Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

Látva milyen brigádok dolgoznak ilyen helyeken, örülj neki hogy csak a szalámi ugrott... :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) t72killer válasza Redneck (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azt ugye nem tudom, hogy nem másolódott-e a kulcs...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Redneck válasza t72killer (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Reménykedj, de nem hiszem. Az ilyenek pitiáner pöcsök.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) total90


total90
veterán

Szerintem csak kiesett útközbe és most itt ki akarod verni a balhét :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) t72killer válasza total90 (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Biztosan kimászott, vagy a szomszéd macskája vitte el :D

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) Redneck válasza t72killer (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Szabadságra vágyott, megneszelte a kínálkozó lehetőséget, és meglépett. :C

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) DigitXT


DigitXT
félisten

Azt hitte, az a borravaló...:o

(#8) t72killer válasza Redneck (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A dühítő nem az a szerencsétlen ~10EUR, amibe egy rúd szalámi kerül, hanem a kellemetlenség, errefelé ilyet nem kapok. Arról már ne is beszéljek, hogy ennyibe nézik a profittermelő kuncsaftot, aki a fenti összeg többszörösét hagyja ott/hagyná ott legközelebb is, ha visszajönne.

#7: ja végülis bor mellé jól esik :D

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) total90 válasza t72killer (#8) üzenetére


total90
veterán

Bort majd következőtől lop ;]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#10) t72killer válasza total90 (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ja, aztán a kocsi tulaját elviszik, mert "véletlen" fagyállót tartott a borosüvegben, szegény ártatlan szerelő meg elfagyasztotta elfogyasztotta...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#11) total90 válasza t72killer (#10) üzenetére


total90
veterán

Jajj szegény :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#12) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Phia....ahelyett h értékelnéd h a határon történő belépéskor nem kobozzák el az állam javára a vagyonodat, pedig ugye le is lövethetne...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Így jelzik, hogy vidd vissza a mocskos nyugati pénzedet oda, ahonnan gyütté', te hazaáruló!
Meg egyébként is buszra kellett.

Meg láttam én az interneten, hogy olcsóbb ott a pikk szalámi!
Csak a multik kizsákmányolják a magyarokat!

[ Szerkesztve ]

(#15) DeFranco válasza D1Rect (#14) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megártott a lepintopik? ;]

(#16) t72killer válasza D1Rect (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A szalámi:DDD? Amúgy valóban, a hasonló hozzáállás miatt igyekszem egyre kevesebbet költeni az "óhazában":(

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#17) 66zio


66zio
aktív tag

Mielőtt megint mindenki beleélné magát a magyarozásba, szólnék, hogy ez nem hungarikum.
Youtube video
Sajnos ilyen világban élünk. Szerintem illene jelezni, mert ha a főnök se tud róla, hogy várjuk el, hogy esetleg kirúgja az illetőt?

(#18) Silent77


Silent77
veterán

Én felhívnám őket, hogy érezzék a törődést. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#19) D1Rect válasza t72killer (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

Aggyá' má' egy cigit, buszra kell! De a telefonodon mutasd!

(#20) ncc1701


ncc1701
veterán

Az aprót a kocsiban gyűjtöm, egyszer észrevettem, h egy szervíz látogatás során vki meghívhatta magát jó pár kávéra. Igazából nem is értem, mert ha szól, akkor adok rá pénzt.
Főnök kocsijából anno vagy negyed millányi kajajegy tűnt el. Pedig be volt kamerázva a szervíz. A végén még majdnem örült, h nem jelentették fel rágalmazásért, de oda sem mentünk többé.

(#21) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

En Angliaban elek, havonta viszem a kocsim tisztitasra (kivul-belul), 10 font, itt ez a legolcsobb, egy putriban vegzik a muveletet (kulso szemmel nem lehetne megitelni, hogy ez nem balkan), romanok a beosztottak, es pakisztani a fonok. Ugye papiron, otthonrol olvasva ez eleve kerulendo lenne, de a munkajuk van olyan jo, mint barki masnak masfelszer ennyiert, de ez meg naluk sem megengedett. A multkor egy taskaba kipakoltam a cuccaim, hogy a tisztitas konyebb legyen, otthagytam, fel ora mulva ugyanott van. Talan a melyen lehet a dolgoknak az is (nem vedek senkit), hogy itt meg ezek sem szorulnak ra erre... Persze mas szferakban volna mit fejlodni, nem mondom...

when the sun shines, we'll shine together

(#22) t72killer válasza D1Rect (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Utánanézek:R

#20: hátigen, én is hasonlókért nem teszem ki a szerviz nevét-címét. De végülis kb mind1, valszleg pont ugyanígy jártam volna 3 utcával arrébb.

