Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) The DJ válasza _Voyage_ (#7) üzenetére


The DJ
addikt

A proci felső része tökéletesen látszott, a típusjel és a gyári szám is, csak úgy volt megoldva, hogy az alja és az égésfolt ne látszódjon kibontás nélkül. De ez persze az én saram is, ha én megyek biztosan kibontom és kiderül a turpisság. Tanulópénz, hogy az ember sokkal óvatosabb legyen olyan esetekben, amikor nem ismeri az illetőt. A piros és fekete pontok is adhatnak egy jó támpontot és azokat is szoktam figyelni üzletelés előtt. Az egy napos vagy friss reges, de több terméket és meglepően olcsón hirdető újoncokkal viszont előítéletes vagyok, ami lehet hiba, de jobb félni, mint megijedni.

Ez a fénykép a személyiről dolog megint csak hasznos és jó ötlet, de én tipikusan olyan ember vagyok (voltam), aki alapesetben mindig jót feltételez a másikról, mivel én sem vertem még át soha senkit és nem is szándékozom. És hajlamos voltam azt hinni, hogy mások is ilyenek.
Rengeteg sikeres üzletem volt, postán és személyesen is, olyan is, ahol az én eladott termékem a vevőnél első indítás alkalmával fogta és megadta magát. Pedig előző este még tökéletesen működött nálam és személyesen is történt meg az adásvétel. Joggal gondolhatta volna a vásárló, hogy át akarom vágni és hibás hardvert sóztam rá, de egyszerűen csak szerencsétlen volt a helyzet és rosszkor halt meg szegény HDD. De nem kezdtünk el sarat dobálni egymásra, hanem megoldottuk úgy, hogy senki se szenvedjen kárt. Sajnos csak 1-2 ember van, aki visszaél mások bizalmával, miattuk viszont senki se üzletelhet nyugodtan, mindig ébernek kell lenni.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.