Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) UnA válasza janeszgol (#50) üzenetére


UnA
Korrektor

Az sohasem jó cél, ha valaki fogyni vagy hízni akar, inkább legyen ez az egészséges életmód vagy az edzettség. Ha pedig emellett változik a testsúly, akkor az továbbra is egy természetes folyamat.

(#52) ncc1701 válasza orion1025 (#42) üzenetére


ncc1701
veterán

Van, aki azt szereti, ha nagy, és erős. Én 180cm/105kg vagyok, kb 21 éves korom óta gyúrok. Számomra teljesen elképzelhetetlen, h vékony, gyenge legyek. Majd öreg koromra.

(#53) philoxenia válasza UnA (#51) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mindenkinek beáll a testsúlya egy életmódhoz. Ha komolyabb a túlsúly, akkor az életmódon kell változtatni. Kevesebbet enni/mást enni/többet mozogni/másképp mozogni. Az átlag fórumozó életkorában olyan 75 kiló körül voltam, sokat bicikliztem egy évben, most van kocsi, nem muszáj biciklivel járnom, öregebb lettem 15-20 évvel, 95 kiló vagyok. Amikor lenne időm kedvem nincs mozogni, amikor lenne kedvem időm nincs... :D ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#54) #77646080 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


#77646080
törölt tag

Tökéletes. :)

Egyezik az ízlésünk. Magam ugyan 196 cm magas vagyok, de sikerült rálelnem a páromra, aki 163 cm és ilyen alkatú. 17 éve pedig már a feleségem is. :K

(#55) #77646080 válasza philoxenia (#53) üzenetére


#77646080
törölt tag

Amikor lenne időm kedvem nincs mozogni, amikor lenne kedvem időm nincs...

Jajj, ismerős a helyzet. :D

Már közelebb járok az ötvenhez, mint a negyvenhez és egyre többször esek ebbe a "csapdába".

(#56) Ringman válasza dabadab (#49) üzenetére


Ringman
nagyúr

én úgy tudom nem:
--
[link]
2012-től a hazai fogyasztói árindex nem tartalmazza a saját lakásszolgáltatás imputált bérleti díját, amely korábban a szolgáltatások főcsoportban jelent meg. Ez a tétel a nemzeti számla előírások szerint nem vásárolt fogyasztásnak minősül, így a lakosság által vásárolt termékek és szolgáltatások árváltozását mérő fogyasztói árindexből is kihagyjuk. Így, a korábbi 141 árucsoport helyett 2012-től 140 árucsoportra épül a fogyasztóiár-index számítása.

Az eddig a maginflációs mutató részét képező saját tulajdonú lakásszolgáltatás 2012. januártól szintén elhagyásra került, tekintve, hogy 2012-től a hazai fogyasztói árindexnek sem része

így infláció valóban nincs, csak a lakhatási költségek szaladtak meg

---
24.hu-s cikk: [link]

(#57) janeszgol válasza philoxenia (#53) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak a testsúlyból nem tudod megállapítani, ki mennyire edzett. Egy átlag focista 70-75 kiló, egy átlag vízilabdás pedig 80-90, hasonló magassághoz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#58) Cathfaern válasza orion1025 (#42) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"vegetáriánusként, abból is a legrosszabb fajtából való felállásban."
Ez alatt mit értesz?

philoxenia
Plusz tegyük hozzá, hogy a különféle krónikus betegségek is befolyásolják a testsúlyt, amikből idővel az emberek többsége egyre többet összeszed általában.

(#59) philoxenia válasza janeszgol (#57) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Biztosan nekem akartad ezt írni? Sportolókról nem volt szó.
Aktív sportolók húsz-huszonöt évvel az aktivitás után amúgy érdekesen szoktak kinézni...
Másrészt az alkat sem mindegy Modric is focista és Roberto Carlos is az volt, hasonló magasságúak...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#60) dabadab válasza Ringman (#56) üzenetére


dabadab
titán

Ja, ez kimaradt, hogy nekiálltak ... kézzel finomhangolni.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#61) Ringman válasza dabadab (#60) üzenetére


Ringman
nagyúr

így a soha nem látott átlagbéremelkedés kicsit árnyaltabb lesz.
amúgy is a feketén kiadott albérletekből származó bevételt nem tudom hogyan lehet jól mérni. mondjuk aki a mostani flat 16%-os adót nem akarja kifizetni bérbeadásnál, azt felőlem nyugodtan rommábüntethetnék.

