Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Most kérdem én megérte az a sok ideg és ősz hajszál hogy amd-t vettél? Ennyit szopni egy platformmal... :N Intelt csak összerakod és megy. A ryzen fórumában is szokat szívtak a ram kompatibilitási problémákkal. Meg még sok egyéb mással is nem olvastál bele? :D Akkor elsőre úgy állítottad volna össze az alkatrészeket. :D Az meg a másik miért nem volt elég a 6600k? Nekem alacsonyabb fesszel megy 4,6 ghz-en mint neked a rízsszem 3,9 ghz-en. Kétlem hogy gyorsabb lenne a procid. :D Ez után a cikk után legalább 6x meggondolja az ember itt hogy amd-t vegyen. Én 2013 ban kaptam agyhúgykövet az amd platfomtól végleg. Fx 8320 .as gépet raktam össze r9 290 ref sapphire vga kártyával asus alaplappal. [link]

Csak én nem írtam be a cikkbe a szopórollert. :D Tünetek: Az első 700-as tápegységgel nem indult el a gépem. 290k papírnehezék állt az íróasztalomon napokig amíg nem kaptam meg a másik tápot. :D Aztán a cpu oc: Macera volt és 4,4 ghz volt a vége viszont nem nagyon tapasztaltam gyorsulást a programokban. A másik meg: néha nem adott képet a gép bekapcsolás után úgy maradt. Csak a reset gomb segített. A harmadik meg hogy néha úgy jött be a win hogy a szivárvány különböző színjeiben pompázott a képernyő kockás hibás volt.
A pontot az i-re meg az tette hogy melegedett mint az állat vga 90+ proci is jó meleg volt és a felszálló utasszállító repülőgép hangja kutyafül volt ehhez képest. Sőt remegett az egész gépház meg az asztalom is, masszázs funkcióval is funkcionált a gép.... :U :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.