Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a női oldal nagyjából stimmel. Ami meglepő az a férfiaknál a 83 kiló... Én jóval többre tippeltem.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2) t72killer válasza icemad (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Úgy néz ki, fittebbek vagyunk. A hölgyeket veszélyezteti a szülés utáni "tankosodás", ha nem mozognak eleget és ezt megspékelik a jó zsíros magyar étrenddel.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#3) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Marhaság.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) Motion_Blur válasza t72killer (#2) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, a mostani 50+ éves korosztály a nőknél szerintem nagyon felviszi az átlagot, az ő idejükben az volt a normális ha szülés után megmarad a +10-15 kg és már rázabáljuk a dupláját.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Tényleges, valós adatokat tartalmaz vagy a nők által bemondott súlyokat? ;]

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

Semmi új, tudtuk, hogy gyakori az elhízás! Ettől függetlenül én is megnézem az ilyen híreket, statisztikákat, mert legalább az év felében én is pufirizsa szoktam lenni. :(( Nehéz a fokozott odafigyelés zsírosodásra hajlamos genetikával.

(#7) Wesder


Wesder
félisten

Szerintem teljesen rendben van. Szeretjük a husis nőket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Bird


Bird
addikt

KSH mindig csak a színtiszta igazat.... Isten eng..... Na persze! :D :D

Ez olyan mint a 320k bruttó magyar átlagbér.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) kenwood válasza Bird (#8) üzenetére


kenwood
veterán

Az tok irrelevans,mert kb. 30-50 ezer a penztaros lorince ebbol.

inkabb az lenne az erdekes, hogy
- x ember netto 120ig
- y ember netto 300ig
- z ember netto 600ig ( ez nagyjabol a minimalber ny europaban,nalunk mar gazdag,aki ennyit keres)
- es a maradek

ez realisabb kepet festene az itthoni viszonyokrol.

esetleg ilyen statot talalok valahol a neten ?

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#10) Bird válasza kenwood (#9) üzenetére


Bird
addikt

Na ez az amit soha nem fognak az orrunkra kötni. Nem tudom, hogy a fizetős KSH adatsorok tartalmaznak-e ilyen adatokat, de kötve hiszem. A közfoglalkoztatottak országában ez hétpecsétes titok bármit is mond a regnáló kormány....

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Fred23 válasza Wesder (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem a karcsú és fitt nők jönnek be, és én is karcsú és fitt szeretnék lenni mindig, csak gyakran nem sikerül.

(#12) t72killer válasza Bird (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Testsúlynál azért messze nem lehet annyira torzítani, mint fizetéseknél: ha úgy lenne, akkor a közmunkás kb az auschwitzból szabadult 35kilós csontváz lenne, Mészáros pedig ha jól számolom, olyan 5-6ezer tonnát nyomna.

#9: ezt keresed, medián fizetések Európában ("természetesen" nem ksh...), Mo 2009: 4739EUR/év, 2017: 4993EUR/év.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#13) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Szép dolgok az átlagok.....
Tavaly 124kg voltam, Idén már 110.- Jövőre 90 a cél. és ezt hosszan megtartani.
Ehhez 183cm magasság.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#14) dabadab válasza t72killer (#12) üzenetére


dabadab
titán

"("természetesen" nem ksh...)"

Szerinted az Eurostatnak honnan vannak a magyar adatai?... Igen, a KSH-tól.

Egyébként ezek nem fizetések, hanem háztartások jövedelmei (vagyis ez nem perfő, hanem az adott háztartás minden keresője benne van és nem csak a konkrét nettó bér szerepel benne, hanem pl. a szociális juttatások meg a tőkejövedelmek is).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) t72killer válasza dabadab (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az lehet, hogy ők mérik, de nem publikálják.

Jogos, ez /háztartás, azaz még durvább a helyzet...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#16) Bird válasza t72killer (#15) üzenetére


Bird
addikt

Viszont aki nem gondolkodik, csak zsigerből elhisz mindent... Ők a célközönség.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#17) UnA válasza Bird (#16) üzenetére


UnA
Korrektor

Viszont aki nem gondolkodik, csak zsigerből elutasít mindent... Ők is célközönség. :)

(#18) DeFranco válasza Bird (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ja, soha... nincs ilyen nem is volt

ignorance is a bliss but big bicepsz is importanter

(#19) kenwood válasza Bird (#10) üzenetére


kenwood
veterán

"A KSH nem közöl mediánértéket, mert nincsenek olyan adataik, amelyekből ki tudnák számolni (a statisztikai hivatal ömlesztve kapja a kereseti adatokat a vállalkozásoktól és az államigazgatástól)."

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#20) dabadab válasza DeFranco (#18) üzenetére


dabadab
titán

Ebben egyébként implicit benne vannak a medián jövedelmi adatok is, 2016-ban ez nettó 130.000 volt, 2010-ben 103.000.