(#62) Kolondrum válasza icemad (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

A női oldalnak ez nagyon sok. Férfinek én is többet gondoltam. E felé haladok, már nem kell sok. Kop, kop.
Persze magasság sem mind1, de azért a kg sokat elmond.

(#22) Vakegérke! Na látod nekem meg ebben a nőben srmmi szép nincs, de ettől szép a világ.

[ Szerkesztve ]

(#63) Vakegérke válasza Kolondrum (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erről egy vicc jutott az eszembe. A csúnya nő sóhajtozva nyög szeretkezés közben.
- Istenem, hát mégis van bennem valami szép.
- Igen, de mindjárt kihúzom.

Igazságtalan lenne, ha minden nő ideális lenne minden férfi szemében, és persze megfordítva. Így legalább szelektál az élet, mindenki azt kapja, amire, pontosabban akire vágyik. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) philoxenia válasza Vakegérke (#63) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Minél szebb valami/valaki első látásra, annál rosszabb lesz később, mert egyre több hibát veszel észre benne. Ellenben az első látásra nem "elájulós" látványban később egyre több szépet találhatsz.
Nincsen szép nő, csak túl távolról nézed és nincs csúnya, csak túl közelről nézed... Ja meg a sötét is jól szokott állni (nekünk férfiaknak is)... :D

[link] ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#65) Vakegérke válasza philoxenia (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen, és akkor még nem is beszéltünk a szerelemről, a kiábrándulás pedig keserű, legyen bármilyen szép az a nő.
Ám egy "szürke kisegér" csúnya nő is széppé tud válni, ha eléggé közel enged magához, hogy megismerhessük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#66) philoxenia válasza Vakegérke (#65) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha találsz egy nőt, aki neked nagyon tetszik, de másoknak alig, az nagyon király.... Alicia Vikander számomra tökéletes lenne például, csak hát qva nagy a konkurencia... ;] Még ha a feleségem rá is tudnám beszélni valahogy... :DDD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#67) D1Rect


D1Rect
félisten

Honnan tudják, hogy hány kg vagyok?

(#68) philoxenia válasza D1Rect (#67) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Van már rá applikáció a mobilokon...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#69) dabadab válasza D1Rect (#67) üzenetére


dabadab
titán

Azt akarod előadni, hogy statisztikai mintavételezésről most hallasz először?

DRM is theft

(#70) D1Rect válasza dabadab (#69) üzenetére


D1Rect
félisten

Arra gondolok, hogy mondjuk háziorvos adataiból dolgoztak.
Engem például vagy 10-15 éve nem látott.

(#71) Kolondrum válasza D1Rect (#70) üzenetére


Kolondrum
félisten

Akkor olyan a meló helyed. Nekem évente még ekg is van, vizelet, látás egyensúly stb. Most voltam.

(#72) kmisi99 válasza flash- (#21) üzenetére


kmisi99
addikt

Igen a magyar étkezés meglehetően borzasztó. A legtöbb háziasszony is rántotthús jó olajban tocsogósan, zsírt zsírral, egy kis pirított kristálycukor zsír körettel. De igazából főleg pénz kérdése is. A étolaj olcsó, az akciós oldalas 800ft/kg ért olcsó. Az extraszűz olivaolaj 6x annyi mint a sima olaj, a csirkemell meg 2x annyi, jófajta marha hús meg 4x annyi mint az olcsó hús. Elég sokan rá vannak erre kényszerülve, de a legtöbben valóban csak a kifogást találják a normális kaják helyett.

