Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) proci985 válasza Thrawn (#650) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hm, akkor következő lehet egy tal amu lesz ami beszerzendő, csak gondolom a dexvitchc abból is elérhetetlenül drága.

lehet, viszont enyhén zavaró, hogy aknákat használva már a shadow power+gloomot használva is megy le az életem, ha többet kapok el, nem is kevéssel. tetejében a fegyveren is van steal. sima (chc/chd/dex/mindam) gyűrűvel viszont átléptem a 100k unbuffered dpst

az 50 allres kicsit hiányzik, allresistesekkel eléggé kell ügyelni, de egyébként azért okés a dolog. viszont találtam egy IK csizmát, ami elsőre nekem annyira nem tűnt jónak (176str, 90vit, 75 allres, 12movement... vö 249dex/70vit/72allres csizmám van félmillióért, bár movement nélkül), erre kb 60-70m. másik vicc, találtam egy ice climberst is, +1k life, második legnagyobb gemmel már nem buknék damot a jelenlegi csizmámhoz képest... olyan 5-6m körül mennek hasonlóak AHban:).

viszont, ha elmennek a cuccok marad a kérdés, hogy mire fejlesszek. 50 allres az innán nem biztos megér nekem 20met, discipline pedig meglepő, de kezd elég lenni (magas crit, night stalker és húzósabb pillanatokra soj swapen). nat set akár még érdekes is lehetne, de a fegyver használhatatlan, a vért gyenge (vagy nagyon drága), a sisak gyenge (andariel/mempo szvsz dpsben verhetetlen), a cipő pedig szvsz nem éri meg az árát (lacuni + inna kombó mellett semmiképp).

aztán lehet az lesz, hogy kivárok, amíg a low crites lacunik elkezdenek elinflálódni. béta verzió egy kétsockos manticore beszerzése, de azzal is érzésre érdemesebb lenne kivárni.

vagy szerintetek merre lenne érdemes tovább mennem gearezés szempontjából?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#652) Thrawn válasza proci985 (#651) üzenetére


Thrawn
félisten

Amelyiken van crit ch az elborult áron kelleti magát, dexteritys egyébként is csak pár darab van. Én csak kísérletképpen vettem meg, tegnap hirtelen felindulásból le is cseréltem, mert luxusnak találtam, hogy az egyik legtöbb crit ch-val bíró tárgyon nekem nincs egy sem. Elég jó áron is volt kirakva ezért beleugrottam. Az Armory még nem frissült ezért nem látszik.

Lehet rosszul emlékszem, de nem 300k körül volt az EHP-d? Most kicsit lejjebb csúszott.

Jelenleg én is megakadtam a fejlesztésben, még talán egy új kesztyű elférne, de aztán ennyi. Úgy érzem amit ki lehetett hozni ebből a Legacy Natalya's szettből azt kihoztam. Nem mondom, hogy nem lehetne még csiszolni a felszerelésemen, de ahhoz már szponzorok kellenek :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#653) Coyot


Coyot
őstag

Beálltam a natalya setesek sorába én is:[link] :)
Xp-t farmolni lvl 3 on inkább leveszem azt a fos natalya gyűrűt, akkor van 156k dps-em, andariel sapival már 170k. De szeretnék 200 fölé evickélni, merre tovább? vegyek egy jobb manticore-t? vagy inkább a natalya elemeiből kellenének jobbak? Gőzöm nincs :D

Má' nem

(#654) proci985 válasza Thrawn (#652) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pedig már elkezdtem agyalni, hogy tal vért lehet dex/vit/allreses (barbáromnak legalábbis legacy str/vit/allreses van, és amikor találtam ért vagy 400kt) plusz van rajta ias, tehát amuval lehetne +6+3% dam, ias, dex, vit, allres és lehet bukok 6 critet, de végeredményben akár még jól is ki lehetne jönni.