#21: Normál szervizes melókat én is "Fritzföldén" csináltatom, évek óta semmi panasz, profin dolgoznak - egyáltalán nem elszállt árakkal, eredeti alkatrészekből (konkrétan előttem vette ki a VW lámpát a dobozból).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ez a Pick szalámi dolog bakker mindenféle témában visszaköszön már vagy 30 éve :N

Az a baj évente 5-6 alkalommal van időm nekem is magam pucoválni, pedig ritka nyugtató esemény. De azért ember szalámit lopikálni, ne már.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24) #42098752


#42098752
törölt tag

Inkabb csinald magad a tisztitast vagy figyelj rajuk.

Ferihegyen is igy probalnak egyesek mellekeshez jutni. A kezuket vagnam le, vallbol!

(#25) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondjuk én ezt nem értem. 1997 óta van autóm, néha több is. Soha egyszer el nem tűnt semmim. Lehet szerencsés vagyok, de a legtöbb ami történt h egy nyajlon acskóba összepakoltak mindent.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#26) mexicanraven válasza t72killer (#22) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mondjuk itt a szerviz horror, sok esetben erdemesebb autot cserelni (ha kisebb kategoriarol van szo), senki se ert semmihez, mindenre rabologatnak ami jol hangzik, es minden szaktudast igenylo feladatra csak embert is talalni maga a hanyinger, a mosas nem az, talan ezert is tudjak megcsinalni...

Pont a mult heten olvastam, hogy az itt elterjedt Kwikfit szervizhalozat (minden varosban van tulajdonkeppen, mindennel foglalkoznak ami auuto) egyik tagjanal egy kiscsaj autojaban a klima javitasaert felszamoltak 600 fontot, a gond csak az, hogy a kocsiban nem volt...

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#27) Tikakukac válasza bitpork (#25) üzenetére


Tikakukac
titán

Erre szoktam mondani: lottó :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#28) kemotox


kemotox
addikt

Hát ettől a poszttól eléggé feldúlt lettem. Mindenféle erős érzelmek keringtek bennem. Muszáj voltam enni egy kis szalámit, úgy megkívántam :DD

(#29) Redneck válasza kemotox (#28) üzenetére


Redneck
veterán

Nekem is meghozta, már túl vagyok egy szalámis pizzán. Igaz nem Pick volt rajta. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#30) t72killer válasza mexicanraven (#26) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meredek, életembern a legtöbbet 600EUR-t hagytam a szervizben, ami egy komplett dízel szíjcsere és éves szerviz kombinált ára volt. Ez Mo.-gon max 20-30%-kal került volna kevesebbe.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#31) DeFranco válasza t72killer (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem valamiért pickelnek rád... :P

[ Szerkesztve ]

(#32) t72killer válasza DeFranco (#31) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Vanazzazemese yt-n, de én nem vagyok olyan h linkeljem. Szóval helló, ez itt a pokol!

(#34) Hieronymus válasza D1Rect (#14) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A magyar képen téliszalámi van. A német(?) képen Pick gyártmányú, de olcsósított szalámi.
A valódi téli szalámi jóval többe kerül.

A legolcsóbb téliszalámi ajánlat az Amazonon kb 19 euró/kg. Bolti forgalomban 23 euró/kg-ról indul.
Az olcsó Pick szalámit kezdi kinyomni a piacról, a Kométa.

Akcióban, évente kétszer, szeletelt csabai kolbász kapható a Lidl-ben. A kolbász Békéscsabáról származik. A szeletelés és csomagolás fáradalmait, a szlovák testvéreink vállalták át. :((
Az Aldiban magyar, édes, fehér bor kapható.
Ezen kívül, időszakosan, magyar görögdinnye és zöldpaprika kerül a német boltokba.
Szóval, nem sikertörténet a magyar elelmiszer és mezőgazdasági export.

Torgyán pörög a sírjában. Annak idején bolondnak nézték a Chiléből importált cseresznye okán. Pedig finom és olcsó. Karácsonykor, Németországban..

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#35) t72killer válasza Hieronymus (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Német lidliben - legalábbis mifelénk nem találtam, csak a húst nem sokat látott milánóit tolják:( Az persze olcsó, de minek:F?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#36) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

minek fuvarozol celebzsűritagokat...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#37) DCI_market


