Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Raucher válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Raucher
tag

Ha nem érem el a céljaim, egy utolsó senki maradok.

Nem. Pontosabban nem fekete fehér ez a dolog, vagy igen - vagy nem.

Nehezen, de elérhető célt kell kitűzni, és a hozzátartozó rész célokat is meg kell határozni.
Hiába tűzném ki magam elé célnak, hogy 15 méter magas falat segédeszköz nélkül akarom átugrani, ez lehetetlen az izomzat felépítése miatt. Ez ugye eléggé nevetséges cél.

Azt kitűzhetem magamnak, hogy a világ legmagasabb hegyét légzősegédeszköz nélkül akarom megmászni. Ha ezt nem is érem el, garantáltan senki sem fog kiröhögni. Én leszek az az ember, aki légzősegédeszköz nélkül a legmagasabbra jutott.

A különféle példaképek értéke is csak közmegegyezés dolga.

Nem. Csinálhattok közmegegyezést, hogy egy mai celeb példakép. Nem hinném, hogy Pákót példaképnek fogadnám el. Aki meg igen, az nem az én gondom.

A világhír vagy az ország fölemelése is kellően irracionális elképzelés, nem? Mennyi az esélye? Mégis voltak, akiknek sikerült.

Talán nem közvetlenül a világhírt vagy egy ország felemelését tűztek ki célul önmaguknak. Valamit nagyon jól akartak csinálni, és jól is csinálták. Ezzel jött a világhír. Ezzel lehetett megsegíteni például Görögországot, az elmúlt évszázadban.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.