igen, 300 körüli ehpm volt, buktam némi lifeot. gyakorlatban viszont a táskámban van egy mempo is (+6k life, -12k dam) húzósabb helyzetekre. ami pedig nincs beszámolva az EHPbe az a movement speed, az pedig visszaállt 24re 18ról.

igazából anno tippért köszi, kb te beszéltél le a legacy natról. elnézve a plvl100as dhkat, legacy natalyaban mennek és egyébként über cuccokban van 160k unbuffered damjuk. részemről meg egyre inkább az az érzésem, hogy annyira sok discipline nem kell, a kritikus pár másodpercet kell áthidalni, az meg magasabb resist + magasabb dam kombóval lehet költséghatékonyabban is megoldható.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#655) Thrawn válasza proci985 (#654) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem biztos, hogy rossz az ötlet, ha végigviszed kíváncsi lennék az eredményre :)

Frissült az Armorym, így a diabloprogress is, ezzel az új amuval felére zuhant az ehp-m :O :D Sebaj, majd javul ha újra HP-s kavics lesz a sapiban.

Azt most is tartom, hogy rare cuccokból sokkal ütőképesebb DH-t lehet összerakni, mint legacy Natalya's szettel, gondolom nálad sem véletlenül lapul egy Mempo :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#656) radi8tor válasza Thrawn (#655) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én sem éreztem még késztetést, hogy lecseréljem a sisakot vagy a vértet Natalya-ra.

⭐ Stella

(#657) whabaky válasza buherka (#644) üzenetére


whabaky
tag

Reflect teljesen bírható, amint írtam. 1000 feletti life regen, alacsony LOH, illetve gloom kombóval szépen megy, néha kell csak egy kicsit hátrálnom, de egyáltalán nem vészes. A legjobb, ha illusionist a relfectes, vagy vannak mobok körülötte, abban az esetben a HP-m meg sem mozdul legalább addig, ameddig vannak mobok, vagy élnek az "illuzionisták" :)

(#646) proci985: gloom adott, anélkül fabatkát sem ér :)

Hirdetéseim: hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=whabaky

(#658) Agro


Agro
senior tag

Veeeegre! Sikerult elernem a 200k + DPS-t. [link]

(#659) radi8tor válasza Agro (#658) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

12k-val vagy előttem (unbuffed), de én nem kockulok annyit, mint te. :P
Grat! :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#660) Agro válasza radi8tor (#659) üzenetére


Agro
senior tag

Annyit nem is kockulok :D

Jo amig beteg voltam elegge cserepesre ultem a seggem, de hetkoznap nem viszem tulzasba

(#661) Kobe


Kobe
veterán

most licitálok egy kicsit jobb natalya chest armorra, illetve egy socketes andarielre kevesebb tűzsebzssel, a gatyában már lecseréltem a köveket, armory még nem frissült. Arra gondoltam, ha megvan az andariel akkor abba menne egy lila kavics, az adna még lifeot. perpill olyan 146K a dpsem, ha a 200at akarom elérni, kb mit kellene becéloznom ? miket kéne cserélni és mennyi lenne kb ? nyílván nem szórnám el a pár 10 millámat, hanem akkor egybe összegyűjteném inkább, de jó lenne tudni kb mire számítsak

[link]

(#662) proci985 válasza Thrawn (#655) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

közben sztornó, AHban van egy szem tal amu critdexel, 400mért, vértek szintén horror áron. olcsón egy legacyn gondolkodtam, de azzal meg szerintem sebzést buknék sokat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#663) radi8tor válasza Agro (#660) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csökkent az előnyöd, ma craftoltam egy elég jó Hellfire ringet: ~200 dex, 8% AS, 4% ChC
Ez adott +8000 DPS-t az előző Hellfire ring helyett.