A genetikusokon röhögök nagyon, hogy hát nekem ilyen a genetikám. Ja napi 3-4000 kalóriával egy egészséges ember genetikájának az a dolga hogy elhízzon a fenébe. Én 10-22 éves koromig 1. fokú elhízási szinten voltam azaz a BMI-m 30+ volt átlag 32. Aztán hipp hopp fél év alatt -30 kg. Azóta is köszönöm szépen elhízásra hajlamos genetikával édesanyám azért aggódik, hogy túl sovány vagyok. :DDD Bár az ő főztjét is csak akkor eszem meg ha én felügyelem miből és hogyan csinálja.

[ Szerkesztve ]

(#73) t72killer válasza kmisi99 (#72) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálunk is beüt a táplálkozásegészségi katasztrófa, ha anyósékhoz megyünk:

#1 Fehér kenyér - errefelé nyugatisztánban csak apró péksütik, perecek készülnek fehérlisztből, a kenyér minimum féligmeddig teljesőrlésű
#2 Fehér rizs - ugyebár ez is tiszta szénhidrát, kristálycukrot is kanalazhatnánk, az finomabb...
#3 Máj - méregtelenítőszerv munka közben kikapva az állatból? csak gratulálni tudok hozzá...
#4 Rántotthús/rántott dolgok: jó kis rákkeltő gyűjtemény az égetett prézlibundában
#5 Szalonna - egész kocka telített zsírsav iparidisznóból? hajrá...
#6 Józsíroskolbász = szalonna light(?)

Hal mikor is vót? Háát, karácsonykor! Dehát anyós egészségesen főz, mert nem tesz sót a kajába :DDD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#74) Cathfaern válasza t72killer (#73) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A máj nem azt csinálja amit gondolsz :) Nem úgy méregtelenít, hogy megszűri és/vagy eltárolja a méreganyagokat (az a vese), hanem átalakítja őket olyan formába, hogy ne legyen méreganyag (majd tovább is adja kiürítésre vagy felhasználásra, pl. alkohol utóbbi).
Egyébként meg gyakorlatilag természetes multivitamin. Valójában az egyetlen ok, hogy nem célszerű éjjel-nappal májat enni, hogy nagy mennyiségben vitamin túladagolást okozhat.

Egyébként ha már fehér rizs, akkor említsük meg a sült krumplit is, GI-je annak is az egekben, ráadásul tipikusan rántott hús mellé szokás enni :) (jó kis cukros uborkasalátával)

[ Szerkesztve ]

(#75) t72killer válasza Cathfaern (#74) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A májról mondanak hideget-meleget, mindenesetre egy dolog biztos, nem mindegy, milyet eszik az ember?

Például: mennyire egészséges egy tömeges állattenyészdében, antibiotikumokon nyúzott liba mája pl? (nem is olyan régen ezt ugye megfejelték töméssel) Mi a helyzet a zsíros állatokkal, amiknek a májukban is sok a zsírszövet? Szval valószínűleg egy ideális máj tényleg tápanyagbomba rossz mellékhatások nélkül, kérdés, hogy a teszkóból akciósat vásárló fogyasztó tányérjára mi kerül?

A sült krumpli korrekt, a felszívott sült olaj mellett nem beszélve az akrilamid-tartalmáról. sajnos nagyon szeretem, annyit megtettem, hogy csökkentettem az adagot (kb 2-3hetente kerül az asztalra), illetve saját magunk sütjük friss olajon - míg a mekiben lehet már órák óta pörkölik ugyanazt az olajat/kebabosnál meg betolja a tegnapit (1x láttam, akkor hagytam ott a komplett török konyhaművészetet).

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#76) ncc1701 válasza Kolondrum (#71) üzenetére


ncc1701
veterán

Engem is csak akkor lát, mikor a jogsi lejár. Nem vagyok egy nagy orvos látogató típus. :)

(#77) ncc1701 válasza t72killer (#75) üzenetére


ncc1701
veterán

Krumplit beteszed a sütőbe tepsire, sütőpapíron, és megsül magába, nem kell hozzá egy centi olaj sem.

