Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Szten Márs válasza Vakegérke (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Ami azt illeti nem mertem volna bevállalni csak úgy blikkre, ilyen visszajelzések nélkül egy régi idők country-ja sorozatot. Az a helyzet, hogy a country kishazánkban igen alacsony népszerűségnek örvend, így nem igazán gondoltam, hogy rajtam kívül bárki is olvasná/hallgatná, amiket egy olyan sorozatban linkelnék :DDD
Valamint ugye a zene fejlődik, irányzatok születnek, vagy akár tűnnek el, és bizony ha megnézel egy country-díjátadót, a fellépőket, számokat, vagy hallgatsz country-rádiókat, akkor azok (is) mennek, akiket linkeltem. Tehát a country-társadalom befogadta és a magáénak nyilvánította ezt a stílust is, így, ha akár egy generel country-összképet akarunk összeállítani, akkor kihagyhatatlan, megkerülhetetlen a country-pop. Hozzátartozik. És nem csak amerikában, hanem nemzetközi porondon is sikereket tudtak elérni ezek az előadók, így nem véletlen, hogy velük indítottam.
Az egész alapgondolata az volt, hogy bevezetek egy stílust, viszont nem arcbapakolósan, amitől úgy sejtettem, elmenekül mindenki, hanem óvatosan, közízlés-közelien. Akinek pedig tetszik, ezek után nagyobb valószínűséggel utánanéz és megismerkedik a keményebb vonulatokkal is.

Na meg személy szerint az eddig felsorolt összes előadót nagyon szeretem és mindről örömmel, élvezettel írok. Enélkül nem is működne a dolog :)
(Szegény Alan Jackson kicsit kilóg a felsorolásból, mert ő azért régi vágású country-s, de mivel ma is igencsak aktív, ide került :) )

És a reklám helye: érdemes továbbra is figyelemmel követni a sorozatot, mert lesz itt még pár meghallgatásra érdemes produkció, a "hamisítatlan country" kedvelőinek is :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.