⭐ Stella

(#664) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na ma két fővel lement mindhárom über mp5ben egy barbi mellett. kullét konkrétan egyedül kiütöttem amíg feltartotta siege breakert, szóval nagyon úgy néz ki egész kellemes kezd lenni a dpsem mempoval is.

andyval továbbra is picit törékeny a DHm, cserébe kezd elég nagyot ütni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#665) Agro válasza radi8tor (#663) üzenetére


Agro
senior tag

Grat hozza :)

Sajnos nekem most minimum 250M kell a kovi ertelmes upgradehez idom meg alig van jatszani. Max 1-2 ora naponta. Lehetnek mar most is 250k korul dpsben de ahhoz be kene aldoznom armort allrest meg hpt is, az meg nalam nem palya. 5k armor ala nem akarok menni, nagyon megszoktam mar a tanking stylet. Ugyhogy kovi upgrade az tuti egy 1050+ average dmg, dex, LS manti lesz. Az kb 20k-t fog dobni veszteseg nelkul

(#666) radi8tor válasza Agro (#665) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Buliból felpróbáltam az Inna' Vast Expanse-t a plusz 130 dex miatt.
70 all resistet vesztek vele, de DPS Unbuffed: 192k lett. (247k játékban)
420 all resim van 3420 armor mellett. Ez partyban elég jól játszható.

⭐ Stella

(#667) Agro válasza radi8tor (#666) üzenetére


Agro
senior tag

Hat ehhez az allapothoz nekem meg gyurni kell :D

All resbol nekem boven eleg az a 370 ami van. Armort hasznosabb statnak tartom.

Most a cel a hp/dps noveles ugyhogy Vile Ward is csere erett

(#668) Thrawn


Thrawn
félisten

DPS update:

Alap (passzívok nélkül): 147.950
+Archery: 160.459
+Steady Aim: 192.551
+Sharpshooter: 341.976

Esett ma egy Bren puska ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#669) Coyot válasza Thrawn (#668) üzenetére


Coyot
őstag

Mifajta puska? muta muta :D

Má' nem

(#670) Thrawn válasza Coyot (#669) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez volna az, már használatba is vettem:

Kivettem a kavicsot a régiből, hogy össze tudjam őket hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#671) Thrawn válasza Kobe (#661) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezen a hsz-en eddig valahogy átsiklottam. Szóval. Ha már van egy Inna gatyád, érdemes lehet beszerezni mellé az övet is a set bónusz miatt (+130 dex), és/vagy szerezni egy Nata cipőt (szintén +130 dex). Előbbivel menne a levesbe sok vit/life%, utóbbinál talán kevésbé fájna a csere. Övnek még a The Witching Hour is megfelelő lenne, ha nem lenne a dexes olyan borzasztóan drága :( A Strongarmból is lehet találni olyat ami hasonló statokkal bír, de több a dex rajta. Sajnos vagy nem sajnos, de te is elérted azt a szintet, ahonnan már nem lehet kicsi pénzért fejleszteni.

ui: A Dead Man's-edért ölni tudnék ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#672) proci985 válasza Thrawn (#671) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

dead mansek ára nagyon megy le. discilplinesek még relatíve drágák a 15+ias kategóriából, de ez is csökken.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#673) Coyot válasza Thrawn (#670) üzenetére


Coyot
őstag

Az igen jó :R gratula!

Ha minden igaz lenne most 70-80m fegyverre, érdemes mantit vadászni, esetleg 2 sockettel vagy csökken az áruk, mi most a tendencia?

Má' nem

(#674) radi8tor válasza proci985 (#672) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi ez a hype a discipline-s quiverek iránt?
Készülnek az emberek a PvP-re?

Anno, amit 30M vettem quiver-t a kutyának nem kell most 1M se. :O

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#675) Thrawn válasza Coyot (#673) üzenetére


Thrawn
félisten

Reggel néztem végig a Manticore-okat, ehhez hasonlókat már meg lehet szerezni 70-80M-ért. A kétsocketes még mindig (több)százmilliós kategória. Tendenciát nem tudnék mondani, de érzésre talán csökken az áruk, mint minden más tárgynak.

proci985: Nekem minimum 8 Discipline rajta kell, hogy legyen, különben meg sem veszem.

