Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) 66zio


66zio
aktív tag

Nyilvánvaló, hogy elárazás történt, én se rendeltem amikor láttam, tudtam törölve lesz. Az éremnek viszont két oldala van. Egyfolytában mindig minden x@r-ért mutogat mindenki az ÁSZF-re. Ha itt tényleg visszaigazolták ( nem csak az automatikus email érkezett amire mindig védekezésképpen hivatkoznak) akkor igen is tessék kiküldeni. Unom már, hogy mindig minden a szolgáltatók javára van. Egy-két ilyen eset lenne amikor ki kellene küldeniük a megrendelt árut, higgyétek el lenne változás. Pl.: Ár frissítés csak két ember átnézése után lehetséges, vagy egy egyszerű program ami mondjuk 40%-os (vagy vannak okosabbak, kitalálják mennyi legyen) áresést nem engedélyez, csak ha ránéz valamelyik emberük. Biztos ezernyi megoldás lenne még, ezek csak most hirtelen jutottak eszembe. De persze, hogy nem tesznek semmit, mert sehogy se üthetik meg a bokájuk. Most abba ne menjünk bele, hogy ezt direkt vagy véletlenül csinálják a reklám miatt, mindenesetre kicsit fura, hogy majdnem minden hétre jut egy ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.