Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Egyszerű, nagyszerű :D Ajánlom ezt a totyikot :)

(#2) danih


danih
addikt

Várjál, szóval egy arc 2e HUF-ért megjavította, ill. mondta, hogy a túlmelegedés volt a probléma, és tegyél rá ventit?
Részleteznéd, hogy mit javítottak rajta (beb*szta a sütőbe :) ), vagy a tanács (hogy tegyél rá ventit 'oszt jó lesz) volt 2000?
Nem akarom kétségbevonni senki hozzáértését, csak szeretnék tisztán látni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Probber válasza danih (#2) üzenetére


Probber
őstag

Nekem is ez a része szúrja a szemem. Csinált is vele valamit (pl. reball), vagy csak tanácsot adott 2e-ért?

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) Raucher válasza Probber (#3) üzenetére


Raucher
tag

Reball?
Sütő lesz az inkább.

Az tudni kell, hogy a GF8xxx kártyák forrasztás technológia hibával készültek. A mobil GPU-k esetében el ismerte az Nvidia. Az asztali GPU-k meg kibírják a garancia végéig, tehát nem "ügy".
A memóriák forrasztását nehéz hagyományos módon javítani, mert a lábak a chip alá vannak hajtva. Marad a reball, csak ezzel az a baj, hogy drága mulatság.
Marad ez a megoldás. De ez koránt sem tökéletes eljárás. Vissza fog jönni a hiba egy idő után. Ezen még az extra hűtés sem segít.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#5) ther válasza danih (#2) üzenetére


ther
aktív tag

Rakott rá egy új biost, meg megpucolta normálisan (én is megpróbáltam, nekem utána is szar volt), meg még valamit cserélt rajta. Mondom totál nem értek hozzá, az én szemszögemből meg jó, hogy egy nem működő kártyából működőt csinált.

Aálírás

(#6) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

direkt azért vettem Asust, mert gondoltam az tovább bírja.

ilyen alapon nem szabad vásárolni, főleg nem asust....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) danih válasza ther (#5) üzenetére


danih
addikt

Ja, valszeg pasztát is cserélt rajta...
Így már korrektebb a dolog azt hiszem.

(#8) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Jól / olcsón kijöttél a helyzetből ... gratulálok illetve örülök , hogy működik a VGA-d ;)

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.