DRM is theft

(#21) flash-


flash-
veterán

a súly egy dolog, nyilván nem mindegy ki milyen magas, milyen erős-edzett..
ez inkább az elkeserítő:

a világon a magyarok az elhízottság tekintetében a 4-ik helyen állnak:
[link]

de a who listáján is a kritikus mezőnyben vagyunk:
[link]

úgy gondolom ez több összetevős dolog:
magyarországon az étkezési szokások nagyrészből abból állnak hogy reggelire betoljuk a 2-3 kiflit/zsömlét, már itt feleslegesen bevittünk tetemes mennyiségű szénhidrátot, ami amilyen magas vércukor emelést okoz utána olyan nagyon ledobja, hogy aztán éhesek legyünk újra így megyünk a fornettibe megvesszük a tízórait és mellé még iszunk egy hell-t és már a napi kalória szükségletünket elértük !! teszem hozzá shit hulladék élelmiszerből..
aztán jön az ebéd ha egyáltaln ebédelünk, vagy valami gyorskaja mondjuk a mekibe egy big mac menüt, vagy egy girosz tálat, aztán vacsorára újra a kifli /zsemle /melegszendvics...

jön még az esti film, úgy jó ha megy a popcorn,sör,kóla,chips hogy még megdjobjuk az ígyis túlteljesített napi kalória szükségletet további 1000 kalóriával...

nem mondom hogy mindneki így étkezik ,és nyilván mozgunk valamit (nem el.)de elég sokan,

se elég fehérje se elég zsír, viszont sok felesleges szénhidrátot ettünk ami okoz cukorbetegséget és elhízást, a kellő és jó zsírok hiánya meg szív és koleszterin betegséget..

észrevesszük hogy jönnek a kilók, aztán mondjuk magunkba nembaj elmegyünk kardiózni mert az majd leviszi a zsírt..dehogy viszi... elégetjük az izomzatunkat, és mivel még kevesebb lesz az izom mégrosszabb lesz a bmi, még rosszabb az anyagcsere,aztán hagyjuk a francba és erre még visszajön kétszer annyi feleslegt mint előtte,és onnantól kezdve eengedjuk a témát ráfogjuk a genetikára,depressziósak leszünk, feladjuk az egészség témát örökre...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mivel 168 centi vagyok, a 164 centi rendben. Ami meg a súlyt illeti, nem tudom, hogy hány kiló, az én ízlésemnek ez felel meg.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) t72killer válasza Vakegérke (#22) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ránézésre kicsivel 60 alatt lesz, igencsak jó kiosztásban;)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#24) Vakegérke válasza t72killer (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem meg közelebb van a 70-hez, mint a 60-hoz, ha 164cm a magassága. Tény, hogy az én szememben szipi-szupi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Fred23 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Egyik húgom kábé ilyen; arcra is. :) Ő a 165 centijéhez úgy 80 kilósan néz ki így.

Nálam viszont minden nő kövér, aki nála zsírosabb, és az sem baj, ha egyenesen ilyen alkata van.

[ Szerkesztve ]

(#26) t72killer válasza Vakegérke (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos, a magasságot nem vettem figyelembe.:B

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#27) petipetya


petipetya
nagyúr

Gázrózsa.

"nincs rá lezsóidő"

(#28) janeszgol válasza Fred23 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Ideje bemutatnod neki. :R
Imádom a husis, kicsit izmosabb nőket. Megveszek értük.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#29) Fred23 válasza janeszgol (#28) üzenetére


Fred23
nagyúr

Már elkelt. :D Rossz lehetett Neki sokáig, hogy a gonci fiútesója a vékony szukákra kattan, szerintem romboltam az önbizalmát évekig akaratlanul. Aztán szerencsére rájött, hogy akad azért pasi, aki számára ő is szexi lehet. :)

(#30) kenwood válasza Vakegérke (#22) üzenetére


kenwood
veterán

O mar enyhen molett. Nekem a ket combom olyan vastag,mint neki egy.

Az alak sztem nem gaz, viszont egy ilyen sminkes,retusalt kepen pont a lenyeg,az arc nem latszik.

Tele van a youtube olyan videokkal,ahol ennel sokkal szebbre sminkelnek igazi banyaremeket.

Ahol nincs retus nelkuli foto,az a rosszlanyokon is instant skip nalam.
Sose tudhatod,hogy 10%ot hozott rajta a smink/retus, vagy 90-et.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#31) janeszgol válasza Fred23 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

:R
Naná, hogy akad. Az is szép, akit te linkeltél elsőnek, nálam az a minimum és attól felfele az a maximum kb, amire reagáltál. E kettő között dögivel vannak a magyar nők, akik valóban szépek, kívánatosak. :)
Szóval hölgyeim, nem külsőre kell változni, ha változást szeretnétek. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) Vakegérke válasza kenwood (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én csak azt látom, amit a kép mutat, és nem is akarok mást látni. Számomra ez a nő a tutiság, hiszen világéletemben rajongtam a husikért. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Wesder válasza Fred23 (#25) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem Vakegérke példàja teljesen rendben van, amit te linkektél szerintem csonti és semmire se való, de elfogadom hogy te neked ez a megfelelő. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) t72killer válasza Wesder (#33) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a jó, hogy mindenkinek másféle kell, így nem veszünk össze a szajrén:D