radi8tor1: Nem hype ez, mindigis drágák voltak a +Disciplines Dead Man's tegezek.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#676) proci985 válasza radi8tor (#674) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

relatve drága: 2.5millió alatt nem láttam a héten elemental arrow 16ias 9+chc változatot. igazából nem tudom, 1.05 óta meg lett erősítve a discipline regenelő skill, 40+os crittel az meg már elég általában.

amit három hete 2mért vettem bidre egy hétköznap éjjel 196/191/16ias/10chc/1.32es akkoriban 4-5 körül ment buyouttal.

tegnapelőtt éjjel bidre 1mért lett 18x/17x + 7% life/16?18ias/10chc/6elemental arrowom. szvsz még fog ez lejjebb is menni. dead mans kb az utolsó pont szokott lenni, ahol még gazdaságosan lehet fejleszteni mp5képes karikat.

hát nézd, én anno 1.03-1.04 körül 4mért vettem egy quivert, ami 15kt sem érne most:).

Thrawn: hm, minek ennyi discipline legacy nat mellé?

manticoreok ára csökken, 1000dps körüli 2sockosok már 1-2m körül megállnak. szép lassan megy le az áruk. quiverek viszont valamennyire állnak, ami az enyémnél jobb (1177dps csak fizikaiból, 73crit+sock+2.2life steal), az még mindig min 10-20m, ha nem csak pár dpst nyernék.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#677) Thrawn válasza proci985 (#676) üzenetére


Thrawn
félisten

Mert Discipline-ből sohasem elég :B

Egyszer felpakoltam magamra 68-at a legacy Nata mellé, az már majdnem halhatatlanságot jelentett, csak sajnáltam azt a rengeteg DPS-t amit vesztettem vele. Az biztos, hogy az én buildemhez nem való a Xephirian amulett, a SoJ-t viszont megtartom (amíg nem szerzek be belőle egy ütősebbet).

Más: Már több, mint 10k lekérés van ezen a kis Logout bejegyzésem, álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyire felkapott lesz :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#678) hkaroly


hkaroly
csendes tag

én is átléptem a 200k dpst (unbuff 160k majdnem) asszem egy darabig ennyi is marad :D

(#679) Thrawn válasza hkaroly (#678) üzenetére


Thrawn
félisten

Grat! Kellemes az a Hellfire ring :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#680) proci985 válasza Thrawn (#677) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

fura, szerintem a DHnak sebzés kell, meg pont annyi védelem, hogy a kritikus másodperceket kibírja.

bejegyzés meg ja, viszont gondolj arra is, hogy a diablo3 topik átláthatatlanul pörög, ez itt meg a célirányos variánsa.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#681) hkaroly válasza Thrawn (#679) üzenetére


hkaroly
csendes tag

kösz! :R

amúgy csak én használok smoke screent shadow power helyett? nekem jobban kézre áll...

[ Szerkesztve ]

(#682) Coyot válasza proci985 (#680) üzenetére


Coyot
őstag

Szerintem sokkal jobban haladsz ha mondjuk bele tudsz állni desecratorba meg arcanbe és üthetnek az elitek, nem mozogsz -> hamarabb végzel velük-> időegység alatt több kill->több cucc és xp->gyorsabb szintezés és nagyobb esély a jó cuccokra. Ehhez meg kell a kék trutyi, minél több annál jobb, lényeg hogy ne kelljen megállnod vagy meghalnod, mert elfogyott.

szigorúan szerintem :D

Má' nem

(#683) Thrawn válasza proci985 (#680) üzenetére


Thrawn
félisten

Az a tempó amivel haladni szoktunk elég sűrűn termeli a kritikus helyzeteket, minden csepp Discipline számít. De látod, azért a DPS-t sem hanyagolom el olyan nagyon :) Egyébként már érik bennem a gondolat, hogy elteszem egy időre a ládába a Nata szettet és másféleképpen kezdek építkezni.

