Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Giovan! válasza Ricardo (#12) üzenetére


Giovan!
addikt

Valóban nem Trump aggódik értük (a kurdokkal kapcsolatos lépése nálam is kiverte a biztosítékot, nem mintha előtte kedveltem volna), viszont az, hogy rájuk hivatkozik, azt jelenti, hogy tisztában vannak a tanácsadói (nem hinném, hogy ő tudná kik azok az ujgurok) azzal, hogy milyen folyamatok zajlanak Kínában, és úgy gondolták, imponálni fog a polgároknak, ha kiállnak az átnevelő táborok lakóiért. Emiatt nem jelenthetjük ki, hogy a lőtéri kutyát sem érdeklik a kínai polgárok.

#11) janeszgol:
Hol írtam, hogy ő csinálta? Annyit írtam ,hogy azért van, akit aggaszt a Népköztársaság lakóinak sorsa.

#27) sfdrakex:
Kínában a Párt nevezi ki a vezetést maga közül, nem polgárok. Az USA-ban ez nem így működik, és még ha van is probléma a választási rendszerrel (pl. az electoral college torzító hatása és a superdelegate-ek jelenléte), a kínai viszonyokhoz hasonlítani azt enyhén szólva is nevetséges, pláne egy olyan ország polgárától, amelyik szintén megtapasztalta a Hazafias Népfront keretei között megtartott választások világát...

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.