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#35) Wesder válasza t72killer (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Ahogy mondod :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) Ringman válasza dabadab (#20) üzenetére


Ringman
nagyúr

már csak egy észszerű inflációs érték kellene hozzá (ami mondjuk az ingatlanok árának változását is figyelembe veszi, ellentétben a ksh számítási metodikájával)

(#37) t72killer válasza Ringman (#36) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hehe, ha az ingatlanok árát is beleveszed, látni fogod, hogy az egész világon masszív reáljövedelem-csökkentés zajlik úgy 200 éve. (Ugyebár pont 200 éve volt hogy kvázi ingyen lehetett farmot szerezni usa-ban)

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#38) Ringman válasza t72killer (#37) üzenetére


Ringman
nagyúr

(#39) t72killer válasza Ringman (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, de mondjuk ennivalóra még a csóri magyar se költi a fizetésének több, mint 10%-át. SzVSz az ingatlan a masszívan legnagyobb teher, karbantartással-rezsivel (+nyugatisztánban még adókkal is) alsóhangon 50%.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#40) Ringman válasza t72killer (#39) üzenetére


Ringman
nagyúr

a health az az eü-kiadás drágulása (kórház, fogorvos, orvos, gyógyszer, etc)

átlag magyar háztartás az biztosan hogy több mint 10%-ot költ élelmiszerre, az nagyon kevés még az átlagfizetésből is, párszáz forint naponta.
amit fentebb írtál - medián 4993EUR/év 10%-a az kb 1,35€/nap lenne - ez már majdnem afrikai szint

(#41) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Á, csak Tóth Verát átlagolták, az utóbbi öt évben.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42) orion1025


orion1025
őstag

Engem "elborzaszt" az, hogy emberek miképp tudnak túlsúllyal élni... Rajtam mikor a nehezék javarészt izom volt, már az idegesített az évek alatt, hogy kicsit aktívabb mozgáskor külön életet éltek, és nem volt kellemes azt a többletet cipelni, konkrétan zavart. Most a 175/80 azt mondanám, hogy nálam optimális, mindez emberi formába öntve, vegetáriánusként, abból is a legrosszabb fajtából való felállásban.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#43) UnA válasza orion1025 (#42) üzenetére


UnA
Korrektor

"Most a 175/80 azt mondanám, hogy nálam optimális" - ez nekem soknak tűnik, lehetne inkább 175/70.

(#44) t72killer válasza UnA (#43) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Attól is függ, hogy férfi vagy nő súlyáról beszélünk, a férficsontváz vastagabb, nehezebb. +ugye izmokból is több van.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#45) Fred23 válasza t72killer (#44) üzenetére


Fred23
nagyúr

:K

Ha a képen látható pasi 175 centi lenne, a súlya olyan 75-76 kiló lenne. Ehhez lehet viszonyítani.

(#46) laskr99


laskr99
addikt

Nekem erre a magasságra kb a 45-49kg lenne a jó, azok a szép formás lányok :D

(#47) kenwood válasza t72killer (#39) üzenetére


kenwood
veterán

szerinted egy egyedulallo ember,aki 150 koruli nettot keres, az hany %-ot kolt kajara?
Ha van sajat ingatlan,akkor 30 korul,ha nincs,akkor kevesebb,mivel a lakber+ rezsi tobb,mint 70% lesz a fizubol (pesten tobb,mint 100% :DD).

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#48) t72killer válasza kenwood (#47) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jogos, nagyon nem mind1, hogy egy infóspalánta félmillás fizujáról vagy egy közmunkás béréről beszélünk. De az ingatlan ahogy írod is, nagyon vaskos tétel, több, mint az összes többi együttvéve.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#49) dabadab válasza Ringman (#36) üzenetére


dabadab
titán

"ami mondjuk az ingatlanok árának változását is figyelembe veszi, ellentétben a ksh számítási metodikájával"

Az is figyelembe veszi.

A KSH-s (meg úgy általában az EU-s) módszer az, hogy csinálnak vásárlóikosár-felméréseket (amikor kijelölt emberekkel iratják hosszabb időn át, hogy pontosan mire költötték a pénzüket, de úgy, hogy a tescós bevásrlás is legyen meg tételesen, hgoy vettek három paprikát meg két liter tejet) és ebből számolják ki, hogy a magyarok mire mennyit költenek és ebből tudnak inflációt számolni.

DRM is theft

(#50) janeszgol válasza orion1025 (#42) üzenetére


janeszgol
félisten

Én 179/90-91 kiló vagyok és egy dekát nem szeretnék se fogyni, se hízni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.