DCI_market
tag

Sajnos nagyon nehéz ezzel. Egy autómosót vezetve jelentős tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, ha észleljük azonnal kirúgás jár érte, folyamatosan szólni kell sok olyan dologért amit nem nagyon ért civilizált ember.
Kedvencem egy fotós autója volt amiből egy rakat 4gb-os memória kártyát loptak el, mikor vázoltam hogy kéne vissza mert a rajta levő képek értéke több mint amit egy élet alatt dolgoznak. A kártyák NEM VOLTAK MÁR MEG, a következő vendégnek eladták mindet. A porszivó amit felszív arról nem tehetnek elv még a legmegbízhatóbb embereknél is él. Napvégi takarításkor meg jól össze szedi az aprót amit sikerül. Volt olyan aki a SAJÁT kocsinkból próbált meg elcsenni valamit.
Tényleg nehéz, de egy szalámi nem kicsi, telefonálj mindenképp, azonnal kifogják csapni akinél meglátják. Ők pedig nem fogják fel hogy mekkora kárt okoznak azzal ha BÁRMIT elvesznek a kocsiból.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#38) total90 válasza Hieronymus (#34) üzenetére


total90
veterán

Annyiból meg hentesnél veszel sokkal jobbat. Aldiba meg Lidlbe is van jobb olcsóbban, szerintem...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#39) D1Rect válasza Hieronymus (#34) üzenetére


D1Rect
félisten

[link]
Vagy 5 éves történet.

(#40) Feketelaszlo


Feketelaszlo
senior tag

Pálpusztai sajtot exportálj inkább, azt nem szokták ellopni.

(#41) mephi666


mephi666
nagyúr

itt mindenkinek csak lopnak a kocsijából? a miénkben benne hagytak múltkor 1/4 üveg műszerfaltisztító sprayt :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#42) bambano válasza DCI_market (#37) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én pl. azt nem bírom megérteni, hogy miért végeznek félmunkát a pucolásnál.
nem láttam még autómosót, ahol az ablaktörlő lapátokat megpucolják. tisztára sikálja az üveget, de a lapát koszos marad.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43) t72killer válasza DCI_market (#37) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már késő, múlt héten volt a takarítás, az elmúlt 3 napban utaztam és csak ma realizáltam, hogy hopp, valami hiányzik a Mo.-gi pakkból. És egyesegyetlen pont volt, ahol felszívódhatott - a tisztítóműhely, mert a csomagtartót már csak itthon pakoltam ki - a cuccokat meg csak ma "leltáraztam". Ennyi a történet.. Remélhetőleg a kulcs nem lett lehúzva, a szalámi se az ára miatt gáz, hanem a tudat, hogy igénybeveszel egy szolgáltatást és meglopnak. Tudom, túl rég élek a Lajta másik oldalán...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#44) Redneck válasza t72killer (#43) üzenetére


Redneck
veterán

Sajnálom ami veled történt, és valóban késő pattogni, de a "Mo.-gi" szövegrészért jár a virtuális faszkorbács. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#45) #90088192


#90088192
törölt tag

Szerintem nézzük a jó oldalát, a mai világban mindenki panaszkodik a baktériumokra, ilyen olyan tisztítószerek garmadáját szerezzük be minden marhaságra hivatkozva.

Na most nézd meg milyen tiszta a szalámid....Nincs rajta egy baktérium sem, vagyis túl teljesítette a 99.99%-ot is. Vagy is az autó tisztítása igen sikeresen zárult, a szalámid teljesen tiszta, és meg felarat sem kertek érte...En örülnek neki :DD

(#46) t72killer válasza #90088192 (#45) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

LoL:DDD

#44: váhh nyelvtankommandó;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#47) TheLázs


TheLázs
csendes tag

Istenem, az emberi hülyeség.

Szalámit mentél mosatni? NEM. Akkor minek volt benn a szalámi a kocsiban? Az az alap, hogy nem olyan vagy mint a skót a ruhatisztítónál, hogy beadja a zakóját, de tele van a zsebe TÖFKÖDVE zoknikkal meg minden fossal.

Szóval a kedves posztoló miért nem egy szalámibarát helyet választott, ha ennyire féltette a rúdját. Áldozathibáztatás lvl over 9000. Minekmentoda. :(

"Annyi mindenféléhez nem értek, hogy az már sokoldalúságnak számít” – Örkény István

(#48) Avicularia válasza Hieronymus (#34) üzenetére


Avicularia
veterán

Felénk 230 koronáért szoktuk venni a téliszalámit, ami kb. 23 euró. Ezt a kométa-t mi is vettünk múltkor, és mikor megkezdtem olyan penetráns szaga volt, mintha befújták volna kölnivel vagy valami hasonló és az ízén is érezhető volt. Egyből ment az egész rúd a szemétbe :(
Téliszalámi az egyetlen magyar élelmiszer ami svédben minden nagyobb boltban kapható.

(#49) t72killer válasza TheLázs (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, nemismegymáskor ;] Egyéb osztajrópéischer lopósszervizbe se. Ennyi erővel a nyögdíjat se bízzuk a postásra ugyebár. (Csomagot valóban ne is, mert ugye neki csak a dobozt kell kiszállítania, hogy mi történik menet közben a beltartalommal...)

#48: véletlen nem tisztítószerrel fújták be? :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#50) total90 válasza TheLázs (#47) üzenetére


total90
veterán

Remélem az üzeneted mögött irónia van, mert ha ezt komolyan gondoltad, akkor gond van :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.