(#78) t72killer válasza ncc1701 (#77) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgybizony, nyami :K .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#79) flash- válasza kmisi99 (#72) üzenetére


flash-
veterán

mondjuk nem biztos hogy drágább az egészséges étrend..

reggelente 4 tojást eszek magában sárgájával, egy pici szalonna vagy kis sajt még megy mellé..
ezzel elvagyok tízoraig.akkor lemegy egy fehérje.

ebédre 200g csirkemell sok salátával 2 evk oliva rá, majd uzsonnára ugyanez
utána pár óra és megint lemegy egy fehérje, ami azért is jó mert segít az édesség utáni sóvárgás elnyomásban(csokis,de bármilyen ki mit szeret),esetleg ha csak kívánok valamit akkor 30g kesudió,vagy pisztácia még emellé...
vacsorára még egy 200g félzsíros túró egy pici csokis fehérjével vagy citromlével-édesítővel.és ennyi.
edzésnapokon ugyanez csak edzés után 100g rizs..

kókuszolajat használok sütéshez, összeségében a legjobb, kb egy hónapig elég, 1000ft körül van egy kg(Barco) ezt többször is fel lehet használni tehát így még takarékosabb is mint ha csak az árát néznénk.

ez így havonta nekem 33-35 ezer forint, és ettem 200g fehérjét,90g zsírt, és 50g-120g szénhidrátot(attól függően hogy pihenő vagy edző nap volt)
Ez mondjuk nálam egy diétás-edzős étrend, mert sport mellett még pár kg-ot le kell adnom, később pihenő napokon is több lesz a ch, de lényegében az már a havi kiadáson sokat nem változtat..
magasról normálisra csökkent a trigliceridem, csökkent a vércukrom, minden labor értékem javul, az edzésben folyamatosan javulok..
mindenki döntse el megéri e inkább 35 ezret költeni de egészségesen étkezni, mint kenyérrel kiflivel vegetálni aztán lehet szedni a cukor, koleszterin ,vérnyomás,szív gyógyszert,stb,stb... járni orvoshoz, stb,stb..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#80) ncc1701 válasza flash- (#79) üzenetére


ncc1701
veterán

Szép, gyúrós étrend. Tonhalat ne feledd ki. :)

Asszony felesége szülés után felkapott 10-15 kilót, és rajta maradt. Tavaly beelegelt, azóta hasonlóan diétázik, napi 1 órát edz. Lefogyta azt a 15 kilót, plusz feljött jó sok izom. És ami vicc, hogy plö elmúlt az virágpor allergiája.

(#81) Ghoosty válasza ncc1701 (#80) üzenetére


Ghoosty
őstag

"Asszony felesége..."

De jó dolgod van. :)

(#82) koxx válasza Ghoosty (#81) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Háremet tart :DDD

Mindenhol ezt a béna BMI-t nézik, ami egy csomó dolgot nem vesz figyelembe. Nekem kerek 30 a BMI-m, de mégsincs lagzilajcsis hasam.

(#83) ncc1701 válasza Ghoosty (#81) üzenetére


ncc1701
veterán

Bakker, haver felesége. Bocsi. :)

(#84) kenwood


kenwood
veterán

nekem az a bajom,hogy ami egeszseges,az nem izlik.
husbol a rantott a kedvencem,a roston es tarsai belefer,de mindig az az erzesem,hogy picit pazarlas,mert lehetett volna finomabb is.
salatakat szeretem,de ontet nelkul a legtobb ehetetlen,az ontet pedig nem egeszseges.
Flash etrendjenel a legnagyobb gondom a monotonitas lenne.
egy het utan idegosszeomlast kapnek,ha minden nap ugyanazt ennem.