hkaroly: Én használom mindkettőt, így korrekt, nem? :D

Coyot: Ennél szebben össze sem tudtam volna foglalni :R

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#684) Coyot


Coyot
őstag

Nézegetem mostanában mennyi Xp-t tudok összeszedni fél meg negyed órák alatt (általában ennyit játszom egyszerre :D ). Nyilván solo-zok, negyed óra alatt 8-9m Xp jön össze. Ez gyors vagy lassú? Kinek hogy megy? Ja mlvl2 ön megyek, 3on már lassabb, nem 1 hit mindenki :D

Má' nem

(#685) Thrawn válasza Coyot (#684) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogalmam sincs, sosem néztem még mennyi XP-t szedek össze.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#686) Kobe válasza Thrawn (#671) üzenetére


Kobe
veterán

a quiverért elég sokan ölni tunnának ;] amikor tallózgatom a cuccokat, hogy mit updateljek, néha ránézek AH ban, és elszórtan van 1-2 ilyen darab goldosban, RMAH ban meg tlaán 1et láttam ;]

nem tudom menynit dobna az a 260 dex, de én inkább witching hour + ice climbers kombóban gondolkoznék, 80M ért olyan ice climbers van h beszarás, ott is nyernék plusz 100 dexet, és a witching houron az AS + CHD többet dobna sztem mint a kb 170 plusz dexterity, bár ki kéne kalkulálni pontoan. Életben 40 K alá tuti nem mennék le, egy socketes 10% alatti Andarielre is pályázok, léifeos kaviccsal (akkor cserélhető lenne az öv)

[ Szerkesztve ]

(#687) radi8tor válasza Kobe (#686) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a nagy baj a socketes Andariellel, hogy nincs rajta all resist. :(

⭐ Stella

(#688) proci985 válasza radi8tor (#687) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

dehogynem, van allresistes socketes andy, csak memponak hívják:).

más: megvan a fast descent achi, 50 perc alatt megvolt a3 mp2ben. olyan 4 csapat elitet/uniquet hagytam ki sietés miatt (elfutottam mellettük:) ), ill egy goblin is kimaradt. mérleg két csomag rare eladva és egy gidbinn.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#689) Kobe válasza hkaroly (#678) üzenetére


Kobe
veterán

nézegetem a karaktered, de nem igazán jövök rá, honnan a francból szedtél össze majdnem 50K életet 800 alatti vitalityvel :) Life % elég kevés holmidon van, így az szerintem nem indokolna 10K difit (nekem is van pár cuccomon). mindenesetre jó lenne tudni én mit építek rosszul hogy csak ennyi a life ennyi vita mellett

(#690) radi8tor válasza proci985 (#688) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én egyik éjjel a kovácsot okosítottam ki 100 recepttel. Nem kellett 100-at venni csak olyan 60-at. :DDD

⭐ Stella

(#691) buherka válasza proci985 (#680) üzenetére


buherka
addikt

Ezzel csak az a gond, hogy szétcsesztek az elitek, mint a szart, ha nincs elég allres. Amikor DH-kel vagyok publicba...oks hogy sebeznek mint állat, te hullanak mint a legyek. Azért az elég cumi hogy MP0-án egy arcane lézer érintése egyenlő a halállal. Úgy sem úszod meg hogy ne kapj egy pár sallert...erre nem szabad alapozni.
Már hívtunk mi is haverral überezni DPS DH-t MP8-on...Csak 5X kellett felvakarni egy menet alatt.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#692) radi8tor válasza buherka (#691) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

MP8-nál már azért elkél egy kis crowd control mindenkitől.
Akikkel én szoktam menni, ott a monk és wizard tereli/fagyasztja az ellenfelet és velem még egy DPS barbár is van partyban.

⭐ Stella

(#693) proci985 válasza buherka (#691) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

überre teljesen más gondolkodásmód szerint kell gearelni. mp0án jól tolva pár mp lehet kritikus, azt a smokescrean+gloom áthidalja. tovább az extra healthes hulking phasebeast csapat sem él mp0án, mert ügyesen tolva, bekapnak vagy 2-3m damot ez idő alatt.

alacsony mpre singleben elég kb 40-48k life és 300-350 res, talán 250 is.

