Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zsamiatt válasza Henrico (#150) üzenetére


zsamiatt
őstag

Én is nagyon várnék Gábortól infokat, de sajnos privátra se válaszol :(

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#152) Henrico válasza zsamiatt (#151) üzenetére


Henrico
tag

Nagyon régen volt fent az adatlapja alapján... remélem csak "nyaral"

(#153) balbekk12


balbekk12
tag

Iphone telóval nem is lehet megoldani a Mi robotporszívó magyarítást? Kell szereznem egy androidos telót?

(#154) DJ Diablo


DJ Diablo
tag

Sziasztok!

Van itt olyan aki mostanában vett S50-et? Sajnos nem megy a magyarosítás. Nem hoz létre megfelelő mappát benne az apk-val. A kamerához tartozó mappa megvan és benne az apk, de a porszívónak nincs semmi. Mikor megjött le lett frissítve a firmware. Lehet ez a baj?

Köszi!

(#155) Pozsi85


Pozsi85
tag

Sziasztok!

Gen1-em van! Imádja az egész család, nagyon jól teljesít Aladár!

Feltenném a magyar hangot laptopról, mert nekem egyszerűbbnek tűnik.

Kérdéseim:

1. Ha meggondolom magam vissza tudom tenni angolra?
2. Ha igen, hogyan?
3. A magyar mi home-nak és a plig-ineknek van valami plusz szolgáltatása, azon kívül, hogy magyar?
4. Gondolom, full alap app store-os mi home. és magyar porszívó kombó nem okoz gondot?

Köszi! :R

(#156) stickermajom


stickermajom
addikt

Srácok, egy R2D2 voice pack-ja nincs valakinek elfekvőben 1st genre? Amit találtam orosz fórumot onnan már törölték sajnos.

(#157) penell1234


penell1234
tag

Sziasztok! A Magyar nyelvet akkor a Roborock S5 Maxra is fellehet tenni?

(#158) Gtoth07


Gtoth07
friss újonc

Az újult apphoz ez még jó mert nekem semmilyen formában nem akar sikerülni a telefonál akarok el mer ott a fájlt le tölti de megnyitni nem tudja. Ugyan ez van a gépnél is csak ott nem az összes fajt a parancssort sem nyitja meg és a dll. Fájlok hoz milyen fájlkezelő kell?
Nem akarom feladni ha már van rá lehetőség magyar hangon használni!
Előre is köszönöm!

(#159) Meddu válasza Gtoth07 (#158) üzenetére


Meddu
tag

Probáld meg tablet verziot.

(#160) Pozsi85


Pozsi85
tag

Sziasztok! Jövő héten érkezik a mop pro-m. Tudom, nagyon friss cucc, de valaki esetleg megpróbálta rátenni a magyar hangot? Van rá esély, hogy rámegy? Ha, nem akkor tönkre teheti a gépet?

(#161) waccamár


waccamár
senior tag

Sziasztok! Vacuum-mop pro-m van, Hungary szerveren. Firmware update nem jön meg - pedig kellene a több térkép lehetősége :) Tud valaki módszert force-update-re valahogy. Chinese mainland-en nem tudtam csatlakozni, úgy nem ismerte fel (xiaomishop-os verzió). Köszi előre is!

(#162) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok! Van lehetőség a hangok esetén a hangutasitásokat külön megadni GEN1 esetén? Találtam egy cikket, ami alapján lehetséges a wav-ok egyesével történő átmásolása, viszont a hangcsomagot tartalmazó .pkg fájlt sehogy sem tudom kitömöriteni...

[ Szerkesztve ]

(#163) djapor96


djapor96
őstag

Ezek a hang fájlok működnek Vacuum Mop Essentialnél is? :U

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#164) DreaD88 válasza waccamár (#161) üzenetére


DreaD88
tag

Szia!
Magyar hangot próbáltál rátenni?

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#165) farkas-j


farkas-j
őstag

Sziasztok! A közismert régió feloldós orosz appot használom, a legfrissebb verzióját. Kb. 1 hete át kellett állnom EU szerverről USA szerverrel, mert a gateway-em csak ott látja a hőmérőket, ugyanis a Xiaomi valamit nagyon bekavart. EU-n nem működik már senkinek. Nem is volt gondom minden rendben működött. Ma reggelre elérhetetlen lett az MI porszívóm. Helyben teszteltem, eldobta a magyar hangot és a hálózatot. Lehet frissült magától a firmware? Újra felvettem beállítottam a hálózatot. Megint működik. Rá akartam tenni a magyar hangot, de sehol nem látom a hálózati adatait és a token számát. Hogyan tudok a tokenhez hozzájutni?

