél a power kapitány is szintekkel jobb volt. Sőt, még a mesék is ezerszer jobbak voltak már a 80-as évek végén, mint amit itthon adtak / készítettek a 90-es évek végén... :D

A tengeralattjárós nekem nem rémlik most. Több infó kellene. :) De ha valaki tud még ilyen régi Sky-os meséket én kíváncsi lennék rá. Hátha mégtöbb emlék jön elő.
Amúgy a M.A.S.K. volt még amiért nagyon odavoltam.
szerk.: a He-Man-re is emlékszem :D

Meg volt még valami mese, amiben ilyen totemoszlop szerű állatok voltak a segítőik a valakiknek... :U A múltkor láttam valamelyik összeállításban de nem emlékszem a címére.

[ Szerkesztve ]

(#17) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link]

bocs :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#18) Tom5 válasza Victoryus (#15) üzenetére


Tom5
addikt

Cowboy-os a Bravestar volt.
Megvolt az ürge is meg a lova is figurába. Imádtam velük nyomulni. Ha a muki hátán megnyomtad a gombot, akkor a keze előrelendült ezzel mutatva, hogy milyen gyors.

Halványan dereng még pár mese, majd otthon rájuk keresek.

Nálam az abszolút kedvenc a Transformers, MASK és Wheeled Warriors volt.
Na jó meg a dzsiájdzsó. :DDD volt vagy 30 figurám belőlük.

DeFranco - német adókon nem szerettem a meséket a nyelv miatt. Amúgy én is sokat tanultam belőlük majd később a Cartoon networkön.

mod - Forró rágogumi jah, meg a tiroli erotikus filmek... :DDD szép időszak volt.

[ Szerkesztve ]

(#19) Victoryus válasza Tom5 (#18) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Nem rossz ez a cowboyos se, de amire én emlékszem abban tényleg azok voltak, nem sci.fi volt. Kék farmerban volt a főszereplő. Lehet még a Super Channelen volt. A régi szép idők:)

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#20) Tom5


Tom5
addikt

Starcom ez már halványabban dereng, de ebből is voltak brutál játékok. :DDD link MASK toys :Y
eskü elfogadnám őket még mai fejjel is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Hintalow válasza Dany007 (#16) üzenetére


Hintalow
senior tag

A képen láthatóak közül egyedül a thundercats nincs meg, a többi (nagyon sok egyéb 80-90 es évekbeli rajzfilmmel) megvan (szerintem országos szinten is top helyezésben lehetnék a gyüjteményemmel :D )

A totemállatos amit írtál valszeg a Pawpaw bears lesz, itthon Praclifalva lakói néven futott
(na azt pár részen kívül lehetetlen megszerezni)

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#22) Tom5 válasza Hintalow (#21) üzenetére


Tom5
addikt

Honnan van meg, és milyen formátumban?! :Y

(#23) Hintalow válasza Tom5 (#22) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha a praclifalva lakóira kérdeztél, akkor kicsit félreérthető voltam :B

Azt én sem tudtam megszerezni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#24) Tom5 válasza Hintalow (#23) üzenetére


Tom5
addikt

Nem, az mondjuk pont nem érdekel, hanem az összes többi....

(#25) Hintalow válasza Tom5 (#24) üzenetére


Hintalow
senior tag

Jah, vagy úgy.

Természetesen virágboltiak, eredetiben, ha ki is adták ezeket, többnyire nem teljesen, és marha drágák.

Ha van rá igény, miután hazaértem, összedobok egy listát, a meglévő sorozatokról.

[ Szerkesztve ]

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#26) Tom5 válasza Hintalow (#25) üzenetére


Tom5
addikt

Melyik virágboltból? Jöhet priviben is! :B

(#27) Dany007


Dany007
veterán

Héj, találtam valami "újat"!

Ezt ismeritek? Én kajak emlékszem rá, de amúgy nem ugrott volna be ha nem látom egy összeállításban.

(#28) DeFranco válasza Dany007 (#27) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Beleégett a kisagyamba, teljesen világosan emlékszem a főcímre, de érdekes módon ennek ellenére szerintem egy részt sem láttam belőle... nem értem... akkor hol láthattam ennyiszer?

(#29) Dany007 válasza DeFranco (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Furcsa de nekem is ez az érzésem. A főcím a képek és a zene (főleg a zene) nagyon megmaradt bennem. De aztán hogy miről szól vagy mik voltak benne arról már fogalmam sincs. :D

(#30) Tom5 válasza Dany007 (#29) üzenetére


Tom5
addikt

Dettó így vagyok én is!
Nagyon jó kis rajzfilmek! :)

(#31) Dhampir


Dhampir
félisten

Szia, csak most bukkantam a blogra az egyik fórumszál nyomán.

A Transformers a kedvencem volt, képregényben is olvastam.
Egy műanyagfigurám is volt, amit egy szörny belsejében el lehetett helyezni, mert azzá alakult át.. :)

(#32) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Én ezt szerettem, meg még sok mindent, de azoknak nem tudom a nevét. :/

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) lapa válasza DeFranco (#28) üzenetére


lapa
veterán

nem lehet, hogy valami játék reklámja volt?

mondjuk megvanni nagyjából mind megvan, de nekem egyikből se maradt meg semmilyen látott rész.

amúgy pont a minap kerestem német tini nindzsa teknőcöt, ha valakinek van német virágboltja szólhatna.

[ Szerkesztve ]

(#34) sztanozs


sztanozs
veterán

:D

hogy visszataláljak...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.