Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#735) Thrawn válasza proci985 (#731) üzenetére


Thrawn
félisten

Belinkelgettem pár dolgot AH-ról magamnak a jelenlegi gearemhez:
Egy megfizethető Mempo kb +16-17k DPS lenne, life-ot nem buknék még annak ellenére sem, hogy lila kavicsot raktam a sapiba. Sőt, ugye a Mempo is lyukas, átrakhatom a követ. Érdekességképpen a legbrutálabb crites darabok kb 30k plusz sebzést adnának.

A The Witching Hour öv látszólag nem sokat változtatna rajtam, mert elbukom a +130 dexes Inna szettbónuszt és a 8% Holy dmgt. Valójában nagyon is jó lenne, de előtte dexet kell pótolnom, ami egy Mempóval kb meg is van.

Vile Ward: +4-5k DPS-t nyernék, de kb 5k lifeot el is veszítenék. Amelyikkel nem buknék ennyi life-ot az nekem megfizethetetlen egyelőre.

Vértet még nem tudom milyet szeretnék, jó lenne ha ugyanúgy adna +Discipline-t, de ha van benne Hatred regen is az még jobb :)

(#733) proci985: Pár milláért beszerezhető egy a mostani xbow-dhoz hasonló Manticore, sokat dobna a critdmg-den. A kesztyűdre tudsz szerezni még crit dmg-t a többi stat megtartásával, a sajátomat (dex-as-critch-critdmg) 17M-ért lőttem vmelyik nap. Amire még kíváncsi lennék az az, hogy neked melyik párosítás lenne jobb. A mostani Lacuni az Inna gatyával, vagy egy Strongarm egy +movementes cipővel. Egy jó Strongarmot nem nagy művészet beszerezni mert mindegyiken van crit, a crites lacuni viszont igen drága.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.