überezésre mp5ben 45k life és 350 res tűnt nekem a minimumnak, amivel elég ideig túl lehet élni. magasabb mp szintekről nincs tapasztalatom, de 50k life és 450 res DHval már eléggé necces úgy, hogy a dps is magas maradjon.

radi8tor1: :DDD pár achievement eléggé vicces. a kedvencem a wheel of misfortune, ami bead két pályát és egy sachelt, amik meg összességében egy raklapnyi másik achievmenthez kellenek (nooks -> a2 felderítés -> world of pain; conversationA2->conversationALL). említett wheelt meg kb annyi idő lefarmolni, mint a pónipálya gibbering gemstoneját.

aztán ott a 100millió arany felszedése, a 666 kandelláber, a with enemies like this (35 ellenfél felrobbantása egy szörnnyel), a HC inferno diablo és a 10 lvl60as karakter, nomeg a heroes new clothes.

bár másik oldalról anno 1.02 alatt a bad breath (belial és a lehellete) se tűnt letolhatónak, ehhez képest 80k dpssel laza volt DHval.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#694) radi8tor válasza proci985 (#693) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A wheel of misfortune megvolt 1 hét alatt. :DDD

⭐ Stella

(#695) buherka válasza radi8tor (#692) üzenetére


buherka
addikt

Én Szatesz-el megyek állandóan überre. Csak ketten megyünk be. Én ugye DH vagyok ő meg barbi. Egyikőnknek sincs crowd control -ja és nem pusztulunk el.
Én pakolom a Sentry-ket meg nyomom ezerrel az acid Bolá-kat. Ha jók vagyunk akkor letoljuk a 3 menetet fél óra alatt.
Csak MP8-on megyünk, mert itt garantált a cucc, alatta már rizikós.
Na itt MP8-on érzem, hogy milyen jól jön a 57K life meg 650-700 all res.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#696) radi8tor válasza buherka (#695) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, ha ketten vagytok az még bele fér. 4-es partyban már többet kell kibírni.

Más: képzeld ma megvették 5M buyouttal a csizmát, amivel küzdöttünk. Előtte 550k BID-en állt. :)

⭐ Stella

(#697) buherka válasza proci985 (#693) üzenetére


buherka
addikt

MP5-ön nem éri meg bemenni überre...vagy dobja a motyót vagy nem.
Anno az elején én is MP5-ön toltam, de ha már szenvedek a kulcs keresgéléssel, akkor a gyűrű is legyen garantált.
Az acid bolát azért szeretem, mert 3-at tol egyszerre, amikor eldurrannak, akkor olyan visszatöltést kapok hogy öröm nézni a 3-4K-s zöld számokat a fejem felett. Meg a Dead Man-em is támogatja +10%-ban.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#698) buherka válasza radi8tor (#696) üzenetére


buherka
addikt

Végre hogy elvitték a csizmit...örülök neki. :C
Küzdöttünk vele rendesen.
Nekem nagyon nehezen mennek el a cuccaim. Már mindenki a maxos itemekre hajt.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#699) proci985 válasza buherka (#697) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

MP8 nekem még sajnos távoli. 57k life és 550-600as res jó lenne, de a keretemből nagyon sokat buknéka dpsen.

egyébként a dh+barb kombó tényleg ideális lehet, ha mindkettő bírja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#700) hkaroly válasza Kobe (#689) üzenetére


hkaroly
csendes tag

az az 50k life már csak 45k, mert natalya chestet cseréltem épp több dexesre, de így is több mint elég mp3-ra (ált ott farmolok, eléggé gyors ;] ) de valszeg az amuleten lévő vit dobja meg (bár így is közelebb van a 900-hoz, mint a 800-hoz a vit...) über farm mp6-on szokott történni barbár kollégával gond nélkül ebben a felállásban

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.