a szenhidratok az alkoholhoz,dohanyhoz hasonloan fuggoseget okoznak.
Nekem naponta jon a kenyszer,hogy vegyek 1.5 lityo uditot (amit 1-3 ora alatt be is nyakalok), vagy valami joghurt,egyeb nasi.
Nehez dolog ez.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#85) koxx válasza kenwood (#84) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Öntetnek mehet balzsamecet+olívaolaj. Nem kell mindenféle szirupos majonézes szarral meglocsolni.
De abban igazad van, hogy ami igazán finom az egészségtelen :o Lehet mindenféle vegán/bio/paleo sütiket és egyebeket is enni, de mindig azt érzem, hogy valami hiányzik belőle. Nasikról és üdítőkről amúgy le lehet állni, már ez is nagy előrelépés ha vki fogyni akar. Persze a kávét nem 3 kockacukorral kell inni, kóla esetén light/zero (bár vannak akik azt mondják mindegy mert a hatása ugyanaz).

(#86) ncc1701 válasza kenwood (#84) üzenetére


ncc1701
veterán

Ember kérdése, én teljesen jól elvagyok a minőségi, egészséges kaján is. Csokit nem kívánom, nagy sütis sosem voltam, és gyerek korom óta maradtam a víznél.

(#87) DeFranco válasza koxx (#85) üzenetére


DeFranco
nagyúr

kicsi étkezésbeli változtatásokkal is nagy változást lehet elérni. én egy ismerősöm módszerét vettem át, mindent eszek alapvetően csak a "sallang" szénhidrátokat kerülöm.

üdítőt nem iszok, csak ásványvizet

kávéba-teába nem teszek cukrot, egy hét alatt rájöttem hogy feleseges

kenyér adagokat reggelire-vacsorára felezem, a hiányt zsírból és fehérjéből (csemegeáru, sajt, tojás, vaj) pótolom, tehát nincs extra éhségérzet, sőt, a vércukorszint stabilitása miatt miatt jóval jóllakottabb vagyok egész nap

nasit kerülöm, nem kell, megszokás csak

ettől függetlenül megiszom amit megkívánok, ha kivételesen gyorsítónak kell egy kóla, nem gondolkodok hogy cukros legyen vagy cukormentes, simán iszom a cukrosat, ha beteg vagyok akkor mehet a méz a teába, vagy akár kiskanállal a propoliszos, pörkölt mellé alap a galuska, tarhonya, és családi ünnepen lemegy a kókuszkocka, nem aszketizálok, felesleges.

a lényeg a mindennapokban és a rutin-evésekben van, ha ott megfogod akkor a kivételek és a járulékos szénhidrátok (galuska) nyugodtan mehetnek, az a kisebbik százalék.

(#88) UnA válasza kenwood (#84) üzenetére


UnA
Korrektor

"nekem az a bajom,hogy ami egeszseges,az nem izlik."

Lehet, hogy elsőre hihetetlen, de sokat tud változni az ízlésed, ahogy átállsz egy másfajta étrendre. Pl. én mostanában mindenféle zöldeket nagy kedvvel szoktam enni nyersen, amit mondjuk 10 évvel ezelőtt el nem tudtam volna képzelni. :)

(#89) koxx válasza DeFranco (#87) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hirtelen nagy változások a kajában szinte biztos bukáshoz vezet. Amit te is írsz, hogy apró lépéseket kell tenni. Nekem ami nagyon sokat segített, hogy kalóriabázison mindig (na jó, hétvégén 1-1 nap kimarad) írom, hogy mit eszek így sokkal jobban kordában tudom tartani a kalóriákat. Kenyérnek szerencsére már elég jó alternatívái vannak, max reggelire tolok teljes kiőrlésű zsemlét.

(#90) DeFranco válasza koxx (#89) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi alkalmanként wäsa fibre-t eszünk

(#91) kmisi99 válasza flash- (#79) üzenetére


kmisi99
addikt

Na nekem a testépítős kaja 10-15 000 rel megtolta a havi kajámat. Jó ebben minden benne van a fehérje a különböző vitaminok. Illetve én tömegelek is szóval nálam napi 4-500g szénhidrátot tolok be.