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#166) farkas-j válasza farkas-j (#165) üzenetére


farkas-j
őstag

Sikerült a tokent kiolvasni az orosz appal. A Xiaom Smart Home fórumban kaptam segítséget. Beidézem:
"App-ban, hosszan nyomj a porszívóra. Átnevezés. A felugró ablakban írja a tokent. "

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#167) DreaD88


DreaD88
tag

Üdv!

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ezt a porszívót lehet magyarosítani? Számomra sajnos nem derül ki, hogy ez melyik verzió, melyik generáció...
[link]

"INGYEN ÉLŐ PIÓCÁK" by Mr. Burns (Simpson család)

(#168) teszt345


teszt345
tag

Kép alapján Gen.1-nek néz ki, lehet magyarítani

(#169) korcsillio válasza djapor96 (#163) üzenetére


korcsillio
őstag

Ez engem is érdekelne....

(#170) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential porszívóhoz is használható ez a magyar hang?

(#171) Schatt


Schatt
csendes tag

Sziasztok!
A porszívóm egyik napról a másikra elfelejtett magyarul, lehet hogy frissített valamit? újra végig kell csinálnom a telepítést?

Üdvözlettel: Attila

(#172) Alföldi Peti


Alföldi Peti
tag

Valaki próbálta Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential-el? Működik?

(#173) Edween válasza Alföldi Peti (#172) üzenetére


Edween
őstag

Ez engem is érdekelne!
Jó lenne ha valaki benéze, sajnos régen voltak erre.

(#174) BDB


BDB
csendes tag

off

[ Szerkesztve ]

(#175) BDB válasza Alföldi Peti (#172) üzenetére


BDB
csendes tag

Szia! Én teszteltem, sajnos nem lehet rátelepíteni. :( Remélem valaki csínál az új porszívókra is magyar hangot.

(#176) v_zoli343


v_zoli343
újonc

Sziasztok,
Vettem egy Vacuum mop pro-t és úgy látom, hogy nem érhető el hozzá a legfissebb firmware, ami tudná pl a több térképet, meg a no-mop zónákat. Indiában pl igen, hogy lehet rávenni, hogy nem lokál szerverről frissítsek firmware-t?

(#177) Sygnus83


Sygnus83
csendes tag

Sziasztok

Az XVacuum firmware al gen1 re fel lehet tenni a valetudo fw - ? és utána arra a magyar hangot?

(#178) farkas-j válasza Sygnus83 (#177) üzenetére


farkas-j
őstag

A választ sajnos nem tudom a kérdésedre, de én is kérdeznék. Mivel tud többet az általad írt gondolom módosított firmware mint a gyári?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#179) Sygnus83 válasza farkas-j (#178) üzenetére


Sygnus83
csendes tag

Rászántam magam, működik vele. Kizárja a felhőt, böngészőből el tudod érni a porszívót.
Én a gen1 térkép törlés miatt akartam, mert HA-val vezérlem, de így is minden inulásnál törli , úgyhogy nem jutottam előrébb. Visszaraktam a gyári FW-t.

(#180) farkas-j válasza Sygnus83 (#179) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszi!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#181) sleco1


sleco1
csendes tag

Sziasztok !

Tisztelettel érdeklődni szeretnék, hogy Roborock S7-hez létezik magyar nyelv ?

Valaki fel tudná rá telepíteni ? (természetes megfelelő díjazás ellenében)

Köszönöm

(#182) B.Bela


B.Bela
friss újonc

Sziasztok! Èl még ez a fórum?

(#183) pbojtos


pbojtos
friss újonc

Sziasztok .Roborock s6maxv hez szeretnék magyar hangot

[ Szerkesztve ]

(#184) Madi1982


Madi1982
friss újonc

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Vettem édesanyámnak egy Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite tipusú porszívót.
Mivel az angol elég fokhíjjas anyukánál, gondoltam vévigcsinálom a magyarítást, de sajnos elakadok.
Az itthonival tök szépen dolgozna a program, de azt nem magyarosíthatom, mert a felesgéem nem engedi.
A pc-s verzióval próbáltam win10 alól.
Ip, token megszerezve, beírva a file-ba. A sajátommal működik is, de ezzel nem akar...
Viszont a fent jelölt típusnál az alábbi hibát kapom:

win-mirobo iniciálási hiba
Nem sikerült csatlakozni a porszyvódhoz: Method 'miI0.info' error on socket receive...

Van valami ötletetek?
Köszönöm előre is

(#185) teszt345


teszt345
tag

Remélem a topicgazdák nem haragszanak meg (ha igen, akkor kérem töröljék), van egy ilyen:

https://robotporszivomagyarul.hu/

Nem a reklám helye akar lenni én is csak találtam

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.