Ami nálam tuti kaja bár nem diétás, viszont nagyon minőségi és jó tápértékű az a zabkása. Vízben megfőzöm, 1dl tejet hozzá öntök még a krémesség miatt, zsírszegény túró zsírszegény kakaópor, banán édesítő szer. Komolyan mintha full édességek zabálnék mindenféle bűntudat nélkül.

Én a kókuszolajat nem csípem nem tudom miért terjedt el vagy miért mondják jónak én is vettem még régen mert mindenki kókuszolajozik. Erre nézem a dobozon hogy brutál sok telített zsírsav van benne, ami sehogy se jó, ellenben a telítetlen pozitív hatásaival mint az olíva olaj.

(#92) ncc1701 válasza kmisi99 (#91) üzenetére


ncc1701
veterán

Édes kajához nem túl jó az olíva olaj, ezért használok én is kókuszzsírt. De persze, húst pácolni, kisütni, zöldséghez oliva olaj megy.

[ Szerkesztve ]

(#93) koxx válasza DeFranco (#90) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én is ettem párszor, jó cucc. Müllerből most ilyet próbáltunk [link] sajnos nem olcsó, de az ilyen jellegű "kenyerek" közül az eddigi legfinomabb.

(#94) DeFranco válasza koxx (#93) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi magunknak sütjük a kenyeret, igaz fehéret, pont a kevés és extra drága megbízható teljes kiőrlésű alapanyag miatt.

(#95) Fred23 válasza kmisi99 (#91) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nálam csak kábé +5k a testépítős kajálás, szóval a probléma inkább abban van, hogy kívánom a pizzát, sült krumplit, kakaós csigát, makarónit...

Az év felében el vagyok hízva, és mindig csak akkor kapcsolok, amikor már nagyon nem érzem jól magam a bőrömben. Ezen kéne változtatni, mert ahogy idősödik az ember -jó, nem vagyok még 40, de közeledik-, a hízás egyre könnyebb, testzsírszázalékot csökkenteni meg egyre nehezebb. Illetve már egy ideje a gyúrás is nagyon hanyagolva van, inkább a kerékpár, pedig egyformán szükségem lenne mindegyikre.

(#96) zoo8800


zoo8800
veterán

A címet elolvasva az ugrott be, hogy születhetett ekkora babátok :))

rip and tear, until it is done

(#97) kmisi99 válasza Fred23 (#95) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát igen ez nagyon valamit valamiért dolog. Az egész 100%-osan az akaratról szól. Én szinte soha nem csábultam el, havonta ha 2x eszek olyat amit nem kéne, nálam pl simán megérte az összes szar kaját feladni egy szebb életért. Így is simán tudok olyan kajákat csinálni ami rohadt finom és nagyjából sokat is zabálhatok belőle. Plusz mocskos sokat edzek így napi 3000+ kalória igényem van szóval ehetek is rendesen, de attól még no trash food.

(#98) Depression válasza kmisi99 (#97) üzenetére


Depression
veterán

"Az egész 100%-osan az akaratról szól... feladni " <--> "egy szebb életért."

Szerintem azt akartad írni, hogy egy szebb testért. :U

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#99) kmisi99 válasza Depression (#98) üzenetére


kmisi99
addikt

Nem igazán értem mire gondolsz. :F
Egyébként igaz kinek mi, van akinek úgy szép az élet hogy lemegy betol egy hambit egy pizzát aztán jól érzi magát +10-20kg felesleggel. Ezt is meg tudom érteni, nekem meg az a szép élet mikor különösebb megerőltetés nélkül felfutok a 3. emeletre és hasonlóak. :D

(#100) Cathfaern válasza kmisi99 (#97) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

És mi lesz ha az akaratodat nem tudod 100%-ban erre fordítani? Mondjuk gyerekeid születnek. Vagy nehéz élethelyzetbe kerülsz.

Vagy mi történik ha valami baleset ér, aminek következtében nem tudod letolni a napi 3000+ kalóriaigényes edzésedet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.